I J Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden BEN JANSEN B.V. VERTEGENWOORDIGERS verpleegkundige secretaresse administratief medewerkster polikliniek staffunctionaris administratieve controle op mba-niveau DIACONESSENHUIS LEIDEN automonteur huismeester AKTIEVE MEDEWERKER DE VARIANT B.V. Timmerlieden Apëco (holland) BV ervaren vertegenwoordiger Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden secretaresse vac. nr. 651.53.A.01.LD De verpleegkundige zal speciaal belast worden met de verpleging op de Isolettezaal waar veel moderne bewakingsapparatuur gehanteerd wordt. Salaris max. 2102 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. C. M. Paul coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22 toestel 2860. Directie Verplegingsdienst Op het secretariaat van deze dienst komt binnenkort de plaats vrij van vac. nr. 040.04.A.01 .LD De taak zal bestaan uit het in teamverband uitvoeren van de volgende werkzaamheden - het behandelen van de correspondentie; - het stenografisch notuleren van vergaderingen en het verzorgen van de uitwerking daarvan; - het bijhouden van de agenda van de directrice en haar staf en het regelen van de afspraken; - het beheren en betrokken zijn bij de ontwikkeling van diverse documentatie systemen. Verlangd: diploma MEAO (secretariële opl.)/HAVO, secretaresse-opleiding of vergelijkbare opleiding en ervaring als zodanig. Bekwaamheid in het notuleren van vergaderingen. Goede typevaardigheid. Men dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen en goed in team verband kunnen werken. Ervaring met documentatie-systemen strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn in de toekomst niet uitgesloten. Oogheelkunde Op deze afdeling is plaatsingsmogclijkheid (part-time: 28 uur per week) vac. nr. 671.07. A.01 .LD Taak: zorgdragen voor en beheren van ziektegeschiedenissen, de codering van de diagnoses en de verrichtingen en de hieraan verbonden financiële administratie. Meewerken aan de administratieve voor bereiding van de spreekurep en zorgdragen voor een vlotte afwerking van de admini stratieve werkzaamheden na onderzoek en behandeling van de patiënten. Vereist: middelbare school, typediploma, accuratesse en bewezen verantwoordelijk heidsgevoel. Salaris bij volledige dagtaak: max. 1809 bruto per maand, met promotie mogelijkheid in de toekomst. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd opleiding en ervaring. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden In het Diaconessenhuis te Leiden is plaats voor enkele FULL-TIME VOEDINGSASSISTENTES Leeftijd: 18-25 jaar. Opleiding: enkele jaren huishoudschool. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Mw. M. Siemer, Houtlaan 55. Leiden, tel. 071-155960. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaan 55 Leiden, telefoon 071-155960. Bovag Erkend automobielbedrijf vraagt met spoed van Dijk Carcenter bv voor circa 600 flats in de Merenwijk en Paramaribohof. Gevraagd wordt iemand, die in staat is zelfstandig te werken en enig technisch inzicht heeft, doch bovenal met mensen om kan gaan. Salaris óp basis van de CAO voor personeel in dienst van Wo ningcorporaties. In Alphen aan den Rijn en omge ving werkt een flink aantal dochter maatschappijen van ICU (een groeiend concern op de informatie markt. met ruim 2100 medewerkers) in uiteenlopende branches zoals de uitgeverij, de automatisering, kan- toorefficiency, handel ten behoeve van het onderwijs en grafische fa bricage. Omdat ICU een jong concern is, in volle opbouw en meerdere bran ches omvat, valt er voor jonge men sen veel te leren en zijn er goede doorgroeimogelijkheden. Vanuit de holding (Zwolle) is de afdeling Interne Controle belast met dé opbouw en het doen functi oneren van een doelmatig admini stratief controle-systeem. Een team van enthousiaste mede werkers in Alphen verricht de taken op dit vlak ten behoeve van in het westen gevestigde werkmaatschap pijen. Het biedt nog plaats aan een jonge staffunctionaris die aan de geza menlijke taken een energieke bij drage wil leveren. Hij zal met grote mate van zelf standigheid controle- en beoorde lingstaken op het terrein van de ad ministratie en de administratieve organisatie te verrichten krijgen. Profiel Voor deze functie zoeken wij kandi daten met een HAVO/MEAO op leiding, die bezig zijn met voortge zette studie op MBA niveau of deze hebben afgerond. De wil om tot een eigen inbreng te komen, goede contactuele eigen schappen en een kritische instelling zullen voor hem onmisbaar zijn. Omdat de voorkeur uitgaat naaf hem die reeds enige jaren ervaring op dit terrein heeft, zal zijn leeftijd tussen de 21 en 25 jaar liggen. Nader contact Schriftelijke of mondelinge sollici taties kunt U richten aan Perso neelszaken, t.a.v. de heer J. Tissingh, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 23 04. Kantoormachines - Kantoormeubelen Den Haag - Leiden - Rotterdam vraagt voor haar vestigingen enige voor de verkoop van kantoormachines en kantoormeubelen. Onder de dagelijkse leiding van onze verkoopleider zullen zij ons programma van kwaliteitsprodukten dienen te verkopen bij onze bestaande relaties en tevens belast zijn met de uitbreiding van onze cliëntenkring. Daartoe verlangen wij van hen: minimaal MAVO-opleiding enige jaren kantoorervaring leeftijd vanaf 23 jaar kommerciële aanleg; verkoopervaring niet noodzakelijk. een uitmuntend verkoopprogramma een grote mate van zelfstandigheid een prettige werksfeer een goede opleiding Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van Ben Jansen BV.Laan van Nieuw Oost-lndië 102 Den Haag. Telefoon 070/85.31.03. Noordeinde 19 Leiden Vastenland 64-66 Rotterdam j In enige afdelingen van de LEIDSE ONDERWIJSIN- :j: STELLINGEN B V. ontstaan binnenkort vacatures voor JEUGDIGE ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS(STERS) (leeftijd 18-20 jaar) Wij bieden u een keuze uit de volgende mogelijkheden: A. ASSISTENTE voor het CURSISTEN-SECRETARIAAT In deze funktie kan een jonge medewerkster worden be last met de administratieve begeleiding van onze cursisten. Een mavo-diploma is noodzakelijk; een typediploma strekt tot aanbeveling. B. MEDEWERKER(STER) voor de afd. BOEKHOUDING Ook hier is een mavo- of l.e.a.o.-niveau gewenst, aange vuld met het diploma Boekhouden of een gevor derde studie daarvoor. C. ASSISTENTE voor de PERSO NEELSADMINISTRATIE De gevarieerde werkzaamheden in deze afdeling, waar onder correspondentie en postbehandeling, zijn meestal van vertrouwelijke aard. Een mavo opleiding en goede type-vaardigheid zijn gewenst. Onze afdeling Personeelszaken geeft u graag telefonisch alle gewenste informatie en ziet uw mondelinge of schrif telijke reactie met belangstelling tegemoet. WILLEM DE ZWIJGERLAANl Wij zoeken zo spoedig mogelijk IN ONZE BOUWMARKT Inlichtingen en sollicitaties Dhr. H. A. L. Verbeek, tel. 071-134544 (kant.) 01712-8792 (privé) De tennisvereniging te Zoeterwoude- Dorp vraagt voor de weekenden gedu rende het seizoen van 1 april-1 oktober een beheerders-echtpaar voor de kantine van het clubhuis gele gen in het sportpark "Haasbroek" te Zoeterwoude. Gegadigden kunnen zich schriftelijk of telefonisch aanmelden bij het secretariaat p/a Van Swietenstraat 41, Zoeterwoude. Telefoon 01715- 2114. Bouwbedrijf,Hoorn 174 Alphen aan den Rijn. vraagt Inl. overdag tijdens de kantooruren telefoon 01720-92948 of 's-avonds01714-2306 de heer Jongeneel. Dit is Martin Grees. Zijn leeftijd is 29 jaar. Hij is gehuwd en heeft 3 kinderen. Opleiding: middelbaar niveau. Beroep: vertegenwoordiger in het rayon Noord-Brabant. Jaarinkomen: rond f36.000.- Martin maakt deel uit van het succesvolle en gemotiveerde verkoopteam van de Nederlandse vestiging (72 medewerkers) van een internationaal concern (3300 medewerkers) op het gebied van kopieermachines en supplies. Voor het rayon Zuid-Holland zoeken wij een enthousiaste collega van Martin. Uiteraard krijgt hij van ons een auto, wordt hij opgenomen in ons pensioenfonds en geniet hij bovendien een interessante onkostenvergoeding. Hij kan rekenen op een goede begeleiding m.b.t. marketing- en marktinformatie alsmede op de tech nische steun van onze uitstekende servicedienst. Kortom, een ideale kans voor een ambitieuze, op de toekomst gerichte Wilt u in 1977 werkelijk aan een carrière bouwen, bent u tenminste 26 jaar oud, heeft u een middel bare opleiding en bij voorkeur de nodige ervaring opgedaan in de semi-kapitaalgoederensfeer, dan verzoeken wij u uw sollicitatiebrief te richten aan onze afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer A. Kroese. Wilt u eerst nog meer gegevens, bel dan tel. 020-76 42 25. Willemsparkweg 142, Amsterdam. leidse onderwijs instellingen Apotheek vac. nr. 080.10.A.01.LD Taak: - verzorgen van de correspondentie (Nederlands, Engels) van de staf van de apotheek, - maken en uittypen van verslagen van besprekingen, - bijhouden van een documentatiesysteem en het correspondentie archief, - bijhouden van de agenda, ontvangst van bezoekers, - uittypen van produktiegegevens, maken van overzichten, - assisteren bij de apotheekadministratie. Verlangd: - middelbare schoolopleiding, secretaresse diploma en een goede type vaardigheid, - kennis van c.q. belangstelling voor de farmaceutische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. 1925 bruto per maand. Bij volledige ontwikkeling van de functie is promotiemogelijkheid aanwezig tot max. 2102 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het genoemde salaris is exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 26