kantinebeheerster bij heineken en Medische Faculteit Leiden PERSONEEL 'PSsoneeip®1*0"®* »PEfl8C«EEl/Jffil" Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden soneel PERSONEEL persc^eeh^w PERSONEEL™50^ ,nêi intensive care verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundige gediplomeerde O.K.-assistent(e) of O.K.-verpleeg- kundige anaesthesie- assistenten (verpleegkundigen) secretaresse t.b.v. de hoogleraar radiodiagnostisch laborant m/v EEG-laborant m/v huishoudelijk medewerkster secretaresse BEZORGERS LEIDSCH DAGBLAD Welkombij HEINEKEN randstad ytzendDureau randstad urtzendDureau administratief medewerkster waarnemend hoofdverpleegkundige PERSOf\EElE*,iCnBd personeel PERSCNEa pereoneel persone 1EEL Heelkunde Intensive Care Op deze afdeling (14 bedden) is men belast met de post-operatieve bewaking en verzorging van patiënten met niertransplantaties, vaatziekten, verkeerstrauma's en patiënten die andere grote operatieve ingrepen ondergaan hebben. Geplaatst kan worden een vac. nr. 2I2.53.A.47.LD Verlangd: diploma ziekenver pleging A en Intensive Care opleiding. Salaris max. 2220 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevr. zr. A. Mol- v. d. Luyt, coördinerend hoofd verpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22. toestel 2337. Polikliniek Heelkunde Op deze ongevallen polikliniek, waar onregelmatige diensten worden verricht, kan geplaatst worden een vac. nr. 211.53.A.47.LD Verlangd: diploma zieken- verpleging-A. bij voorkeur heel kundige ervaring. Salaris max. 2102 bruto per maand, promotie tot of aanstelling als verpleegkundige-A (salaris max. 2202 bruto per maand) is in principe mogelijk. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door zr. A. Mol-v. d. Luyr coördinerend hoofdverpleeg kundige. tel. 071 - 14 72 22. toestel 2337. Oogheelkunde (eventueel part-time) vac. nr. 673.53.A.47.LD De afdeling omvat 52 bedden en is in drie units verdeeld, er wordt gewerkt met teamverpleging. De voorkeur gaat uit naar hen die belangstelling hebben voor oog heelkundige verpleging en bereid zijn in teamverband te werken. Het is mogelijk om de opleiding voor de aantekening oogheel kundige verpleging, op kosten vaij het ziekenhuis te gaan volgen. Hoewel onze belangstelling in eerste instantie uitgaat naar diegene die full-time wenst te werken is een aanstelling in part-time dienstverband (min. 16 uur per week) eventueel ook mogelijk. Verlangd: diploma ziekenverple- ging-A, H.B.O.-V of M.B.O.-V. Salaris max. 2102 bruto per maand Promotie tot verpleegkundige-A (salaris max. 2220 bruto per maand) is in principe mogelijk. Operatiekamer Oogheelkunde vac. nr. 672.81.A.47.LD Verlangd: diploma N.Z.R. of pleegkundige-A plus O.K. aar tekening, volgens N.Z.R Salaris vanaf 1590 tot max ƒ2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn wezig. Operatickamer Heelkunde Anaesthesiologic vac. nr. 252.81.A.47.LD Verlangd: diploma anaesthesie- assistent N.Z.R. of diploma Ziekenverpleging-A met aan tekening anaesthesie. volgens N.Z.R.-normen. Salaris vanaf 1590 tot max. 2102 bruto per maand. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. Th. M. M. Berlemon- de Best, coördinerend hoofd verpleegkundige Operatiekamers, tel. 071-14 72 22 tst. 2316. Medische Microbiologie vac. nr. 160.I0.A.47.LD Taak: het verrichten van admini stratief ondersteunende taken t.fr de hoogleraar, zoals: - postbehandeling: - het maken van afspraken: - het verzorgen van de correspondentie; - het typen van brieven, verslagen en publicaties (veelal in het Engels); - het notuleren van vergaderingen en besprekingen; - het bijhouden van een documentatiesysteem. Verlangd: diploma van een Middelbare School, goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, alsmede een secretaresse opleiding. Salaris max. ƒ2102 bruto per maand. vac. nr. 090.67.A.47.LD Taak: Het zelfstandig maken van röntgenfoto's met diagnostische doeleinden; het coachen van leerling-radiodiagnostische laboranten. Verlangd: diploma diagnostiek. Salaris max. ƒ2102 bruto per maand. Klinische Neurofysiologie In verband met uitbreiding van de werkzaamheden verband houdende met samenwerking tussen het Academisch Ziekenhuis en het Diaconessen Ziekenhuis Leiden, kan op korte termijn worden geplaatst een (eventueel leerling EEG-laborant(e vac. nr. 520.74.A.47.LD Taak: ontvangen van de patiënten: opnemen van de E.E.G. onder de vastgestelde voorschriften; deel nemen aan de patiëntenbespreking i.v.m. beoordeling van de curves. Verlangd: diploma E.E.G.- laborant(e) A of B. Salaris max. 2102 bruto per maand. Informatie over deze functie word) gaarne verstrekt door dr. H. A. C. Kamphuisen. hoofd van de afdeling, tel. 071-14 72 22 toestel 2138. /ac. nr. 020.14.A.47.LD Op het woon- en opleidings centrum "Nieuwerood* is een plaats vrij gekomen voor een medewerkster voor de huis houding. Men dient bereid te zijn alle voorkomende werkzaamhedei te verrichten. Salaris max. 1640 bruto per maand. Directie Verplegingsdienst Op het secretariaat van deze diens» komt binnenkort de plaats vrij van vac nr. 040.04.A.47.LD De taak zal bestaan uit het in teamverband uitvoeren van de volgende werkzaamheden: - het behandelen van de correspondentie: - het stenografisch notuleren van vergaderingen en het verzorgen van de uitwerking daarvan; - het bijhouden van de agenda van de directrice en haar staf en het regelen van de afspraken: - het beheren en betrokken zijn bi de ontwikkeling van diverse documentatie-systemen. Verlangd: diploma MEAO (secretariële opl.)/HAVO. secretaresse-opleiding of vergelijk bare opleiding en ervaring als zodanig. Bekwaamheid in het notuleren van vergaderingen. Goede typevaardigheid. Men diem te beschikken over goede contactuele eigenschappen en goed in teamverband kunnen werken. Ervaring met documentatie systemen strekt tot aanbeveling. Salaris max. ƒ2102 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn in de toekomst niet uitgesloten. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samen werkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerw^g 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. GEVRAAGD VOOR LEIDEN, LEIDERDORP EN OEGSTGEEST. HOGE BELONING BOVEN 15 JAAR. Aanmelden bureau Leidsch Dagblad, Witte Singel 1, Leiden of tel. 144941, toestel 26, en vragen naar Hr. J. Werk. In de kantine van ons kantoor te Zoeterwoüde worden dagelijks de lunches voor ongeveer 600 personeelsleden verzorgd, terwijl vanuit de pantry's op de verschillende verdiepingen, koffie, thee en andere dranken op de kantoorafdelingen worden geserveerd. Op korte termijn zoeken wij een medewerkster die de leiding zal krijgen over de uitvoering van deze werkzaamheden. Zij zal moeten zorgdragen voor een juiste verdeling van de taken over het beschikbare kantinepersoneel. Daarnaast zal zij de op deze kantine betrekking hebbende administratie verzorgen. Voor een goede vervulling van deze funktie denken wij aan kandidaten met een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met het diploma Huishoudkundige of Horeca vakschool. Ervaring in een soortgelijke funktie is vereist. Leeftijd: vanaf 30jaar. Belangstellenden kunnen schriftelijk of telefonisch kontakt opnemen met mejuffrouw P. Christiaanse. Heineken Brouwerijen B.V. Burgemeester Smeetsweg 1 Zoeterwoüde. Telefoon (071) 814565. ZIEKENVERZORGSTERS div. ziekenhuizen in Leiden Bij voorkeur alle dien sten. Min. 1 maand. VERPLEEGKUNDIGEN A/B div. afdelingen in zie kenhuizen in Leiden e.o. Alle diensten. O.K. VERPLEEGKUN DIGE ziekenhuis te Leider dorp, dagdiensten, langere tijd. APOTHEKERSASSISTENTE ziekenhuis te Leiden, hele dagen, langere tijd. VERPLEEGKUNDIGE A met kinderaantekening of ervaring, voor hele dagen in Alphen a.d. Rijn, langere tijd. Leiden, kort Rapenburg 5. telefoon 071-149541. Alphen a.d. Rijn. Groe- noord 76, telefoon 01720-92023 (tussen 14.00-17.00 uur). Bij de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst is op korte termijn plaats voor een voor de afdeling Geestelijke Gezondheidszorg. Haar taak zal bestaan uit secretaresse werkzaamheden ten behoeve van de psychiater, het ontvangen van cliënten en alle daarmee samenhangende werkzaamheden. Wij zoeken hiervoor iemand met een middelbare opleiding, typevaardigheid en bekendheid met medische terminologie. Ervaring in een soortgelijke functie kan een voordeel zijn. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer 76106, binnen 10 dagen te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, Leiden. Neurologie Peze afdeling omvat 54 bedden en is onderverdeeld in 4 units: manr kinderen en Intensive Care. Binnenkort komt de functie vrij van vac.nr. 503.51.A.47.LD De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het bijstaan van de hoofdverpleegkundige in haar taken, zoals: - organisatie en leiding van de afdeling: - bevorderen van de verdere uitbouw van optimale patiëntenzorg: - de teamleidsters bijstaan in hun taak: - het samen met de overige stafleden opvangen, begeleiden en stimuleren van de (leerling)-verpleegkundigen. Wij stellen prijs op: - ervaring of belangstelling op het gebied van de Neurologie: - diploma ziekenverpleging A. (diploma ziekenverpleging B strekt tot aanbeveling): - goede contactuele eigenschappen: - belangstelling voor organisatie: - ervaring in het leiding geven: - voltooide kaderopleiding of de bereidheid deze opleiding alsnog te volgen. Arbeidsvoorwaarden e.d.: U wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 7.8%. Rijksregelingen zoals vergoeding voor verhuis-, installerings-. reis-, ziektekosten e.d. zijn in principe van toepassing. Na een over het algemeen tijdelijke aanstelling wordt u bij gebleken geschiktheid aangesteld in vaste ambtelijke dienst. Het salaris van de waarnemend-hoofdverpleegkundige is maximaal 2582 bruto per maand; exclusief een toelage van 30 bruto per maand. Sollicitatie: U kunt solliciteren door een brief met uitvoerige inlichtingen te schrijven aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. Nadere informatie: Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevr. zr. A. de Bruyn-v.d. Scheer, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 07! - 14 72 22. toestel 4351.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 14