Ons Eibernest veel te sterk voor Danaiden Mercasol kan niet winnen Snelle tijden mogelijk in zwembad "De Zijl" Grote nederlaag De Algemene Donar neemt door zege op Leython koppositie in de promotieklas over Kostbare punten voor Foreholte 'Kampioen verliezers' MAANDAG 13 DECEMBER 1976 LEIDEN - Het dubbelprogramma inde hoofdklasse korfbal leverde nederlagen op voor de tot dan toe ongeslagen leiders Luto en Die Haghe. Slechts twee clubs behaalden uit twee duels de volle winst Deetos en Ons Eibernest. Laatstgenoemde kende geen genade met de Danaiden. dat met 19-7 opnieuw een forse nederlaag leed. De Algemene kreeg i bittere pil te slikken: 11-17. Fides Pacta deed het beter, Dalto werd met 10-8 bedwongen. Winst was er ook voor koploper Zuiderkwartier, dat Quick met 11-7 versloeg. TOP leed een verwachte nederlaag by Ready. Ons Eibernest-De Danaiden 19-7 (11-2). Op één punt na stond de ruststand van woensdag ook nu weer op het bord. Uitzichtloos, al kwam De Da naïden toen erg sterk terug tot drie punten zelfs. Nu, in de volle hal aan de Steenwijklaan konden de Lei- denaars dit huzarenstukje niet voor een tweede maal uithalen. 'Toch vond ik onze tweede helft niet min der dan afgelopen woensdag", meende Fred van Duyn en daarin had Danaïdens' jong talent geen ongelijk. Het grote verschil zat 'm in de afwerking van de huidige landskampioen die ditmaal ge woon stukken beter was dan in de eerste confrontatie. Ondanks de kansloze achterstand vocht De Da naïden na de hervatting moedig te rug en bewerkstelligde in ieder ge val een beter score (8-5) dan in het eerste gedeelte. De Danaïden kreeg trouwens genoeg kansen, maar kende weinig geluk in de afwer king. Ons Eibernest had daarente gen Vrouwe Fortuna wél regelma tig aan haar zijde. Cees Christiaan- se, Fred van Duyn en Aad van Nie- rop verzorgden de Leidse produk- tie. Fides Pacta-Dalto 10-8 (7-2) Een wedstrijd met twee volkomen van elkaar verschillende helften, dit als gevolg van de speelwijze van Fides Pacta. De Leidenaars speel den voor rust veruit het beste. Dalto bewoog slecht, speelde nauwelijks inventief en Fides profiteerde hier erg gemakkelyk van. De Leidse af werking was erg goed verzorgd, vooral Onderwater had weinig moeite de juiste richting te vinden. Bij rust leek Fides dan ook op rozen te zitten. De 7-2 bleek echter geen positieve uitwerking te hebben, want na rust liet Fides Pacta het behoorlijk afweten. Dalto scoorde tweemaal vlak achtereen, maar al gaf 7-4 toch allerminst reden tot pa niek, Fides raakte zichtbaar uit haar spel en scoorde gedurende een periode van twintig minuten niet één treffer meer. Hen Brakel miste een strafworp, Dalto kwam tweemaal akelig dichtbij, maar tenslotte werd Fides Pacta zichzelf. Geheel onnodig had Fides zich in het nauw laten bren gen. Doelpunten: Dik Onderwater (4), Hen Brakel (2), Diet Rysbergen (2) en Tiny de Roode (2). De Algemene-Koog Zaandijk 11-17 (6-8) - De Algemene, dat zelf vrij makkelijk tot scoren komt, laat het in verdedigend opzicht de laat ste tijd volkomen afweten. Vooral het tweede aanvalsvak van Koog Zaandijk kreeg, na rust, veel moge lijkheden om te scoren. Voor rust was het een gelijkopgaand duel waarin Koog Zaandijk pas vlak voor pauze een kleine voorsprong kon nemen, 6-8. Na de hervatting nam KZ ruimer afstand, maar bin nen korte tyd herstelde De Alge mene de marge van twee doelpun ten. KZ liep opnieuw uiten toen het eerste Leidse verdedigingsvak zijn enige twee doelpunten moest toe staan was de strijd beslist. Koog Zaandijk kwam wel erg makkelijk aan een hoge score. De Leidse doelpunten werden gescoord door Ruud van Vliet (5), Aad Rusman (3), Wim van Vliet (2) en Hen Rusman. Quick-Zuiderkwartier 7-12 (4-7) - Zuiderkwartier toonde zich in dit als lastig bestempelde duel tegen Quick een waardig lijstaanvoerder. De vlotte 0-2 voorsprong bracht het nodige zelfvertrouwen al moest Zuiderkwartier de Dordtenaren tot 3-4 naast zich dulden. Van toen af ging de ploeg van trainer Berendse echter domineren en by rust stond al een veilige 4-7 op het scorebord. In de tweede helft liep het verschil snel op en op een bepaald moment stond zelfs een 4-12 nadelige marge voor Quick genoteerd. Reden voor Zuiderkwartier om het wat rustiger aan te gaan dóen. Doelpunten: Dirk Jan de Kreek (3), Ineke de Hertog (3) Joep van Dam (2), Joke Zierik- zee (2), Els Lardé en Albert de Groot. Ready-TOP 10-6 (6-5) - Slechts de eerste helft was TOP bij machte om Ready te weerstaan al moest TOP wel telkens tegen een achterstand optornen. Ondanks 2-5 slaagde TOP er in de wedstryd tot aan de rust een ópen karakter te doen ge ven: 6-5. De grotere routine van Ready1 gaf in de tweede helft toch de doorslag. Alleen Ineke Wester beek zag kans voor TOP te scoren en dat bleek te weinig. De treffers kwamen op naam van: Wilma Kuhn, Kees Zuurmond, Rob en Dirk Meyer, Jan Simmelink en In eke Westerbeek. Ons Huis-Pernix 7-9 (3-4) - De zege voor Pernix in een overigens ma tige wedstrijd. Pernix had nogal wat last van de vloer van de Ener giehal, maar omdat hekkesluiter Ons Huis danig teleurstelde bleven de Leidenaars overeind. Jacob Bakker (3), Janco Breed veld (2), Jan Mulder (2), Kees Brokaar en de goed spelende Jet Boter scoorden de doelpunten. Ons Eiland-KOAG 5-5 (2-1) - Voor de tweede maal in vijf dagen le verde Ons Eiland een goede presta tie. Halverwege de tweede helft stond de ploeg uit Krimpen nog duidelijk op winst, maar toen ging de scoringsmachine van Ons Ei land even draaien en via 2-5 greep Ons Eiland tenslotte het verdiende punt, nadat arbiter Motshagen uit gevallen was en Leidenaar Van Duyn de wedstrijd als scheidsrech ter voltooide. Nan Deegenaars (3), Piet Beekman en Julia Arnoldus scoorden. Harga-Crescendo 5-3 (4-2) - De eerste nederlaag voor Crescendo, dat na drie gelijke spelen nu de eer aan koploper Harga moest laten. Overigens geen schande om te ver liezen van een ploeg die uit de eer ste klasse terugkomt. Crescendo was trouwens beslist niet de zwak kere ploeg, maar de afwerking liet bij de Leidenaars te wensen over. De doelpunten werden gescoord door Benno en Ria Baak en Louis Kok. Fluks-Tempo 10-7 (6-3) - Fluks bleef erg gemakkelyk ongeslagen koploper door een regelmatige overwinning te boeken op Tempo. Fluks liet overigens erg veel kansen onbenut, mede omdat de ploeg niet erg snel speelde. Via 6-3 bij rust werd het uiteindelijk 10-7 voor de Noordwijkers. Score: Jan Verloop (3), Tineke Verloop (3), Kees Im- thorn (2), Frank Dijkstra en Corry van der Hoek. Fiks-Jodan Boys 8-8 (4-4) - Een spectaculaire wedstrijd waarin Jo- dan Boys in de allerlaatste secon den een strafworp liet liggen. Kees v. d. Mey (2), Rob v. d. Kraan (2), Marieke Vreeken (2), Rob Nonhe bei en Agda Mulder scoorden. De AZPC-ploeg op het onderdeel 4 x 100 meter wisselslag voor meisjes onder 12 jaar op weg naar de overwinning. Adspirantenrecord Van der Linden LEIDEN - Met de nationale winterclubkampioenschappen, dit jaar georganiseerd door De Zijl/LGB, beleeft het overdekte zwembad De Zijl de eerste be langrijke zwemwedstrijden. Gisteren zwom de jeugd tot veertien jaar, volgende week komen de senioren aan de start. De hoop dat in dit ba,d snelle tijdén mogelijk zouden zijn was op z'n plaats geweest, zoals bleek uit het nieuwe adspiran tenrecord van Martizka van der Linden. Het jeugdige schools lagtalent uit Rotterdam kwam op de 100 meter tot de fraaie tyd van 1.14.0 (haar oude record stond op 1.14.8). Op deze winterclubkampioen schappen- zijn alle programma-onderdelen esta fettes, waaronder ook voorko men de merkwaardige num mers 4x100 m. rugslag en 4x100 m. schoolslag Maritzka v.d. Linden zwom haar record als startzwemster op dit nummer). De wedstrijden hebben daar door meer het karakter van een strijd tussen ploegen dan van normale zwemwedstrijden, wat de spanning ten goede komt. Het was gisteren een aantrekke lijke zwem middag, en het zwembad De Zijl bleek mede dankzij de (nu nog tijdelijke) tribunes voor dit soort wed- strijden uitstekend geschikt. Zowel bij de meisjes als bij de jongens eindigde AZPC (Amersfoort) op de eerste plaats. De beste prestatie werd bij de Amersfoorters geleverd door de meisjes onder 14 op de 4x100 m. vrije slag, die tot 4.17.0 kwamen. Voor De Zijl/LGB was het eer ste nummer (4x100 m. rug meis jes onder de 10) meteen het be ste, want de Leidse meisjes wonnen, met ruime voorsprong op AZPC. Totaalstanden: Meisjes: 1. AZPC 4019.1, 2. De Dinkel 4077.6, 3. Kerkdriel 4128.2, 4. AZC 42.47.7, 6. Zijl/LGB 42.77.1. Jongens: 1. AZPC 40.26.0, 2. AZC 40.51.5, 3. HPC 41.65.4, 7. Zijl/LGB 43.34.0. Belangrijkste uitslagen: 4x100 m. rugslag meisjes o. 10: 1. Zijl/LGB 6.13.5, 2. AZPC 6.24.0. 4x100 m. wisselslag meisjes o. 14: 1. Rotterdam 4.48.4, 2. De Dinkel 4.53.6, idem jongens: 1. HPC 4.36.6, 2. AZPC. 4.43.7. 4X100 m. wisselslag meisjes 12: 1. AZPC 5.05.2, 2. Kerkdriel 5.22.1. 4x100 m. vrye slag meisjes o. 14: 1. AZPC 4.17.0, 2. Rotterdam 4.25.2,3. De Dinkel 4.25.5, idem jongens: 1. HPC 4.09.5,2. AZPC 4.16.0. 4x100 m. wisselslag meisjes o. 10: 1. Kerkdriel 5.41.3, 2. De Dinkel 6.08.7, 3. De Zijl/LGB. 6.09.0. 4X100 m. wisselslag jongens 0.10: 1. AZPC. 4.35.0, 2. De Din kel 4.48.4. 4x100 m. rugslag meisjes o. 14: 1. AZPC 4.59.4, 2. Rotterdam 5.07.4, idem jongens: 1. HPC 4.49.2, 2. AZPC 4.54.5. 4x100 m. vrije slag meisjes o. 10: 1. Kerkdriel 5.16.1, 2. De Dinkel 5.43.0, idem jongens: 1. Kerkd riel 5.30.8,2. AZC Alphen 5.38.1 4x100 m. schoolslag estafette meisjes 0. 14: 1. Rotterdam 5.33.2, 2. De Dinkel 5.37.2, idem jongens: 1. Kerkdriel 5.29.1, 2. HPC 5.40.4 (AZPC 5.29.8 ge- disk.). Wijda Mazereeuw heeft tij dens zwem-selectiewedstryden in Uden een nieuw Nederlands record gevestigd op de 200 me ter schoolslag op 25 meter ba nen. Zij zwom een tijd van 2 min. 37.3 sec. Maritzka v.d. Lin den deed ook in Uden van zich spreken. Zy zwom een adspi rantenrecord op de 200 meter schoolslag 2.39.2. Richard v.d. Klooster kwam op de 1500 m. met 16.12.5 eveneens tot een nieuw adspirantenrecord en bij de heren stelde André in 't Veld het record op de 200 m. vlinder slag met 2.06.4 scherper. LEIDEN - In de volleybalcompetitie kon Gemini/K 2 het niet redden tegen AVE uit Edam. Ondanks het uitstekende werk van Piet Pynacken verloren de Voorschotenaren via de setstanden 15-13, 15-12 en 15-10 met 3-0. Haak-NOVO boekte een belangrijke overwinning uit tegen Otte VC. Door de 1-3 zege deden de Noordwijkers de laatste plaats aan Otte over. Bij de dames leed Leython een verdiende 3-0 nederlaag bij Tonegido. Alleen Joke van Klaveren, Wil van de Wijngaard en Liesbeth Rijnja haalden hun normale niveau. Haak NOVO en Gemini/K speelden in Noordwyk een slecht duel, dat door Gemini met 2-3 gewonnen werd. Met name werd er door de teams te weinig bewogen. Setstanden: 2-15, 13-15,15-7,15-8 en 7-15. Gemini 2 bood lijstaanvoerder Ovra leuk tegen spel, maar behaalde desondanks geen setwinst en verloor met tweemaal 15-8 en 15-10. Leski kwam by Be Fair erg goed terug vanuit praktisch kansloze positie: 2-0. Be Fair werd toen wakker en binnen tien minuten i i n werd de Wassenaarse hoop de grond ingeboord* 3-2. nrp11-| L-C|1PI I In de promotieklasse stond het topduel tussen Leython en Donar op het o *J .L LEIDEN - Foreholte heeft in de zaalhandbalcompetitie na een sensationele wedstrijd uiterst kostbare puntenwinst geboekt. De Voorhoutse ploeg won in de sporthal in Bom met 14-13. Foreholte toonde een yzersterke mentaliteit het team was niet kapot te krijgen. Ook niet toen SVM in de eerste helft een 3-1 voorsprong had genomen. Juist op dat moment pakte de ploeg sterk uit. Ineke Slobbe en Ma- riette Siera toonden zich uit de tweede lijn zeker zo gevaarlijk als de ^rkende afstandschutsters Lenie van Beek, Annemieke de Bruyn en aanvoerster Hannie Boskamp. De „snelle twee" van Foreholte, Anke van der Nouland en Marjan Mens, mochten elkaar in de break-outs dan niet steeds feilloos weten te vinden, zij eisten aan de Limburgse cirkel wel de nodige aandacht voor zich op. De rust ging in met 7-7, daarna leek SVM door te gaan drukken. Na 9-7 kwam Bax Foreholte echter sterk terug. Een fase van goed verdedigen en knap aanvallen bracht met nog tien minuten speeltijd voor de boeg de score op 12-9 voor de Voorhoutse dames. Het werd zelfs nog 14-11, maar met een laatste krachtsinspan ning leek SVM alsnog langszij te komen: de Limburgse produktie stokte echter bij het dertiende punt. In de regionale tweede klasse moest Northa duidelijk de meer dere erkennen in koploopster Wings, rust 2-7, eindstand 7-14. De eerste helft bracht in deze wedstryd in feite de beslissing. De achterstand die Northa toen opliep kon niet meer worden goedgemaakt. Ondanks de gran dioze acties van Thea Terheide, die maar liefst vijfmaal raak schoot. Mary van der Berg en Monique Heemskerk kwamen eenmaal tot scoren. In de afdelings eerste klasse kwa men de dames van Jong Ade en degradatie-kandidaat Kwiek Sport 2 in de eerste helft maar heel moeilijk tot doelpunten. Dat resulteerde in de voor zaalhand bal toch wel magere ruststand 1-1. Na de hervatting brak Jong Ade eindelyk los. .Van 3-3 werd het 7-3 voor Jong Ade. Kwiek Sport zette zich schrap en kwam nog dreigend terug, 7-6, Maar-de eindsprint van Helma van der Geest cs. was niet te stuiten, 9-6. Helma van der Geest scoorde viermaal, Plonie Olijerhoek en Lydia van de Poel ieder tweemaal en Margret van Leeuwen een maal. MMO moest tegen Bax-Foreholte 2 hard vechten om overeind te blij ven. Daarvoor diende de formatie van Garel Caron in de tweede helft een 2-3 achterstand weg te werken. In de laatste seconden kon Margré Volwater de volle winst toch binnenhalen, 5-4. In de afdelings tweede klasse ver loor NIO met 4-11, rust 1-4, van Hercules 2. Sorya van Emmerik, Ria van Velzen, Corrie Weenink en Gerrie Hogenboom schoten raak voor NIO. In dezelfde klasse handhaafden de heren van Sano- cel/Saturnüs hun met de Animo- reserves gedeelde eerste plaats in de afdeling B. In een doelpun trijke wedstrijd klopten de rood- witten EHC 2 met 19-17. In de afdelings derde klasse B ver loren de dames van Warmunda na een gelijkopgaande strijd met 10-12 van MSV, won Olympia royaal van HMSH 2 (14-2) en bleef HW '70 met 13-5 de HVS- reserves gemakkelyk de baas. De dames van Sanocel/Saturnus za gen de gezusters Monique en An neke Plouvier 7 treffers maken. Lucienne Evers scoorde een maal, maar dat was niet voldoen de. CWP 2 won met 10-8. Overige uitslagen: H 2A: Wings 2-MSV 10-9; H 3C: Warmun- da-CWP 2 21-13; Olympia-MMO 14-10. FRANK BONTE Hockeyers van Leiden naar programma. In een uitverkochte sporthal Op Dreef begonnen de beide kemphanen uiterst voorzichtig. Noch Leython, dat de ranglijst aanvoert met één punt voorsprong, noch Donar durfde erg veel risico te nemen. Donar, gecoached door Michiel de Geus, hield de set up erg ruim van het net, zodat aanvallers als Timmers en Ron Groen nogal eens tegen het blok aanliepen. Ondanks het wat simpeler spel greep Donar wel dé eerste twee sets, vooral omdat de ploeg in verdedigend opzicht beduidend beter werk afleverde dan Leython. Hoe de ploegen aan elkaar gewaagd zijn blijkt wel uit de cijfers: 14-16, 14-16. In de derde set leek de ommekeer te komen toen Leython een 8-2 voorsprong nam. Donar pakte de zaken evenwel ener giek aan en via gevarieerd spel drukte Donar via 12-12 door naar 12-15. Een verdiende zege waardoor Donar nu de koppositie heeft overgeno men. Bij Leython speelde Henk van Klaveren een knappe partij. LUSV speelde tegen Zovoc bijzonder ongeïnspireerd en verloor dan ook, zy het volkomen onnodig, met 3-2. De dames van LUSV deden het beter. Het zwakke Zevenklappers werd met 3-1 aan de kant gezet 15-8,10-15, 8-15 en 10-15. Leython 2 kon het niet bolwerken tegen Jodan Boys, ondanks goed spel van nieuwkomers als Joyce Walraven, Marian Bloemzaad en Tineke Renes. Zonder de belangrijke inbreng van aanvoerdster Cocky van der Zalm redde Leython het echter niet Leython 3 ging eveneens ten onder. Streekgenoot Haak NOVO moest weliswaar de eerste set aan de Leidse dames afstaan, maar won daarna met duidelijke cijfers: 3-1. LEIDEN - De hockeyers van Lei den hebben aan de opmars van Hu- dito (winst in de laatste acht wed strijden) geen einde kunnen ma ken. Na een boeiende eerste helft, zakte het spelpeil in de tweede helft naar een bedenkelijk niveau en de Leidenaars moesten tenslotte ge noegen nemen met een 1-1 gelijk spel. Hudito begon de wedstrijd erg sterk. Al na zes minuten wist Kloos terman te scoren. Leiden nam na die achterstend het initiatief en zette de tegenstander onder zware druk. Pas kort voor rust leverde dat rendement op. Uit een strafcorner van Henk van Veen, gestopt door Chris Fonteijn passeerde Hendrik Quirijns de Hudito-doelman: 1-1. De zeer rommelige tweede helft was voor Hudito, ofschoon Martijn Druijver van Leiden de beste kans kreeg. Zijn schot werd echter door de doelman gekeerd. LEIDEN - Mercasol Leiden wordt dit basketbalseizoen kampioen. Kampioen van de verliezers wel te verstaan. Zelden in de geschiedenis van het Nederlandse basketbal zal een team in de eredivisie in één sei zoen zo veel kleine, onnodige, onge lukkige en frustrerende nederlagen hebben geleden als dit seizoen Mercasol Leiden. Keer op keer, week in week uit, blijft Leiden met lege handen achter na een vaak grandioos gespeelde wedstrijd. Ook gisteravond, in de goed bezette Leidse Vijf Meihal, was het weer mis. Nationale Nederlanden Donar sleepte een 72-73 zege in de wacht Aan het lange rijtje van tegenstan ders dat handenwrijvend aan een (verdiende) nederlaag tegen Leiden ontsnapten is weer een naam toe gevoegd. Eerder al bleef de Gro ningse formatie nog net baas in ei gen huis: 78-76. Het Leidse basket- balpubliek heeft zich er al mee ver zoend. Enthousiast veert men op wanneer de rood-witte ploeg een riant lijkende voorsprong verovert en berustend worden de verrich tingen in de altijd fatale slutminu- tp- -rade geslagen. Mercasol kan of üet winnen. Na zo veel kleine nederlagen (Bui toni 2x, Nat Naderlanden Donar 2x, Pioneer, Remington, BC Markt) is het niet alleen Vrouwe Fortuna die de schuld op ziel) kan nemen, of, zoals gisteravond de bedroe vend slechte arbiters Woudstra en Ruessink. Mercasol is geen com plete ploeg, gisteravond werd een extra guard (Roy Leysner) node gemist, eerder was er behoefte aan Harre wijn, An toon van Helfteren of zelfs Renso Zwiers, en, misschien Hans van Rooden is de man die Leiden mist Met het aantrekken van Roy Leysner (een extra speler by thuiswedstrijden, een vervanger van Peter de Jong by uitduels) heeft Leiden zijn troef op de bin nenlandse markt al gebruikt Er zal dus in Amerika moeten worden ge zocht om de broodnodige verster king te krijgen. Hèt uitvallen van drie guards (ach tereenvolgens Hoeksema, Paulides en De Jong), de geringe score- inbreng van de Nederlandse spe lers in de openingsfase van de wed strijd en het terugvallen van Barto- leme (25 pnt) en Bell (15 pnt) na de hervatting, vormen samen met het falen van de leiding de vier peilers waarop de nieuwe (13e) nederlaag van Leiden steunde. Een nederlaag die al in de eerste helft gestalte leek te krijgen toen het agressieve Na tionale Nederlanden via uitblinker Pete Miller (23 pot), Robert Zeilstra en Renso Zwiers een 14-22 voor sprong nam na amper 9 minuten spelen. Toen pas scoorde bij Leiden de eer ste niet-Amerikaanse spelen Peter Kop via vrije worpen. Het bleek de inleiding tot beter spel van de Lei denaars, die dankzij de hardwer- Peter Kop van Mercasol in een ongebruikelijk duel met de bal. Miller, Zwiers en Dijkstra kijken toe. kende Bartolome op 29-28 kwa- Even draaide het prima. Donar, met Renso Zwiers aan de kant (4p's), raakte de controle over de wed strijd kwijt en gave acties van Bell en Bartoleme (in de eerste helft 20 punten), afstandstreffers van het goed spelende duo Hoeksema- Paulides maakten het voor Leiden- coach Hennie Blom mogelijk om Bell en Bartolome om beurten naar de kant te halen. By rust had Lei den de leiding stevig in handen: 46-36. Paul Hoeksema (10 pnt) moest al na 5 minuten in de tweede helft het veld met een maximaal aantal fou ten verlaten. Hij werd even later gevolgd door Zwiers by Donar en teamgenoot Peter Paulides, die den (van 29-25 voor zijn beheerste en soms bril- rust) en konden jante spel een ovationeel applau opzetten. Een 55-42 stand werd omgezet in een 62-60 stand, toen ook Peter de Jong naar de bank moest. Zonder guards, met Bell op de spelverdelersplaats, Eric Berend- sen as vervanger van De Jong en Ruijsenaars voor Maassen, leefde Leiden nog één keer op: 70-62, in de 17e minuut. De kracht ontbrak, om de strijd te beslissen, Donar voelde dat en de scheidsrechters hielpen mee. Twee scores van Zeilstra en twee van Madkins bepaalden de eindstand op 72-73. Ook de regionale jeugd van Leiden moest met een minimale nederlaag (66-65) genoegen nemen. De Lei denaars gaven de wedstryd tegen BV Leiderdorp voor rust al uit han- 43-26 bij de de slotfase matchwinner Ton Paulides niet ontving. Op dat moment van de meer stoppen. Paulides scoorde 26 wedstrijd kwamen de Groningers punten. onder aanvoering van Miller sterk

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 14