Wij drinken melk. Uook? leiderdorp FOXVt&qiR Wat MiesBouwman mist in Het Dorp. verkoopmanagers ALBRECHT verkoopsters (mnl./vrl.) ONTGRONDINGS VERGUNNING IETS EERDER DAN ALLE ANDEREN NAAMPLATEN in alle maten en kleuren en artistieke uitvoeringen STEMPEL- EN GRAVEERINRICHT1NG Broomans Zn. B.V. Utrechtse Jaagpad 10 cd. Leiden. Tel. 125655, b.g.g. 01717-4688. b.g.g. 01722-2762. Albrecht Aldi-Markt is een onderdeel van de Albrecht organisatie, één van de grootste levensmiddelengroepen in Europa. En wij breiden nog steeds uit. Logisch dat ons personeel daar wel bij vaart. Voor ons nieuw te openen filiaal in Leiden zoeken wij op korte termijn die op een prettige en vlotte wijze met onze klanten kunnen omgaan. Na een gedegen inwerkperiode zult u namelijk worden belast met kas sawerkzaamheden, het bijvullen van goederen en het zelfstandig ver zorgen van volledige taken die u worden toevertrouwd. Wij vragen: Goede getuigschriften of referenties eventueel in andere branches verkregen. Verder kunt u bij ons alles leren wat nodig is, want u wordt door een ervaren kracht planmatig ingewerkt. U behoeft dus geen specifieke kennis als ver koopster te hebben. Wij bieden: Een prima salaris. Daarnaast werktijden die zoveel mogelijk aan uw wensen kunnen worden aangepast. U kunt in een roulerend, werkschema zelfs minder dan 5 dagen per week bij ons werken. Heeft u belangstelling? Neemt u dan kontakt op met de heer Benschop voor het maken van een afspraak. Telefoon na 20.00 uur 03483-2155. Mocht u liever schriftelijk solliciteren, dan kunt u zich richten tot Albrecht B.V., Postbus 147, Culemborg, t.a.v. afd. Verkoop. Vroom Dreesmann zoekt voor haar regio Haarlem. De regio omvat vestigingen in Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Aphen a/d Rijn, Hoorn, IJmuiden en Beverwijk. De verkoopmanager is verantwoordelijk voor het dagelijks beleid in de aan hem toevertrouwde afdelingen zoals o.a. de bediening van de klanten presentatie en display van de goederen de aanwezigheid van de vastgestelde kollekties; de personeelplanning (bezetting) en het zo effektief mogelijk funktioneren daarvan. Indien de standplaats de hoofdvestiging Haarlem is, zal hij/zij tevens nauw betrokken zijn bij de regionale inkoop. Wij denken aan representatieve jonge mannen of vrouwen met een goede algemene ontwikkeling, die het leidinggeven in zich hebben en hun mede- werkers/sters in een goede sfeer weten te stimuleren, waarbij de dynamiek van het warenhuis hoge eisen stelt aan slagvaardigheid en flexibiliteit. Schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens en een recente pasfoto kunt u richten aan de manager Sociale Zaken, postbus 170 te Haarlem. VROOIVm DREESMANN Bolland en Bolland, zangersduo. O Melk moet. Melk doetje goed. Bij Gedeputeerde Staten in de provincie Zuid- Holland is op 15 september 1976 een aanvraag ingekomen van de B.V. Dakpannen- en kleiwaren- fabriek v/h D. van Oordt Co te Alphen aan den Rijn voor het verkrijgen van een ontgrondingsvergun ning. Het betreft de ontgronding van aan het bedrijf in eigendom toebehorende percelen grond gelegen in de polder Achthoven, ter hoogte van het Patrimo nium Park (kadastraal bekend gemeente Leider dorp, sectie C, nrs. 244. 664, 246, 247, 248, 249.252. 251250, 225, 224, 85. 86. 89. 90 en 91 De af te graven klei moet dienen voor de fabricage van dakpannen. De stukken, die op de aanvraag betrekking hebben, liggen vanaf vandaag tot en met 29 november 1976 voor een ieder ter inzage bij: - de secretarie van het Hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden en - de gemeentesecretarie van Leiderdorp - informa tiecentrum - Hoofdstraat 3 te Leiderdorp. Eventuele bezwaren tegen verlenging van de ver gunning kan een ieder tot en met 29 november 1976 indienen bij het college van Gedeputeerde Staten in de provincie Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's- Gravenhage. 28 oktober 1976 Burgemeester en wethouders van Leiderdorp. (Dit is een bekendmaking ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3. lid 4 van de Ontgrondingsver ordening Zuid-Holland). In november 1962 praatte Mies 24 miljoen broodnodige guldens bij elkaar. Een half jaar later zetten duizenden Nederlanders haar portret bij de vuilnisbak. Zo was het toevallig ook nog 's een keer! Samen met Story bekeek ze de foto's van 25 jaar werk. En babbelde ze heel eerlijk over haar nieuwe boek. Deze week exclusief in Story. Ook al word je niet voor élke première uitgenodigd.:. Ook al word je 's-morgens niet gewekt door 'n bediende.., ook al heb je dit keer geen rol aangeboden gekregen... al ben je geen glitter-prinses of 'n talentvol aktrice... tóch is er op je vertrouwde adres 'n jurk met kangeroe-zakken, waarmee je zó kunt optreden. de schijn al werkelijkheid wordt als je voor de spiegel staat.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 8