de rijksoveriwid vraagt Bedieningsman walserijen PERSONEEL' lo Technicus voor de buitendienst in Leiden een enthousiaste medewerk(st)er HOOGOVENS IJMUIDEN pmjOfBlpersonert pwsooeel PERSONEEL PefSoree' psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kan ten behoeve van de AFDELING DAGBEHANDELING, welke in februari a.s. zal worden begonnen, worden geplaatst. Onze gedachten gaan uit naar een: sociaal psychiatrisch verpleegkundige: verpleegkundige met een geheel of gedeeltelijk voltooide opleiding voor maatschappelijk werk; 9 verpleegkundige met een opleiding E.M.G.Z. (richting geestelijke gezondheidszorg) of B-nazorg. Salaris nader over een te komen. Ziektekostenregeling: I.Z.A. Pensioenregeling: Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afde ling personeelszaken van het ziekenhuis. Telefonische inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer P. H. Arends, psychiater, telefoon 071-150202. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* GEBR. PAES B.V., kommercieei medewerker of -ster De werkzaamheden zullen bestaan het assisteren van de verkoopleider, het onderhouden telefonische kontakten met de kloten. het uitbrengen van offertes, het zelfstandig voeren van korrespondentie enz. Wij vragen een middelbare opleiding ~.i een sterk kommerciële inslag. Leeftijd omstreeks 25 jaar. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrief gaarne aan: Industrieweg 12 (postbus 18) Zoeterwoude (tel. 071-899306). (in 4-ploegendienst) Goed betaald en interessant werk in een klein team In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende r bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zo nodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21-jarigen en ouder minimaal 25.095,bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. Doorgroeimogelijkheden Uitstekende sociale Samenhangend met het aanleren voorzieningen van verschillende functies groeit Hoogovens heeft uitstekende het salaris in de volgende jaren door. socia|e voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over eei eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Hoiland tot Leiden. Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd hoofd bureau materieel en huishoudelijke zaken (mnl./vrl.) vac. nr. 6-633911158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening ■t.b.v. de Centrale Afdeling Interne Zaken Taak: leiding geven aan 50 medewerkers die belast zijn met: het beheren van gebouwen, installaties en terreinen van het complex aan de Van Alkemadelaan zoals, zorgdragen voor het onderhoud, de exploitatie, het schoonhouden en de bewaking/beveiliging van gebouwen. Voorts leidinggevende werkzaamheden m.b.t. het aan schaffen, opslaan en beheren van kantoorbe hoeften; beheren van de kantine; regelen van autovervoer t.b.v. bewindslieden en ambtenaren; verzorgen van drukwerk in de huisdrukkerij; opstellen van beheersregels, voorschriften, richtlijnen e.d. ten aanzien van bovengenoemde activiteiten t.b.v. alle dienstonderdelen. Vereist: diploma HBS/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in een soort gelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 2952,- per maand. projectmedewerkers (mnl./vrl.) vac. nr. 6-633311158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Hoofddirektie Beleidsontwikkeling c Planning die betrokken zullen worden bij de werkzaam heden van projectgroepen welke belast zijn met de voorbereiding en uitvoering van het beleid op het gebied van vernieuwingsprojecten (mid denschool, participatieonderwijs enz.) Taak: o.m. samenstellen van verslagen; voeren van correspondentie en verstrekken van inlich tingen; verzamelen van (o.m. financiële) gegevens m.b.t. ontwikkelings- en vernieuwingsprojecten (mede met het oog op de planning van het onderwijsbeleid op langere termijn); bewaken en registreren van door projectgroepen geplande werkzaamheden. Vereist: tenminste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring met correspon dentie en in een contactuele functie; aantoon bare belangstelling voor onderwijskundige vraagstukken. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2582,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 24 december 1976. administratief medewerker (mn../vr..) vac. nr. 6-634911158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Hoofdafdeling Voedingsaangelegen heden De werkzaamheden van de hoofdafdeling omvat ten de bestuurlijke en juridische aspecten van het levensmiddelenrecht (Warenwet, Vleeskeu- ringswet. Bestrijdingsmiddelenwet, Destructiewet, Wet op de Voedingsraad). Taak: redigeren van Koninklijke Besluiten en ministeriële beschikkingen inhoudende onthef fingen, toestemmingen en vergunningverleningen op grond van genoemde wetten, benoemings besluiten en de administratieve begeleiding van nieuwbouw en verbouwingen van keuringsdien sten van waren. Gevraagd: b.v.k. diploma Atheneum; redactionele ervaring bij de (rijks)overheid. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2582,- per maand. assistent-accountants (mnl./vrl.) vac. nr. 6-633111158 voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Centrale Accountantsdienst De Centrale Accountantsdienst is vnl. belast met het uitoefenen van controle en het instellen van bijzondere onderzoeken bij Rijksdiensten, bij particuliere bedrijven en instellingen waaraan subsidies zijn toegekend, leningen of garanties zijn verstrekt. Voorts met het geven van adviezen van bedrijfseconomische en administratief-orga- nisatorische aard. Vereist: diploma MULO/MAVO-4, aangevuld met vakopleiding, alsmede controle-ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f2582,- pëf maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Gunstige studiefaciliteiten. chef sectie algemeen archief mm.) vac. nr. 6-632011158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Interne Zaken, Bureau Post- en Archiefzaken Taak: leidinggevende werkzaamheden m.b.t. de verzorging van een specialistisch deel van deci maal ingerichte informatiebestanden betreffen de de ruimtelijke ordening en de werkzaamheden van de centrale afdelingen; verstrekken van ad viezen m.b.t. de bewerking van stukken, de inrichting en het beheer van de informatie bestanden, het aanpassen en wijzigen vén de structuur en/of de personeelsformatie van het subbureau; attenderen van beleidsafdelingen op voor hen van belang zijnde informatie; adviseren bij de aanpassing van de informatievormgeving aan nieuwe en/of te voorziene toekomstige ontwikkelingen; opstellen van een maandverslag m.b.t. het personeelsbestand en de door het personeel verrichte werkzaamheden; verzamelen van documenten die berusten bij de beleids medewerkers. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma SOD I en II. Ervaring in een soortgelijke functie bij de over-' heid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max- f 2582,- per maand. medewerker verslaglegging/ bibliotheek en documentatie (mnl./vrl.) vac. nr. 6-587011158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Secretariaat van de Voorlopige Centrale Raad voor de Milieuhygiëne Taak: zorgdragen voor verslaglegging: o.a. van de Raadsvergaderingen (onder verantwoorde lijkheid van de betrokken adjunct-secretaris), besprekingen enz.; opzetten en bijhouden van documentatie van het secretariaat t.w.: documen teren en toegankelijk maken van rapporten, verslagen, wetenschappelijke en technische artikelen enz.; opsporen van literatuur; assiste ren bij literatuuronderzoek; bibliotheekbeheer w.o. aanschaf van boeken en tijdschriften, registreren en toezien op de uitlening. Vereist: diploma HAVO of een hiermee verge lijkbare opleiding; type- en steno-ervaring en b.v.k. ervaring met bovengenoemde werkzaam heden. Bezit van of studerende voor diploma GO-A strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2336,- per maand. chef subbureau II (mnl./vrl.) 6-630111158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Interne Zaken, Afdeling Post- en Archiefzaken Taak: leidinggeven aan 45 medewerkers, die belast zijn met de verzorging van een reeks informatiebestanden m.b.t. Woningwet, Particu liere Bouw en Individuele Huursubsidie; desge vraagd of op eigen initiatief adviezen verstrekken m.b.t. de bewerking van stukken, de inrichting en het beheer van de informatiebestanden, het aanpassen en wijzigen vah de structuur en/of de personeelsformatie van het sub bureau; attenderen van beleidsafdelingen op voor hen van belang zijnde informatie; adviserer bij de aanpassing van de Infornjatievormgeving aan nieuwe en/of te voorziene toekomstige ont wikkelingen; opstellen van een maandverslag m.b.t. het personeelsbestand en de door hen verrichte werkzaamheden. Vereist: diploma MULO/MAVO-4, diploma SOD en/of SOD II. Leidinggevende ervaring en ervaring in soortgelijke werkzaamheden b.v.k. bij de overheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2582,- per maand. hoofd subbureau administratie (mnlArl.) vac. nr. 6-633811158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Interne Zaken, Bureau materieel en huishoudelijke zaken Taak: voeren van de administratie van de verschillende onderdelen van de Afdeling Interne Zaken, zoals de kantine-administratie, de magazijnadministratie e.d.'; mee opstellen van de jaarlijkse begroting aan de hand van te ver zamelen cijfermatige gegevens; bewaken van de kredieten; coördineren van administratieve procedures t.b.v. de centrale activiteiten; veri fiëren en betaalbaar stellen van nota's. Vereist: diploma MULO/MAVO-4/MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Praktijkdiploma Boekhouden of ervaring op boekhoudkundig gebied. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max- f 2582,- per maand. analist (mnl./vrl.) vac. nr. 6-631111158 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. het Gerechtelijk Natuurwetenschappelijk Laboratorium Taak: verrichten van chemisch-analytische werkzaamheden op criminalistisch gebied; uitvoeren van bloedalcoholanalyses. Vereist: diploma HBO-A. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2102,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2336,- per maand aanwezig. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de ge wenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Wij zoeken voor ons klein modern kantoor in Voorschoten Administratief medewerkster - tenminste Mulo/Mavo opleiding - Zelfstandig kunnen werken - enige kantoorervaring - behoorlijke typevaardigheid - goede kennis van Engelse taal is noodzakelijk Wij vragen voor direkt nette AUTOMONTEUR Leeftijd tussen 20 EN 30 jaar. Goede voorzieningen. Voor inlichtingen bellen Auto Meyknecht Leidseweg 388. Voorscholen, tel. 071-763850 s importeur voor kopiëren, dupli en postverwerking. Voor uitbreiding van ons team dat werkt vanuit ons kantoor te Rotterdam zoeken wij een technicus die na een aanvullende opleiding geheel zelfstandig alle voorkomende reparatie- en onderhoudswerkzaamheden van een aantal artikël- groepen gaat verzorgen in Leiden. Geboden wordt: goede zaak en onkostenvergoeding. Bel direct met de heer Dekkers van personeelszaken op het hoofdkantoor van Veenman te Rottèrdam (010) 134980. Uaenrnan Het bestuur v i de Stichting Dienstverlening Bejaarden Warmond waar onder ressorteert het verzorgingshuis „St. Liduina" wil gaarne in contact treden met een Verpleegkundige A, danwel een Ziekenverzorger/ster met voortgezette op leiding. voor de functie van HOOFD VERZORGING Hij/zij zal bij afwezigheid van de Directrice als plaatsver vanger/ster moeten kunnen optreden. Voor woonruimte kan desgewenst gezorgd worden. Belangstellenden worden verzocht zich te richten tot het Bestuur v. d. Stichtinq. Huize Liduina - Herenweg 50 - Warmond.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18