wie verre reizen maakt kan veel verhalen. 2301,- WOLTEfiS Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden v.a. f1290,- v.a. f1370,- v.a. f1280,- sekretaresse BangkokMonesfê New York vanaf f765,-en Toronto vanaf f784,- Oost-Afrika Geylon Sales-correspondent bij 3M. Boeiende baan voor jongeman met minstens HAVO. Tri-Wall logo-akoepedist analist m/v klinisch chemisch typiste/ administratief medewerkster administratief medewerkster part-time keuken assistenten m/ v kok de poort naar het Verre Oosten Inlichtingen Boekingen bij, reisbureau vismarkt 1. tel. 149041* leiden 3M Nederland B.V. is de Nederlandse dochtermaatschappij van een wereldwijd c Een groot aantal artikelen wordt via verschillende verkoopgroepen op de markt gebracht. 3M NEDERLAND B POSTBUS 193 LEIDEN EN Het boeiende van zo'n baan zit 'm in de veelzijdigheid. De jonge man die wij zoeken om als "thuisbasis" onze dagelijkse verkoopaktiviteiten te ondersteunen, krijgt te maken met interessante facetten. Hij heeft bijvoorbeeld veel contact met klanten. Als vast steunpunt voor onze vertegenwoordigers sluit hij teléfonisch orders af, behandelt creditnota's en draagt de verantwoording voor het maken van ördersets en offertes. Hij ontvangt ook de klanten die onze showroom willen bezoeken. Van deze jongeman (zo tussen.de 21 en 25 jaar) vragen we niet alleen wat administratieve vaardigheid en werklust maar ook een, groot gevoel voor service. Want van zijn manier van optreden en adviseren hangt het voor een niet onbelangrijk deel af. of onze klanten tevreden zijn. Een boeiende baan. Voor u, met minimaal HAVO of een gelijkwaardige middelbare opleiding. Met een goede kennis van de Engelse taal. En, als het even kan, met al wat ervaring op een handelskantoor Hebt u belangstelling? Richt uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van de letters LD gan: 3M Nederland B.V Postbus 193, Leiden. Tel. 071-769330. MODE-BINS WASSENAAR is een speciaalzaak in damesconfectie in het betere genre. Wij zoeken een ENTHOUSIASTE VERKOOPSTER die door haar goede smaak onze cliënten bij hun aanko pen kan adviseren. Voor een goede kracht bieden wij een uitstekend salaris. Mode-Bins B.V. TE HUUR a/d zuid-boulevard te Katwijk aan Zee 2—KAMER SERVICEFLAT Indeling: woon-eetkamer slaapkamer badkamer kitchenette hal Service: warme maaltijd centr. verwarming gas-, licht en waterverbruik glazen wassen personeelskosten HUURPRIJS: 1-pers. 1284.- p.m., 2-pers. 1545.- GEMEENTE VOORSCHOTEN ONDERWIJZERES - aan de openbare lagere Vlietschool Prof. Èinsteinlaan en - aan de openbare lagere Wethouder Schramaschool, Van Hogendorpweg 1 Aan beide scholen zijn, inclusief het hoofd, zes leerkrach ten verbonden. De akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onder wijzeres met de aantekening j, k en r is vereist. Enige ervaring is gewenst. De aanstelling geschiedt voorlopig in tijdelijke dienst. Na één jaar dienstverband is een vaste aanstelling moge lijk. Indiensttreding bij voorkeur per 14 april 1977 (Vliét- school) en per 12 mei 1977 (Weth. Schramaschool). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepas sing. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt alle me dewerking verleend. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referenties bin nen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders, Leidseweg 25, Voor schoten. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de chef van de afd. Onderwijs, de heer C. Bonnema, telefoon 01717-2141, toestel 05. CONTAINERS (EUROPA) B.V. een verkoopmaatschappij voor golfkartonnen - verpakkingsmateriaal voor geheel West-Europa, biedt een goede werkkwng aan een vooreen verkoopafdeling buitenland Interessant werk op een prettig kantoor, waarbij u regelmatig de-Engelse. Duitse en Italiaanse taal zult moeten gebruiken. Wij vragen een middelbare schoolopleiding en typen. Enige ervaring wordt op prijs ge steld. Wij bieden een goed salaris en .mogelijkhe den tot verdere opleiding. De werktijden zijn van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 uur. Ons kantoor is gevestigd bij het winkelcen trum "In de Bogaard" te Rijswijk,.dichtbij het station Rijswijk. Sollicitaties te richten aan mevr. E. Nol van Tri-Wall Containers (Europa) B V.. Sir Win ston Churchilllaan 370. Rijswijk. Tel.: (070)949300. Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te 's- Gravenhage, d.d. 6 januari 1977 is in staat van faillisse ment verklaard A. F. van der Heijde', wonende te Leiden aan de Ganzezijde 7, gehandeld hebbende onder de naam "Boetiek Eliza" err onder de naam "Het Kaas- en Noten huisje", beide te Voorschoten, met benoeming van Mr. P. Koningsveld-Beets tot Rechter-Commissaris en van ondergetekende tot Curator. Mr. E. J. C. van Hartingsveldt, Curator, Breestraöt 38, Leiden ALLEEN DEZE WEEK 25% KORTING OP ALLE ORIGINELE PRENTEN 't PRENTARIUM Kloksteeg 11Leiden Openingstijden: di. t/m zat. 10.00-18.00 uur \udiologisch Centrum Keel-, Neus- en Oorheelkunde vac. nr. 585.71.A.02.LD Dit, betreft een functie van voor lopig iyz dag per week, het ligt in de bedoeling deze functie uit te breiden tot een volledige dagtaak. Taken: a..het in samenwerking met andere teamleden van het centrum, onderzoeken van het gehoor bij zuigelingen en zeer jeugdigen. 5. het onderzoek van de spraak- en taalontwikkeling bij kinderen met een gehoorafwijking. c. het logó-akoepedisch behandelen van kinderen en volwassenen me gehoorafwijkingen. d. het meewerken in een werkgroep voor de begeleiding van slecht- horende kinderen. Het bezit van het diploma logo- akoepedie is vereist. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris max. ƒ2336 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt fjoor drs. A. Spoor, hoofd van het Audiologisch Centrum, tel. 071 - 14 72 22 toestel 2439. Dermatologie vac. nr. 563.65.A.02.LD Taak: het worden ingeschakeld bij research op het gebied van de huid in het algemeen, in het bijzonder de penetratie van medicamenten in de huid en de invloed van medica menten op celculturen. Verder dient incidenteel kliriisch- diagnostisch werk te worden Verrich. Geen weekend-diensten. Verlangd diploma H.B.O.-A. Enige ervaring in weefselkweek is gewenst. Salaris max. 2336 bruto per maand. Cardiologie Polikliniek vac. nr. 321.1 LA.02.LD ten behoeve van het polikliniek secretariaat. Taak: het typen van medische ifieven van band; het verrichten van administratieve en secretariële werkzaamheden. Verlangd: diploma MAVO en typédiploma, bekendheid rnet medische terminologie en het gebruik van dicteerapparatuur gewenst. Salaris max. 1809 bruto per maand. Adjunct Directoraat Personele Zaken Dienst Personeelszaken Op de afdeling Salarisadministratie, ressorterend onder de Dienst Personeelszaken, is plaatsings mogelijkheid voor een vac. nr. 033.07.A.02.LD in de leeftijd van 18-20 jaar. Taak: o.a. het vervaardigen van ponsconcepten, het bewerken van salarisgegevens, dossiervorming. Verlangd: dipfoma MAVO of gelijkwaardig diploma en typevaardigheid. Salaris max. 1809 bruto per maand, promotiemogelijkheid is aanwezig. Hoteldienst In onze geheel gemoderniseerde keuken wordt een centraal voedsel- verdeelsysteem in gebruik genomen; daarom zal onze keukenstaf uitgebreid dienen te worden met» enkele vac. nr. 020.22.A.02.LD De werkzaamheden zullen bestaan 'uit: - het assisteren bij het nieuwe. voedselverdeëlsysteem; het verrichten van werkzaam heden in de centrale afwaskeuken (afwasmachine); - schoonmaakwerkzaamheden. De werktijd zal liggen tussen 16.00 uur en 20.30 uur gedurende 4 dagen per week; bereidheid tot werken op zaterdag en zondag moei aanwezig zijn. Geboden wordt: basissalaris bij een 40-urige werkweek max. 1640 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige,diensten; 7,8% vakantietoeslag; 20 werkdagen vakantie. Aanstelling voorlopig voor de periode van 1 jaar. Mondelinge inlichtingen worden i. gaarne gegeven door de heer Beckers, Catering Manager, tel. 071 - 14 72 22 toestel 5521. Hoteldienst Dienst Voeding en Diëtetiek Binnenkort kan t.b.v. de centrale Keuken geplaatst worden een vac: nr. 020.22.A(1).02.LD Taak: meewerken aan^het bereiden van maaltijden voor patiënten en personeel; het verrichten van bijzondere taken zoals koude buffetten e.d. Er wordt gewerkt met een centraal voedsel verdeelsysteem. Verlangd: bijscholingscursus groot keukenpsrsoneel of een gelijk waardige opleiding. Salaris max! 1809 bruto per maand; promotiemogelijkheid is aanwezig. Voor het werken op onregelmatige uren wordt een extra vergoeding toegekend. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. Iede/een wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburger: weg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 14