IohIoii offsetdrukker lay-outman/vrouw Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden drukkerij-uitgeverij "vam" process operator ttJohnson wax randstad uitzendbureau ir randstad utzendDureau en secretaresse voor de hoogleraar hoofd inschrijving polikliniek m/v analist m/v medewerker m/v radiodiagnostisch laborant m/v radiodiagnostisch laborante doktersassistente allergie-assistente administratief medewerkster medewerker administratief medewerkster assistente Interessante mogelijkheden voor LTS-er Johnson Wax Europlant B.V. in Mijdrecht heeft een vakbewaam man nodig op de produktie-afdeling. Een technisch geschoolde man die als operator in ons produktieproces zijn technisch kunnen in praktijk wil brengen. Een man die graag zijn handen gebruikt en die ook verantwoordelijkheid kan dragen voor datgene wat hij doet. Wij vragen een Vereisten LTS-diploma, richting procestechniek en een degelijke praktijkervaring in de chemische sector. Leeftijd bij voorkeur tussen 21 en 35 jaar. Als process operator bent u de man die belangrijke voorbereidingen treft voor de verwerking van alle mogelijke produkten. Dat doet u met behulp van speciale apparatuur, waarmee u uiterst nauwkeurig de diverse grondstoffen in de juiste verhoudingen mengt. Op een dusdanige wijze, dat de produkten op de verpakkings afdeling verder verwerkt kunnen worden. Voor deze functie bieden wij een aantrekkelijk salaris. Extra zijn: 8% vakantietoeslag, 13e maand, unieke bonusregeling en reiskosten vergoeding. Voor het werken in ploegendienst (weekends vrij) geven wij een behoorlijke toeslag. Komt u eens met ons praten. Een afspraak is gauw gemaakt. Belt u de heer W. Brouwer, telefoon 02979-3800, toestel 418. Of schrijf een kort briefje aan de afdeling Personeelszaken van Johnson Wax Europlant B.V., Postbus 38 te Mijdrecht. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en enveloppe. vakature nr. 46.484 Subfaculteit Psychologie (Persoon lijkheidsleer) vereist: salaris: vakature nr. 46.509 Universitaire Gezondheidszorg salaris: vakature nr. 46.434 secretaresse taak: bijhouden van het archief; voeren van de cdrrespondentie van de vakgroep; uittypen van verslagen en psychologische rapporten; uittypen van publikaties (Nederlandse en Engels); maken van afspraken voor de hoogleraar en mede werkers; verstrekken van informatie aan studenten. HAVO-diploma; secretaresse-opleiding, maximaal 1.925,bruto per maand. doktersassistente (Va dagtaak; 's ochtends) taak: assisteren van de studentenartsen bij het spreekuur; regelen van het afspraak spreekuur, vaccinaties en injecties, thoraxdoorlichting enz. HAVO-diploma; diploma doktersassistente. Leeftijd vanaf ca. 20 jaar. maximaal 904,50 bruto per maand. kantinehulp (V2 dagtaak; 's middags) taak: verrichten van kantinewerkzaamheden aan de balie; schoonhouden van de apparatuur, de keuken en de tafeltjes. Werktijden van 12.30 uur tot 17.00 of van 13.00 uur tot 17.00 uur. salaris: maximaal 751,bruto per maand. Voor elke functie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde bedragen zijn exclusief een voorlopige loontoeslag van maximaal 30- bruto per maand. Het vakantiegeld bedraagt 7,8°/o van het jaarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. VERPLEEGKUNDIGEN A voor ziekenhuis te Leiden. Alle diensten, langere tijd. ZIEKENVERZORGSTERS (fledlpl.) voor ziekenhuis te Leiden. Alle diensten, diverse afde lingen. Langere tijd. O.K.-VERPLEEG KUNDIGEN (gedipt.) voor ziekenhuis te Leider dorp, dagdiensten, langere tijd. VERPLEEGKUNDIGE A voor bejaardentehuis in Warmond, dagdiensten, langere tijd. VERPLEEGKUNDIGE A voor ziekenhuis in Alphen a.d. Rijn, bij voorkeur met kinderaantekening. Alle diensten, event. van 7.45-16.30 uur. Langere tijd. APOTHEKERS ASSISTENTE voor ziekenhuis te Leiden. Hele dagen, langere tijd. Leiden, Kort Rapen burg 6 tel. 071-149541. Alphen a/d Rijn, Groenoord 76 tel. 01720-92023 (tus sen 14.00-17.00 uur). Leidse verwarmingsindustrie Nieuwstraat 53a Leiden Telefoon 123483 vraagt wegens teleurstelling voor direkt zelfstandig Werkster voor dinsdag en donderdag van 8.30 tot 12.30 uur. Aan melden van 10 tot 12 uur be halve zaterdag. Wij zijn een moderne, middelgrote drukkerij waar met 40 medewerkers in een prettige sfeer gewerkt wordt aan vele, afwisselende en interessante opdrachten. Een groot deel hiervan komt van de Stichting Vakopleiding voor het Automobiel- Motorrijwiel- en aanverwant bedrijf "VAM", maar ook van derden krijgen wij veel werk. Hierdoor is onze drukkerij altijd verzekerd van orders, veel zelfs en daarom zoeken wij spoedig kontakt met een ervaren DIEGEWEND IS MIDDELGROTE PERSEN TE BEDIENEN EN EEN ERVAREN voor onze afdeling "papiermontage". Wij nemen aan dat wij niet behoeven uit te wijden over wat hij of zij precies moet kunnen. Wel kunnen wij zeggen dat er een verscheidenheid aan werk is op een goed geoutilleerde tekenkamer. Voor beide funkties geldt: een goede honorering, een reiskostenvergoeding alsmede uitstekende pensioenvoorziening. Interesse in één van beide jobs op een drukkerij in een rustige omgeving? (er is altijd plaats voor de auto). Bel of schrijf voor een afspraak tel. 01717-4141 toestel 114, Rouwkooplaan 2 - Voorschoten. vac. nr. 320. 10.A.43.LD Taak: het organisatorisch en administratief ter zijde staan van de hoogleraar. Aan de gezochte medewerkster worden de volgende eisen gesteld: - het bezit van het diploma Atheneum of H.A.V.O.: - opleiding tot directie secretaresse; - meerdere jaren ervaring als secretaresse; - goede typevaardigheid en kennis van medische terminologie; goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift en in mindere mate ook van het Duits en Frans; verantwoordelijkheidsgevoel, accuratesse en tactvol optreden; vermogen tot het efficiënt organiseren van de werk zaamheden; vaardigheid in het notuleren van besprekingen, alsmede in het gebruik van dicteer-apparatuur. Zij zal bereid moeten zijn naast de werkzaamheden voor de hoog leraar. tevens algemene type- werkzaafnhedea voor de afdeling te verrichten. Salaris is afhankelijk van opleiding ervaring en leeftijd minimaal 1460 en maximaal 2336 bruto per maand. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de manager van de afdeling Cardiologie, de heer J. H. N. Vahrmeyer, tel. 071 - 14 72 22,toestel 26 25. Oogheelkunde vac. nr. 67I.07.A.43.LD Taken: - Het regelen, controleren en begeleiden van de werkzaam heden van een viertal mede werkers op de inschrijving van de polikliniek, zoals: afspraken maken met patiënten voor poliklinische en eventueel specifieke vervolgonderzoeken; het indelen van deze afspraken voor artsen; het administratief voor bereiden van de spreekuren. het archiveren, beheren van de medische patiëntengegevens - Het afwerken van spreekuur- gegevens en vervaardigen van statistische overzichten; het onderhouden van contacten met de Centrale Inschrijving, belanghebbende andere poliklinieken, klinieken en laboratoria. Het plaatsvervangend hoofd inschrijving polikliniek is aanwezig. Verlangd: middelbare school opleiding. Ervaring in een leiding gevende functie. Salaris max. 2102 bruto per maand. Leicis Universitair Kankercentrum Pathologisch Laboratorium vac. nr. 078.65.A.43.LD Taak: het verrichten van bepalingen in het kader van een onderzoek naar de relatie tussen virussen en kanker bij de mens. Verlangd: H.B.O.-A of B en biochemische belangstelling. Salaris max. 2336 bruto per maand. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door dr. S. O. Warnaar, tel. 071 - 14 83 33 toestel 61 22. Het onderzoek vindt plaats middels een subsidie van het Koningin Wilhelmina Fonds. Bedrijfseconomisch Bureau vac. nr. 906.07.A.43.LD Het bedrijfseconomisch bureau, stafbureau "an de directie, houdt zich o.m. bezig met activiteiten óp het terrein van de beleidsvoor bereiding zoals begrotingszaken, kostencalculaties en het voeren van een aantal commissies. Momenteel bestaat plaatsings mogelijkheid voor een mede- werk(st)er, die zich zal gaan bezighouden met secretariaats werkzaamheden voor één der vaste commissies. Dit houdt o.a. in: - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen: - het initiëren van de uitvoering van de daar genomen besluiten; - het zelfstandig voeren van de hiermee verband houdende correspondentie; alsmede het verrichten van de overige administratieve werkzaamheden. Daarna zal hij/zij worden ingeschakeld bij het uitvoeren van andere voorkomende taken van het bureau. Verlangd: diploma H.A.V.O. of M.E.A.O. (administratieve of secretariële richting) en enige jaren ervaring. Salaris: maximaal ƒ2102 bruto per maand. Radiodiagnostiek T.b.v. de goed geoutilleerde Neuro-Radiologische afdeling kan worden geplaatst een vac. nr. 090.61.A.43.LD De afdeling beschikt o.a. over een Mimer, Angio-apparatuur en een C.A.T. scanner. Salaris max. 2102 bruto per maand, promotiemogelijkheid is aanwezig. Bedrijfsgeneeskundige Dienst (full-time of part-time 's morgens) vac. nr. 035.61 .A.43.LD Bij full time dienst zijn de werk zaamheden gedeeltelijk van administratieve aard. Salaris bij full-time dienst max. 2102 bruto per maand. vac. nr. 110.72.A.43.LD Op de polikliniek Radiotherapie is plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een ervaren doktersassistente, die bereid en in staat is in teamverband te werken. Verlangd: middelbare school opleiding en diploma dokters assistente. Salaris max. 1809 bruto per maand. Longziekten Inhalatieafdeling vac. nr. 381.72.A.43.LD Taak: behulpzaam zijn bij onderzoek en behandeling van allergische longpatiënten en assisteren bij wetenschappelijk onderzoek. Verlangd: diploma's M.A.V.O. en doktersassistente alsmede accuratesse. Salaris max. 1809 bruto per maand. (part-time) vac. nr. 490.07.A.43.LD Taak: - typen van patiëntenbrieven en correspondentie; - maken van afspraken/ontvangen van patiënten; - verzorgen van patiëntenarchief. Verlangd: diploma M.A.V.O., type-diploma. Leeftijd: ca. 20 jaar. Salaris op basis van 1809 bruto per maand. Centrale Sterilisatie Afdeling (produktie steriele vloeistoffen) vac. nr. 080.35.A.43.LD Taak: onder directe leiding van een apothekers-assistente verrichten van werkzaamheden op de produktie- afdeling: - spoelen van de benodigde flessen; - bereiden van vloeistoffen; - vullen en sluiten van flessen/zakken: - afwerken van de produktie (etiketteren, schouwen etc.). Verlangd: de bereidheid om in teamverband de taken nauwkeurig te vervullen. Leeftijd 30 jaar. Salaris max. 1640 bruto per maand. Na een inwerkperiode (half jaar) is bevordering mogelijk tot max. 1809 bruto per maand. vac. nr. 331.07.A.43.LD Taak: ontvangen en te woord staan van patiënten; regelen van afspraken. Verrichten van type-werkzaam heden en verzorgen van de correspondentie. Bijhouden van het patiëntenarchief. Verlangd: diploma M.A.V.O. en type-diploma. Salaris max. 1809 bruto per maand. Reumatologie T.b.v. de secretaresse van de hoogleraar zoeken wij een (part-time) vac. nr. 410.10.A.43.LD Taak: verzorgen van het spreekuur ,van de hoogleraar, dit houdt o.a. in: afspraken maken met de patiënten; ontvangen en verzorgen van de correspondentite over de patiënten. In steno opnemen van brieven en het uitwerken daar van. Typen en uitwerken van weten schappelijke artikelen (meestal in het Engels of in het Nederlands). Verlangd: diploma H.A.V.O. en steno diploma Nederlands. Goede contactuele eigenschappen. Bereidheid om de andere afdelings secretaresses bij te staan. Kennis van medische terminologie strekt tot aanbeveling. Leeftijd 20 jaar. Salaris max. 1809 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburger- weg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 14