de rijksowerheid vraagt ib Ib betiandelingsambtGnaren E> ADMINISTRATEUR onderzoekassistent medewerker medewerker (mnl./vrl.) visserij-technisch medewerker (mnl.) documentalist boekhouder een tekenaar/ konstrukteur of konstrukteur huismeester/ schoonmaker een concierge echtpaar (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Justitie t.b.v. het Wetenschappelijk Onderzoek en Documentatiecentrum (W.O.D.C.) Taak: meewerken aan de opzet, organisatie, én uitvoering van een sociaal wetenschappelijk j onderzoekproject op het gebied van de T.B.R.- steiling- toezicht houden op verwerking en codering van verzamelde onderzoekgegevens. De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor een periode van twee jaar. Vereist: tenminste diploma HAVO, b.v.k* met wis kunde: redactionele ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3410,- per maand. (mnl./vrl.) 6-659411158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Directie Bouwzaken Onderwijs, Afdeling Financiële Zaken, Onderafdeling Controle Bouwafrekeningen Taak: werkzaamheden m.b.t. controle van bouwafrekeningen van permanente en houten schoolgebouwen voor het voortgezet onderwijs en m.b.t. de vaststelling van de voor vergoeding in aanmerking komende stichtingskosten. De medewerker geeft hierbij leiding aan enkele functionarissen. Vereist: diploma HBS/HAVO. Studerend voor diploma SPD I of een hiermee vergelijkbare opleiding strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring r f 2952,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 januari 1977. vac. nr. 6-657911158 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat, Afdeling Personeel, Bureau Personeelsregistratie en Personeelsadministratie Taak: leidinggevende werkzaamheden zoals o.m. administratief verwerken en vastleggen in be schikkingen van indiensttredingen, bevorderin gen, ontslagen, toeslagen, enz.; toekennen van reis-, pension-, en verhuiskosten: administratief uitvoeren van bepalingen neergelegd in de Pensioenwet; administratief begeleiden van langdurige ziektegevallen; toewijzen van dienst woningen in samenwerking met de Afdeling Algemene Zaken; uitvoeren van zaken m.b.t. voorschriften neergelegd in BBBRA; ARAR en AOB; verwerken van personeelsmutaties en bijhouden van formatieschema's; concipiëren van brieven m.b.t. voornoemde zaken en verrichten van.analytische werkzaamheden. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; ervaring op het gebied van overheidspersoneelsadministratie; diploma MBO Personeelsrichting strekt tot aanbeveling. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2952,- per maand. voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. het Rijksinstituut voor Visserijonderzoek, Afdeling Technisch Onderzoek Taak: ontwerpen en tekenen van vistuigen; beproeven van deze vistuigen aan boord van zeegaande onderzoekings- en bedrijfsvaartuigen geven van instructies en adviezen bij de intro ductie van vistuigen en visserijmethoden aan boord van zeegaande visserijvaartuigen. Vereist: Stuurmansdiploma zeevisvaart aanvulling verre visserij. Standplaats: IJmuiden. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 2582,- per maand. (mnl./vrl.) tb. r het Ministerie van Verkeer en Waterstaat de Hoofdafdeling Voorlichting Taak: opsporen en toegankelijk maken van gegevens uit parlementaire stukken, staatsbla den, tractatenbladen en staatscouranten welke voor het ministerie van belang zijn; de uit deze stukken voortvloeiende gegevens, formuleren t.b.v. een documentatie; opbouwen en bijhouder van een systematische en een trefwoordencata logus alsmede vormen en uitdunnen van dossiers; beantwoorden van vragen; verstrekken van inlichtingen en verrichten van onderzoek. Vereist: tenminste diploma HAVO; diploma GO-A; kennis van wetgeving en bestuur in alge- Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding e ervaring max. f 2582,- per maand. vac. nr. 6-663311158 (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. het Directoraat-Generaal van het Verkeer Korps Controleurs Gevaarlijke Stoffen Taak: voeren van de comptabele administratie m.b.t. de aan het Rijk verschuldigde vergoedin gen i.v.m. vergunningen, ontheffingen en toezicht op transporten van gevaarlijke stoffen; beheren van de middelen van het Korps Controleurs Gevaarlijke Stoffen; aanschaffen, registreren, bewaken en uitgeven van het voor de dienst, benodigde materiaal en instrumentarium. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring r f 2336,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. (\jium) Vicon is een inter nationaal georien- teerde onderneming, bestaande uit 12 vestigingen in binnen- en buitenland, waarin naast polyesterpro- dukten en gietijzer, met name landbouwwerk tuigen worden gefabri ceerd en verhandeld. Het hoofdkantoor van de groep is gevestigd in Nieuw Vennep. In de Polyesterfabriek vragen wij op korte termijn ee assistent produktiechef 2-p!oegendienst De funktie houdt in: Assisteren bij het toezicht houden op de gang van zaken in de afdelingen perserij en prepreg. Starten van de machines bij wisseling van produkt of in produktie brengen van nieuwe produkten. Oplossen van pers-technische problemen. Inwerken van nieuwe medewerkers in de afdelingen perserij en prepreg. Bijhouden van de tijdverantwoording. De produktiechef vervangen bij afwezigheid. Tijdens de avonddienst de volledige verantwoordelijkheid voor de gang van zaken in de afdelingen perserij en prepreg. Vereisten voor de funktie: Opleiding op M.T.S.-niveau. Ervaring in een produktie-afdeling. Leeftijd 30 40 jaar. Er heerst een plezierige werksfeer binnen goed zijn. 3 bedrijf, terwijl de financiële voorzieningen Sollicitaties kunnen gericht worden aan het Hoofd Sociale Zaken. Inlichtingen worden graag verstrekt door de bedrijfsleider de heer C. van der Post. Laan van Nieuw Oost-lndië 25, Den Haag Met z'n ruim 750 medewerkers is Tebodin een van de grootste bureaus van raadgevende ingenieurs in ons land. Onze relaties zitten veel in Nederland, maar de laatste jaren wordt de hele wereld steeds meer ons werkterrein. De projekten, die Tebodin uitvoert lopen uiteen van het maken van studies tot het laten uitvoeren van komplete werken met name voor de voedings middelen, chemische en petrochemische industrie. Op korte termijn kan op de afdeling STAALBOUW geplaatst worden Werkzaamheden: het maken van plantekeningen en/of werkteke ningen voor gebouwen, transportinrichtingen, pijp- leidingenbruggen, verkeers- en spoorbruggen, tanks en silo's enz. Opleiding: minimaal M.T.S.-niveau met ruime praktijkervaring, bij voorkeur bij konstruktiewerkplaatsen. Geboden worden: een prettige werkkring in een modern bedrijf en een goede salariëring. Sollicitaties, schriftelijk of telefonisch, te richten aan TEBODIN, Advies- en Constructiebureau B.V., Postbus 1029, Den Haag, telefoon: 070-814881, toestel 244. Kok Groep Nederland BV, een onderneming met talrijke activiteiten op het totale terrein van de vastgoedmarkt, zoekt voor een door haar. te beheren gebouw in Leiden een van tenminste 35 jaar, doch niet ouder dan 55 jaar. U dient te beschikken over een goede gezondheid en correcte omgangsvormen. Uw taak zal onder andere bestaan uit: bediening van installaties het uitvoeren van kleine onderhouds werkzaamheden het handhaven van orde, netheid en veiligheid het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden Richt uw sollicitatie aan de heer H. Gotjé van de afdeling Personeelszaken van 5 Kok Groep Nederland BV, Westblaak 230 Rotterdam "010-148000 toestel 281 IKOKGROEP NEDERLAND Vereniging van eigenaars Residence Rembrandt te Noordwijk aan zee zoekt zonder kinderen in de leeftijd van tenminste 40 jaar. Recidence Rembrandt omvat ruim 100 appartementen, een recreatie ruimte, alsmede een zwembad. Gegadigden voor deze functie ge lieve te schrijven naar bovenge noemde vereniging. Deze krant wordt gemiddeld 40 minuten per dag gele zen. (Voor uitgebreide leesgegevens Het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening vraagt t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuisvesting, Directie Woning bouw, Afdeling Particuliere Woningbouw en Individuele Huursubsidies Taak: beoordelen van aanvragen om toekenning van rijkssteun voor de bouw van particuliere woningen; beoordelen van aanvragen om toekenning van aanvullende huursubsidie; beoordelen van verzoeken om herziening van subsidies; onderhouden van telefonische contacten met aanvragers of gemeenten ter verkrijging of verstrekking van informaties; voeren van correspondentie over bovengenoemde zaken. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; Praktijkdiploma Boekhouden en/of diploma Nederlandse Handelscorrespondentie. Standplaats: 's-Gravenhage t.z.t. Zoetermeer. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2336,- per maand. Bovengenoemd salaris Is exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollIcKaties onder vermelding van vacaturenummer 6-6631/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aa Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 te 's-Gravenhage. DE RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt t.b.v. de af deling REUMATOLOGIE van het ACADEMISCH ZIE KENHUIS een (RESEARCH) ANALISTE om mee te werken aan een wetenschappelijk onderzoek naar het ontstaan van chronische gewrichtsontstekingen. Bij dit onderzoek worden verschillende technieken toe gepast, waaronder celisolatie, cel- en weefselkweek, immunofluorescentie en bepaling van celmembraanei- genschappen. Vereist: HBO-A-diploma (medisch). Ervaring met wetenschappelijk onderzoek is niet vereist. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 2.336,- bruto per maand, exclusief een voor lopige loontoeslag van maximaal f 30,- bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst ten laste van een subsidie van de Ned. Vereniging tot Rheumatiekbestrij- ding. Sollicitaties met beschrijving van opleiding en ervaring te richten aan het Algemeen Secretariaat van de dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Statio nsweg 46 te Leiden, onder vermelding van vakature- r 46600 op brief en enveloppe. VERHORST CHRIST B.V. VERHORST HATEC B.V. ZOETERWOUDE Verhorst - Christ B.V. en Verhorst Hatec B.V. zijn twee nieuwe ondernemingen van de Ver horst Groep B.V. Zij bewegen zich op het gebied van de waterbehandeling en handel in technische apparatuur. In verband met de snelle groei van genoemde werkmaatschappijen zoeken wij op korte termijn een Deze zal zich voornamelijk bezighouden met het voeren van de hoofd- en subadministratie, order- en voorraadadministratie en verder betrokken worden bij het vervaardigen van de maandelijkse rapportering. De geschikte kandidaat heefteen MAVO-oplei- ding, is in het bezit van het praktijkdiploma Boekhouden en is bezig (of voornemens) zijn studie voor MBA te voltooien. Administratieve ervaring en enige technische kennis is eveneens vereist. Wij bieden een uitstekende salariëring en moderne secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring te richten aan het hoofdkantoor. Verhorst Groep B.V., afdeling Personeelszaken, Wijckermolen 2, Beverwijk. Verhorst - Christ B. V. en Verhorst Hatec B. V. maken deel uit van de Verhorst Groep B. V.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18