/I fasson I personeel^m PERSONEEL' ERSONEEU een amanuensis "k /produktie- medewerkers "i z_. MEDEWERKSTER administratief medewerkster Koninklijke Wegenbouw Stevin ADMINISTRATIEF MEDEWERKER chr. technische school „KATWIJK". MEISJES BANKETBAKKERS LEERLING BANKETBAKKERS MONTEURS MEDEWERK(ST)ER SCHOOLHOOFD (M/V). ^persone.1 PERSONE£Prscned 1 personeel PERSONEEL personeel Aan het Stedelijk Gymnasium teLeiden, Fruinlaan 15, wordt zo spoedig.mogelijk gevraagd in de rang van Amanuensis-B. Sollicitatiebrieven dienen binnen 14 dagen na verschijnen van deze oproep te worden gericht aan College van Burgemeester en Wethouders der gemeente Leiden, Stadhuis, onder nr. 76105. Inlichtingen worden verstrekt door de rector Drs. A. M. Coebergh van den Braak, tel. Gymnasium (071 >-121365 de Tombe I Melse co, registeraccountants, hebben 20 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe beginnend assistent accountant Ons kantoor te Leiden heeft plaats voor een beginnend assistent accountant. Voor deze funktie is een HAVO/Atheneum- opleiding minimaal vereist, maar het wordt op prijs gesteld als u ook in het bezit bent van het Praktijkdiploma boekhouden. Uiteraard zijn de salariëring en andere arbeidsvoorwaarden Volledig in overeen stemming met deze funktie. Heeft u belangstelling voor een interessante karrière op een accountantskantoor, belt u ons dan even voor een afspraak of schrijf even een briefje. Ons adres is Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden, telefoon (071) 144451. Melse co accountants Sikkens vervaardigt diverse soorten verven en lakken voor industriële, ambachtelijke en partikuliere doeleinden. In verschillende produktie-afdelingen te Sassenheim. kunnen produktiemedewerkers geplaatst worden. Onze belangstelling gaat uit naar medewerkers van 20 - 35 jaar, met bij voorkeur oplejding L.T.S.-niveau. Wij bieden u: goed be taald en prettig werk in kleine teams, een premie- vrij pensioen, vakantie toeslag, een jaarlijkse extra uitkering, reis kostenvergoeding, bedrijfskleding e.d. Wilt u meer weten over de* mogelijkheden bij Sikkens? Neem dan kontakt op met de afdeling Personeels zaken van Sikkens b.v., Postbus 3. Sassenheim, tel. (01711) 8 20 84. Fasson is één van de grote producenten van zelfklevend materiaal, dat zowel voor grafische als industriële toepassingen wordt gebruikt. Wij hebben febrieken en verkoopvestigingen over heel de wereld, ons hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. Wij zoeken op korte termijn een voor de afdeling PERSONEELSZAKEN. Zij zal assistentie gaan verlenen bij de administratieve uitvoe ring van alle werkzaamheden voorkomende op deze afdeling. Dit betekent onder meer: zorg voor de inkomende en uitgaande korresponden- tie het bijhouden van verschillende administratieve sys temen het bijhouden van de agenda het filen van korrespondentie Wij willen graag kennis maken met een jonge representatieve vrouw (leeftijd vanaf 25 jaar) met een opleiding op HAVO- niveau, goede kennis van Engels en typevaardigheid, steno is een pré. Naast goede kontaktuele eigenschappen bezit zij de nodige akkuratesse. Ervaring in een funktie op een perso neelsafdeling is gewenst. Fasson biedt een goede honorering c beidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen schrijven of bellen naar: i prima secundaire ar- (Nederland) BV, Afd. Personeelszaken, Lammenschansweg 140, Leiden. Telefoon 071-769230. Steunn Koninklijke Wegenbouw Stevin BV neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van de wegenbouw in Nederland en ontplooit daarnaast aktiviteiten in het buitenland (o.a. België, Nederlandse Antillen, Nigerië). Voor het verrichten van administratieve werkzaam heden op ons kantoor te Voorscholen zoeken wij voor spoedige indiensttreding een Daarbij denken we aan een al dan niet gehuwde jonge vrouw in de leeftijdsgroep van 20 tot ongeveer 25 jaar mét een opleiding op MAVO-, MEAO- dan wel gelijkwaardig niveau. Zij heeft al enige administratieve ervaring elders opgedaan en beschikt over een goede typevaardig heid. Daarnaast dient zij zelfstandig bepaalde werkzaam heden te kunnen verrichten. Het kantoor is vrijwel direkt aan de Vliet gelegen. Gezien de minder goede bereikbaarheid dient de nieuwe medewerkster de beschikking te hebben over een eigen vervoermiddel. Reiskosten zullen uiteraard worden vergoed. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatiebrief te richten aan de Koninklijke Wegenbouw Stevin BV, Postbus 3150, Utrecht, t.a.v. de afd. personeel en organisatie. Voortel, inlichtingen: (030J-934341, toestel 125. De C.T.S. „Katwijk" is een van de grote scho len voor lager technisch onderwijs in de regio, met ong. 730 leerlingen en ruim 50 personeels leden. De administratie levert een eigen bijdrage in de organisatie van het to tale schoolgebeuren en omvat de hoofdgebie den: - boekhouding/salarissen - leerlingenadministratie - algemene admini stratie en dokumentatie. De aan te trekken admi nistratief medewerker gaat deel uit maken van een team dat 4 mede werksters telt. Wegens uitbreiding van onze afdeling administratie zoeken wij een die voornamelijk belast zal worden met de algemene admini stratie en documentatie, waartoe behoort: - Het beheer en verdere uitbouw van de huisdrukkerij (klein-offset), inclusief het verzorgen van de lay-out; - archiefbeheer; - organisatie en coördinatie van administratieve zaken. De werkzaamheden moeten met een grote mate van zelf standigheid worden verricht. - een administratieve opleiding met belangstelling voor gra fisch werk; - een grafische opleiding met ervaring en belangstelling in administratief werk, maar naast een passende opleiding speelt een erg belang rijke rol: - accuratesse; - kritische zin; - taalkundige belangstelling; - zelfstandig oordeel. Positief Chr. Levensovertuiging. Salaris, pensioen en vakantie volgens Rijksregeling, afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur van de school, de heer J. van 't Veld 01718-13128 of privé 72196. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige gegevens te richten aan het bestuur, postbus 48, Katwijk aan Zee. Voor onze afdeling LESVERZENDING vragen wij enige Leeftijd 17 a 18 jaar. Wanneer je een huishoudschoolopleiding hebt ge noten en een kantoorbaan zoekt, kun je op die afde ling een leuke start maken. Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen wor den gericht aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Voor onze banketbakkerij te Rijswijk vragen wij enkele De werktijden zijn van 7.30 tot 16.00 uur, de zaterdag is vrij. Het salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaar den maken het de moeite waard om te solliciteren. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan de Hema b.v., afdeling Personeelszaken Atoomweg 60, Utrecht Lage Welde. Telefonisch: 030-44 47 11, toe stel 125 of 126, of 070-93 4 5 71. Groei met ons mee. HEMA de Boolj's Autobedrijf B.V. In ons ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kan bij de afdeling boekhouding worden geplaatst een ten behoeve van gevarieerde administratieve werkzaamhe den, zoals o.a. de bruto-looncontrole en het opstellen van kostenberekeningen. Het bezit van het diploma MAVO en van het praktijkdiploma boekhouden is gewenst. Leeftijd: tenminste 20 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 1955,- per maand. Inlichtingen en sollicitaties bij het Hoofd Personeelszaken van het ziekenhuis. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Aan de noordzijde van de stad wordt snel een nieuwe woonwijk gerealiseerd. Er is in deze wijk grote belangstelling voor openbaar onderwijs. Er zijn thans 3 kleuterscholen en 2 scholen voor gewoon lager onderwijs. Eén van de lagere scholen is thans zo ver uitgegroeiddat de dependance aan de Zwartemeerlaan (Zijlwijk), zo spoedig mogelijk, doch in ieder geval per 1 augustus 1977, in een zelfstandige school moet worden omgezet. In verband hiermede worden belangstellenden in de gelegenheid gesteld te solliciteren naar de functie van De school is ondergebracht in een semi-permanent scholencomplex, waarin naast de openbare kleuterschool, ook bijzondere scholen voor kleuter- en gewoon lager onderwijs zijn gevestigd. Gegadigden dienen tenminste 25 jaar oud te zijn, drie of meer jaren praktijkervaring te hebben als onderwijzer en/of hoofd en in het bezit te zijn van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer. Van de sollicitanten moet worden venvacht dat zij kennis hebben van en belangstelling voor moderne stromingen in het onderwijs, met name van integratie-aspecten en flexibele schoolorganisatie. Het team en de oudercommissie van de school en het team van de kleuterschool zullen bij de selectie worden betrokken. De gemeentelijke verplaatsingskostenregeling is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de Gemeentelijke Inspectie van het onderwijs, tel. 071-145344, toestel 312. Sollicitatiebrieven met vermelding van vacaturenummer OND 496 worden zo spoedig mogelijk ingewacht bij de afdeling Onderwijs der gemeentesecretarie Leiden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18