Chemisch MBO-er met gevoel voor kwaliteit. fasson ziektekosten hoe minder hoe wpn Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden (Met het oog op de toekomst). bewakings veiligheidsbeambte medewerker transportdienst telefoniste laboratoriumbediende SENIOR PROGRAMMEUR PROGRAMMEUR r Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid vac. nr. 910.17.A.45.LD Taak: de bewaking van terrein en gebouwen; de controle op in- en uitgaand verkeer; het uitvoeren van opdrachten t.b.v. de orde en veiligheid; het leveren van een actieve bijdrage aan de brandpreventie en brand bestrijding; het uitvoeren van werkzaam heden in receptiegeboyw als receptionist/ telefonist; het vervoer van patiënten en urgente materialen t.b.v. de patiënten behandeling. Vereist: rijbewijs BCED, diploma E.H.B.O. Gewenst: ervaring of diploma's op gebied van veiligheid en brandweer. Eventueel bestaat de mogelijkheid de benodigde opleidingen in het ziekenhuis te volgen. Leeftijd: circa 30 jaar. Salaris max. 1640 bruto per maand. Er wordt gewerkt in ploegendienst. Voor afwijkende werktijden wordt een onregelmatigheidstoslage betaald. Promotiemogelijkheid is aanwezig na gebleken geschiktheid en het behalen vari de vereiste diploma's. Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid vac. nr. 910.20.A.45.LD Taak: - met behulp van speciaal ingerichte voertuigen vervoeren van diverse goederen, merendeels binnen het terrein. - verrichten van interne verhuizingen; - dagelijkse controle op de rijvaardigheid van het voertuig en dagelijks onderhoud; - verhelpen van eenvoudige storingen of gebreken: - controle op de vervoersbonnen. De werkzaamheden verlopen volgens rooster en vast tijdschema, dat opgesteld wordt door de chef transportdienst. Vereist: rijbewijs BE, leeftijd ca. 35 jaar. Salaris bij indiensttreding max. 1640 bru» o per maand. Promotiemogelijkheid tot max. 1809 bruto per maand is aanwezig. Telefoondienst vac. nr. 910.19.A.45.LD Taak: - ontvangen en doorverbinden van telefoongesprekken uit binnen- en buitenland; - opgeven van telegrammen, verstrekkei van inlichtingen over bezoekuren, ongevallen, diensten e.d.; - verrichten van administratief werk vooi o.a. doktorenlijsten, roosters, adressenmolen. Men dient bereid te zijn onregelmatige- eu weekenddiensten te verrichten, hiervoor ontvangt men een toelage. Verlangd: diploma MULO/MAVO. ervaring als telefoniste en type-vaardigheid. Duidelijke en beschaafde uitspraak van de Nederlandse taal. Salaris max. 1640 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig tot max. 1809 bruto per maand. Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium Afdeling Voedingsbodemkeuken Spoelkamer/Sterilisatie vac. nr. 150.35.A.45.LD Taak: het volgens voorschriften verrichtei van werkzaamheden, zoals het spoelen, schoonmaken, steriliseren en desinfecteren van glaswerk en laboratoriummateriaal. Daarnaast kan men ingeschakeld worden bij verschillende andere taken in de Voedingsbodemkeuken. Verlangd: een grote mate van nauw keurigheid, leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris max. 1809 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelde* B.V. INFORMATIE- EN DOCUMENTATIECENTRUM 1970 „ID 70" Het computer servicebureau „ID 70" ontwikkelt programmapak ketten voor Automobiel-importeurs, dealerbedrijven en andere branches. Wij beschikken over een krachtige Burroughs B3700 computer, waarop deze toepassingen zowel on-line als in batch uitgevoerd worden. Ter versterking van onze software afdeling vragen wij voor spoedige indiensttreding: een Die belast zal worden met de verdere uitbouw van de DB/DC be sturingsprogrammatuur en de ontwikkeling van standaard program matuur. Ervaring met Forté-2/NDL is een pré. Die in staat moet zijn om in samenwerking met de systeem analist het gehele programma-technische deel van een project op te zet ten en zelfstandig uit te werken. De programmeertaal is COBOL. Voor de vervulling van deze functies vragen wij kandidaten die aan de volgende eisen voldoen: opleiding op middelbaar niveau aanvullende studie bijv. MBA/AMBI minimaal 3 jaar ervaring leeftijd 25-35 jaar goede contactuele eigenschappen Wij bieden u naast een zeer zelfstandige dagtaak met grote verantwoordelijkheid onder andere: salaris in overeenstemming met de geboden functie 8% vakantietoeslag reiskostenvergoeding goede studiefaciliteiten Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met de heer G. Di Meo. Parkstraat 71 te Den Haag. Tel.: (070)-63 09 20 Wij maken zelfklevend papier en zelfklevende folie die voornamelijk aan drukkerijen worden geleverd voor verwerking tot etiketten, stickers enzovoort. Fasson exporteert naar alle landen van Europa en daarbuiten. Wij zijn inderdaad geen kleintje op ons terrein. Dat schept verplichtingen - de kwaliteit van orize produkten is onze reklame. Kwaliteits-bewaking gebeurt op ons modern geoutilleerd labora- torium waar jonge mensen en kostbare apparatuur onze naam hoog houden. We komen daar, wegens toename van de aktiviteiten, nu handen en ogen tekort. We zoeken kontakt met een jongeman, opleiding middelbaar beroepsonderwijs en gevoel voortech niek, die naast kwaliteitskontrole ook de laboratoriumapparatuur in parate konditie houdt. We praten daar graag met je over dóór. Na een brief of na telefonische afspraak. Ons korrespondentie-adres is Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 86-88, Hazerswoude, Hoofd Personeelszaken. Ons telefoon nummer luidt 01714-9008. Het maken van winst is een must voor elke winkelier, elke zakenman, voor elke ondernemer. Terecht Maar als het nu gaat om ziektekosten? De VGCN is de Coöperatieve Vereniging Gezondheidszorg Centrum Nederland U A.de grootste ziektekostenverzekeraar van Nederland. Een coöperatie mag geen winst maken. Dat komt tot uit drukking in de premie, die in 1976 zelfs niet werd verhoogd. Voor 1977 is een premie-aanpassing nodig, maar die is minder dan de stijging van de medische kosten. Een VGCN-verzekering is maatwerk Huisarts, apotheker en specialistenhulp. Bevalling of kraamzorg, ziekenhuis- j verpleging 3e of 2e klas.voorvolwassenen of kinderen.de hoogte van het eigen risiko 't is allemaal goed geregeld. Bovendien houden wij de dekking up-to-date. Dit blijkt uit de uitbreiding per 1 januari 1977 met o a.een vergoeding voor gebitsregulatie en ski-ongevallen. En dat alles voor een verantwoord deel van het gezinsinkomen. Vooral voor het longere gezin mei schoolgaande kinderen is de VGCN ideaal. Want het leven is al duur genoeg. Per 1 januari 1977 hebt u al een komplete ver-zekering voor f 54.60 en voor een kind (ook studerend) al voor f 38,10 per maand. U betaalt voor maximaal 3 kinderen prem.ie. Vanaf 50 jaar gelden.leeftijdstoeslagen. Informatie U wilt alles weten over mogelijkheden en tarieven? Stuur dan de bon in. Ook kunt u even langs gaan bij een van de onderstaande adressen. Of bel even naar de Centrale Administratie in Utrecht: (030) 7156 34. Bon i Verzenden in gesloten envelop I zonder postzegel aan: VGCN - I Antwoordnummer 576-Utrechi. I Graag ontvang ik geheel vri|- I blijvend informatie over uw moge- lijkhedenvoorziektekosten- verzekering Ik ben nu in een ziekenfonds/partikulier verzekerd (Doorhalen wal niet van toepassing is) I Naam I Straat: leeftijd: ...jr. LE 1 Een ziektekostenverzekering? De VGCN als coöpera- I tie maakt geen winst. Dat merkt u aan de premie! Utrecht Centrale Administratie, Biltstraat 196 Postbus 290 - tel. (030) 7156 34 - Nadere informatie is desgewenst verkrijgbaar bij: UJIUUO tsv- (Cl. \VVV) I I VU UI Leiden -Zoeterwoudse Singel 2 071-125841

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16