Witteveen's jassen en jasjes. Luxe sanitair entegels: Goedhart heeft een grote keus. Goedhart Bouwhuis Ovenbouwkundig vakman Leidse Banden Service G 800 S HOOGOVENS IJMUIDEN v In mode en prijs nèt even sunders. Als u zoekt naar luxe sanitair met de bijpassende tegels kom dan eens kijken bij Goedhart. Bij ons vindt u een groot aantal komplete badkamers met verschillende typen baden, wastafels en closetten. Uiteraard is er ook het gekleurde sanitair. Een overvloed aan mogelijkheden. V kunt zich op uw gemak oriënteren en de mooiste combinaties uitzoeken, desgewenst in overleg met onze adviseurs. 1 Ook in keukens en open haarden ISk is er een ro vale keus. Hoorn )26a (tegenover Avifauna) Alphen aan den Rijn. telefoon (01720) 91348 geopend van ma t/m vr van 8.30 12.30 en van 14.00-17.30 uur 's zaterdags van 10.00 - 16.00 u Noorlander Bouw B.V. is een middelgroot aannemingsbedrijf in de woningbouw en utiliteits sector. Voor enige langlopende woningbouwprojekten in Leiderdorp en Zoe- terwoude vragen wij met spoed: PERSONEEL t.b.v. GIETBOUWWANDEN Hoog loon en prestatiebeloning. U kunt kontakt opnemen met ons kantoor of na 19.00 uur met onze bedrijfsleider dhr. A. Tielen, tel. 071-156932. NOORLANDER BOUW B.V. v. d. Valk Boumanweg 178 Leiderdorp 071-140644 r (in 4-ploegendienst) Hoogovens leidt metselaars met diploma's en/of ervaring op tot deze goedbetaalde en afwisselende baan De ovenbouwkundig vakman brengt vuurvaste bemetseling aan in verschillende soorten ovens. Daarnaast voorziet hij allerlei installaties van slijtvaste of zuurbestendige bekleding. Hij is een specialist die bij Hoogovens wordt opgeleid. Als adspirant-gezel en gezel in de bouw, maar ook met uitgebreide metsel- ervaring komt u voor deze functie in aanmerking, als u-tussen de 21 en circa 35 jaar bent. Afhankelijk van opleiding en ervaring betaalt Hoogovens u meteen al minimaal 26.345,bruto per jaar. inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. Als ovenbouwkundig vakman krijgt u te maken met een groot aantal verschillende installaties. Bovendien zijn er naast het traditionele metselen nieuwe technieken - zoals spuiten en gieten - in ontwikkeling. Het werk is dus zeker interessant en afwisselend. Doorgroeimogelijkheden Als ovenbouwkundig vakman in opleiding kunt u meteen in de praktijk aan de slag. Na enige tijd gaat u in dagdienst een aantal cursussen volgen. Daarvoor is een vooropleiding nodig, die tenminste op LTS-niveau moet liggen. U behoudt tijdens de opleiding het volledige salaris. Afhankelijk van de cursusresultaten kan uw bruto jaar salaris (incl. toeslagen) na zo'n 3 jaar zijn opgelopen tot circa 28.500,De vakantietoeslag komt ook hier nog bovenop. Werk in een klein team De verschillende werkzaamheden worden verricht in kleine teams. Dat is wel zo prettig voor de sfeer. Veel prima voorzieningen De sociale voorzieningen bij Hoogovens zijn uitstekend. Er is bijvoorbeeld een prima pensioen regeling, er zijn vakantiefaciliteiten in binnen- en buitenland en er zijn eigen busdiensten in een groot deel van Noord-Holland en in Zuid- Holland tot aan Leiden toe. Meer weten over uw mogelijkheden? Hoogovens geeft u graag vrijblijvenc meer informatie over het werk van de ovenbouwkundig vakman en over de opleiding voor deze functie. Stuur onderstaande bon naar Hoogovens, Personeelsvoorziening. Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen 02510 - 94000. Ik wil vrijblijvend meer weten over het werk van de ovenbouwkundig vakman en de opleiding voor deze functie. Geboortedatum:. Adres: Gehuwd/ongehuwd Lijnbaan 11 Specialist op gebied van Leiderdorp Tel. 071-891308 GOODYEAR DE KEUS VAN KAMPIOENEN Banden, balanceren, uitlijnen En sneeuwkettingen Uitlaten Remmen i gratis schokbrekers testen Dagelijks geopend: 8.00-12.00 en 13.00—17.30 's Zaterdags 8.00-12.00 uur. Sportieve jopper met stevige rits. Verder een capuchon, manchetten en steekzakken voorop. In éci

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20