de rijksoverheid vraagt f 1 J lo SUWTBP1 voorman offset-drukker PERSONEEL sonesl PEI ■PERSONEEt personeelPER^ PERSONEEL' ersc ''EEL administrateur personeelsfonds (mniy»n.) sectiechef (mnl./vrl.) secretaresse/secretaris buitendienst medewerkers (mm;*».) binnendienst medewerkers (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) medewerker redactiesecretariaat programmeurs, junior programmeurs Samsom Efficiency bijstandsambtenaar bouwkundig tekenaars Intercedente PERjOfjEE^rsone»! PERSCf^££Pe'scriBÖ aUHSflWflflg^mee? PERSONEEL P«*>nMl pehsohei vac. nr. 6-606711158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Personeelszaken Taak: voorbereiden en adviseren aan het bestuur van verzoeken om financiële steun van deel nemers. zoals: beoordelen van aanvragen; adviseren van het bestuur; zonodig doorgeleiden naar de maatschappelijk werker, van zaken die nadere begeleiding behoeven; concipiëren van brieven e.d.; voeren van administratie; notuleren van vergaderingen, redigeren van contact orgaan en jaarverslag. Optreden als secretaris van de commissie ziektekostenverzekering, zoals: voeren van de leden- en verplichtingen- administratie, controleren van ingehouden premies; voeren van correspondentie met de maatschappij en verzekerden; geven van inlichtingen aan belangstellenden. Vereist: tenminste diploma MAVO-4, b.v.k. diploma MBO/PW, Praktijkdiploma Boekhouder» of een hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van de sociale wetgeving. Kennis van ziekte kostenverzekering strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2952,- per maand. vac. nr. 6-6078'11S8 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Afdeling Volkskredietwezen, Onder afdeling Vergunningen/Vrijstellingsbeleid en Documentatie. Sectie Documentatie De Afdeling Volkskredietwezen geeft uitvoering aan de Wet op het consumptief geldkrediet door o.m. het verlenen van vergunningen aan particu liere voorschotbanken, vaststellen van maximum tarieven van kredietvergoeding en uitoefenen van controle op deze voorschotbanken. De Sectie Documentatie bestaat uit een hoofd er» twee medewerkers. Taak: verzamelen, selecteren en toegankelijk maken van beschikbare gegevens over het consumptief krediet in het algemeen en over he consumptief geldkrediet in het bijzonder; dit laatste mede met het oog op het door de Afdeling Volkskredietwezen te voeren beleid. Bijhouden en verwerken van statistische en andere admini stratieve gegevens van particuliere en ge meentelijke voorschotbanken. Bestuderen en signaleren van buitenlandse literatuur m.b.t. het consumptief kredietwezen en het voorbereiden van vertalingen hiervan in het Nederlands. Verrichten van werkzaamheden m.b.t. de activiteiten van geldsaneringsbureaus. Voeren van correspondentie. Gevraagd: diploma MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Kennis van de Engelse en Duitse taal. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max: f 2336,- per maand. vac. nr. 6-609911158 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Rijksinstituut voor Geneesmiddelen onderzoek te Leiden Taak: naast secretariële werkzaamheden t.b.v. de directie, verrichten van administratieve werkzaamheden en verzorgen van een deel van de postregistratie. Vereist: de diploma's MULO/MAVO-4 en typen. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 1925,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (071) - 1211 45. voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken vac. nr. 6-6059al1158 Taak: onderhouden van kontakten met over heidsinstellingen, bedrijven en particulieren gericht op het instellen van onderzoeken naar aktiviteiten en verschijnselen in de maatschappi vac. nr. 6-6059b!l158 Taak: kritisch bestuderen, verwerken en vast leggen van verkregen gegevens in rapporten er verslagen. Voor beide functies geldt: Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding. Redactionele ervaring en kennis van de Franse. Duitse en Engelse taal strekt to aanbeveling. Leeftijd: vanaf 24 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring ma)', f 2582,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 3410,- per maand aanwezig. vac. nr. 6^09511156 voor hel Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. het Directoraat-Generaal van het Verkeer Afdeling Algemene Internationale Zaken Taak: behandelen van nationale en internationale aangelegenheden m.b.t. geluidhinder, lucht verontreiniging en andere milieuzaken, voor zover van belang voor het verkeer. Vereist: diploma VWO. Ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring ma:, f 2952,- per maand. (mnlVvrt.) vac. nr. 6-606211158 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het Bureau der Rijkscommissie voor Vaderlandse Geschiedenis De functionaris zal worden toegevoegd aan de redactiesecretaris van het Biografisch Woorden boek van Nederland. Taak: o.a. verrichten van literatuur-onderzoek controleren van bibliografische gegevens; verzamelen resp. verifiëren van genealogische gegevens; beheren van kaartsystemen en documentatiemateriaal; assisteren bij het pers klaar maken van kopij en typen van correspon dentie, e.d. Vereist: diploma VWO en b.v.k. bibliotheek ervaring en bibliotheekopleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2102,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Samsom Efficiency bv te Alphen aan den Rijn ontwikkelt en ver koopt systemen en hulpmiddelen voor administratief beheer en orga nisatie. De afdeling Administratie Appara tuur verkoopt en installeert office computers (Burroughs) met bijbe horende software bij overheidsbe drijven en -instellingen. In verband met de groei van deze activiteit zoeken wij voor de groep software-ontwikkeling enige (ju nior-) programmeurs. De functie-eisen Kandidaten voor deze functie heb ben een opleiding op het niveau van HAVO-wiskunde en Praktijk Diploma Boekhouden en enige ad ministratieve ervaring. Programmeurs hebben bovendien kennis van of ervaring met pro grammering in Assembler of Cobol. Afhankelijk van opleiding en erva ring vindt aanstelling plaats in een van beide functies. Ruime perspectieven Onze onderneming biedt een groot aantal mogelijkheden. Wij geven u alle mogelijke steun bij het realiseren van uw verdere oplei- dingswensen. Ook bestaat de mo gelijkheid uit te groeien naar andere functies. Nader contact Hebt u belangstelling voor deze functie? Neemt u dan contact op, mondeling of schriftelijk, met de heer D.J.B. Houtman, afdeling Personeelszaken, Wilhelminalaan 1 te Alphen aan den Rijn, telefoon (01720) 6 21 75, 's avonds (01720) 7 39 07. ICLT Samsom Efficiency is een werk maatschappij van de nv ICU, Infor- matieen Communicatie Unie, waar in o.a. opgenomen de activiteiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij nv en Wolters-Noordhoff nv. EB Bij de Sociale Dienst Afdeling Maatschappelijke Zorg kan worden geplaatst een belast met de verlenging van bijstand aan woonwagenbewoners in de Regio-Leiden. Deze Regio strekt zich uit van Wassenaar tot Hillegom. De functionaris verricht onderzoek naar aanleiding van aanvragen om financiële bijstand op grond van de Algemene Bijstandswet en de Rijksregelingen. Hij rapporteert hierover en adviseert met betrekking tot te nemen beslissingen. Uit de functie vloeit voort het deelnemen in het werkteam woonwagenwerk en coördinatiecommissie en de vertegenwoordiging in de werkgroep woonwagenberaad Zuid-Holland. Om deze functie goed te kunnen vervullen is vereist een stevige persoonlijkheid met - goede algemene ontwikkeling, bij voorkeur aangevuld met een opleiding in de sfeer van de Sociale dienstverlening - goede uitdrukkingsvaardigheid zowel mondeling als schriftelijk - inzicht in en begrip voor moeilijke situaties - initiatief en doorzettingsvermogen. Aanstelling kan, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan, plaatsvinden in de rang van Commies A. Salaris 2309,- tot 2982,- Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer 76t00, binnen 14 dagen te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Stahuis, Leiden. TIMMER - AANN. BEDRIJF WIJ ZOEKEN Multec Engenering Oude Delft 182 Delft Telefoon 015-143240 Een jong bedrijf dat exclusieve badkamers verkoopt zoekt op korte termijn een ENTHOUSIAST MEDEWERKSTER (part-time) kunt u typen? bent u representatief? kunt u met klanten omgaan? hebt u kommercieel gevoel? bent u 25 jaar of ouder? dan kan dit de job voor u zijn. De werktijden zijn dinsdag- t/m zaterdagmiddag van 13.30-17.00 uur en donderda gavond van 19.00-21.00 uur. Wanneer deze tijden u schikken, aarzel dan niet maar schrijf of bel naar de heer P. J. Houtman, p/a Home Centre Voorschoterweg 45-47, Valkenburg (ZH) tel 071-769325. HOEFSTRAAT 63 LEIDEN TELEFOON 071-124803 vraagt voor direct allround timmerlieden voor burgerwerk vakbekwame aftimmerlieden voor nieuwbouw Hoog loon met goede sociale voorzieningen Vroom Dreesmann vraagt voor haar sneldrukkerij Vendoprint een voor haar vestiging Leiden. Vroom Dreesmann heeft haar aktiviteiten uitgebreid met een snel drukkerij onder de naam Vendoprint. Hiervoor vraagt zij een offsetdrukker, die vertrouwd is met de technische apparatuur, de lay-out en diensten mogelijkheden van de sneldrukkerij (klein offset). Technische organisatie-vermogen neemt in deze taak een belangrijke plaats in. Tenslotte is een praktisch- kommerciële instelling een juiste opvatting van serviceverlening van grote waarde. De geschikte leeftijd tot 35 jaar. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto gaarne richten aan Vroom Dreesmann- Leiden, postbus 30, t.a.v. de heer P. van Kessel, te Leiden. Randstad is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor met vestigingen in Nederland, Duitsland, België, Engeland en Frankrijk. Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Enerzijds ten behoeve van het bedrijfsleven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel. Anderzijds ten behoeve van hen, die om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandigheden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren. Wij zoeken voor onze vestigingen in Leiden een Haar taak zal zijn: - het ontvangen, selecteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met bedrijven - het uitzenden van tijdelijk personeel. Wij verwachten van haar: - leeftijd van 21 tot 25 jaar - middelbare schoolopleiding - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit. Wij bieden, naast verdere emolumenten een goed inkomen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw mondelinge of schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau t.a.v. de heer J. Jorna, Korte Rapenburg 6. Leiden. Telefoon 071 -14 65 46. randstad uitzendbureau VROOMS DREESMANN SCHADEBEHANDELINGS- DESKUNDIGE Bij makelaarskantoor Den Haan te Noordwijk aan Zee, bestaat op korte termijn plaatsings mogelijkheid voor een ervaren verzekerings- deskundige voor de behandeling van diverse schade. De voorkeur gaat hierbij uit naar een medewerker die geheel zelfstandig kan wer ken. Sollicitaties: Makelaarskantoor Den Haan, de Grent, Noordwijk aan Zee. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING BOLLENSTREEK De afdeling gezinsverzorging biedt in die gezinnen waar de moeder door ziekte geheel of gedeeltelijk is uitgeval len hulp. Voor de afdeling Oegstgeest zoeken wij GEZINSVERZORGSTERS EN GEZINSHELPSTERS VOOR HELE EN HALVE DAGEN minimum leeftijd 18 jaar. Voor informaties kunt u zich wenden tot mevrouw L. Blok, telefoon 071-154510 en voor sollicitaties tot mevrouw J. Robijn, Emmalaan 2. Sassenheim, tel. 02522-19127.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 24