OPROEP EvroMedica direktie-sekretaresse noomen b.v. LEIDEN Haarlemmerstraat Wollen 'n sterke kwaliteit mohair, met warme wollen plaid voering. Kleuren: groen, grijs en bruin. Maten 48-56. bet uifzendbüro voor alle medische er) para-medische beroeper vraagt met spoed: VERPLEEGKUNDIGEN A en/of B APOTHEKERSASSISTENTE ANALISTEN I -zowel: chemisch als medisch, clinisch/medisch 1 I en haematologisch -■ D.slrfkt.Leiden Kort Rapenburg 14 - Telefoon 071 -'14 23.47 We zoeken een We zijn een internationale uitgeverij. Geven wetenschappelijke literatuur uit op microfiche; een nog betrekkelijk nieuw medium. Leiden is het centrum van onze internationale aktiviteiten. De nadruk ligt dan ook op korrespondentie, via een dikteerapparaat, in het Engels. Maar Frans en Duits komt ook voor. Verder krijgt u een variatie aan andere taken. Aan afwisseling dus geen gebrek. We werken met een tamelijk klein team. Met prettige sfeer. Als u uitgeverij-ervaring hebt, heeft u beslist een streepje Hoewel, een échte sekretaresse zal bij ons snel genoeg de zaak jes in handen hebben. We willen graag met u kennis maken. U kunt schriftelijk sollicite ren. Maar u kunt ons ook bellen voor nadere inlichtingen of voor het maken van een afspraak. Vraagt u dan naar Ir. H. L. de Mink. Ondanks al onze voorzorgen en kwaliteits- kontroles hebben we ontdekt, dat in een aantal Reactor theelichtjes van 27.50 een fabricage-fout kan zijn geslopen. Hierdoor bestaat de kans dat - als u in de periode van 20 oktober tot 18 november j.l. een theelichtje hebt gekocht (zie uw garantiebewijs) - dit een onveilig apparaat kan-zijn. U weet: Reactor is in Nederland een kwaliteitsmerk voor elektrische huishoudelijke apparaten. Altijd met KEMA-keur. Daarom nemen wij dit zeer serieus en raden wiju dringend aan, elk theelichtje dat tussen 20 oktober en 18 november j.l. is gekocht, in te leveren bij de dichtstbijzijnde Hema. Neem s.v.p. uw garantiebewijs mee. U krijgt uw aankoopbedrag dan terug. Onze excuses. En onze dank voor uw mede werking. Algemeen Assurantiekantoor Noomen B.V. gevestigd in een ruim, gemakkelijk bereikbaar kantoor aan de Burggravenlaan 11 te Leiden, zoekt voor één van de correspondentie-afdelingen een medewerkster In de leeftijd van 18 - 23 jaar. Wij denken aan iemand die - na een inwerkperiode - in staat is in een klein team zelfstandig te werken. Voor deze gevarieerde taak zijn minimaal een mavo diploma en grote typevaardigheid vereist. Voorts is er op de schade-afdeling plaats voor een medewerkster In de leeftijd van 17 - 19 jaar. Gezien de aard van de functie zijn een opleiding op mavo-niveau en een typediploma noodzakelijk. U kunt rekenen op een aantrekkelijk aanvangssalaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. een administratief commercieel medewerker Leeftijd tot 25 jaar. Voor deze functie is een middelbare schoolopleiding vereist; de kandidaat dient voorts over goede contac tuele eigenschappen te beschikken zowel in woord als geschrift. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die in het bezit is van het Assurantie B-diploma of daarvoor reeds stu deert. Wij stellen daar tegenover een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. algemeen assurantiekantoor Burggravenlaan 11 Leiden Postbus262 Telefoon 071-142841* PAARDEBIEFLAPPEN 250 gram zachte BIEFSTUK HALVE VARKENS van 5.20 per kilo nu 4.70 gratis uitgebeend 2e 500 gram halve prijs RUNDERLENDELAPPEN ROOMBOTERLETTER bij aankoop van 10.- vlees van 4.95 BOLLE SLAGERIJEN Hogewoerd 37 - Leiden

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 32