Stakingen op komst Psychisch gestoorde moeder vrij door font in vonnis toegelicht Zieken door sociale zorg ...e/? gisteren l Israëlische getuigen voor proces Hans L. Beroepsgoederenvervoer Dood van bejaarde C/RADID\prggramma i nog een raadsel MAANDAG 22 NOVEMBER 1976 AMSTERDAM (ANP) - De-42- jarige moeder uit Naarden, die wegens doodslag op haar 12-jarig dochtertje Jacqueline naar een krankzinnigengesticht moest worden gezonden, blijkt daags na de uitspraak van het Amster dams gerechtshof op vrije voeten te zijn gesteld. Gepoogd wordt nu haar op grond van de gebruikelijke civiel- rechterlijke procedure via een medische krankzinnigheidsver klaring en met de door de wet vereiste machtiging van de pre sident van de rechtbank alsnog in een gesticht te laten opnemen. Rechtbank in eerste instantie en hof in hoger beroep kwamen tot de conclusie, dat de moeder, die haar kind in haar slaap had dood gestoken, schuldig was aan doodslag. Op grond van de uitge brachte psychiatrische rappor ten, waarin zij voor deze daad niet toerekenbaar werd genoemd, werd zij van rechtsvervolging 4 ontslagen met bevel tot opslui ting in een krankzinnigenges ticht. Het hof ontdekte echter, dat de rechtbank in de afgelopen zomer bij de verlenging van de voorlo pige hechtenis een vormfout heeft gemaakt. Het voorarrest kan telkens 30 dagen worden ver lengd, maar toen de zaak tens lotte bij de rechtbank voorkwam, bleken de psychiatrische rappor ten nog niet klaar. De rechtbank hield de behandeling toen op nieuw aan tot de datum, waarop de rapporten wel klaar zouden zijn en dat was pas 40 dagen later. Op zich zelf zou verlenging van zo'n periode nog mogelijk zijn. De rechtbank is daartoe gerechtigd, maar alleen als daarvoor een klemmende reden aanwezig is, die dan ook in het proces-verbaal dient te worden opgenomen. "De klemmende reden was aanwe zig, namelijk dat op de rapporten nog 40 dagen moest worden ge wacht", aldus zaterdag de officier van justitie mr. A. F. C. J. Haber- mehl, "maar het hof ontdekte deze maand dat die klemmende reden niet in het tussenvonnis was neergelegd. Het hof wilde zich aan de strikte regels houden en zag zich op grond van dat vormgebrek verplicht te gelasten dat haar voorlopige hechtenis niet kon worden gecontinueerd. Wij moesten haar dus vrij laten", aldus mr. Habermehl. Aangezien de formele fout in het vonnis van de rechtbank al da teert van mei jl. zou de verdachte, formeel geredeneerd, reeds in de afgelopen zomer uit het voorar rest moeten zijn ontslagen. Maar de vormfout bleef toen voor ie dereen onopgemerkt. Die werd pas deze maand door het hof ont dekt. Gevraagd waarom het niet moge lijk was de vrouw daags na de uit spraak van het hof meteen in een inrichting te laten opnemen, deelde de officier mee, dat de verdachte met behulp van haar raadsman in cassatie wenst te gaan bij de Hoge Raad. Zij kant zich fel tegen opneming in een gesticht. Het vonnis van de rechtbank, in hoger beroep be vestigd door het hof, kan dus pas ten uitvoer worden gelegd als de Hoge Raad daaraan na behande ling in cassatie zijn goedkeuring hecht. Intussen heeft de vrijlating van de moeder in het Gooi enig stof doen opwaaien. De vrouw meldde zich terstond bij de sociale dienst en diende er een aanvraag voor bij stand in. De sociale dienst wendde zich verbaasd tot de plaatselijke politie, die voor een raadsel stond en op haar beurt in formatie ging inwinnen bij het Openbaar Ministerie. Volgens de officier achten de psy chiaters het niet verantwoord de vrouw intussen vrij te laten rond lopen. Zij had haar slapende dochtertje in januari jl. een in ether gedrenkte doek op de mond gedrukt. Daarna had zij de slaga ders in hals, polsen en enkels van het kind doorgesneden en haar tenslotte een naald door het hart gestoken. De sectie had uitgewe- Het motief voor haar daad was vol gens haar, dat ze het kind de el lendige gevolgen van de schei ding tüssen vader en moeder wilde besparen. De vader had vo rig jaar reeds de raad voor de kin derbescherming voor de gevaren, die hij zag aankomen, gewaar schuwd. De moeder was toen echter niet uit haar voogdijschap ontzet. De officier verwacht, dat de civiel rechtelijke procedure, zoals die kan worden toegepast op een krankzinnige die helemaal geen misdrijf heeft begaan, slechts kort zal duren. Er is reeds een medische verklaring en nu moet alleen nog de machtiging van de president van de rechtbank wor den verkregen. Dan zal de vrouw dus op zuiver medische gronden in een inrichting kunnen worden opgenomen, buiten het vonnis van de rechtbank om. ROTTERDAM (ANP) - Wilde stakingen in het beroepsgoe derenvervoer zijn niet meer te vermijden. De Vervoersfe- deratie FNV is tot deze conclusie gekomen na een vergader ing, gisterochtend in Rotterdam, met kaderleden uit ver voersbedrijven in Zuid-Holland. Politie- echtpaar assisteert bij bevalling DEN HAAG (SP) - De in ba rensnood verkerende 35- jarige mevrouw W. H. Storm-Brands is in de nacht van zaterdag op zondag door de 24-jarige agent B. B. Jör- gens en zijn vrouw, de 22- jarige agente Annemiek Jörgens-Luykx van haar moeilijkheden verlost. De vrouw is door hun hulp in het ziekenhuis Leyenburg opge nomen en maakt het daar in middels uitstekend. De ter wereld gebrachte doch ter is kerngezond. Het agenten-echtpaar werd zondagochtend vroeg naar de Loosduinsekade gestuurd, waar een vrouw op het punt stond te bevallen. Toen de agenten arriveerden lag de vrouw in de gang en had in middels een kleine ter wereld gebracht. De agenten bonden de navelstreng af en zorgden er voor dat moeder en kind in Leyenburg kwamen. De vader was geheel de kluts kwijt. Identiteit van vermoorde man vastgesteld DORDRECHT (ANP) - De Dordtse politie is er in geslaagd de identiteit vast te stellen van de met drie scho ten uit een vuurwapen vermoorde man, wiens lichaam vrijdag drij vend in de Dordtse Kil ter hoogte van een camping bruggehoofd werd aangetroffen. Het bleek te zijn geweest de 44-jarige reserve schip per Cornelis Adrianus Jacobs uit Vlissingen. De man was getrouwd en vader van drie kinderen. Tot het kunnen vaststellen van de identi teit hebben in belangrijke mate bij gedragen de vier tatoeëringen, die de man op beide armen had laten aanbrengen. In het belang van het onderzoek wil de politie nog geen verdere informaties verstrekken. Daarbij bleek, dat acties worden voorbereid in ongeveer tien, me rendeels grote, ondernemingen (waaronder Lensveld in Vlaardin- gen, de Hartogh in Rozenburg en Hillegom, Goedkoop en De Geus in Rotterdam, Getron in Spijkenis- se). Een woordvoerder van de Ver- voersfederatie zei gisteren, dat de chauffeurs met die acties een sala risverhoging willen afdwingen. In de huidige cao is vastgelegd dat de salarisachterstand van de chauf feurs ten opzichte van werknemers in andere bedrijfstakken in de lo pende periode in twee fasen zou worden ingehaald. Het jaar is nu bijna om, maar er is nog niets ge beurd. Het bureau Bakkenist, Spits en Co. heeft een rapport uitgebracht waaruit blijkt, dat er inderdaad sprake is van een achterstand, maar de gegevens worden door werkge vers en werknemers verschillend geïnterpreteerd. De werkgevers zeggen dat er nauwelijks een ach terstand is, de becijferingen van de bonden komen uit op verschillen van enkele tientjes tot bruto negen tig gulden per week. Volgens de woordvoerder van de Vervoersfe- deratie komt dat doordat de chauf feurssalarissen door de werkgevers worden vergeleken met de minima en door de bonden met de gemid delden in de andere cao's. Het is de bedoeling dat er nu eerst per onderneming vergaderingen komen. Zaterdag houdt de Ver- voersfederatie een landelijke ka dervergadering voor het beroeps goederenvervoer. Dan wordt beslo ten of acties van de chauffeurs zul len worden gesteund. NEDERLAND 18.15 - Wetenschap in beweging (TELEAC) 18.45 - Bereboot (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - The Flintstones (KRO) 19 30 - De avonturen van Pa Pinkelman en tante Pollewop (KRO) 20.00 - Can you spare a dime (KRO) 21.35 - Journaal (NOS) 21.50-Hoe gezond is de gezondheidszorg (KRO) 23.10 - Symbiose 23.15 - Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 - TV-informatie voor Surinaamse Nederlanders (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 19.05 - Wonderland (VARA) 19.30 - Harry zoekt werk in de buitenlandse hulpverlening (VARA) 20.00 - Journaal (NOS) 20.25 - Volgende Patiënt (VARA) 20.50 - VARA-Ombudsman (VARA) 21.20 - Beryl's lot (VARA) 22.10 - Achter het nieuws (vara) 22.55 - Journaal (nos) "Er is genoeg liefde op de we reld, alleen: de distributie, dat is het probleem". Harriët Freezer zei het en haar gastheer, Aad van den Heuvel, glimlachte. We hóórden hem denken: nog een paar van deze spontane aforis men en deze uitzending kan niet meer misgaan."Aad van den Heuvel en Harriët Freezer" heette het zaterdagavond heel toepasselijk en het was best aardig. Onderwerp was "Lief de", er werden vele pogingen gedaan om dat begrip een defi nitie te geven. Het KRO-team was onder an dere op bezoek bij de burger lijke stand om te praten met bruidsparen in spe. Een aan staande bruidegom zei over de liefde: "In de loop van de jaren wordt het steeds hechter". En de interviewster verstond: "In de loop van de jaren wordt het steeds slechter". De liefde is vooral een vorm catie en oh, wat is dat moeilijk. Aad van den Heuvel presen teert een programma als dit zeer bekwaam, heeft wel de neiging om er zaken bij te slepen die niets met het onderwerp te ma ken hebben. Dat maakt zijn persoonlijkheid interessanter, maar zijn programma warriger. Menten hoort wel in Brand punt, maar allerminst in een programma over liefde thuis. Hier ontspoorde het even, maar wie daaraan tilt is een kniesoor. Wat op mij de meeste indruk maakte was zowel de helder heid van de gast Jan Terlouw ("Liefde voor politiek"), een man die, als D'66 inderdaad over de kop gaat en de kinderen willen zijn boeken niet meer le zen, ook besteen tv-programma als dat van Aad zal kunnen doen, en de mededeling van Harriët Freezer dat ze 65 is. Wie had dat gedacht. JAAP KOOPMANS. AMSTERDAM - Sint Nicolaas is zaterdag officieel in ons land aangekomen. Bij zijn aankomst in Amsterdam reikte de goedheiligman aan Marijke Ruiter (midden), die tijdens de Olympische Spelen voor gehandicapte zeven gouden medailles won, en aan zwemster Énith Brigitha (rechts), die in Montreal zilver en brons won, een jaarpenning uit. SCHIPHOL (ANP) - Zeer gereser veerd over hun ervaringen in het concentratiekamp Bobruisk in Wit-Rusland, waarin 1942 en 1943 vele joodse dwangarbeiders door Duitse SS'ers werden vermoord, zijn gisteravond vier overleven den uit dit kamp vanuit Tel Aviv op Schiphol aangekomen. Zij hebben gevolg gegeven aan een verzoek van de Nederlandse jus titie om als getuigen op te treden in het proces, dat deze week voor de bijzondere strafkamer van de Roermondse rechtbank zal wor den gevoerd tegen de 58-jarige Limburgse fabrieksarbeider Hans L., die bekend heeft als SS-bewaker in het kamp te heb ben gewerkt. Hem wordt ten laste gelegd dat hij er enige honderden joodse dwangarbeiders op gru welijke wijze heeft doodgemar teld. en een joodse psychiater. Een vijfde getuige, Isak Wasserstein, zal, eveneens met echtgenote, op eigen gelegenheid vanuit West- Duitsland naar Nederland reizen. ADVERTENTIE miljoen gulden aan prijzen Win 'n Philips kleuren tv. Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent van deze fantastischfe Philips kleurenontvanger. U geniet van het royale cm groot beeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening. Dit is pas écht TV! Deze luxe Philips all-transistor heeft een winkelwaarde van f 2..)4.1),- en is een geschenk van Philips Nederland B V. De vier overlevende ex- gevangenen uit het kamp zijn na de oorlog naar Israël geëmigreerd en hebben thans al jaren de Israë lische nationaliteit. Om hen zoveel mogelijk op hun gemak te stellen heeft de Neder landse justitie aangeboden, dat zij op de reis naar Nederland ook hun vrouwen mee mochten ne men. Van dat aanbod hebben ze allen gebruik gemaakt. De vier getuigen zijn: de 56-jarige Szraga Zisholc, de 51-jarige Moshe Manne, de 48-jarige Ye- hoshua Borensztein (die tegen woordig in Israël als achternaam draagt Bar-On) en de 54-jarige Menachem Schotland. De vier lieten blijken dat ze het een zware, doch onontkoombare plicht vonden om te getuigen, want ook thans - zo zeggen zij - kunnen zij met het proces in het vooruitzicht soms 's nachts de slaap niet vatten. "Ik schuw de confrontatie met deze MAASTRICHT (ANP) - De dis moordenaar niet", was de meest trictsrecherche van de rijkspolitie opvallende uitlating van Moshe te Maastricht en de politie van de Manne, "want tenslotte ben ik groep Eijsden zou er na twee dagen een volwassen man". van onderzoek nog niet in geslaagd Het gezelschap werd op Schiphol Zyn om de oorzaak te achterhalen ontvangen door mr. Schutte, van de dood van de 69-jarige onge- hoofd van de afdeling internatio- huwde oud-kantonnier J. Lander- nale rechtshulp van het ministe- loo uit het Zuidlimburgse dorp rie van Justitie. De vier echtparen Banholt. werden in vier auto's van het mi- De man werd zaterdagmorgen rond nisterie vanaf Schiphol recht- zeven uur bewusteloos in een grep- streeks naar Roermond gebracht. pej aangetroffen door een melkven- Het proces tegen L. begint maan- ter. Landerloo vertoonde ernstige dagochtend. Volgens het vast- verwondingen aan het hoofd en gestelde schema zouden de vier had veel bloed verloren. Hij over- Israëli dinsdag door de recht- leed drie uur later in het ziekenhuis DeKRO-televisiezendt vanavond (21.50 uur,Ned.I) "Hoe gezond is de gezondheidszorg?" uit, het tweede informatieve blokpro- gramma van dit seizoenCentraal in dit programma staat de sinds jaar en dag gehoorde klacht "Wie het ziekenhuis binnengaat wordt onmondig. De patiënt heeft niets te vertellen." Deze klacht was ook één van de gespreksonderwerpen op het op 9 en 10 november gehou den congres van de Nationale Ziekenhuisraad. Hoe gezond is de gezondheidszorg?" zal onder meer bevatten: gesprekken met deelnemers aan het congres van de Nationale Zie kenhuisraad; de film "Opname" van Boud Smit. Deze film gaat over drie mensen gespeeld door Joan Remmelts, Ineke Cohen en Maria de Booy) die op het punt staan te worden opgenomen - "Het Nekschot"fragmen ten uit een in 1973 door de KRO uitgezonden ziekenhuisfilm over menselijke verhoudingen binnen het ziekenhuis, een door Gerard Groen geleide discussie rond het thema "Hoe mon dig is de patiënt?" (thuis en in het ziekenhuis; wat kan de patiënt zelf doen aan zijn mondigheid; wat kan de medische wereld doen wat is de invloed van onmondigheid/mondigheid op het beter wor den in een ziekenhuis) fragmenten uit het toneelspel "Inspraak". In dit spel treden dezelfde sjielersop, die ook in de film "Opname" waren te zien. Nu vertolken zij de meningen die ze hebben gevormd tijdens drie weken verblijf in een ziekenhuis, een verpleeginrichting of een psychiatrische in richting. gezondheidszorg in de toekomst. VARA's "Achter het Nieuws" zendt maandagavond een inter view met de Israëlische minister van Buitenlandse Zaken, Allon uit. Deze geeft zijn mening over de vredesinitiatieven van de Egyptische president Sadat. bank als getuigen worden ge hoord. De vier Israëlische getuigen wor den tijdens hun verblijf in Neder- Maastricht. De rijkspolitie, sluit een misdrijf HILVERSUM Dl niet uit, maar acht het ook mogelijk dat de man gevallen MAANDAG 22 NOVEMBER HILVERSUM I 18.00 (S) Daar waar de molens staan. PP: 18.19 CHÜ. 18 30 Nws. EO: 18.41 (S) De grote opdracht 19.00 (S) Ronduit. 19.40 (S) De Bybel open 20 00 (S) Ga er eens voor zitten 21.15 (S) Avondoverdenking. NOS: 21.30 (S) Openbaar kunstbezit. 21.40 Voor blinden en slechtzienden. 21.55 Tambu, mf en verzoekplaten voor Antillianen. 22.25 Bond Zonder Naam. 22.30 Nws. NCRV: 22.40 (S) Hier en nu. VERONICA: 22.55 (S) 3600 seconden muziek en inf. 23.55 Nws. HILVERSUM H 18.00 Nws. 18.11 Hier en nu. Aansl. Ma- kro, soc.-eeon rubriek 18.40 (S) Muziek in vrije tijd. (19.00 Uitz. van de KVP) 19 45 (S) Met uw instemming. 20.00 Nws. 20.05 (S) Hommage aan Manuel de Falla. 21.35 (S) Literama-live. 22.40 (S) Poera- ma. NOS: 23.00 (S) Met het oog op mor gen. (23.05 Akt. overz. 23.20 Den Haag vandaag. 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan 23.55 Nws. land en het proces begeleid door greppel terechtgekomen. Hij had twee maatschappelijk werksters vrijdagavond een café bezocht en gipg na èèn uur 's nachts naar huis. Een andere cafébezoeker liep een eind met hem mee. De rijkspolitie gaat na of Landerloo onderweg ruzie heeft gekregen met zijn begeleider. ADVERTENTIE AMSTERDAM - In plaats minder komt ziekte steeds vaker - en in ernstiger mate - voor. Er is bepaald geen sprake van verbete ring van gezondheid, ondanks alle moeite die hieraan is besteed. Een analyse van de oorzaken leidt zelfs tot de gevolgtrekking, dat een van de belangrijkste oorzaken van het toenemen van ziekte juist moet worden gezocht in de toegenomen geneeskundige en sociale zorg. Deze opmerkingen maakte prof. dr. F. J. A. Huygen uit Nijmegen zater- Amsterdam op een sympo sium van het Thijmgenootschap. Prof. Huygen, hoogleraar in de toe passing van de geneeskunde in het gezin, besprak de ervaringen die hij 33 jaar lang als huisarts in een vaste gemeenschap heeft opgedaan. Hij is tot de conclusie gekomen, dat het gezin waarin iemand leeft of waar uit hij is voortgekomen, van grote betekenis is. De manier waarop mensen in hun "leefgroep" met el kaar omgaan, is erg belangrijk voor ziekte en gezondheid. In de gezondheidszorg moet naar de mening van prof. Huygen de nadruk worden gelegd op het be lang van het voorkomen van onno dige ziekten en ziektegedrag door het vroegtijdig opsporen van risico factoren, door het verhogen van de weerstand en door het bevorderen van zelfstandigheid. De voorzitter van het Thijmgenoot schap, prof. dr. D. A. A. Mossel (hoogleraar in de medische micro biologie van voedingsmiddelen in Utrecht) besteedde aandacht aan de vraag waarom mensen dingen doen waarvan ze weten dat die slecht voor hen zijn. Opgezond en teveel eten, roken enzovoorts. De moderne mens verkiest blijk baar welvaart en genot op korte termijn boven welzijn en gezond heid op de langere duur. Prof. Mos sel zei, dat artsen dikwpls moeten vaststellen dat de mensen blijkbaar nauwelijks denken aan het toevoe gen van jaren aan het leven en dat ze, als het om de "kwaliteit" van het leven gaat, die alleen maar in de zeer nabije toekomst willen verho gen. NOS: 18.03 De vakaturebank. 18.10 (S) Nos-maal met Joost den Draaver. AVRO: 19 02 Lets twist again. 20.02 Ra diojournaal 20.05 Superclean Dream- machine 21.02 (S) De negen-uur-jazz- show 22.02 Radiojourn 22 05 (S) Bleus, ballads beat. 23.02 (S) Candlelights- how (0.02 Radiojourn.) NCRV: 1.02 Nachtexpress (i). 4.02 (S) Nachtexpress DINSDAG 23 NOVEMBER HILVERSUM I AVRO: 7 00 Nws. 7.02 (S) AVROVcklok (7.14—7.55 Radiojournaal). 8.30 Nws. 8 36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8 45 De Groenteman. 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Spiegel van België. AVRO: 9.30 (S) Gevarieerd. 10.00 Radio lawaaipapegaai. 10 10 Arbeidsvitaminen. (10.30 Nws. 10.33-10 35 Radiojournaal). 11.30(S) kri tiek op kritiek. 12.26 Med voor land- en tuinb 12 30 Nws. 12 41 Radiojournaal. 13.00 Knipperlicht. 13 25 Beursplein 5. 13 30 'n Middagje AVRO (15.30 Nws. 15.33 Radiojournaal). 17.00 Voor ons gemaakt, kinderprogr. Overheidsvoorl.. 17.20 Rubriek Nederlandse Antillen. AVRO: 17.30 Nws. 17.32 Radiojournaal. 17.50 (S) met muziek op stap. HILVERSUM D KRO: 7 00 nws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Het levende woord. 7.25 Badi- nene 7.54 Overweging. 8.00 Nws. 8.11 Echo. 8.30 Aubade. 9.00 De letter M. 9.30 Scheepspraat. 9.35 Waterstanden. 9.40 De letter M. 10.30 Schoolradio (11.00 Nws.) 11 30 Ouder worden we allemaal. 12.00 Vijf tellen na nu Overheidsvoorl 12.49 Uitzending voor de landbouw 13.00 Nws 13.11 Echo magazone. 13.40 Een mens als jij. gesprek 14.00 School radio 15 00 In de wachtkamer. 16.00 Nws. 16.03 Fonds Disch ontvangt op zijn spreekuur. NOS: 17.00 Het zal mijn tijd wel duren. 17.20 (S) Eyrolight. 17.55 Me dedelingen. HILVERSUM Hl VARA 7.02 (S) Gesodemeurders. 9.03 (S) Pep-op-drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) VARA's zoekplaatje. 14.03 (S) Spitsbeeld. 16.03 LP top 20 en tip LP. HILVERSUM IV TROS: 7.00 Nws 7.02 (S) Cappriccio 9.00 Nws. 9.02 Aktua. 9.03 (S) Van heinde en verre. 10.00 (S) Opus tien tot twaalf. 12.00 (S) Kamer- en orkestmuziek. 13.00 (S) De meest verkochte klassieke tien. 13.30 (S) Koren en korpsen. 14 00 Nws. 14.02 (S) A DUITSE TV MA. 22 NOV DUITSLAND I 17.55 Journ. (Reg. prog. NDR: 9.30 Se- samstrasse. WDR: 8 05 t.m. 11.50 School televisie. 9.30 Sesamstrasse (Reg. Prog. NDR 18.00 Sportjourn. 18 30 Akt. 18 45 Zandmannetje. 18.55 Nordschau maga zine. 19.36 Café Hungana. 19.59 Prog. overz. WDR. 18 00 Nws. uit Noordrijnland-Westfalen. 18.05 Kein schoner Land. 18.35 An den Wassern zu Babyion. 19.15 Akt. 19.45 Spiel um 4tel vor 8). 20.00 Journ. en weerber. 20.15 da ta, beelden, achtergronden. 21 00 Ein Herz und seine Seele Auf der Suche nach der Welt von Morgen. 22 30 Journ komm. en weerber. 22.50 Concours Hip- pique. 23.35 Journ. 17.40 Akt. en mui. 18.20 Firbe* Land. 19.00 Journ. 19.30 Dokumentaire. 20.15 Inf. magazine 21 00 Journ. 21.15 Sperrmull, tv-spel. 22.35. Journ.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 5