vertegenwoordiger PER Commercieel technisch Ib soneel A. eerste assistent verkoop binnendienst B. eerste assistent afhaalcentrum C. eerste assistent afhaalcentrum D. trailer-chauffeur persa voor het rayon Zuid-Holland BRINK LuchtverwarmingB.V. kontrole-leider kontrole assistenten administratieve organisatie ballast: nedam mba-er Hanab de rijksoverheid vraagt SCHAKENBOSCH personeel"*^ pfrsoiuffi PERSON£EL ;sfi Deze 4 mensen kunnen bij ons aan de slag.... Wij zijn een handelsonderneming op het gebied van hout, plaatmaterialen en bouw stoffen. Het zijn bijna uitsluitend aannemers die van ons betrekken. Zij vinden bij ons een vrijwel onbeperkt assortiment ten behoeve van de bouw. Het is al druk en wij verwachten nog veel méér groei. Vandaar dat onze binnendienst moet wórden ver sterkt met de volgende medewerkers. (Plaatmaterialen, hardhout en bouwstoffen.) Veelzijdig en veraritwoordelijk werk wacht hem. Aan de telefoon is hij de contactmar die orders opneemt en deze administratief verwerkt. Hij maakt ook offertes. Buitendienst en cliënten moeten er op kunnen rekenen dat het bij hem allemaal in goede handen is. Daarom moet hij snel begrijpen en reageren, maar tevens secuur zijn. Branchekennis is beslist vereist. (Plaatmaterialen en bouwstoffen). Drie dingen zijn op deze verantwoordelijke post van belang: grondige kennis van plaatmaterialen, onbegrensde nauwkeurigheid en een goed gevoel voor administratie. Hij moet aan de balie uitstekend ovérweg kunnen met de aannemet en uitvoerders met wie hij de hele dag door te maken krijgt. Hij moet commerciële feeling bezitten en gewend zijn, opgewekt en probleemloos met mensen om te gaar (Winkelafdeling). Wat onder functie B is opgemerkt geldt ook voor hem. Met dit verschil dat hij helemaal thuis is op het gebied van gereedschappen, kasten, deuren, sanitair, keukens enz. Een zeer uitgebreid assortiment dus. Dat alles moet hem terdege vertrouwd zijn. Hij is de man die zorgt voor de aan- en afvoer van hout, plaatmaterialen en bouw stoffen. Wat er in en met zijn truck-oplegger combinatie van 25 ton gebeurt, moet b hem in ervaren handen zijn. Van niet minder belang is ook hoe hij zich bij onze afnemers presenteert. Jonge mensen (ten hoogste begin 30) hebben onze voorkeur. Onze branche is een boeiende, maar ook een moeilijke. Vandaar dat wij niet met beginners in zee zullen gaan. Degenen die kennen, kunnen en willen wat hierboven is geschetst, worden verzocht in eigen handschrift te solliciteren met vermelding Van de bewuste letter op brief en envelop. Daarna volgt snel en discreet antwoord van de directie van B.V. DE VEREENIGDE HOUTHANDEL, POSTBUS 18, OEGSTGEEST. persone ÏEEL J. J. KRANTZ ZN. N.V. Oude Singel 86, Leiden wegens interne funktie-wisseling hebben wij een vakature v een medewerker Sollicitanten met kantoorervaring en ervaring als boekhoudma chine typiste hebben de voorkeur. Voor onze werken in Noordwijk of Nieuw-Vennep hebben wij plaats voor een KRAANMACHINIST in het bezit van het hijsbewijs. Indien u hiervoor belangstelling heeft kunt u kontakt op nemen met Bouw- en Aannemersbedrijf M. DE RAAD EN ZN. Brink Luchtverwarming is de meest toon aangevende fabrikant in Nederland van het moderne luchtverwarmingssysteem voor woningen, kantoren, winkels, scholen, ker ken en sporthallen. Door de steeds toenemende vraag naar luchtverwarming hebben wij behoefte aan uitbreiding van ons vertegenwoordigers- korps. Voor iemand met veel inzet zitten er in ons snelgroeiend bedrijf goede toekomstmoge lijkheden. De taak van de door ons gevraagde funktio- naris is het verkopen van komplete lucht- verwarmingssystemen partikulieren, parti- kulieren. architekten, overheidsinstellingen en aannemingsbedrijven. Hij zal met een grote mate van zelfstandig heid en verantwoordelijkheid zijn werk zaamheden zelf dienen te plannen. Wij denken voor deze funktie aan iemand in de leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Opleiding op middelbaar niveau. Hij moet wonen of gene gen zijn te gaan wonen in of om Alphen aan de Rijn. Bekendheid met de verwarmings- en/of bouwwereld strekt tot aanbeveling. Het salaris is in overeenstemming met de verantwoordelijkheid van deze funktie. Ver der is een representatieve auto beschikbaar, telefoon voor rekening van het bedrijf en een ruime onkostenvergoeding. Bent u degene die wij zoeken, stuur dan met spoed uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van pasfoto aan Industrieterrein 5, Postbus 24, Staphorst. Tel. (05225) 1444 ballast-nedam groep n.v. De Ballast-Nedam Groep is een overkoepelende organisatie, die een groot aantal aannemingsbedrijven en andere met de bouwnijverheid verwante ondernemingen bundelt. De aktivi- teiten strekken zich uit over vele landen. Onder, de holding, die een besturende en dienstverlenende taak ten behoeve van de tot de groep behorende maatschappijen vervult, ressorteert een aantal stafdiensten waaronder de interne accountantsdienst. Voor deze dienst zoeken wij een kandidaat die de funktie op zich kan nemen van die in binnen- en buitenland, o.a. midden-oosten, tot taak heeft: het beoordelen en indien nodig koncipiëren van jaarver slagen. leiding geven aan de groep, die de kontrole uitvoert, het opstellen van rapporten over de resultaten van de kontrolewerkzaamheden. het medewerken aan het samenstellen van kontrolepro- gramma's, Onze gedachten gaan uit naar een representatieve persoon lijkheid, die aan de volgende eisen voldoet: N.I.V.R.A.studiet/mbedrijfseconomielldanwel SPD. of H.E.A.O. met aanvullende studie, een ruime ervaring heeft bij een interne accountantsdienst of op een accountantskantoor, over leidinggevende kapaciteiten en goede kontaktuele eigenschappen beschikt, zich schriftelijk goed kan uitdrukken. verwacht wordt dat de nieuwe medewerker bereid is zijn taak in team-verband met een aantalkollega'ste verrichten. de leeftijd zal bij voorkeur zijn omstreeks 35 jaar Voor deze dienst met standplaats Amstelveen zoeken wi kontakt met zowel gevorderd als beginnend Bij de gevorderde gegadigden gaat de voorkeur uit naar her die beschikken over: - het diploma M.E.A.O. (bedr. econ. afd.) of het diploma S.P.D. 1 of met de N.I.V.R.A.-studie zijn gevorderd tot en met propadeuse, - enige jaren praktijkervaring op een accountantskantoor c.q. interne accountantsdienst. De beginnende assistent(e) beschikt over een goed uit gangspunt indien hij/zij met goed gevolg de M.E.A.O. (bedr econ. afd.) Atheneum met Bedrijfs Economie 2öf HAVO (me. handelswetenschappen) heeft doorlopen. Tevens zouden wij in kontakt willen komen met diegenen bij wie de interesse uitgaat naar de Deze omvat de analyse, herziening, ontwerp en vastlegging van administratieve processen, procedures en instrukties alsmede assistentie bij de in- en uitvoering daarvan o.a. van de geautomatiseerde systemen bij onze ondernemingen zo- wel in binnen- als buitgnland. Bedoelde funktionaris heeft een opleiding genoten op het niveau van H.E.A.O. of S.P.D. Zeer goede kontaktuele eigenschappen zijn voor de ge vraagde funktie onontbeerlijk. Een interessant takenpakket, aangepast aan uw opleiding en interesse ligt voor u klaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J. Boon, Personeelzaken Holding, Ballast-Nedam Groep N.V., Laar van Kronenburg 2 te Amstelveen. Informatie over de vakatures kan worden verkregen bij he hoofd van de interne accountantsdienst, de heer J S. van Sonderen, tel. 020 - 54 52 467 of 's avonds thuis 01715 - 23 68. internationale bouwindustrie Steum HANAB BV is als werkmaatschappij binnen de divisie Leidingwerken van de Stevin Groep gespecialiseerd in de aanleg van transportleidingen, de bouw van kompressorstations, het uitvoeren van speciale pijpleidingprojecten en zinkerbouw in binnen- en buitenland. Voor de plaatsing op ons kantoor in Valkenburg ZH zoeken wij kontakt met een voor de bedrijfsadministratie. Wij bieden een werkkring met goede perspectieven en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Bel ons of schrijf een briefje naar de afdeling Personeel en Organisatie. Tel. 01718-71941. Boonrak 45 Postbus 5 Valkenburg (ZH) medewerker afdeling coördinatie (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Directie Overheidspersoneelszaken, Hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoorwaarden Onder de Hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoor waarden ressorteert de afdeling Coördinatie welke is belast met de coördinatie van de arbeidsvoorwaarden voor de verschillende groepen van overheidspersoneel. Taak: beoordelen van rechtspositieregelingen voor het personeel van de lagere publiekrech telijke tichamen. Voorts leveren van bijdragen in werkgroepen belast met projecten op het terrein van de financiële arbeidsvoorwaarden. Vereist: tenminste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; redactionele ervaring; kennis van de ambtelijke rechtspositieregelingen Standplaats; 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2582,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 6-6210/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam In het Nederlands hervormd psychiatrisch ziekenhuis „Schakenbósch" te Leidschenoam is een vacature voor een algemeen klinisch analist(e) of klinisch chemisch analist(e) die geplaatst kan worden op een betrekkelijk klein klinisch-chemisch laboratorium. Het werk omvat alle klinisch-chemische en haematologische onderzoekingen die voorkomen in de praktijk van de aan het ziekenhuis verbonden interniste, die in samenwerking met een klinisch-chemicus de leiding van het laboratorium heeft. De werksfeer in het laboratorium is plezierig, evenals de relaties met de'andere afdelingen. Werktijden van 08.30 -17.00 uur. Ge.en weekend-diensten. Salaris naar rang en ervaring volgens landelijke normen. Inlichtingen over de werkzaamheden worden telefonisch gaarne verstrekt door Mej. J. Kuyvenhoven, tel. (070) 20 92 52, toestel 120. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Veurse Straat weg 185 te Leidschendam. -j- Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, wordt met ingang van 1 januari 1977 gevraagd een LERAAR(ARES) ENGELS 17 uur 1e of 2e graads Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G. A. Steffens, tel. 071-153647 (school) en 071-149651 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 497 zo spoedig mogelijk in te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16