st] de rijksoverheid vraagt I h PERSONEEL 'pittOfeiP*150"**' L»PERSCDNFFIpe] personeel ersa soneel ïeell .PERSONEELPERSONEEL Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden verpleegkundige <Sf> AV0ND- H00FD MBA/SPD-niveau stichting centrum stbavo noordwijkerhout ranastaa uitzendbureau -v ranastaa uitzendbureau SCHAKENBOSCH therapie assistent hoofd interne zaken schaderegelaar/ correspondent (mnl./vrl.) assistent/financieel- economisch medewerker secretaresse/secretaris medewerker bedrijfsbureau (mnl./vrl.) medewerker financiële arbeidsvoorwaarden administratief medewerker (mnl./vrl.) PERSChEEEerscnBd 1 personeel PERSONEa personeel jer^ne* Dit is een personeelsadvertentie van en voor uitzendbureau Luba De vakature: U ITZEN D CO NSU LENTE ontvangen, inschrijven en zonodig testen van mensen die uitzendwerk zoeken persoonlijk en per telefoon kontakt onderhouden met bedrijven die uitzendkrachten nodig hebben selekteren uitzendkracht en bedrijf met elkaar in kontakt brengen en zonodig begeleiden administratie verzorgen, uitbetalen informatie geven over het uitzendwerk, lonen, tarieven, sociale verzekeringen, belastingen,enz. hard werken in een klein team in een informele sfeer op het Luba uitzendbureau in Leiden een verantwoordelijke, inspannende baan dus na een inwerkperiode, waarin een interne opleiding gevolgd wordt, alsook de ABU-basiscursus voor uitzendbureaumedewerkers bij het ISW, ervaring opdoen en werken aan de balie, bij gebleken geschiktheid is daarna doorgroei mogelijk tot leidster van een van de Luba uitzendbureaus. middelbare schoolopleiding, 21 jaar of ouder, ervaring als secretaresse, informatrice. receptioniste of als intercedente, in ieder geval in een funktie met veel kontakten met allerlei mensen administratief inzicht, accuratesse, talenten voor organisatie en improvisatie, gevoel voor de juiste sfeer en een natuurlijk vermogen om anderen te inspireren en te motiveren rijbewijs BE het zekere voornemen om tenminste enkele jaren hele dager* te werken de instelling dat een werkdag bij een dienstverlenende organisatie wel eens langer dan acht uren kan duren afgestemd op de eisen, dus boven het gemiddelaë 13e maand, 8% vakantiegeld, 22 vakantiedagen en verdere goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een reiskostenregeling bijna negen jaar jonge uitzendorganisatie, met momenteel vestigingen in Leiden, Alphen aan den Rijn, Gouda, Zoetermeer en Leidschendam. hoofdkantoor in Leiden. Uitzending van administratie*, produktie, technisch en (para medisch personeel, lid van de algemene bond uitzendbureaus/abu per brief, liefst met pasfoto, met vermelding van personalia, opleiding en ervaring, richten aan de direktie. de ontvangst van uw brief wordt binnen twee dagen schriftelijk bevestigd, uiterlijk twee weken hierna ontvangt u bericht of uw brief aanleiding geeft tot een persoonlijke kennismaking. UITZENDBUREAU LUBA Postbus 327 Beschuitsteeg 6 Leiden Reumatologie Op deze afdeling, welke 18 bedden omvat, bestaat plaatsings mogelijkheid voor een vac. nr. 423.53.A.51.LD Verlangd: diploma zieken verpleging A. M.B.O.-V. H.B.O.-V. belangstelling voor de verpleging van reumatologische patiënten en de bereidheid om in een klein team prettig samen te werken. Salaris max. ƒ2102 bruto per maand. Aanstelling in een hogere rang is - afhankelijk van ervaring mogelijk. Promotiemogelijkheden zijn eveneens aanwezig. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. zr. S. Vilbach, coördinerend hoofdverpleeg kundige, tel. 071 - 14 72 22. tst. 2249. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het genoemde salaris is exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Graag op de brief het vacature- vermelden. De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt voor de opname psycho geriatrische afdeling, waar 22 bewoners (mannen en vrouwen) worden gescreend en behandeld EEN Aof B of A B VERPLEEGKUNDIGE Op deze afdeling: - wordt in teamverband gewerkt; is ieder medeverantwoordelijk voor het totale afdelingsgebeuren. Zij die interesse hebben in een werkkring met deze kenmerken, kunnen nadere in formaties krijgen bij de heer J. van Lok- Sollicitaties dienen gericht te worden aan de afdeling Personeelszaken onder ver melding van vakaturenummer: 76.38.60. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan geplaatst worden EEN LEERLING RADIOLOGISCH LABORANT(E) Voor deze praktisch-theoretische opleiding, die twee jaar duurt, geldt minimaal het bezit van een HAVO-diploma met vakken Wiskun de, Natuurkunde en Biologie. Minimum leeftijd 18 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp st'bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82 sassenheim tel. (02522) 19004 De directie van bovengenoemd (114 be dden tellend) verpleeghuis roept sollici tanten op voor de functie van Informaties over deze functie zijn in te winnen bij het hoofd van de verpleging. Zr. J. C. J. M. Koevoets. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de afdeling personeelszaken. Bent U 30-35 jaar en heeft U een opleiding op met kennis van belastingzaken? Durft U te zijner tijd de leiding van een kantoor op U te nemen? Als U meent het bovenstaande te kunnen bevestigen dan bent U onze man. Neem dan contact met ons op en spreek Uw mogelijk heden door met Accountantskantoor DE JAGER Zeeweg 165, Katwijk, telefoon 01718-14753. ^^Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 biedt per direkt werk aan voor: ZIEKENVERZORGSTERS Diverse ziekenhuizen in Leiden e.o. Alle diensten, langere tijd. O.K. VERPLEEGKUNDIGE voor ziekenhuis te Leiden, hele dagen, langere tijd. VERPLEEGKUNDIGE A/B voor diverse afdelingen in ziekenhuizen in Leiden e.o. Alle diensten VERPLEEGKUNDIGE A met kinderaantekening of ervaring op kinderafd. voor ziekenhuis in Alphen a. d. Rijn. Alle diensten, langere tijd. Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-149541 Alphen a. d. Rijn, Groenoord 76 tel. 01720-92023 (tussen 14.00-17.00 uur) d ned. herv. psychiatrisch centrum te Leidschendam Voor de funktie van zoeken wij een jongeman die een opleiding heeft op MAVO-niveau. De werkzaamheden bestaan uit de begeleiding van de patiënten op de afdeling industriële therapie. Belangstelling voor sociale arbeid en gevoel voor het omgaan met psychiatrische patiënten zijn daarbij noodzakelijk. Voor sollicitaties en inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd personeelszaken, Veurse Straatweg 185 - te Leidschendam. v tel. (070) 20 92 52. mTm Meico watersport Zuideinde 4 Roelofarendsveen zoekt ervaren werfpersoneel o.a. scheepstimmerlieden Liefst met ervaring afbouwen van schepen. Tel. 03418-2955. 01713-3712.02521-14711. (mnl./vrl.) vac. nr. 6-643511158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Interne Zaken De Centrale Afdeling Interne Zaken bestaat uft de volgende onderdelen: Materiële en Huis houdelijke Zaken (huisdrukkerij, centrale type kamer, bodedienst, schoonmaakdienst, vervoer e.d.); Huisvesting, Gebouwen en Bedrijfszelf bescherming; Administratie. De afdeling beschikt over ca. 120 medewerkers Taak: leidinggevende werkzaamheden m.b.t. de apparaatszorg in materiële zin t.b.v. de centrale afdelingen van het Ministerie; leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het beleid m.b.t. bovengenoemde onderdelen alsmede zorg dragen voor de invoering c.q. begeleiding van beleidsmaatregelen; coördineren van de acti viteiten van de op dit gebied meer zelfstandig handelende departementsonderdelen en diensten. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee ver gelijkbare opleiding. Ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring ma>; f 3819,- per maand. voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Directie Binnenlands Geldwezen, Afdeling Verzekeringswezen Taak: regelen van materiële en letselschaden hoofdzakelijk voortvloeiend uit het gebruik var i rijksmotorrijtuigen. Vereist: diploma HBS/HAVO; ervaring op bovengenoemd gebied en kennis van burger rechtelijke aansprakelijkheidsregels.'verkeers- wetgeving en sociale verzekeringswetten. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max- f 3410,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 6-643311158 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Centrale Afdeling 'Financiële Zaken Afdeling Begrotingszaken en Financieel- Economische Adviezen Taak: verlenen van assistentie aan de financieel- economisch adviseur bij de uitvoering van werk zaamheden op het gebied van de begrotingsvoor bereiding en van het preventieve toezicht op de begrotingsuitvoering (begrotingsbeheer) m.b.t. de complementaire sociale voorzieningen. Vereist: diploma MEAO of een hiermee ver gelijkbare opleiding. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max f 2952,- per maand. vac. nr. 6-645011158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Directie van de Visserijen, Hoofd afdeling Zee- en Kustvisserij Taak: secretariële werkzaamheden, o.m. typen, steno, bijhouden van een ager.da, verslaglegging van vergaderingen en besprekingen; documen- tatiewerkzaamheden. Vereist: diploma HBS/HAVO; de diploma's steno en typen. Praktische kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal. Enige jaren ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 1925,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 6-641411158 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Statistieken van Verkeer en Vervoer Taak: assisteren van de leiding van de hoofd afdeling bij organisatorische, personele en financiële aspecten van statistische projecten meewerken aan de opstelling van begrotingen, aan voortgangscontrole, personeelsvoorstellen er verplaatsingen; zorgdragen voor up to date houden van formatie en functiebeschrijvingen e.e.a. gebeurt in samenwerking met de Chef van het bedrijfsbureau, die zich in Heerlen bevindt. Vereist; diploma HBS of een hiermee vergelijk bare opleiding; ervaring op genoemde terreinen strekt tot aanbeveling; redactionele ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 2952,- per maand. (mnlVvrl.) vac. nr. 6-643111158 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Overheidspersoneelszaken. Hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoorwaarden Afdeling Beleidsvoorbereiding en Regelingen De afdeling is belast met het behandelen van aangelegenheden m.b.t. de salariëring en overige financiële arbeidsvoorwaarden (w.c. kostenver goedingsregelingen, toelagen, inhoudingen) van het burgerlijk rijkspersoneel. Hiertoe behoort het voorbereiden, opstellen van regelen inzake de rechtspositie en het toezien op de toepassing daarvan; beoordelen van door de departementen gedane voorstellen, alsmede verstrekken van inlichtingen aan overheidspersonen en particu lieren over de interpretatie van de financiële rechtspositieregelingen. Taak: de functionaris zal zich aanvankelijk op breed terrein dienen te oriënteren, waartoe hij/zij op verschillende onderdelen van de afde ling zal worden ingezet. Na verloop van tijd zal tewerkstelling in een meer afgebakend terrein met een zekere mate van zelfstandigheid kunnen plaatsvinden. Vereist: tenminste diploma MEAO/HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage (Benoordenhout) Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2102,- per maand. Promotie mogelijkheid aanwezig. vac. nr. 6-451811158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het provinciale bureau Landelijk Contact in Zuid-Holland Taak: in- en uithoeken van post; verrichten van type- en documentatiewerkzaamheden; bedienen van telefoon en telex; vervangen van de eerste medewerkster. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4 en type-ervaring. Ervaring in bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 1925,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 22