Remington wekt, scheert en doet uw haar. Selected Designs, tapijt voor de enkeling. "Puineer komt u kijken? Nooit meereen ochtendhumeur. SPERRY^ REMINGTON Selected Designs is geen allemans- tapijt en geen alledaags tapijt. Het is tapijt dat van een uitzonderlijke kwaliteit wol in Schotland wordt geweven. Met zorg, met geduld. Het resultaat is een unieke kollektie van 30 kleuren en dessins, tijdloos of meesterlijk klassiek. Dit tapijt mag wat duurder zijn. Dat zult u graag toegeven als u het gezien hebt. Als u tot de 'happy few' behoort die bij ons komt kijken naar 't rijkste tapijt ooit geweven. Tot ziens bij REMINGTON U borstelt, kamt en droogt en krult met één hand. En de andere hand is vrij. Met de nieuwe Lady Remington Vogue-set plus kunt u uw haar met één hand in een perfekt model krijgen. De vele hulpstukken zijn zeer solide. Er zijn twee ronde borstels bij. waarvan één met een metalen schacht. Een temperatuurschakelaar zorgt ervoor dat u zeer snel kunt drogen (600 watt) en op normale temperatuur uw haar kunt opmaken. (300 watt) Geadviseerde verkoopprijs f95,-. De Remington RF3 en de Remington Radial werken ieder volgens een ander systeem. De RF3 heeft een gewelfd scheerblad, de dubbele scheerkop dus. Volgt de huid moeiteloos. De Radial heeft 3 scheerkoppen in contourvorm. Beide hebben ze een uitklapbare tondeuse en een spiraal- snoer, en zijn ze geschikt voor verschillende voltages. Geadviseerde verkoopprijs voor beide apparaten f 152,-. Remington scheerapparaten zijn er al vanaf f 55,-. De Lady Remington Vogue-set is wat eenvoudiger uitgevoerd dan de Vogue-set plus. Natuurlijk met alle makkelijke hulpstukken. Ideaal om uw haar even snel in model te krijgen. Met een flinke droogcapaciteit (300 watt). Geadviseerde verkoopprijs f 79,50. Remington maakt al I hairstylers vanaf f 43,25. I cur.utn li ÉBaaït—i "TtsÉÉ: f -tI d» De Remington Multi Alarm is een elektrische repeteerwekker met een 24-uur weksysteem. Hij wekt u desnoods 4 keer achterelkaar. Iedere tien minuten. Dus veertig minuten om wakke te worden, f 60,50. Remington wekkers zijn er reeds vanaf f40,25. 1» CONSUMER PRODUCTS

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 15