IC r Intercedent \penso Het diploma "ziekenverzorging is officieel eikend; je hebt er dus overal en altijd wat aan! bon Adverteert in dit blad sonsel PERSONEEL! I personeel pEass^ slEEU RADIOLOGISCH LABORANT(E) DE VRIES SCHEEPSBOUW B.V. ranctstaa uitzendbureau ■v randstad uitzendbureau districtschef beslissingsamtaar seniar RiaatsEhappelijk werkistlers maatschappelijk werhisDers randstad uitzendbureau stichting centrum stbavo noordwijkerhout Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden typiste/administratief medewerkster 1e vepleegkundige 1e verpleegkundige ''PÉfi»NEElP*rson«*' .PEflSCriEEF""" 1 Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp vraagt voor de afdeling RADIOLOGIE een De afdeling beschikt over 9 kamers met mo derne apparatuur w.o. A.O.T., Polytome em Mammograaf. Verlangd: diploma diagnostiek. Salaris, afhankelijk van opleiding en erva ring. Ssollicitaties te richten aan het Hoofd Per soneelszaken. StElisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen "JOHAN P. SCHIPPERS" B.V. Neuhuyskade 32 - Postbus 2703 - 's-Gravenhage Onze onderneming beweegt zich hoofdzakelijk op het ge bied van beheer van onroerend goed voor huiseigenaren. Verhuur vragen wij óp zeer MEDEWERKER die zal worden belast met het vervaardigen van afrekenin gen voor opdrachtgevers. Wij vragen: commerciële instelling, tenminste diploma MULO/MAVO-4 en praktijkdiploma boekhouden. militaire dienstplicht vervuld hebbende of daarvan vrij gesteld. Wij bieden: een goed salaris naar bekwaamheid, een 13e maand salaris, 7V*% vakantie-toeslag. Gaarne alleen schriftelijke sollicitaties. vraagt voor haar nieuwbouwwerf een MONTEUR en HULPMONTEUR voor het inbouwen van hoofdmotoren en hulpwerktuigen. Goed salaris en sociale voorzieningen. Werk wordt uitsluitend in een 's winters verwarmde hal uitgevoerd. Aanmelden: Elke dag tussen 9.00 en 12.00 en 2.00 en 16.30 uur, Of tel. 02977-21651. De Vries Scheepsbouw B.V. Oosteinderweg 23-27 Aalsmeer BIEDT PER DIREKT WERK AAN VOOR: ZIEKENVERZORGSTERS diverse ziekenhuizen in Leiden e.o. Alle diensten, min. 1 maand. O.K. VERPLEEGKUNDIGE voor ziekenhuis te Leiderdorp, dagdiensten, langere tijd. APOTHEKERSASSISTENTE voor ziekenhuis te Leiden, hele dagen, langere tijd. VERPLEEGKUNDIGEN A/B voor diverse afdelingen in ziekenhuizen in Leiden e.o. Alle diensten. VERPLEEGKUNDIGE A met kinderaantekening of ervaring op kinderafd. voor zie kenhuis in Alphen a. d. Rijn. Alle diensten, langere tijd. Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-149541 Alphen a. d. Rijn, Groenoord 76, tel. 01720-92023 (tus sen 14.00-17.00 uur). De GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST TE 's-GRAVENHAGE heeft In de Hoofdafdeling Maatschappelijke Bijstand diverse vacatures door pen sionering en voorgenomen herindeling der districten. In verband daarmee worden sollicitanten opgeroepen voor de volgende funkties: M.B.i. Funktie-inhoud: Funktie-eisen: Funktie-inhoud: »cunktie-inhoud: De districtschef leidt een team van maximaal 14 medewerkers. Een team bestaat uit administratieve bijstandsambtenaren, maatschappelijk werkers en één of meer senior maatschappelijk werkers. Een district werkt in een eigen rayon, waarin het de bewoners hulp biedt op grond van de A.B.W. (c.a.) en de W.W.V. diploma h.b.o.-m.w. of sociale academie-m.w. ruime ervaring met het werk bij een sociale dienst. Het voor deze funktie maximaal bereikbare salaris is bruto 3410,— per maand. De beslissingsambtenaar toetst de juistheid van het voorstel tot uitkering aan de wetgeving en interne voorschriften. Tevens controleert hij/zij of het ponsdooument, dat bij het voorstel behoort, juist en volledig is ingevuld. tenminste het diploma m.b.o.-s.d. (voorheen m.s.a.), bij voorkeur aangevuld met het diploma sociale verzekeringswetgeving. ervaring op het gebied van de bijstandsverlening. Het voor deze funktie maximaal bereikbare salaris is 3264,— per maand. De senior maatschappelijk werk(st)er is als teamlid mede verantwoordelijk voor het behandelen van de ingenomen aanvragen. Vooral zullen hem/haar die aanvragen ter behande ling worden gegeven waarin de sociale problematiek belangrijk is. De begeleiding van de aspirant-maatschappelijk werk(st)ers zal mede tot zijn/haar taak behoren, diploma h.b.o.-m.w. of sociale academie-m.w. ervaring met het werk bij een sociale dienst. Het voor deze funktie maximaal bereikbare salaris is bruto 2973,per maand. Funktie-inhoud: Het innemen en behandelen van aanvragen op grond van de A.B.W. (c.a.) en de W.W.V. Het zo nodig geven van maatschappelijke begelei ding aan cliënten van de dienst. Funktie-eisen. diploma m.b.o.-s.d. (voorheen m.s.a.) bij voorkeur enige ervaring met het werk bij een sociale dienst Het voor deze funktie maximaal bereikbare salaris is bruto 2705,per maand. Algemeen Genoemde salarissen zijn exclusief een algemene toeslag van 30, Vakantietoelage 7,8% van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Tegemoetkoming verhuis- en reiskosten volgens gemeentelijke regeling. Van gegadigden voor de functies M.B.1, 3 en 4 wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt - zo mogelijk direct na afloop - door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming v?n de kandidaat. Sollicitaties onder vermelding van G.S.D. no. 112 te richten aan de Directeur van de Gem. Sociale Dienst, Neherkade 110, 's-Gravenhage. M.B.4. Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Voor ons kantoor in Leiden zoeken wij met spoed een die zich als een gespecialiseerde medewerker zal inzetten voor de industriële arbeidskrachten zonder opleiding of ervaring. Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selekteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met kliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de beperkte administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienstver lening. Wij verwachten van hem: - leeftijd 21-25 jaar - middelbare schoolopleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige kantoorervaring. Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. 13e maand en 8% vakantiegeld - studiemogelijkheden en -vergoeding. Sollicitaties - bij voorkeur schriftelijk - met volledige personalia, opleiding, ervaring en bij voorkeur vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau, t.a.v. de heer J. Jorna, Korte Rapenburg 6, LEIDEN. Tel. 071 -14 65 46: "ff Ziekenverzorgende is een baan voor jongelui die praktisch willen werken en daarnaast een gedegen opleiding krijgen. Tijdens de opleiding, waarbij je ook stage loopt in een verpleegtehuis in de buurt, word je vertrouwd gemaakt met een stuk lichamelijke verzorging en begeleiding van psychiatrische patiënten. De theorie omvat de vakken: a. zorg voor de zieke mens; b. kennis van de zieke mens; c. algemene vorming. In de opleidingsschool wordt samengewerkt met het Psychiatrisch Wilt u mij nader inlichten over de opleiding het Staatsdiploma Ziekenverzorging. geb. datum' genoten opleiding: Ziekenhuis Sancta Maria, Noordwijkerhout en het verpleegtehuis St. Bernardus in Sassenheim. De opleiding duurt 2 jaar en wordt afgesloten met het eksamen voor het Staatsdiploma Ziekenverzorging. Dit moet je óók weten! De kursus begint op 1 maart 1977 voor meisjes en jongens, die voldaan hebben aan de partiële leerplicht. Je gaat meteen al verdienen: 1178.84 22.— toeslag of 1234.23 23.— toeslag bruto per maand in resp. 1e en 2e jaar bij een 5-daagse werkweek. Bovendien: 7,8% vakantietoeslag, 20-45% toeslag voor onregelmatige diensten, 2x per maand vergoeding reis kosten naar huis. De leerlingen wonen intern of extern. Stuur de bon in of schrijf een briefkaart of pleeg een telefoontje (afdeling Personeelszaken, 02523-8141, tst. 2260). Dan ontvang je binnenkort nadere inlichtingen. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid LangeVëlderweg 27 y v telefoon 02523 -8l4i Wij vragen voor direkt: ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER De werkzaamheden zijn vrij gevarieerd en omvat ten o.m. het verzorgen van correspondentie, het geven van telefonische informatie, het ontvangen van cliënten, enz. Gevraagd wordt minimaal een MAVO-opleiding en accuratesse. Vlot kunnende typen is noodzake lijk. Ervaring strekt tot aanbeveling. Sollicitaties aan: De Leeuw Makelaarskantoor Rijnsburgerweg 100 - Rijnsburg. Tel. 01718-29301. Cardiologie Polikliniek Op korte termijn kan geplaatst worden vac. nr. 321.11.A.49.LD ten behoeve van het polikliniek secretariaat. Taak: het typen van medische brieven van band; het verrichten van administratieve en secretariële werkzaamheden. Verlangd: diploma MAVO en typediploma, bekendheid met medische terminologie en het gebruik van dicteerapparatuur gewenst. Salaris max. 1809 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Op de brief het vacature-nummer vermelden. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp vraagt een voor de afdeling neuro-chirurgie/neurologie van 30 bedden. voor de afdeling interne geneeskunde van 36 bedden. Voor beide functies wordt verlangd het bezit van diploma ziekenverpleging A en zo mogelijk er varing met leiding geven. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A. J. M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpl. dienst, tel.: 071-899250. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. StElisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp ACCOUNTANTS- EN BELASTINGADVIESBUREAU A. MARTIJN FEDERATIE-BELASTINGCONSULENTFN Op ons kantoor is plaats voor: A. ervaren assistenten (m. of vr.) B. gevorderde assistenten (m. of vr.) C. 2de typiste/receptioniste Sollicitaties gaarne aan ons kantooradres: Rijnsburgerweg 9, tel. 154941. In onze moderne Spar supermarkt aan de Planciusplant- soen 25 hebben wij plaats voor een ALLROUND GROENTECHEF nette caissières S -daagse werkweek. •:jri De Leidsfe Onderwijsinstellingen verzenden dagelijks duizenden poststukken naar alle delen van het land. De afdeling Expeditie zorgt ervoor, dat die elke dag opnieuw op tijd worden verzonden. Voor deze drukke afdeling vragen wij op korte termijn een MEDEWERKER EXPEDITIE/CHAUFFEUR (leeftijd 20-22 jaar) die in het bezit is van het rijbewijs B/E. Hij zal, naast het verrichten van de dagelijkse expedi tiewerkzaamheden, in voorkomende gevallen de vaste chauffeur moeten kunnen vervangen. i de afdeling leidse onderwijs instellingen Leidsedreel-Leidetdord Tel. |071) 8992 58' Gevraagd met spoed jonge administratieve medewerkster Vereisten: Mavo-diploma goed kunnende typen zo mogelijk enige kantoorervaring Sollicitaties te richten aan van der Velden en de Jong B.V. Postbus 25, Spllnterlaan 156 Leiderdorp. Tel. 071-699207.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16