Compromis Stevenshof aanvaard le/cfeej agenda Geen globaal bestemmingsplan voor 1 januari 1979 'Pancras-West' wil problemen aanpakken ZATERDAG 23 OKTOBER 197fcA' LEIDEN - De gezamenlijke ledenvergadering van PvdA, PPR en D'66 is giste ravond in overgrote meer derheid akkoord gegaan met het compromis over de Stevenshofjespolder, dat door de partijbesturen was opgesteld. Slechts op een aantal punten werd de tekst via amendementen gewij zigd. Kernpunt was en bleef, dat het globale bestem mingsplan voor de Steven shofjespolder niet voor ja nuari 1979 en niet na 1 ja nuari 1980 aan de raad zal worden aangeboden, verge zeld van een werkschema opgesteld door het college. Een poging van de PvdA-leden In 't Veld en V. d. Molen om die tijdsfac tor uit de resolutie te verwijderen kreeg onvoldoende steun. Door In 't Veld werd betoogd, dat er van al les kan gebeuren, dat het wenselijk maakt om het bestemmingsplan eerder in te dienen, dan in de pe riode die nu wordt genoemd. Bo vendien vindt hij het orguist dat za ken voor een zo lange termijn wor den vastgelegd. Een tussenvoor stel. waarmee zowel de opstellers van de resolutie als In 't Veld ak koord zouden kunnen gaan haalde het ook niet. De PvdA was welis waar duidelijk voor (32 voor. 10 tegen, 2 blanco) maar D'66 en PPR stemden en bloc tegen zodat het tussenvoorstel was verworpen. Uit de toelichtingen, die vertegen- woordigers van PvdA, PPR en D'66 aan het begin van de avond gaven, bleek overigens, dat ondanks het comprimis, toch een verschil van mening bestaat over hoe het in de toekomst verder moet gaan met de woningbouw in Leiden. Laurens Beijen (PPR) vond, dat men bij het bepalen van de woningbehoefte af moet van het hanteren van droge getallen. Hij wees op de categorieën die in Leiden moeilijk aan een huis te helpen zijn: de grote gezinnen, de alleenstaanden en de tweepersoon shuishoudens. Aan de hand van de vestigingscijfers van de laatste ja ren stelde hij vast, dat er in Leiden de laatste jaren meer woningen zijn gebouwd dan door Leidenaars be- -zet konden worden. Bovendien werden er woningen gebouwd die gezien de huurprijs voor inwoners van Leiden niet haalbaar zijn. Als voorbeeld noemde hij de woning bouw van de Nationale Nederlan den in de Merenwijk. Beijen constateerde ook, dat van een regeionale samenwerking op het gebied van de woningbouw nog maar weinig merkbaar is. Hij vroeg zich af of in het bestemmingsplan Haaswijk van Oegstgeest niet ook voor de Leidse woningbehoefte D'66-woordvoerder Freddie Bi- schoff gooide aanvankelijk nog een steen in de vrijwel rimpelloze pro gressieve vijver met de medede ling, dat zij nog niet akkoord waren gegaan met de tekst van de resolu- raadsl^den vond hij te zwak. Bij de stemming over de resolutie bleek hij daar overigens niet zo zwaar aan te tillen. uat men binnen D'66 nog altijd zeer sceptisch staat tegenover woning bouw in de Stevenshofjespolder liet hij overduidelijk blijken. "Om de vrede te bewaren zullen we ons achter dit papier stellen", aldus deiland is gebeurd, voordoet. Hij plaatste zich achter de voorwaarde in het compromis dat 100 procent van de woningen die eventueel in de Stevenshofjespolder gebouwd zullen worden, aan Leidse ingeze tenen of economisch gebondenen ten goede moeten komen. "Ik denk dat dat wel mogelijk is", aldus Waal. "Veel moeilijker ligt het met de ongeveer 1000 Leidse koopwo ningen, die jaarlijks beschikbaar komen. De invloed die de gemeente op dit punt heeft is op het ogenblik zeer gering. Hij pleitte er dan ook voor de woonruimtewet weer in werking te stellen en wel voor de volledige Leidse woningvoorraad. Een motie van die strekking werd aan het eind van de vergadering met algemene stemmen aanvaard. Een andere motie van wethouder Waal om de regering en tweede- kamerfractie van de partijen te ver zoeken prijsbeheersingsmaatrege- len te nemen tegen koopwoningen, kwam gisteravond nog niet in be handeling. De inhoud zal eerst in de afzonderlijke ledenvergaderingen aan de orde worden gesteld. We thouder Waal: "Ik erger me vrese lijk aan die advertenties in het Leidsch Dagblad waarin huizen in gebouwd zou kunnen worden. Dat laatste werd aangevochten door de PvdA-woordvoerder Priemus. Tenslotte stelde Beijen vast dat het streven in Leiden om in hogere dichtheden te bouwen niet erg groot is. Als voorbeeld noemde hij de plannen die nu in voorbereiding tie. Aan een van de voorwaarden: op neming van de resolutie in het kernprogramma van PvdA, PPR en D'66, zou nog niet zijn voldaan. Dat het besluit van de ledehvergader- ing slechts uitgangspunt en richts noer zou zijn voor het college en de Freddie Bischoff. D'66-wethouder Oosterman sprak even later over "schoorvoetend akkoord gaan". Wethouder Waal stelde vast, dat ij de toekomstige woningbouw in Leiden in elk geval gewaakt moet worden dat zich geen herhaling van een bebouwing zoals op het Waar de Merenwijk worden aangeboden voor drie ton, die vorig jaar nog twee ton kostten. Bij de behandeling van de verschil lende amendementen werd beslo ten dat bij een inventarisatie van de "open plekken" in de bebouwde kom ook de panden- worden be trokken die als woning geregi streerd slaan, maar op dit moment voor een ander doel worden ge bruikt. Ook werd vastgelegd dat al vorens een beslissing over de Ste venshofjespolder wordt genomen een bijgestelde raming van de Leidse woningbehoefte beschik baar moet zijn. Een meerderheid wenste bovendien dat in de resolu tie werd opgenomen dat de Rijks weg 11 niet langs of door de Steven shofjespolder mag lopen. Andere voorwaarden die werden gesteld waren: het tegelijkertijd met het bestemmingsplan maken van een sociaal-culturele planning, en het meenemen in de exploitatie-opzet van de kosten daarvan. Alsmede het zoeken naar een oplossing voor de verkeerstechnische problemen en de druk op de binnenstad voor het particuliere autoverkeer, wan neer in de Stevenshofjespolder wordt gebouwd. Bij de uiteindelijke stemming over de resolutie verklaarde het PvdA- raadslid Duijvesteijn tegen te zul len stemmen. Met name tegen het noemen van een tijdstip, waarvoor het globale bestemmingsplan niet klaar mag zijn, was voor hem een onaanvaardbare zaak. "Een feit is dat we de komende twee jaar, per jaar 800 woningen nodig hebben voor de eigen behoefte. Die wil ik niet in de waagschaal stellen", al dus Duivesteijn. PvdA- fractieleider Meijer, tenslotte, zei dat het bereikte compromis voor hem slechts van kracht blijft zolang de samenwerking tussen PvdA. PPR en D'66 blijft bestaan. Collega-raadslid Koning sloot zich daarbij aan. De resolutie werd aanvaard met 37 stemmen voor, 5 tegen en 6 onthoudingen. LEIDEN - Als laatste van de drie binnenstadswijken heeft Pancras-west gisteravond besloten over te gaan tot de vorming van een officiële vereni ging. Ondanks de concurrentie van diverse populaire tv-programma's bleek de belangstelling voorde problemen in de wijk en de oprichting van de vereniging voor velen aanleiding de bijeenkomst bij te wonen. Hetgeen de leden van het oude bestuur echter niet verwacht hadden was dat het bestuur door middel van stemmingtot stand moest worden ge bracht. Vanuit de vergadering kwam naar voren dat er zich voor de vervulling van de bestuursposten nog andere kandidaten hadden aange meld. Na een vrij langdurige verkiezingsprocedure werden er in totaal negen personen gekozen die in de toekomst de problemen van de wijk zullen gaan behartigen. Na een korte onderbreking volgde er een levendige discussie over de diverse problemen in de wijk Pancras-west. Vooral de situatie ten aanzien van het verkeer en de parkeerproblemen waren onderwerpen die de aanwezigen bezig hielden. Aan deze laatste situatie hoopt de kersverse vereniging in de naaste toekomst iets te doen. Vooruitlopend op de regeling van de gemeen te, over twee jaar, wil Pancras-west al over gaan tot het uitreiken van stickers met het opschrift Jk ben bewoner van Pancras-westaan alle autobezitters in hun wijk. Op deze wijze hoopt men dat het uitdelen van parkeerbonnen aan die bewoners misschien teruggebracht kan worden. Namens de andere tweewijkverenigingen,Maredorp en Pieterswijk werd de hoop uitgesproken op een goede samenwerking tussen de verenigingen onderling. Jan Doove, Pieterswijk, bracht het als volgt onder woorden: ,f)e problemen ten aanzien van verkeerverkrotting en verkroeging liggen bij ons allen gelijk. De enige manier er een oplossign voor te vinden is werken aan een gezamenlijk plan dat de gemeenteraad aangeboden kan worden". Naar het zich laat aanzien zal die samenwerking ook werkelijk gaan plaatsvinden, aangezien er plannen bestaan om te komen tot de vorming van een rechtspersoop voor de gezamenlijke problemen betreffende de drie wijken. Voornamelijk steunt de vereniging Pancras-west op een tweetal doelstellingen. De eerste is het bevorderen van de saamhorigheid en de tweede heeft betrekking op het zoeken naar oplossingen voor problemen van onder meer verkeers-technische aard. Tenslotte hoopt de vereniging binnen zeer korte tijd ook de uitslagen te kunnen publiceren van de cmder de bewoners gehouden enquête. Daaruit zal een duidelijk beeld gevormd kunnen worden van de bevolkingsstruc tuur en eventueel niet gewenste situaties. De Voorschotense commissie voor welzijn houdt maandagmid dag om haf zes een openbare ver gadering in het gemeentehuis. Op deze vergadering zal onder meer worden gesproken over de werk wijze en communicatie tussen en met functionele commissies. Ook zal het beleidsplan 1977 worden behandeld. Tre Voci' in Groene Kerkje ÓEGSTGEEST - Het Nederlandse ensemble "Tre Voci" geeft mor genmiddag onder auspiciën van K O een concert in het Groene Kerkje in Oegstgeest. Het pro gramma omvat werken van Mat thew Locke, Wolfgang Amadeus Mozart, Darius Milhaud, Ludwig van Beethoven en Gordon Jacob. Van het gezelschap "Tre Voci" ma ken deel uit de hoboist Gë van Ko ten, de fagottiste Hanna van Koten en de klarinettist Herman Braune. Het concert begint om twee uur. Op woensdag 27 oktober a.s. or ganiseert de Leidse studentenek- klesia het tweede Politiek Nachtca fé. Hierin komen mensen aan het woord die, mede op grond van hun christelijke overtuiging, in deze wereld een bewuste politieke keuze hebben gemaakt. Gast deze keer is David de Beer, medewerker van Colin Winter de Anglikaanse bis schop van Namibië. Het Politiek Nachtcafé wordt ge houden in het trefcentrum van de Leidse studenten ekklesia aan het Rapenburg 100. Aanvang 22.00 uur. WASSENAAR - Grote belangstelling bestond er gistermiddag voor de handwerkbazar die tot en met zondag in café Deylzicht wordt georgani seerd door de jubilerende carnavalsvereniging "De Deylknotsen"In de afgelopen drie maanden hebben een 40 tal vrouwelijke leden van de ver eniging een enorme hoeveelheid "handwerk" verricht en zodoende min of meer van succes verzekerd te kunnen zijn. Onder het motto "voor elk wat wils" vindt men er de meest uiteenlopende vormen van handvaardigheid. Met de bazar hoopt de 10 jarige vereniging een bedrag van 10.000 gulden bijeen te krijgen dat besteed zal worden aan mogelijkheden om in het vervolg het verenigingsblad te kunnen voorzien van foto's Naast de bazar zijn er ook nog andere attracties aanwezig die het mogelijk moeten maken het streefbedrag bijeen te krijgen. De opening werd gister middag voor mevrouw Staab, echtgenote van Wassenaars burgemeester, verricht. Openingstijden van de bazar zijn zaterdag en zondag van 12.00 tot 22.00 uur. Studentenorkest houdt auditie LEIDEN - In de week van -25 tot 30 oktober houdt het een kwart eeuw oude Nederlands Studenten Orkest (NSO) zijn jaarlijkse audities. In een kennismakingsrepetitie zul len de nieuwe orkestleden in ja nuari twee weken lang zeer inten sief repeteren waarna concerten zullen worden gegeven o.m. in Lei den, Den Haag, Rotterdam en Am sterdam. De concert-opbrengsten komen ten goede aan het NSF, een stichting die invalide studenten helpt en de Stichting Vluchteling- Studenten. De auditie in Leiden heeft plaats op dinsdagavond van 8 tot 10 uur in Minerva. „Overstapje" ouderejaars medicijnen erg moeilijk LEIDEN - Ouderejaars studenten in de medicijnen die van een andere universiteit willen overstappen naar de Leidse wordt dit ontraden. Dit antwoordt het College van Be stuur van de universiteit op vragen van een lid van de Universiteits raad of studenten van elders ge weerd worden. De faculteitsraad van de medische faculteit had al eerder in verband met de grote toe loop van studenten aangedrongen op regulering. Studenten kunnen echter niet geweerd worden; wel wordt hen gewezen op de moeilijk heden die een te grote toeloop van ouderejaars kan veroorzaken en ontraadt het faculteitsbestuur de overstap, tenzij er geruild kan wor den met een andere student. Er was gisteravond weer een ak- tiviteit in het Leids Vrijetijdscen trum. In het gebouw aan de Brees- traat trad namelijk op Het prettig gestoorde vrouwenkoor" uit Am sterdam. Het koor, dat al tien jaar ÏVT-I \\r£k schijnt te bestaan, bracht smart- 1*1CUWC lappen en levensliederen ten geho re. Men kon op deze avond behalv luisteren naar het gekweel van d dames ook kijken naar een film. PvdA-Leiden verontrust over resolutie LEIDEN - Het bestuur van de Leidse afdeling van de PvdA vindt de ontwerp-resolutie van het lande lijk partijbestuur onaanvaardbaar voor zover gesteld wordt dat deel name van de PvdA aan een vol gende regering uitgesloten is als de PvdA-PPR-combinatie niet ten minste 51 zetels verkrijgt en als deze combinatie met de grootste blijkt te zijn. Een motie van deze strekking zal 12 november aan de leden voorgelegd worden. Verder is het bestuur van de afdeling ver baasd over de stemverhouding 2-7 tussen PvdA en PPR, die zou moe ten gelden bij het progressief over leg over het programma voor de komende landelijke verkiezingen. ..Buiten iedere redelijke verhou ding", zegt het bestuur hierover. Het bestuur werd tot het opstellen van deze motie gemotiveerd door de verontrusting onder de leden van de afdeling over de resolutie die het landelijk bestuur voor het komend partijcongres heeft opge steld. De Italiaanse renaissance. Tekst Harrv Zeise. Serie kunst in kleur. Uitgeverij Elsevier, Amsterdam 14.90. Leonardo Da Vinei. Tekst Walter Pater. Serie kunst in kleur. Elsevier 14.90. Botticelli. Tekst: L. Venturi. Serie kunst in kleur. Elsevier 14.90. Het grote avontuur op Öcfeiland - Het grote avontuur op Paaseiland - Het grote avontuur in Lolland, door Lo Hartog van Banda. Bereboot-serie. Elsevier. Per deeltje 9.90. Bloempjes der vreugd. Het mooiste uit oude kinderboeken, door Leonard de Vries. Uitgeverij Unieboek, Bussum 19.50; na 1 ja nuari 1977 27.50. De vondeling en andere verhalen van Prydain, door L. Alexander. Uitgeversmaatschappij "West- Friesland", Hoorn 13.90. Oom olifant houdt grote schoon maak, door J. P. Martin. "West- Friesland". 16.90. Oom olifant en zijn detectieve, door J. P. Martin. "West- Friesland". 16.90. Lukas Konijn. Goochelaar of indianen-opperhoofd, door Ja- nosch. "West-Friesland", 9.90. Een toverspel voor Babsi, door A. Baker. "West-Friesland", 13,90. Negen en negentig draken, door Barbara Sleigh. „West-Friesland" 11.90. Elseviers medische gids. Tiendui zend veel voorkomende genees kundige termen. Samengesteld door de Stichting Medische Biblio theek. Uitgeverij Elsevier, Amster dam. 29.50. koopwoningen in Zoeterwoude ZOETERWOUDE - Met het slaan van de eerste paal door burgemees ter Detmers voor het projekt van 38 premie-koopwoningen is gister middag officieel een begin gemaakt met de realisering van het bestem mingsplan Westeinde 2. In totaal zullen er in dit gebied, dat vrijwel geheel bouwrijp is, 256 huizen ko men. Het sluit direct aan bij het vol tooide plan Westeinde 1 waar 500 woningen zijn gebouwd. Goed nieuws voor de Zoeterwoudse wo ningzoekenden is vooral de mede deling die directeur Noorlander van het gelijknamige bouwbedrijf deed ten aanzien van de woning- wetbouw. Hij hoopt dat volgende maand reeks kan worden begon nen met het heiwerk voor 39 wo ningen in deze categorie. Bestuurders van Willibrord, de woningbouwvereniging, die dat projekt naast de 68 w.w.-woningen in Hoge Rijndijk Oost in voorberei ding heeft, en die ook tot de geno digden behoorden waren wat voor zichtiger maar toch optimistisch. Zij rekenen op februari. Door de bouw van de 38 premie koopwoningen die reeds in mei of juni zullen worden opgeleverd zal de beoogde doorstroming op gang kunnen komen. De kopers zullen tenminste 20 huurwoningen in Zoeterwoude achterlaten. Noor lander Bouw N.V. in Leiderdorp die het gehele plan gaat realiseren hoopt op korte termijn ook aan te vangen met de bouw van 15 vrije- sectorwoningen en het geheel in 1979 af te ronden. m noi Artsen Le Leiden - Voor spoedgevallen worc^ai de weekenddienst van zaterdag lfal uur v.m. tot zaterdag 24 uur, waarfka genomem door de volgende artsenter Wijk I (Morswegkwartier, binnenlvo stad tot Cityring en Groenoord): Rwc M. G.Taytelbaum, Hogewoerd 138P< tel. 120266; Wijk II (Kooi en Mehe renwijk): F. B. Kruis, Klaproos 34"1' tel. 126371; Wijk III (Waard, Profes^ sorenwijk en Tuin stad wijk): W. d«ce Bruyne, de Laat de Kanterstraat 32va tel. 126866; Wijk IV (Zuid-West er,te Haagwegkwartier): W. Schelle^ kens, Paganinistraat 24 Tel. 764035. Leiderdorp - Van 't Woud en Reu"™ ling, Hoofdstraat 40, tel. 130070 (za en zo. spreekuurtje van 12.30-13 uur). A Oegstgeest - E. W. F. van WalchrenM Oranjelaan 29, tel. 152130. W Voorschoten - J. Bovenlander, S 1 v.d. Oyelaan 13, tel. 6951 (zaterdag); F. Koopmans, R. Wagnerlaan 69, tel. 6352 (zondag). S. M. Platteel-de Jongh, tel. 5417 (zaterdag en zon-— dag). Warmond - L. J. H. Lempers I Churchilllaan 13, Voorhout, tel. I 02522-10140 (van vrijdag 18 uur totj zaterdag 10 uur); F Walenkamp. Dorpsstraat 41, Warmond, tel. 10030 (van zaterdag 10 uur tot maandag 8 uur.) Apotheken si De avond- nacht- en zondagsdiensta) der apotheken in de regio Leiden^ wordt waargenomen van 22 tot 29^ okt. door Haven Apotheek, Havenu 18. tel. 120085. L Tevens op zaterdag tot 1 uur nam Apotheek Noord-Hofland, Thor-s^ beckeweg 3, Voorschoten, tel n 071-762877 en Oegstgeestse Apo-Z( theek, Wilhelminapark 8, Oegst-.. geest, tel. 153274. Wijkverpleging |j Leiden - Interkruis, Middelweg 38 .n te. 121753. jfc Leiderdorp - Gezondheidszorg^ Leiderdorp, tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7 tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscen trum, V.d. Waalslaan, tel. 4641; Al- gem. Hulpverlening, tel. 2141, tst 1 35 (dag en nacht). Warmond - Zr. C. Koster, Helm- straat 43. Noordwijkerhout, tel 02523-3137. Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30 uur vm.-5 uur nam. Steéhstraat lb, Wereldwinkel, 's mor gens geopend. Leidse Schouwburg, musical „Wie be taalt het gelach?", 8 15 uur nam. Stadsgehoorzaal, popconcert met Al- quin en American Gypsy, 8 uur nam. Marekerk, concert door het Keuls Koor „Pro Musica 8 15 uur nam. Antonius Clubhuis, ruilbeurs, 10 uur IJshal, Vondellaan, officieuze opening 1.30 uur nam. Microtheater. Vestestraat 40, toneel groep Imperium met „De goede mens van Sezuan", 8.30 uur nam. Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 8-11 uur 't Breehuys, Brteestraat 19, gespreks groep Gideon, 11.30-1.30 uur nam.; kof fiebar, 8-11 uur nam. Nieuwe Rijn 20a, trefcentrum Leidse werkgroep homofilie/COC, 8-11 uur Leidse Schouwburg, musical „Wie be taalt het gelach?", 8.15 uur nam. Jeugdhonk DeZolder, Morsweg 114, Leidse jeugdschaaksociêteit (1 l-15jaar), 3ce5 uur nam. Middelweg 19c, Leids Poppentheater, kindervoorstelling, 2.30 uur nam., tel. 125802. Zuiderkerk, Lammenschansweg, canta tedienst met onbekende Bachmuziek, 5 Maandag Steenstraat lb, Wereldwinkel, 9.30 v 't Breehuys, Breestraat 19, open-huis, 2-5 uur nam Troef, Noordeinde 2a, Troefkranr, WSW, Film, Recht/Onrecht, Textiele werk vormen, alle groepen van 8-10 uur nam. 't Bruggehoofd, Steenschuur 11, Leidse amateurfotografen vereniging, 8 uur Leidse Schouwburg, „Allemaal men sen", Caro van Eyck vertelt over alles en iedereen die met het theater te maken heeft, 8.15 uur nam. Menswordingskerk, Gallaslaan, Leider dorp, voorlichtingsavond nieuw ge meentehuis, 8 30 uur nam. MAANDAG Wijk 1 Herensingel (van Medusastraat lot Lage Rijndijk), Hambroeklaan, Kooilaan, Celebesstraat, Decima- straat, Sieboldstraat, Floresstraat, Bloemstraat, Formosastraat, Bor- neostraat, Driftstraat, Lombok straat, Javastraat, Medusastraat, Parkstraat, Kooipark, Atjehstraat (van Kooilaan tot Sumatrastraat). Ambonstraat, Madoerastraat. Wijk 3 Lage Rijndijk, Voorstraat, Suma trastraat, Atjehstraat (van Suma trastraat tot Soembastraat), Soem- bastraat, Balistraat, Timorstraat, Ringkade, Bonairestraat, Aruba- straat, Surinamestraat, Antillen- straat, Curacaostraat, St. Maarten straat, St. Eustatiusstraat, Saba- straat, Bankastraat, Bilitonstraat, Kooihof. tWOENSDAG Wijk 2 Jacq. Urlusplantsoen, A. Noord- ewierlaan, C. Schuytlaan, Diepen- brocklaan, Joh. Verhulstraat, Ri chard Holstraat, Obrechtstraat, Churchilllaan, Willem Pijperstraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wa- genaarlaan, Valeriusstraat, Van Blankenburgstraat, Julius Rönt genstraal Mozartstraat, Bernard Sweersstraat, Sweelincklaan, Eduard van Beinumstraat, Brück- nerstraat, Debussystraat, Ravel- straat, Chopinstraat, Moesorgski- straat, Caesar Franckstraat, Verdi- straat. Wgk 8 Schubertlaap, Mahlerstraat, Han- delstraat, Beethovenlaan, Vivaldis- traat, Bachstraat, Corellistraat, To- scaninilaan, Berliozpad, Rossini- straat, Lisztpad, Mendelssohnka- de, Wagnerplein, Brahmslaan, Tsjaikowskikade, Sib'eliusstraat, Bartokstraat, Kennedylaan, Max Regerlaan, J. Haydnlaan, Apollo- laan, Smetanastraat, Paganinilaan, Scarlattistraat, Griegstraat, Doni- zettilaan, Bizetpad. DONDERDAG Wijk 5 Paramaribostraat, Corantijnstraat, W. de Zwijgërlaan, Abr. Crijnssen- straat. Van Riebeeckhof, J. P. Coenhof, Pieter Bothstraat, Stuy- vesanthof, Alb. Agnesstraat, Ch. de Bourbonhof, Jul. van Stolberghof, Anna van Burenhof, Marnixstraat (van W. de Zwijgerlaan tot Volk stuinen), Zwarte Pad. Wijk 7 Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat), Julianastraat, Julia- nakade, Sophiastraat, Anna Pau- lownastraat, Alexanderstraat, Prinsenstraat, Oranjestraat, Lus thoflaan, Dillenburgerstraat, Nas- saustraat, Mecklenburgerstraat, Os- en Paardelaan, Bernhardkade, Marijkest-aat, Margrietstraat, Ire- nestraat, Bernhardstraat, Beatrix- straat. VRIJDAG Wgk 4 Haagweg, Rijndijk, Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, Da Costastraat, Klikspaanweg, De Genestetstraat, Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan, Tollensstraat, Schimmelstraat. Oltmanstraat, Hasebroekstraat, Borgerstrpat, de Lennepstraat, ten Katestraat, Toussaintkade, Sta ringkade. Wijk 6 .Kneppelhoutstraat, Multatuli- straat, Fred, van Eedenlaan, Lod. van Deysselstraat, A. Verwey straat, Jacq. Perkstraat, H. Gorterstraat, L. Couperusstraat, Hoflaan, Willem Klooslaan, Boshof, Duinhof, Meer hof, Akkerhof, Weidehof, Tglder- skade, Mulderstraat, Gerrit Kas- teinstraat, Segaarstraat, van Die- meistraat, Rooseveltstraat.ij LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57,055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-130500'. In dien in gesprek 071-134539. Kwartaalabonnement 37,85 Per post 46,25 Jaarabonnement 139,90 Jaarabonnement p. post 181.50 Losse nummere 0,55 Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 2