cieba nodigt Moeizame winst voor schaakreserves LSG Jeugdschakers Katwijk op kop rijnland! a Werk in Moluks kamp in Yaassen begonnen Mi- sympathisanten steken brand in kantoor vakbond KERST/NIEUWJAAR IN SPANJE ra „TE KOOP ZATERDAG 18 DECEMBER 1976 oeldijk/MAASTRICHT - Leo Duyndam heeft zijn plannen om weer terug te keren op de winter- banen opgegeven. Gescheurde kniebanden, opgelopen tijdens zijn dagelijkse werkzaamheden, deden de Westlander al besluiten voor de zesdaagse van Herning af te zeggen. Daar is inmiddels ook Maastricht bijgekomen, waar morgen voor het eerst in de wielergeschiedenis een zesdaagse wordt gehouden. „Het heeft voor mij geen zin meer", meent de 28-jarige Duyndam, die in november op het Gentse ovaal zijn terugkeer vierde. Aan de zijde van Roy Schuiten werd het geen suc ces, omdat Duyndam ten opzichte van de gerodeerde renners een te grote conditie-achterstand had. „Nu ik er ook in Maastricht niet bij kan zijn, zou het betekenen, dat Rotterdam in januari m'n eerste ge legenheid weer wordt. Dan krijg ik dezelfde moeilijkheden, als in- Gent". Het valt Leo Duyndam niet lijk om deze beslissing te nemen. Niettemin wil hij toch onderstre pen, dat zijn voorgenomen terug keer wel degelijk serieus was. „Als dat niet zo geweest zou zijn, was ik nooit naar Gent gegaan. Zo leuk was het nu ook niet. De eerste drie dagen waren voor mij een hel". Het impliceert dat Peter Post, die ook in Maastricht wedstrijdleider is, zijn deelnemersveld op twee plaatsen moet wijzigen, aangezien Wil van Helvoirt zich eerder terug trok. „Via Jan Derksen heb ik ver nomen hoe de stand van zaken in Herning is. In plaats van Van Hel voirt is nu de Belg Julien Stevens gecontracteerd, die met Cees Priem een koppel gaat vormen", aldus Pe ter Post. Voor de vervanging van Leo Duyn dam heeft de ex-zesdaagsekeizer meer ingrepen moeten uitvoeren. Gerben Karstens, die oorspronke lijk met de Westlander zou rijden. Duyndam in zijn succesvolle periode krijgt nu de Westduitser Udo Hem- pel als maat, terwijl aan het pro gramma Dieter Berkmann, even eens uit West-Duitsland, is toege voegd. Deze rijdt nu met zijn land genoot Hans Hindelang. Peter L. J. C. Horbach van de Stichting Zesdaagse Maastricht: „We hebben in de afgelopen weken ontdekt, dat een zesdaagse in Zuid-Limburg erg leeft. Trouwens door de bijzondere ligging van Maastricht hebben wij Post: „Het is geen gekke oplossing, ook veel aanvragen uit het buiten- vanuit Belgie in het bij- de zesdaagse omdat de neo-profs Hindelang en land Berkmann dit seizoen al meer met zonder", elkaar hebben gereden". Overigens De voorverkoop s Maastricht klaar om het rondrei- (men kan zesmaal zesduizend r zende zesdaagseleger te ontvangen. bergen) verloopt bijzonder goed. Peter Post: „We kunnen het natuurlijk niet met Rotterdam ver gelijken, maar voor een eerste keer is het beslist niet slecht". Hetgeen de organisatie nog voor het start- de favoriete koppels schot is gevallen al deed besluiten Aan de Maas is de Eurohal in de afgelopen tien dagen omgetoverd „sportpaleis", Pijnen-Haritz, Sercu-Gilmore Peffgen-Fritz ook aandacht is be steed aan kermisachtig vertier. Drs. i volgend jaar al definitief tot tweede zesdaagse van Maastricht- te komen. LEIDEN - De beide degradatie kandidaten in de eerste klasse van de Leidse Schaakbond Philidor IV en Noordwijk I hebben het titelfa- voriet LSG II en zijn naaste belager Alphen I in de tweede ronde zo moeilijk mogelijk gemaakt. Goed, de sterkste ploegen wonnen, maar een 4I/2-5,/2 overwinning bij Phili dor IV betekende voor een team als LSG II niets minder dan een ver nedering, een afgang. Alphen had tegen Noordwijk een duidelijk overwicht, maar door enkele grove fouten kwamen de Alphenaren niet verder dan een schamele 6-4 zege. Philidor IV had voor het gevecht tegen LSG II een uiterst originele opstelling bedacht: de tiende bord speler aan bord één, de negende aan bord twee, enz. Dit had succes, vooral toen LSG in het laatste uur ook nog de nodige steken liet val len. De wedstrijd begon nogal vredelie vend: een snelle remise tussen Van de Bult en Hendriksen Maar daarna stonden al spoedig diverse borden in lichterlaaie. Verburg ontstak tegen Van de Wijngaard een fraai stukje vuurwerk en dat was dan lti-Vlz voor LSG. Noordwijk werd in zijn lijfopening, de Leningrader, door Prinsen voor schut gezet: 1- 'fe-l'fe. Hörchner maakte toch nog snel een einde aan de illusies van de tactisch gevreesde Th. van den Berg: 11/z-21/2. Streekduel LZ-AZC LEIDEN - In de hoofdklasse van de waterpolocompetitie wordt in het weekeinde de laatste ronde voor de winterpauze gespeeld. Er staan enige interessante duels op het programma. De wedstrijd die het meest de aandacht trekt is natuur lijk ZIAN/Vitesse-HZC/De Rob ben. De Hagenaars zullen het niet gemakkelijk krijgen, want behalve Parrel (na „Moskou" gestopt) mis sen zij ook nog Reedijk, die met wintersportvakantie gaat. LZ'86 speelt vandaag in zwembad De Zijl om 19.30 uur tegen de derde kampioenskandidaat, AZC Alp hen. De Leidse debutant, die na acht ronden met AZPC de laatste plaats deelt, heeft natuurlijk weinig kans op puntenwinst, maar zal met het oog op het doelsaldo z'n huid wel zo duur mogelijk verkopen. In de degradatie-zone is de wedstrijd tussen AZPC en Nereus van be lang. Dit zijn precies de ploegen die LZ'86 in de eerste twee ronden na de winterstop tegenover zich krijgt. De Zijl/LGB moet naar Eindhoven voor de uitwedstrijd tegen PSV. De Leidenaars, die momenteel de vijfde plaats op de ranglijst inne men hebben in dit duel verreweg de beste kansen. In het laatste uur deed Serdijn Jan Barendse een toren cadeau, terwijl Nieuwland probeerde Leenders bang te maken met een potsierlijk aanvalletje, waarmee hij echter zijn eigen koning om zeep bracht; 31/a/ 2V2. Wiebes trok de score weer ge lijk door Okkes in een fraaie partij te verslaan. Tot grote ontsteltenis van de LSG-aanhang slaagde Bak ker erin zijn beter staand torenein dspel na de tijdcontrole nog tot re mise te verprutsen: 4-4. De beide resterende partijen wer den in tweede zitting beslist: Ge rritsen haalde uit het dame eindspel tegen Ossewaarde eeuwig schaak en dus remise: 41/2-4,/2. He laas zag Braggaar geen kans zijn slecht staand eindspel met een mi nuspion tegen Brans te houden, maarja, een gelijkspel tegen LSG II was voor Philidor IV al te mooi ge weest. Ook in de match Alphen I-Noord- wijk I was de eerste uitslag een re mise: de 70-jarige Post, de remise koning van Alphen, schoof de stel ling potdicht, zodat Lindhout wel remise moest aannemen. Van der Tol stond met een stuk meer duide lijk op winst, toen hij even niet op lette: Verschoor was er als de kip pen bij om mat in één zet te geven: llt-Vl2. De Jong, R. de Boer en De Wit schoven Bizot, A. de Boer en Marijt langzaam maar zeker van het bord: 3llt-llk. Een foutieve afwikkeling in het centrum kostte Lambooy een paard, waarna Joop Turk de winst eenvoudig binnenhaalde: 31/2-21/2. Buysert maakte in een vier-loper- eindspel een blunder, waarna zijn koning direkt bij die van Giliams op het matje moest verschijnen: 3'/2-3»/2. De resterende drie partijen werden afgebroken. De Kleijnen lokte in tweede zitting Jan Bakker in de val: paardwinst en 41/2-31/2. De winst van Donker op Koppenaal was een kwestie van tijd, hetgeen werd be wezen: 5'/2-3'/2. Tot verrassing van de Alphenaren werd het eindspel van Koning, Paard en drie pionnen (Heijnens) tegen Koning en Toren (Roschar) door de Leidse arbiters remise verklaard. Zij hadden op winst gerekend. Na de dertiende ronde van het toernooi om het schaakkampioen schap van de Sovjet-Unie heeft grootmeester Joeri Balasjov alleen de leiding genomen. Hij heeft nu 8V2 punten. Wereldkampioen Ana toli Karpov kan zich nog naast hem nestelen, maar dan moet hij zijn hangpartij winnen. De derde plaats wordt gedeeld door Tigran Petros jan en Iosif Dorfman met elk 71/» punten. Dorfman kwam naast Pe trosjan door in de dertiende ronde internationaal grootmeester Mark Taimanov te verslaan. LONDEN - Rhodesische troepen hebben gisteren met straaljagers, bommenwerpers, hefschroeg- vliegtuigen en zware artillerie in Mozambique een aanval gedaan waarbij acht burgers zijn gedood en tien gewond, aldus radio Ma- poeto, beluisterd in Londen. Een communique van het ministe rie van Defensie in Mapoeto zei dat de aanval gisterochtend Chi- rara in de provincie Manica aan de grens met Rhodesië. LEIDEN - De afdeling Leiden van de Nederlandse Katholieke Sport federatie organiseert weer een groots toernooi in de Groenoord- hal. Vandaag, morgen en 8 en 9 ja nuari zullen 1440 jonge sporters in de leeftijd van 8 tot 12 jaar, onder leiding van 240 jeugdleiders en jeugdleidsters elkaar bekampen in trefbal, zaalhandbal, zaalvoetbal, estafette en hindernisbaan. De vijf kamp zal door 1Q0 spelleiders, 36 handbalscheidsrechters en 36 voetbalscheidsrechters in goede banen worden geleid. Aan dit spor tevenement nemen leden van alle verenigingen van de Leidse en en kele clubs van de Goudse en Haagse voetbalafdeling deel. LEIDEN - Het Residentie- Orkest geeft maandag a.s. een promenade-concert in de Stadsgehoorzaal. Dit populaire concert zal worden geleid door de gastdirigent Elyakum Sha- pirra. Op het programma staan werken van Respighi, Grieg, Eisler, Borodine, Léhar, Strauss en Von Suppé. Gelijkspel van De Vriendschap LEIDEN - In de eerste klasse van de Leidse biljartbond begint de strijd om het kampioenschap steeds spannender te worden. In de 9e ronde bleef koploper de Vriend schap 2 op 4-4 steken bij de Oude Herberg, waardoor Rijnstreek 1 en de Carambole 1 weer dichterbij konden komen. De Vriendschap 2 beschikt nu over een totaal van 51 punten, gevolgd door de Rijnstreek met 49 en de Carambole met 47. De uitslagen: Carambole 1-Landzicht 25-3; 't Zuid 1-UVS 1 7-1Zijlpoort 1-Oude Herberg 1 4-4; Landzicht 1-Rijnstreek 1 2-6; Oude Herberg 2-Vriendschap 2 4-4; Vriendschap 1-TOG 1 2-6. In de tweede klasse zijn er maar liefst drie koplopers: Carambole 2, Landzicht 3 en Be- tween 1 staan allen op 34 punten. De uitslagen: Wachtje 1-Rijnegom 1 8-0; TOP 1-Carambole 2 4-4; Rijnstreek 2-Cleyn Duin 1 4-4; De Waag 1-Between 1 0-8. Uitslagen derde klasse: Vriendschap 3-DOS 1 4-4; Carambole 3-VOP 1 0-8; Rij- negom 2-Wachtje 2 2-6, Vierde klasse: UVS 2-Carambole 4 6-2; De Waag 3-Between 2 2-6; Wachtje 3-Cleyn Duin 2 2-6. Vijfde klasse: Cleyn Duin 3-DOS 2 4-4; Oude Herberg 3-De Waag 4 6-2; Caram bole 5-Rijnstreek 3 4-4 Landzicht 5-UVS 3 6-2. Zesde klasse: Cleyn Duin 4-De Waag 5 0-8; Witte Hen 2-Cleyn Duin 4 6-2; DOS 3-Vriend- schap 5 6-2; Landzicht 6-Witte Hen 2 2-6; TOP 3-De Heul 2 4-4. Ze vende klasse: Carambole 7-VOP 2 0-8; Between 3-DOS 4 7-1; UVS 4-De Heul 3 3-5; Rijnegom 3-TOP 4 6-2; 't Zuid 2-Zijlpoort 2 8-0. Geen bezwaar uitbreiding DEN HAAG - De regering heeft geen overwegende bezwaren tegen de uitbreidingsplannen van hoog- Hoogovens is van plan haar pro- duktiecapaciteiten uit te breiden van acht tot elf miljoen ton ru wstaal per jaar in 1985. Deze uitbreiding zal in fasen wor den uitgevoerd. Zij geeft directe werkgelegenheid aan ongeveer 3500 mensen. Met het provinciaal bestuur zal worden nagegaan op welke manier de effecten van de uitbreiding die tot problemen kunnen leiden, kun nen worden opgevangen. ADVERTENTIE een miljoen gulden aan prijzen Te winnen In de Nationale Puzzeiaktie t.b.v. Nationaal Fonds Beter Leven Gezellig, ontspannen handwerken met Zareska komplete handwerk pakketten (stramien, wol, naald en werkbeschrijving). Geschenk van Hageo, Hengelo (O): 190kruissteekkussenpakkettent.w.v. f20,-en 190 kruissteekloperpakketten t. w.v. f 37,- VAASSEN - Mede dankzij de in terventie van leiders van een twee tal goedwillende groeperingen, is het mogelijk gebleken donderdag en gisteren zonder de aanwezigheid van politie in het Zuidmolukse woonoord in Vaassen met een aan tal onderhoud s- en herstelwerk zaamheden te beginnen. Deze werkzaamheden in het gedeelte waarin nog de bewoonde houten barakken staan, waren ook door de verslechterde weersomstandighe den dringend noodzakelijk gewor den. Maandag hoopt de aannemer ook een begin te maken met de sloop van het houten voormalige bejaar dencentrum Salahuti, dat dichtbij andere houten woonbarakken staat en een bijzonder brandgevaarlijk object vormt. Alleen het houten gedeelte van dit gebouw zal worden gesloopt. Ook verwacht men, ein delijk het puin en de resten van de op 14 oktober bij de actie in het kamp vernielde houten barakken te kunnen opruimen. Deze werk zaamheden worden dringend noodzakelijk omdat ongedierte in deze puinhopen is geconstateerd, maar door dreigementen van een der groepen in het woonoord bleek het tot dusver niet mogelijk ermee te. beginnen Aan de burgemeester van Epe is toestemming verleend, de pogin gen om langs de weg van overleg weer tot een leefbaar woonmilieu in het woonoord te komen voort te zetten. Waarschuwing GENÈVE (Reuter) - In elf landen zijn gevallen van gonorroe gecon stateerd, die niet verholpen kunnen worden met een penicilline- behandeling. De Wereldgezond heidsorganisatie heeft dit in Ge- nève bekendgemaakt. De WHO ziet deze ontwikkeling als een potentieel probleem en vraagt de gezondheidsautoriteiten gelij kwaardige gevallen te melden. De WHO meldde in september van dit jaar dat verscheidene patiënten in de Verenigde Staten een vorm van gonorroe, een venerische ziekte die kan ontstaan na sexuele gemeen schap, hadden opgelopen die niet met de gebruikelijke penicilline- behandeling kon worden verhol pen. In het rapport van de WHO staat dat de ziekte is geconstateerd in*Neder- land, Australië, Canada, Japan, Nieuw-Zeeland, Noorwegen, Fil- lippijnen, Noord-Korea, Singapore, Groot-Brittannië en de Verenigde Staten. Het wordt waarschijnlijk geacht dat de ziekte zich ook voor doet in België, Ghana, Hong Kong, Oman en Thailand. LEIDEN - In de eerste klasse van de jeugdcompetitie van de Leidse schaakbond zijn het de eerste vijf tallen van Katwijk en Leiderdorp, die de toon aanvoeren. Katwijk 1 nestelde zich via twee overtuigende overwinningen met 6 matchpunten uit 3 wedstrijden op kop. Titelver dediger Leiderdorp 1 was in de eer ste ronde vrij, maar kwam dankzij twee daaropvolgende overwinnin gen op 4 matchpunten én de 2de plaats. Gezien de huidige krachts verhoudingen en de stand der over ige ploegen zal het duel uit de ko mende 4e ronde tussen Leiderdorp en Katwijk, wel beslissend worden voor het kampioenschap. De uit slagen van de eerste klasse: 2e ron de: Katwijk 2-Katwijk 1 1-4; Rijjis- VESOUL-Onbekend gebleven nazi-sympathisanten hebben in de nacht van donderdag op vrijdag met Molotov-cocktails brand gesticht in een regionaal kantoor van de pro- communistische Franse vak bond C.G.T. Het pand, in Ve- soul (Haute Saone) brandde na genoeg uit. Op de muren van belendende huizen waren hakenkruizen geklad en de tekst „wraak voor J. Peiper." Joachim Peiper, een voormalig Duits SS-officier, werd op 14 juli dood gevonden in zijn uit gebrande villa te Traves, niet ver van Vesoul. Hij zou terecht gesteld zijn door een anonieme groep „wrekers" van nazi- burg 1-Valkenburg 1 4-1; Leider- misdrijven. Peiper was wegens dorp I-Leiderdorp 2 5-0. 3e ronde: oorlogsmisdaden veroordeeld. Valkenburg 1-Leiderdorp 1 1-4; Na tien jaar te hebben uitgeze- Katwijk 1-Rijnsburg 1 4'/2-1/2, ten trok hij zich terug in Traves. Noordwijk 1-Katwijk 2 0-5. Kat- In de Franse streék kwam ech- wijk 3 en het debuterende Roelofa- ter een aktie op gang om hem te rendsveen hebben in de 2e klasse verwijderen. Een belangrijke voorlopig de leiding in handen, elk rol in deze anti-Peiper- met 4 matchpunten en 8 bordpun- campagne werd indertijd ge- ten uit 2 ontmoetingen. De uitsla- speeld door de communistische gen: Boskoop 1-Katwijk 3 2-3; Roe- partij en jde regionale afdeling lofarendsveen 1-Koudekerk 1 5-0; j fi Voorhout 1-Sassenheim 1 4-1. Lijs taanvoerder in de 3e klasse is Lei- ste, anoniem tegen Peiper ge- derdorp 3 met 2 gewonnen wed- richt pamflet afkomstig zijn strijden. De uitslagen: Roelofa- rendsveen 2-Katwijk 4 2-3; Rijns burg 2-Leiderdorp 3 '/2-4'/2; Voor- Dit zou verklaren dat er naast de ADVERTENTIE CIEBA levert kan toorinrichtingen! BH Dat weet zo langza- merhand iedereen in Leiden en omstreken. Wat u misschien niet weet, is dat CIEBA een verrassende kollektie kantoormeubelen in de 4 grote toon zalen heeft. Daarom nodigt CIEBA u uit! Iedere werkdag (behalve zaterdag) van 9-12.30 en van 13.30-17 uur. Stap vandaag of morgen eens binnen op de Wm Barentszstraat 35 (De Waard) te Leiden. hout 2-Valkenburg 2 3-: Indien Cathy van der Mije er in zou slagen de schaaktweekamp tegen de Bulgaarse Tatjana Le- matsjko te winnen, dan komt de Nederlandse in de kwartfinales van het kandidatentoernooi uit tegen Elena Asjmilovskaja uit de Sowjet-Unie. Cathy van der Mije versloeg deze Russische in de laat ste ronde van het interzonale toer nooi in Roosendaal. De loting voor de kwartfinales van het kandida* tentoernooi, waarvoor de drie beste speelsters van de interzonale toer nooien in Tiflis en Roosendaal zich hebben geplaatst met de groot meesters uit de Sowjet-Unie Alexandria en Levitina, heeft het volgende resultaat gehad: 1. Alexandria (Sow)-Tsjiboerda- nidsje (Sow); 2. Levitina (Sow>-Koesjnir (Isr); 3. Fatalibe- kova (Sow)-Koslovskaja (Sow); 4. Asjmilovskaja(Sow)-Van der Mije (Ned) of Lematsjko (Bul). Mocht Cathy van der Mije er in sla gen door te dringen tot de halve fi nales, dan komt zij uit tegen de winnares van het duel tussen Alexandria en de pas vijftienjarige Tsjiboerdanidsje. Het toernooi wordt in 1977 afgewerkt. De winna res verkrijgt het recht de wereld kampioene Nona Gaprindasjvili uit te dagen. Nagekomen familieberichten Op 14 december overleed onze zeer gewaardeerde oud-secretaris en ere-lid CAREL HENDRIK WIJKMANS Zijn inzet en sociale bewo genheid met het vereni gingsleven blijft een lich tend voorbeeld voor ons. Dat hij ruste in vrede. Namens bestuur en leden van de Hengelaarsbond voor Leiden en omstreken. Leiden, 18 december 1976 J. Mark, voorzitter M. J. L. van den Hoek, secretaris. KATWIJK AAN ZEE Nabij de boulevard op 2 minuten van zee en strand gelegen, op de hoek van de E. A. Borgerstraat, bieden wij te koop aan: Een in zeer goede staat van onderhoud verkerend herenhuis met een garage voor 2 auto's. Het geheel heeft een C.V. gasinstallatie en een warmwater voorziening. De indeling van dit fraaie pand is: hall, toilet, ruime kelderkast, bijkeuken met aparte uitgang, woon kamer van 40 m2 met open haard, moderne keuken, en een ruime besloten plaats met een tuintje, 1 e verdieping: Overloop, toilet, 2 grote en 1 kleine slaapkamer, badka mer met ligbad. 2e verdieping: 3 kamers met zeer veel bergruimte. Bij de prijs is inbegrepen: alle vaste vloerbedekking, gor dijnen, vitrages en markiezen. Daar de mogelijkheid tot het bouwen van een zomerhuis aanwezig is, is dit pand bijzonder geschikt voor verhuur. Oplevering april 1977. Prijs: n.o.t.k. MAKELAARSKANTOOR DEN HAAN (Dir. D. N. en H. J. den Haan, mak's o.g.) (Sik) LID NBM en MCC Lij De Grent 2, ■II NOORDWIJK AAN ZEE (ijdNBMj iel. 01719-19206 Op aanvraag zenden wij U gaarne onze woninggids. Fazantenstraat. In rustige straat gelegen tussenwo ning, b.j. 1959. Ind.: sousterrain: slaapkamer met wasta fel, hobbykamer, keukentje, toilet, c.v. ruimte. Parterre: hal. gang, toilet, doorzonkamer 9 x 3.60 m, moderne keuken. Verd.: 3 ruime slaapkamers met kasten, douche met toilet, wastafel, c.v., tuin op Z. Vrije vestiging. Direct te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. Ons kantoor is tussen Kerst en Nieuwjaar gesloten. Ons kantoor is 's zaterdagsmorgens geopend van 9-12 uur. Z[V Makelaardij o.g. |R van der Plas B.V. Als u in Spanje bent? Of zelfs in Denia, de Spaanse Rivièra? (tussen Valencia en Alicante) Construcciones Troyas - Avenida Generalissimo 32 - Denia; tel. 780857. en vraag naar de heer v.d. Weetering of Riera. U krijgt daar informatie en bezichtiging van de mooiste en goed koopste aanbieding van: bungalows met grond vanaf 40.000,- k.k. (aan zee) ine. aansl.w/electr. vrijstaande villa's met grond vanaf 48.500,- k.k. incl. aansl.w/electr. bouwterreinen Pedrequer, vanaf p.m.2 f 15,- k.k. Reeds 12 jaar verkopen wij in Denia. Afwikkeling notaris etc. via de Banco de Jerez te Amsterdam. Vraag inlichtingen bij: Verenigde Makelaarskantoren Internationaal, Wassenaar: Lange Kerkdam 65, tel.: 01751-10900 Aan de Haarlemmerweg wordt binnenkort begonnen met de bouw van 2 kamerappartementen De prijzen van de te bouwen appartementen variëren vanaf 84.400,- v.o.n. Öm voor deze apartementen in aanmerking te kunnen Komen dient u in eerste aanleg in Leiden te wonen of door uw werkkring economisch aan Leiden gebonden te zijn. Op de appartementen wordt een aantrekkelijke rijks subsidie verstrekt van totaal 27.000,-. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot Makelaarskantoor Van der Drift Zn. Oude Vest 29, Leiden telefoon 071-120513. Na kantoortijd 071-152833. KOOPRUIL Aangeb.: ruim, fraai verb, herenhuis, rustig gel. in Burg./Prof.- wijk. Tuin op zd. c.v. gas. Woonk. m. open haard. mod. .keuken, 2 badk.s., 2 toiletten, stud.kamer, gard.kamer, 3 gr. sl.k.s. Brieven onder nr. 32220 bur. v.d. blad. Leiden, Plantsoen Herenhuis van zeer royale afmetingen in perfecte staat van onderhoud. Benedenwoning: hal, garderobe, toilet, kamer en suite, 3 slaapkamers, badkamer, wasruimte, moderne keuken. Bovenwoning: hal, garderobe, toilet, woonkamer, eetkamer, keuken, 3 slaapkamers, badka mer, 2e toilet, hobbyruimte, direct leeg te aanvaarden. Vraagprijs 350.000.- k.k. T. Siegenbeekstraat. Groot vooroorlogs herenhuis met voor- en achtertuin en schuur, c.v gas. grote living, zeer luxe keuken, 3 slaapkamers, badkamer, grote zolder, 2 kamers met dakkapel. Goed onderhouden. 215.000.- k.k. Hortensiadal 3, ruime moderne eengezinswoning met voor- en achtertuin en schuur. C.V. gas. Ruime woonka mer (36 m2), moderne open keuken, 5 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Vraagprijs 198.000.- k.k. LEIDERDORP Hoogmadeseweg 6-6a. Winkelpand met woonhuis, waarvan de winkel met opslagruimte leeg wordt opgele verd. Winkelruimte 71 m2. Opslagruimte 48 m2. Vraagprijs 179.000.- k.k. Goudestein Hoekwoning met ruime garage, c.v. gas, keuken met moderne installatie, woonkamer met parket, 5 slaapkamers, douche. Vraagprijs 210.000.- k.k. makelaarskantoor ONROERENDE I GOEDEREN LOEVESTEIN 3T

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 12