EïNDB-1 Ook deze Miele wasautomaat heeft maarliefst 3 onderscheidingen. Miele er is geen betere Tot 28 februari 1977 hebben wij in het handschoenenkastje van de Chevette E en Viva Super een verrassing voor u. NDB Leiden verpleegkundigen Vnuxhall Sleuteltjes woordsleutels tot 20 woorden 6.10 tot 30 woorden 9.50 alléén in de rubrieken personeel aangeboden, woonruimte gevraagd, woningruil. huisdieren, kennismaking, diverse goederen en diensten gevraagd. regelsleutels 1 of 2 kolom breed 1 of meer regels groot of extra groot geen kaders, vignetten, foto's etc. prijs: 63 ct per kolom millimeter, exclusief 4% b.t.w. teksten kunnen wij (ook telefonisch) aannemen tof 11.00 uur op de dag vóór plaatsing. Voorplaatsing op maandag tot zaterdag 10.00 uur. Tel 07 M 44941 Deze krant wordt gemiddeld 40 minuten per dag gele zen.. (Voor uitgebreide leesgegevens toestel 14. Bron: Cetouco tijdbestedlngonderzoek VAN Hooigracht 51-53 telefoon 071-122026 VELE KNALKOOPJES IN MOTORKLEDING Kijk in de opruimingsfolder voor knalkoopjes in o.a. helmen, kleding, hand schoenen, laarzen, onderdelen, accessoires, gereedschap, en banden; voor motoren, bromfietsen en fietsen. HAAST U Voor de dag- en 2-ploegendienst vragen wij met spoed een ALLROUND VAKMAN voor onze binderij, bekend met o.a. vouw-, hecht-, automati sche snij- en bandeermachlnes. 4-KLEUREN OFFSETDRUKKER BOEKDRUKKERS en KLEIN OFFSETDRUKKERS voor omscholing tot OFFSETDRUKKER. Een prettige werkkring zal uw omgeving zijn en een goede beloning wordt in het vooruitzicht gesteld. De afdeling Personeelszaken ontvangt gaarne uw sollicitaties, zo wel mondeling als schriftelijk met omschrijving van opleiding en ervaring. Ook telefonisch kan een afspraak worden gemaakt voor een persoonlijke kennismaking (toestel 141, de heer J. Prins). Oosterkerkstraat 11 - Leiden Telefoon 071-125041 psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kunnen nog worden geplaatst voor verschillende afdelingen. Kandidaten dienen tenminste in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging B. Salaris: Volgens regeling van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Ziektekostenregeling: f.Z.A. Voor nadere informatie omtrent funktie-inhoud e.d kan men zich wenden tot de adjunct-directrice, zr. A. Noten boom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd per soneelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. 1071) 15 18 40* Maar wat wil dat nu zeggen! Wel, dat houdt in, dat u aoor een Miele wasautomaat te kopen uw geld goed besteedtkijkt u maar. KEMA-keur betekent opti male waarborg ten aanzien van de elektrische veiligheid. De goedkeuring van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen wil zeggen, dat de machine funktioneel en doelmatig is. Het wolmerk houdt in, dat u ook de wol en andere fijne en tere weefsels er met een gerust hart aan kunt toevertrouwen. Nu hoort u het ook eens van anderen. Elektrische veiligheid. Dat is een zaak, waar Miele al sinds jaren grote zorg aan besteedt en terecht. We komen dagelijks, en dat geldt zeker voor de huisvrouw, in aanraking met elektrische apparatuur. Elektrische veiligheid is dus een eerste vereiste. Miele wasautomaten hebben de bijzonder zware proeven in het KEMA-keuringsinstituut met glans doorstaan. Ze verdienen dit belangrijke veiligheids-predikaat ten volle. Voor u betekent dit een stuk extra zekerheid. Funktioneel en doelmatig. Twee aspekten, die verband houden met het gebruikskomfort. Wordt de was wel goed schoon? Gebruikt de machine niet te veel water en stroom? Hoe komen de kreukherstellende en synthetische stoffen eruit? Wordt de witte en bonte was goed gecentrifugeerd? De Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen heeft dit allemaal onderzocht. Het resultaat: het goedkeurings-certifikaat! Met zorg samengestelde wasprogramma's. Alle voorkomende textielsoorten krijgen in een Miele de juiste behandeling. Of het nu wit is, of bont, fijn of synthetisch, ja zelfs uw kostbare wol. Het internationale Wolsekretariaat kan het befvestigen en doet dat ook getuige het Wolmerk. Kwaliteit en degelijkheid. Daarvoor staat Miele zelf garant. Miele wasautomaten zijn oerdegelijk van konstruktie, centrifugeren met 1000 toeren, hebben een dubbele motor, een kinderveilige deurvergrendeling en een prachtige, sterke geëmailleerde ommanteling uit-één-stuk! Zet 'm maar gerust in de badkamer. Over 10 jaar ziet uw Miele wasautomaat er nog precies zo gaaf uit als op de eerste dag. Is het dan vreemd, dat wij blijven zeggen: HET MOTORHUIS/VAUXHALL Leiden, Vondellaan 80. Tel. 071-769313 Voor die prijs zal het u moeilijk vallen een wagen te vinden die qua vormgeving, ruimte en uit rusting méér te bieden heeft. De Viva Super 1977, al v.a. fl 11 322*. Voor die prijs heeft u waarschijnlijk, in die klasse, de ruimste auto van het land, volledig uitgerust met o.a. radi- aalbanden, achterruitverwar ming, slaapstoelen, tapijten, grote bagageruimte, enz. En, heel belangrijk, dankzij de perfekte bescherming van karrosserie en bodem, zijn roestproblemen voor iedere Vauxhall nauwelijks be staanbaar. Kortom Koop nu een Viva Super of Chevette E, voor éen extra verzekerd gevoel. prijzen, inkl. BTW, ex-General Motors Bij uw Vauxhall dealer Een verrassing van for maat; die gratis dekking van mechanische risiko's; geldig voor 3 jaar of 50.000 km (wer kuren en onderdelen). Want la ten we wel wezen. Hoe goed onze auto's ook zijn, er kan zich altijd, ook na de normale garantie-periode, een mecha nisch probleem voordoen. Het grote financiële risiko dat daar uit voortvloeit, wordt met dit programma volledig weggeno men. Gedurende de gehele rij- periode van uw wagen kunt u nu zonder zorgen rijden Natuurlijk kunnen wij een dergelijk waardevol cadeau niet onbeperkt geven. Daarom nodigen wij uit om nog vóór eind februari 1977 bij ons de Chevette of Viva in werkelijk heid te komen bekijken en het kontrakt, dat wij u gratis aan bieden, rustig door te lezen. Maar weet u, dat ook zon der deze extra aanbieding de Chevette E en Viva Super al volledig de moeite waard zijn? De Chevette E, ai v.a.fl. 11 328*.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 16