De kazerne viel me wel wat tegen "Hoe minder blik voor de deur, hoe beter..." HET GAAT MIS IN NEDERLAND U eidse agenda Nieuwe Leidse brandweercommandant Burgerlijke stand PAGINA 2 STAD EN RAND ZATERDAG 8 JANUARI 1977 T."F.TD'P.'M T.piHpn hppft ppn nipiiwp hranHu/pprrnrnman. LEIDEN - Leiden heeft een nieuwe brandweercomman dant. Het college van B. en W. heeft gisteren de 51-jarige J. Broekma uit het Brabantse Son (nabij Eindhoven) be noemd tot opvolger van ing. Broeshart, die vorig jaar com mandant werd in Den Haag. Broekma zal uiterlijk op 1 april in Leiden gaan beginnen. Op het ogenblik werkt hij nog als hoofd van de bedrijfsvei- ligheidsdienst van Philips in Eindhoven. De nieuwe brandweercomman dant is een geboren en getogen Rot terdammer. "Als kind wilde ik. me gemaakt. Daar zitten we goed mee. Een andere zaak is natuurlijk de werktijdverkorting. Het korps zoals bijna iedere jongen, bij de heeft nog een 66-urige werkweek, brandweer", vertelt hij. "Die wens Dat is boven het landelijk gemid- is nooit verdwenen. Ik heb HTS^ge- delde. Ik vind dat dié regeling her- j moet worden, maar dat zal Leiden natuurlijk wel geld gaan daan en daarna geprobeerd iri Rot terdam bij de brandweer te komen. w„ o Dat lukte toen niet bij het beroeps- kosten. Dit soort zaken zullen uit eraard onderwerp van gesprek zijn de komende tijd. Ik heb er nu nog concrete korps, maar wel bij de vrijwilligers, Na een opleiding van anderhalfjaar J_. werd ik brandmeester. Ik had toen te weinig zicht op, een baan als technisch inspecteur dingen over te zeggen", bij een brandverzekeringsmaat- Op het gebied van de regionale sa- schappij". menwerking tussen de verschil lende brandweerkorpsen is Preventie Broekma naar zijn zeggen goed thuis. "In Eindhoven bestaat al wat In 56 maakte Broekma de overstap langer een regionale brandweer, naar het Rotterdamse beroeps- met 32 gemeenten. Organisatorisch korps, in 1960 kreeg hij een baan bij zijn ze daar verder. Ik heb ook con- de Haagse brandweer. Daar hield tacten met Engeland, waar de zaak hij zich bezig met de opleiding, de nog beter op poten staat. In Leiden alarmcentrale en later vooral met komen de brandpreventie. Van die afde- Zeker i ling was hij hoofd. De afgelopen gaat bijdragen twee jaar heeft hij bij Philips ge- Broekma heeft zich inmiddels nog Twee kandidaten maar gedeeltelijk een beeld kun nen vormen van de Leidse brand weer. "Ik heb gehoord dat paalde problemen spelen. De ka- viel me wat tegen. De slaap- Waar Broekma in Leiden gaat wo- is nog niet bekend. De dienst ee- woning, naast de brandweerkazer ne, wordt nog bewoond door onze oude commandant Broeshart. verblijven bijvoorbeeld, daar ben Broekma heeft bovendien i ik wel een beetje van geschrokken. Het materiaal, heeft wel indruk op iniet "Koffie met of zonder rattekruid" LEIDEN - De introductie in het programma staat vol stijl- en taalfouten. "Letty Madden vertrouwd", „5000 dollar werden gevonden" en "door haar gekochte paar schoe nen" zijn hiervan slechts en kele voorbeelden. Bovendien lijkt "Madden magazijnen" een schoolvoorbeeld van een anglicisme. Dat geldt even eens voor de passage "Letty brengt een bezoek aan een psychiater, van wie ze zojuist gehoord heeft". De Asterix- strips drijven er vaak de spot mee. Dit vooraf. En het stuk? "Wilt u uw koffie mèt of zón der rattekruid", een vraag van Jane Collins, de huis houdster (Riet Krispijn-de Wolf) geeft al de sfeer aan, waarbinnen de Engelse au teur Kurtz Gordon (vert.: Bert Russel) zijn humor zocht. "Ik doe de koekjes gewoon in de oven, houd tien minuten mijn adem in haal ze er dan weer uit", geeft dat situationeel kader ook weer. Of de contra dictio in de dialoog tussen Letty Madden (Ellen Heide- ma) en Nancy Madden (Agnes Ouwerkerk-v.d. Blij): "Ik zal er voor zorgen, dat je geen haar gekrenkt wordt, al wil ik ze soms bij bossen tegelijk uit je hoofd trekken." Tot hier enige citaten De spelers? Riet Krispijn-de Wolf was natuur lijk weer het rustgevende en vaak voor lachsalvo's zor gende element in het hele stuk en Nico van Leeuwen kwam naar voren door zijn grote rolvastheid. Van Leeu wen lijkt te praten zoals hij waarschijnlijk ook leeft: overzichtelijk en netjes. Im mer keurig in het pak en we zenlijk op het toneel aanwe zig. Hij speelde de rol van Steven Harmann, de advo caat van de van verduistering verdachte Rita Norrïs (Ka- trien van Dijk). Spontaan speelde Gina Hebly-Zuidema en Tjeer van Wijk (voor mij nieuw bij "Timdeler" als Har- rold Madden) had dat rustige en afwegende, dat de direc teur van de Madden Magazij nen gekenmerkt moet heb ben. Toch waren er ook hiaten. Zo werd bijvoorbeeld beslist niet duidelijk, waarom Letty Madden en Steven Harmann zich respectievelijk van de termen "cowgirl" en "schie tijzers" moesten bedienen. De sfeer, welke door deze woorden wordt opgeroepen, leek in geen enkele relatie te staan tot de strekking van het stuk. Ad Colijn als Jerome Judson speelde zeer ont spannen. De dialogen tussen Letty en Steven (wanneer de eerste de laatste in dienst neemt) en tussen Sara Arnold (Henny Belt) en Cora Kent (Geertje Bogaards-Kleer) wa ren vaak zeer geestig. Zo is de toeschouwers in de Leidse Schouwburg in ieder geval duidelijk geworden, dat vrouwen met hoeden op niet in brievenbussen passen. Hetgeen mooi is meegeno- Bert Koekebakker- aantal gesprekken besloten naast de kazerne te gaan "Ik geloof dat het beter is om er gens anders te wonen. Anders blijf je te veel bij je werk betrokken en krijgen de collega's misschien toch het idee als ik bijvoorbeeld in mijn tuintje sta, dat ik ze in de gaten Jiou. Mijn vrouw, mijn zoon en ik zullen ergens anders in de stad wel iets vinden". Broekma is overigens gekozen uit twee kandidaten. De heer Van der Staay, werkzaam bij de Leidse brandweer, had ook naar de functie gesolliciteerd. Broekma: "Veel ervaring met regionale samenwerking Begeleidingscommissie Buitenhof bijeen LEIDERDORP - "We gaan eerst de huizen ontwerpen en aan de hand daarvan de stedebouwkundige structuur van de wijk bekijken", aldus de heer Alberts - stedebouwkun dige - gistermiddag tijdens de eerste bijeenkomst van de begeleidingscommissie Buitenhof in de Leiderdorpse sportzaal Op Dreef. Klaas zet de beuk erin LEIDEN - Het gaat flink mis in Nederland. Deze conclusie kan getrokken worden uit het be toog dat de heer Klaas Beuker gisteravond in Leiden afstak. Vooral de Nederlands- katholieken (rooms- katholieken zijn er nauwelijks meer) en de socialisten of neo-marxisten helpen ons landje naar de knoppen. Beu ker, Tweede Kamerlid en voorzitter van de RKPN, de Rooms-Katholieke Partij Ne derland, liet er geen twijfel over bestaan. En laat hij nu niet klagen dat zijn woorden nooit in de krant komen. In een zaaltje van „In den Ver gulden Turk" zit een dertigtal mensen bezorgd bijeen. Een opkomst die „geweldig" wordt genoemd door mevrouw Leechburg Auwers. Het is wel eens anders geweest, zo blijkt uit haar woorden. Ze moet im proviseren, want ze vervangt haar man. Hij is secretaris van de RKPN, zou Klaas Beuker in leiden, maar is wat overwerkt en heeft bovendien autopech gehad. Dus vervangt mevrouw Leechburg Auwers hen. Dat de opkomst zo „geweldig" is, is te danken, vertelt ze, aan een pas toor in Leiden van wie ze de car- thoteek van de parochie mocht inzien. Zo kreeg menig rooms- katholiek een uitnodiging om te komen luisteren. Coltrui Daar zitten ze dan, de 30 a 35. Allemaal correct gekleed, al viel 2r één uit de toon met een neo marxistisch aandoende coltrui in de kleur rood. Opvallend veel oudere dames bevinden zich in het gezelschap (ongeveer de helft). Helaas ontbreekt de jeugd geheel. Heeft Nederland nog toekomst? Het lijkt er niet op. Klaas zette al meteen de beuk erin. Uit alles wat hij zei, bleek dar er nog maar weinig te la chen valt in dit land. Neem de dag van gisteren maar, een „trieste dag", zei Beuker. Hij doelde op het feit dat het huwe lijksjubileum van de koningin en haar man niet nationaal ge vierd wordt, om bekende rede nen. „De koningin is een gesla gen oude vrouw geworden. Kijkt u maar naar de foto van het jaar: een gebogen koningin. Dat dat de foto van het jaar is geworden, ik vind het heel erg". Hij vertelde van zijn bezoek aan kardinaal Wille brands, dat hij afgelopen woensdag heeft ge bracht. „De kardinaal was zeer terughoudend, wat heel ver standig is,als je een politicus op bezoek krijgt. Alleen dit zei hij wel: „Hoe kunnen katholieken in nederland hun gedachten uitwisselen? U hebt toch geen media meer in Nederland?" Dat hij dat zei, vond ik veelbeteke nend. „Priesters komen er niet meer in Nederland. Er zijn hier en daar wel theologische hoge scholen. Wat komt daar van daan? Geen priesters. En wat er wel vandaan komt: daar heb ik geen interesse in". Drugs De bijeenkomst in Leiden be gon met een goddelijke groet. Ook al een verdwijnend ver schijnsel in katholieke kringen, vertelde Beuker. Op katholieke scholen wordt hij bij spreek beurten gevraagd over alles te praten, maar in godsnaam niet over het geloof (zo zei hij het niet letterlijk, maar daar kwam het wel op neer). En dan de drugs („Je schijnt er van te kunnen genezen maar ik heb het nog nooit gemerkt"), de KVP, die wegvlucht in het CDA, Van Agt die het aureool krijgt tegenstander van abortus te zijn, maar er zes jaar lang niets tegen gedaan heeft. Alle maal ellende. Abortus wordt toegelaten, „maar een arme sloeber die een fiets steelt, wordt wel vervolgd. Klassejus- titie noem ik dat", zei Beuker. Ja dat CDA. Zegt een dam op te willen werpen tegen het socia lisme, maar „Aantjes en consor ten lonken nu al weer naar de VPvdA" (Bijna maakte Beu ker een pijnlijke vergissing). Klaas veegt zijn mond nog eens met een doekje af. Opvallend is dat hij gedurende zijn betoog uitsluitend naar het voor hem rechterdeel van de zaal blikt. Zijn gehoor zit er vrijwel bewe gingsloos bij. Luistert adem loos. Een dame knikt zeer gere geld instemmend bij elk woord van kommer en kwel dat Beu ker over de lippen laat komen. Mis Het gaat mis in Nederland. Maar Klaas Beuker heeft een „geweldige uiteenzetting ge houden", constateert mevrouw Leeuburch Auwers. En dan is het tijd voor een kopje sombere koffie. JOHN KROON der nog over Buitenhof: "Het moet een wijk met veel verschillende ty pes woningen worden, vooral geen grote hoeveelheden van hetzelfde soort woning. Wij willen bovendien het karakteristieke van het land schap zoveel mogelijk, bewaren". De begeleidingscommissie heeft in meerderheid dezelfde samenstel ling als de commissie van Voorhof. De architecten en stedebouwkun dige zijn dezelfden en ook de leden Ruimtelijke Or- De begeleidings commissie Bui tenhof, bestaande uit drie architec ten, een stedebouwkundige, enkele raadsleden en geïnteresseerde bur gers, houdt zich bezig met de ont wikkeling van het bestemmings plan Buitenof. Dat is het laatste grote uitbreidingsplan van de ge meente Leiderdorp. De gemeente kan daarna niet meer uitbreiden, omdat iedere expansie aantasting van het zogenaamde "groene hart" van Zuid-Holland zou zijn. Het bestemmingsplan Buitenhof dening hebben opnieuw zitting beslaat het laatste stuk grond langs dit inspraak orgaan, de Engendaal. Uitgangspunt voor de ontwikkeling van Buitenhof is de destijds gevoerde procedure in het uitbreidingsplan Voorhof. Enige tijd geleden is het Leider- dorpse gemeentébestuur met een evaluatienota Voorhof gekomen die nu de basis vormt voor het be stemmingsplan Buitenhof. "We hebben van onze fouten in Voorhof geleerd en we zullen proberen die in Buitenhof niet meer te maken", aldus Alberts. Wethouder Drenth benadrukte de centrale positie KVP-raadslid Tieken: "Het mooiste zou zijn als er zo weinig mogelijk hoogbouw in de wijk komt en er moet ruimte genoeg over blijven voor recreatie. Er moet zo min mogelijk autoverkeer in de wijk zijn, hoe minder blik voor de deur hoe beter". Tieken riep iedereen op zo kritisch mogelijk te zijn en vroeg om sug gesties uit de Leiderdorpse burge- Wethouder Drenth (staand): "De commissie is vrij bij de voorbereiding van de plan nen: "De commissie is vrij om er iets van te maken". Drenth zei ver- LEIDEN - Geboren: Helena d.v. T. J. Overdijk en W. M. v.d. Brink, Linda d.v. W. Barnhoorn en A. M. J. Tabben, Tobias en Erwin z.v, C. Muilwijk en M. Dijkhuis, Richard z.v. J. H. Rapphorst en Y. H. M. Vlaar, Marit d.v. R. P. Smit en M. J. G. v. Leeuwen, Marc, z.v. N. Raven- sbergen en C. v. Egmond. Ondertrouwd: R. v. Dijl en M. C. Allenda, R. H. Mak en K. v. Oosten rijk, J. de Meij en C. H. Wolters, W. P. Ranselaar en E. A. L. Lanneé de Betrancourt, R. Vree en D. E. J. v. Dam, M. O. d. Duik en C. J. E. v.d. Velden, H. M. d. Groot en J. C. C. Lares, R. Hommes en M. P. Volker, R. M. J. Sahtoe en E. Glasbergen, R. P. Schuurmans en A. J. Klapwijk, M. Zonnevylle en E. G. Derksen, P. C. I. Westermann en B. M. Wiefe- rich. MAANDAG Wijk 17 Hoge Morsweg, Morsweg (van Lage Morsweg tot Hoge Morsweg), Mors- laan, dr. I^elylaan, Granaathof, Diamantlaan, Onyxhof, Amethis thof, Smaragdlaan, Robijnstraat, Parelstraat, Topaaslaan, Aquama- van Bemmelenstraat, Lorentzkade, rijnstraat, Bothastraat, H. Coster- Zeemanlaan, van 't Hoffstraat, straat, Morskade, Rhijnhofweg, Bakhuis Roozenboomstraat. Agaathlaan, Saffierstraat, Tur- Wijk 22 kooislaan, Berylstraat, Carneool- M. Treublaan, Stieltjensstraat, straat, Barnsteenpad, Kristalstraat, Franchimontlaan, v. d. Hoeven Toermalijnstraat, Opaalstraat. straat, Kanaalweg (van v. Vollen Wijk 19 hovenplein tot spoorlijn), v. d Lage Morsweg, P. C. Hooftlaan, Sande Bakhuyzenlaan, Beyerinck Vondellaan, van Baerlestraat, Ja- laan, Temminckstraat, Suringar cob Catslaan, Gerard Brandstraat, straat, Burggravenlaan, Asser Coornhertstraat, C. Huygenslaan, straat, Scholtenstraat, Modder- Brederostraat, Spieghelstraat, R. manstraat, Oppenheimstraat. Visscherstraat, Tesselschadestraat, VRIJDAG Wijk 20 Leeghwaterstraat, St. Buysingh- Van Vollenhovenkade en plein, straat, Calandstraat, Leemanstraat, Snouck Hurgronjestraat, Huizin- Conradstraat, Dijkstraat, Stuw- gastraat, Uhlenbeckkade, Colen straat, Sluisstraat, Duikerstraat, branderstraat, Meyerskade, Duy- Damlaan, Haagsestraatweg, Mui- vendakstraat, Kanaalweg (van derkring Cruquiuslaan. Hoge Rijndijk tot van Vollenho- WOENSDAG Wijkl8 venplein), Rijndijkstraat, Kanaals- Lammenschansweg (beide zijden traat, Dozystraat, de Goejestraat, Zoeterwoudsesingel tot Sta- Cosijnstraat, Hartmanstraat, tion), Kamerlingh Onnesplein, de Sitterlaan, v. d. Waalsstraat, Buys Ballotstraat, Hugo de Vriesstraat, Kapteynstraat, v. d. Waalsplein, Roomburgerlaan, Hoge Rijndijk (van Utr. brug tot Wilhelminabrug), Utr. Jaagpad (van Utr. brug tot Wil helminabrug), Catharinastraat, Rijnstroomstraat. Wjjk 26 Hoge Rijndijk en Utr. Jaagpad (beide van Wilhelminabrug tot Rhijnvreugd), Rhijnvreugd, Brug- gestraat, Besjeslaan, Park "Die Levthe", Roomburgerweg, Aar straat, .Meerburgerkade en straat, Gouwestraat, Amstelstraat, Leed estraat, Wieriekestraat, IJsselkade, Kasteelhof Vliststraat, Zaanstraat, Maasstraat, Merwedestraat, Drechtstraat, Lingestraat, Spaar- nestraat, Lekstraat, Castellumweg. DONDERDAG WIJK 21 21 Havenplein, Haarlemmerstraat (van Haven tot Mare), Donkersteeg, Kuipersteeg, Dullebakkersteeg, Hooglandsekerksteeg, Pelikaan straat, Koestraat, Lege Werfstraat, Bouwelouwensteeg, Duizendd- raadsteeg, van der Werfstraat, Meermanshof, Druckerstraat, Ma- redorpsedwarsstraat, Greven- straat, Voldersgracht, Noord- en Zuid Rundersteeg, Janvossen- steeg, Koddesteeg, Clarasteeg, Oude Singel (van Houtmarkt tot Mare), Oude Vest (van Havenplein tot Mare), Lange Zandstraat, Vol molengracht, Oostdwarsgracht, Koolstraat, Emmastraat, Baat- straat. Wijk 23 Haarlemmerstraat (van Turfmarkt tot.Mare), Stille Rijn, Apothekers- dijk, Schapensteeg, Goegerrit steeg, Prinsessekade, Turfmarkt Steenstraat, Beestenmarkt Nieuwe Beestenmarkt, Kort Gal gewater, Morsstraat, Smidsteeg Narmstraat, Kruisstraat, le e Binnenvestgracht, St. Aagten straat, Lammermarkt, Marktsteeg Lange Scheistraat, Nieuwe Mare Oude Singel (van Mare tot Turf- marktbrug), Fokkestraat, Oude Vest, (van Turfmarkt tot Mare), Lange Mare, Vrouwenkerkhof Vrouwenkerkkoorsteeg, Dolhuis steeg, Sionshof, St. Ursulasteeg, Caeciliastraat, Lange en Korte Lijsbetsteeg, Korte en Lange Ag- nietenstraat, Spijkerboorsteeg Vestwal, 3e Binnenvestgracht Reineveststeeg, Langegracht, Vre dehof, Houtmarkt, Noorderstraat Hendrikstraat. Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen: Wijk I (Morswegkwar- tier, binnenstad tot Cityring en Groe- noord): H. G. M. Aelbers, Noordein- dsplein 2a, telefoon 122268; Wijk II (Kooi en Merenwijk); P. J. Derchant, Hooi gracht 61, telefoon 123752; Wijk III (Waard, Professorenwijk en Tuinstad- wijk): J. van Gent, Zoeterwoudsesingel 28, telefoon 122538; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier): A. Boer, Kenne- dylaan 46, telefoon 762115. Leiderdorp - S. P. Ouwerkerk, praktij kadres Merelstraat 184a, telefoon 891037 (zaterdag en zondag spreekuurtje van 12.30-13 uur). Oegstgeest - D. Held, Marelaan 36, tele foon 152255. Voorschoten - J. H. Vrijenhoek, S. v. d. Oyelaan 38, telefoon 2356 (zaterdag); F. Koopmans, R. Wagnerlaan 69, telefoon 6352 (zondag); S. M. Platteel-De Jongh, telefoon 5417 (zaterdag en zondag). Warmond - A. W. Bots, Prof. Aalberse- laan 2, Voorhout, telefoon 02522-11393. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 7 tot 14 jan., door Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tele foon 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp. telefoon 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tele foon 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v d. Waalslaan, telefoon 4641; Alg. Hulp verlening, telefoon 2141, tst. 35 (dag en nacht). Warmond - Zr. A. van Rijn, Marijke- straat 42, Sassenheim, telefoon 02522-10393. Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30 uur Steenstraat lb, Wereldwinkel, 's mor gens geopend. Jeugdhonk, De Zolder, Morsweg 114, Leidse jeugdschaaksocièteit (11-15 jaar), 3-5 uur nam. Vrouwencafé, Nieuwe Rijn 20a, vanaf 9 Stadsgehoorzaal, openbare bijeenkomst D'66, gehele ochtend. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, Ver schillende workshops; krea-markt, video-reportage en expositie, 2-5.30 uur Leidse Schouwburg, Toneelgroep De Appel met „De tuin van het paradijs'' een kollage van sprookjes v^n Andersen, Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 8-11 uur 't Breehuys, Breestraat 19, gespreks groep Gideon, 11.30 uur vm.-1.30 uur nam.; koffiebar, 8-11 uur nam. Nieuwe Rijn 20a, trefcentrum Leidse werkgroep homofilie/COC, &-11 uur Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids poppentheater, 2.30 uur nam, tel 125802. Maandag Steenstraat lb, Wereldwinkel, 9.30 uur 't Breehuys, Breestraat 19, open huis, 2-5 Troef, Noordeinde 2a, Troefkrant, WSW film recht/onrecht, textiele werkvor men, alle groepen van 8-10 uur nam. Leidse Schouwburg, Henny Orii en Fons Jansen met „Kleintje kunst", klas sieke liederen, chansons en poëzie, 8.15 LAK-Theater, Levendaal 150. de En gelse theatergroep Incubus met „The many loves of madame Desiree", 8.45 Stadhuis, gemeenteraad, 7.30 uur nam. le Binnenvestgracht 33, Universiteits raad, 7.30 uur nam. Gemeentehuis Oegstgeest, openbare werken en sport, 7.30 u Gemeentehuis Leiderdorp, bestuurszaken, 8 uur nam. ruimtelijke ordening en openbare Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden Aanvragen hulp voor bejaarden en lang durig zieken en gezinsverzorging, Mare 45, tel. 149441 (maandag t/m vrijdag 9.00-10.00 uur). Moederhulp Bureau Moederhulp (niet gehuwdf moederzorg), Terweepark 2, tel. 151068. Mej. J. Schrama, maatschappelijk werk.- Dienstencentrum LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941 Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-211515. In dien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 39,80 per post 57,65 Jaarabonnement 147,70 Jaarabonnement per post 219,10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 2