Ubent diamant waard Hei kost je 'n vrije avond, maart lam je de baan van je leven bezorgen Droomt u ook al van 'n heerlijke onbezorgde vakantie? Rabobank Q De voorlichtingsavond van de gemeentepolitie Leiden Een voorlichtingsavond van de gemeentepolitie Leiden, waar je alles hoort en alles vragen kunt over het politie-vak. Dat kan een wèl bestede avond Als je politieman wil worden, mag je niet jonger zijn dan 17 en niet ouder da n 28. Ben je nog geen 21 dan moet je ten minste beschikken over eei MAVO-diploma. wordenOok voor je ouders, je meisje Een overgangsbewijs of diploma dat of je vrouw. Kennismaken met een interessant vak in een fijne stad. Er zal worden gesproken over toelatingseisen, selectieprocedure, opleiding, taken en toe komstmogelijkheden. Na vertoning van de film "Elke minuut heb je wat anders" is er, bij een kop koffie, ruim schoots gelegenheid voor vragen of een persoonlijk gesprek. daarmee gelijk staat is ook goed. Als je ouder bent dan 21, kun je ook zonder diploma solliciteren, mits je je Nederlands goed beheerst en een ruime algemene ontwikkeling hebt. Ben je toevallig verhinderd, maar heb je wel interesse, dan kun je ons elke - dag bellen op nummer 071-149961 tst. 59. GEMEENTEPOLITIE Clubhuis Anthonius, Lange Mare 43, Leideu Op dinsdag 14 december a.s. Aanvang 19.30 uur. Of u nu gaat vliegen of varen, bussen of treinen, in de zon gaat zitten of naar giraffen kijken, zo'n vakantie moet helemaal waar maken wat u er van verwacht. Want wat uw wensen ook zijn, waar u ook maar plezier in hebt en wat u ook allemaal wilt doen, 't moet kunnen tijdens die vakantie! De Rabobank is uw veelzijdige vakantie-adviseur. De Rabobank biedt een kompleet pakket vakantiediensten die u helpen onbezorgd van uw vakantie te genieten. Een grote keus uit het vakantie aanbod van een aantal zorgvuldig gekozen reis organisaties. Maar ook voor buitenlands geld. Euro- en reischeques en uw reisverzekering. En om het helemaal volledig te maken kunt u bij de Rabobank terecht voor de internationale Reis- en Kredietbrief en het ANWB/Wegenwacht-lidmaatschap. De Rabobank verkoopt de reizen van Arke Reizen/Big Ben Tours (S.M.Z.) Ebatours/Van Fraassen/Franse Toeristen Service Grand Metropolitan/GTW Reizen/Holland - International Vliegreizen/Hotelplan Internationale- Reisorganisatie/ Rederij Ketel/Long Range Travel/Rentahome/Scandinavian- Arctic Sunway/Snel Reizen/NS Vakantiereizen Vernu/Tor Line/Vrij Uit- Autovakantiereizen geld en goede raad

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 12