intelligent meisje w korthofah DEPOsrro's 61% r»?jaarvast P cebuto huis mi zéker van uw vakantie te zijn 7i7c Rustig Wonen...! BANK BOEK DE ZON OP Rabobank S met een financiering van de Rabobank 'S^SPAAR- Voor al uw reizen beter uit met Doezastraat30, Leiden Vroom Dreesmann is een paar honderd keer voor uop vakantie geweest Onze reisadviseurs kunnen uzelf vertellen hoe het er is... Bij Vroom Dreesmann kiest u uit de zomer programma's van maar liefst 74 reisorganisaties! Ze weten van reizen... en prijzen. Om rustig te wonen'is een goed huis nodig. Maar ook een juiste hypotheek. Wat is voor u de beste vorm: een hypotheek op basis van annuïteiten, een inkomensgroei- hypotheek, een hvpotheek met gestaffelde aflossing Vragen die beantwoord moeten worden, want rustig wonen hangt nauw samen met een goede financiële begeleiding. Kom met ons praten als u plannen heeft Interessante brochures liggen voor u klaas gek) en goede raad Korthofah importeert en fabriceert zeer verschillende produkten die hun weg vinden naar handel en industrie. Die artikelen zijn: koderingsapparatuur, pentel schrijf- en tekenstiften, papier, drukmachines. Wij hebben een gezond bedrijf dat door een plezierige groep medewerkers wordt gedragen. De kontaktfunkties zijn in onze organisatie zeer belangrijk. Zo is ook ons sekretariaat een vitale afdeling. Wij zoeken kontakt met een van omstreeks 18-19 jaar, dat de middelbare school achter de rug heeft, goed kan typen en voor wie Steno Neder lands, Engels en Duits geen probleem is. Vanzelfsprekend zijn akkuratesse, prettig kontakt met mensen en zelfstandigheid daarbij belangrijke eigen schappen. Wij vragen wel veel, maar een direktiesekretaresse die goed wil funktioneren, heeft die facetten nodig. Het werk is belangrijk. Onze ervaren direktiesekretaresse zal alle begeleiding en hulp geven. Het salaris is goed, evenals de sociale voorzieningen. Is deze plaats aantrekkelijk, schrijf dan een brief aan de direktie van Korthofah bv. DUBBELE BUURT 8-28 - RIJNSBURG TELEFOON (01718) 29201 op een spaar- nw w Hl IC deposito dient gajfigj B M m. de inleg mini- A m. wm maal 1.000,- AR. te bedragen<Jinrai voor 3 jaar vast 4 /O (was Tk%) voor 4 jaar vast O (was 8%) 84 voor 5 jaar vast 4 O (was 8»/2%) voor bestaande deposito's blijft de geldende rente van kracht Bij alle genoemde spaarmogelijkheden geschiedt de renteberekening volgens de dagelijkse methode. LEIDSE SPAARBANK BANKSTELLEN in de uitvoering die U wenst. Grote sortering kwali- teitsstoffen. 5 jr. schrift, garan tie op constructie. Levering di rect van de DEM-fabriek naar de klant. DEM-prijzen zijn dus fabrieksprijzen. Reeds vanaf f895,-. Inl. tel. 03430-2602. Toonzalen: Culemborg fabriek, Houtweg 8, Voorhout. Loos- terweg 5 (bij de Tapijtschuur). Geopend ma. en woe. t/m za. tot 18 u. ZEER SPECIALE— EN INTERESSANTE VEILING T.o.v. Deurwaarder A. E. de Best te Hoofddorp, zal het veilingbedrijf "Mirma", Geddingmoor 34 te Nieuw- Vennep, in haar Venduhuis Haarlemmermeer, Bergsma- straat 10 op het industrieterrein te Nieuw-Venneo. Pu bliek Contant onder de hamer brengen, uit div. failli- sementen, liquidaties, fabrieksrestanten, boedels etc.; eethoeken. bankstellen, zilverkasten, rankenkasten, kussenkasten, kolommenkasten, ladenkasten, kabinet jes, tafels, salontafels, eettafels, cafétafels, caféstoelen, barkrukken, onixtafels, t.v.-kasten, buikkastjes, kuifstoe- len, breistoelen, secretaires, koetslantaarns-haardstellen speculaasplanken, weegschalen, schaakspellen, blok- kenbakken, zilverkastjes, dagoberts, een partij peper- en zoutstellen, zilveren horloges, parfumflesjes, borden, etc., gouden en zilveren juwelen, enige Perzische tapij ten. 400 stuks, ongenummerd, verder hang-, wand- en tafelolielampen, een partij van 300 elect, lampen een partij qipsolafond-tepels en ornamenten (nostalgisch) een partij radio- televisie- en stereo-apparatuur, enig hotel- en café goed (glas. aluminium en hout) Delfis Blauwe- en gekleurde kaststellen (nostalgie), verder een partij aardewerk: o.a. wandborden, kaststellen, vazen, kannen, keukenstellen, apothekerspotten, tabakspotten, divers kristal, klokken, barbeques, autozitjes, speculaas planken, asbakken, arcopal bordén, enig antiek o.a. zeld zaam bureau stoel, verder te veel om op te noemen. Zondag 23 januari 1977 te bezichtigen van 12.00 uur tot 16.00 uur; maandag 24 januari 1977 te bezichtigen van 10.00 uur tot 17.00 uur; aanvang veiling 19.00 uur (maandag) Woensdag 2 februari 1977 te bezichtigen van 10.00 uur tot 17.00 uur; aanvang veiling 19.00 uur (woensdag). Maandag 7 februari 1977 te bezichtigen van 10.00 uur 17.00 uur. Aanvang veiling 19.00 uur (maandag). Gelegenheid tot inbrengen van goederen dagelijks van 10.00 uur tot 16.00 uur. Bij de Perzische tapijten zal een kwaliteits- en garantie certificaat worden afgegeven. Gelegenheid tot het geven van koopopdrachten, welke gratis worden uitgevoerd. Bank/girobetalingen worden als contante betaling geaccepteerd. Directie Venduhuis Haarlemmermeer Bergsmastraat 10 Telefoon 02526-4324. Inl. van 9.00-12.00 uur, 13.00-15.00 uur. 's maandags gesloten ffici m j Telefoon 071-143612 Te huur gevraagd per 1 maart voor lange tijd Moet minimaal 4 slaapkamers bevatten. Hoge huur geen bezwaar. Brieven ond. nr. 32434 bureau van dit blad. Verkeersopleiding Ton van den Bos heeft een nieuw telefoonnummer 071-130445 Het Reisburovan Vroom Dreesmann heeft niet alleen de prijs en kwaliteit van 1600 vakantie reizen met elkaar verge leken, maar heeft ook vele honderden vakantiereizen zelf gemaakt. Zo zijn alle reisadviseurs van Vroom Dreesmann op vrijwel alle bestem mingen geweest Niet om vakantie te houden, maar om te werken. Om elke vakantiereis aan een nauwgezette analyse te onderwer pen. Waarbij ellen lange lijsten werden opgesteld. Waarop elk aspekt, elk detail minitieus werd op geschreven: kwali teit van hotel, bungalow of appartement Aantal liften, faciliteiten, keuken, restaurant, be diening, afstand strand, de omgeving, winkels, eethuisjes, excursies, enzo voorts. enzovoorts. Deze zeer volledige lijsten zijn nu samengesteld tpt dikke handboeken. Waarin letterlijk alle informatie over elke vakantiereis tot in de kleinste details is opgenomen. Nuchter. Zakelijk en objektief. Zonder bloemrijke reisgidsentaai! Al die informatie kan nog eens worden aangevuld door de persoonlijke ervaringen van onze reisadviseurs. Zij zijn er immers in negen van de tien gevallen zelf geweest. En kunner) u dus zelf vertellen hoe het er is. Wat u er wel en niet kunt vinden. En of de „vijf minuten naar het strand" ook écht vijf minuten zijn, al of niet met steile klim de bergop... Waarom Vroom Dreesmann zo'n uitgebreid onderzoek houdt... Zo'n kostbaar, tijdrovend en omslachtig onderzoek naar de kwaliteit van de vakantiereizen houdt Vroom Dreesmann élk jaar. Opdat niemand verkeerd, of onvolledig voorgelicht op vakantie gaat - en daardoor wellicht teleurgesteld terug kan keren Dat vindt Vroom Dreesmann erg belangrijk. Uiteindelijk moet u weer een heel jaar met die vakantie toe. Geen wonder dan ook, dat Vroom Dreesmann elk jaar méér reizen boekt.' De Reisburo's van Vroom Drees mann bieden een enorm pakket vakan tiereizen aan. Samengesteld uit de zomerprogramma's van niet minder dan 74 reisorganisaties. Waaronder; Holland International. Christoffel. NRV/Holiday. De Jong/Intratours. Hotelplan en vele andere grote en be kende namen uit de reiswereld. Mogelijkheden te over dus. In totaal zo'n 1600 verschillende waaruit u kiqzen kunt Waarbij we u graag wijzen op de veelal grote prijsverschillen, die uit ons prijsvergelijkend onderzoek gebleken zijn. (Waarom zou u meer betalen dan werkelijk nodig is?) En waarover we u volledig kunnen in formeren. Tot in de kleinste details. Eerlijk en objektief. En uit eigen per soonlijke ervaring! Als dus vooraf wilt weten wat u te wachten staat - en niet achteraf teleur gesteld wilt worden over uw vakantie, ga dan naar het Reisburo van uw Warenhuis. VROOMS DREESMANN Alkmaar, Amersfoort, Amstelveen, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Den Bosch, Den Haag, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Emmen, Enschede, Groningen, Haarlem, Heerlen, Helmond, Hilversum, Leeuwarden, Leiden, Leidsenhage, Maastricht, Nijmegen, Rijswijk, Roermond, Roosendaal, Rotterdam (Centrum), Rotterdam (Zuidplein), Tilburg, Utrecht, Vlaardingen, Zaandam, Zeist, Zwolle.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26