Breed Comité Welzijnswerk organiseert manifestatie Weidse' agendm Voorschoten geeft krediet kabeltelevisie i Tegen beleid Tesselaar Geit losgebroken Stoppen slaan door bij roek-concert van Golden Earring y STAD EN RAND ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1 LEIDEN - Het Breed Comité Welzijnswerk orga niseert op zaterdag 9 oktober een manifestatie in het Volkshuis met het doel acties voor te bereiden tegen het beleid van wethouder Tesselaar inzake het buurt- en clubhuiswerk. Alle instellingen op dit gebied werkzaam zijn uitgenodigd, zo ook de leden van de gemeenteraad en de wethouder zelf. Samenwerking tafeltennis Zoeterwoude flink verbeterd ZOETERWOUDE - De Zoeter- woudse tafeltennisvereniging PIT'54 heeft problemen met de huur van 't Centrum waar zij haar speelgelegenheid heeft en dat (nog) eigendom is van het parochiebes tuur. In verband hiermee werd er op de jaarvergadering gesproken over contributieverhoging. Er werd nog geen besluit genomen maar het bestuur werd wel gemachtigd om tot een drastische verhoging over te gaan, wanneer de ontwikkelingen daartoe aanleiding geven. Voorzitter W. v. Leeuwen trad af en het bestuur werd gecompleteerd met de heer H. Jansen als zevende man. Hieruit zal onderling de nieuwe preases worden gekozen. In afwachting daarvan fungeert P. v. Gent als waarnemend. De wissel- prestatieprijzen voor de beste sei zoenscores gingen bij de senioren naar Gerard Verhagen met 95% en bij de junioren naar Vincent Ro- mijn met hetzelfde percentage. Merkwaardig genoeg ging de beker voor het beste PIT'54-lid naar een niet-lid. Dit was Ad Blijleven die zich elke week opnieuw uitzonderlijk ver dienstelijk maakt met het ophalen van oud-papier, dat een belangrijke inkomstenbron vormt voor PIT'54. Bij de rondvraag wierp erelid J. G. M. v. d. Helm een balletje op over een mogelijke fusie tussen de twee plaatselijke tafeltennisverenigin gen. Hoewel dit nog niet aan staande lijkt is de samenwerking in de afgelopen tijd in ieder geval sterk verbeterd. Eerste paal nieuwbouw Rijnland LEIDEN - Op de plaats van het af gebroken postkantoor aan de Breestraat gaat woensdagmorgen de eerste van een honderdvijftigtal funderingspalen de grond in. voor de nieuwbouw van het Hoogheem raadschap van Rijnland. Daarbij wordt gebruik gemaakt van een procedure die trillingen en ge luidshinder zoveel mogelijk uit sluit. In de nieuwbouw van het Hoog heemraadschap wordt de techni sche dienst gehuisvest, die nu in verschillende panden ir. de stad is ondergebracht. Het plan, dat tien miljoen gaat kosten, moeteind 1978 uitgevoerd zijn. Het Breed Comité heeft recentelijk in een brief aan de wethouder al grote verontrusting uitgesproken over zijn beleidsvoornemens. Zoals bekend heeft het ministerie van CRM bezuinigingsmaatregelen af gekondigd, waardoor het buurt- en clubhuiswerk in een moeilijke si tuatie terecht is gekomen. De totale subsidie van CRM is voor dit jaar slechts met een inflatiecorrectie van acht procent verhoogd, terwijl de gemeente de opdracht kreeg de bestaande instellingen in normaal door te laten draaien en daarnaast nieuwe initiatieven mogelijk te maken. Op grond daarvan besloot wethou der Tesselaar de toegewezen acht procent voor nieuwe initiatieven te gebruiken en de buurt- en clubhui zen niet meer te geven dan de sub sidie van 1975. Bovendien besloot Tesselaar te gaan "herschikken", in het ene clubhuis personeel weg te halen en dat ten goede te laten ko men aan een clubhuis, dat met te weinig personeel moest werken. Jevolg van die maatregel was dat het Leidse Volkshuis een kracht heeft moeten afstaan en dat ook het Vijfhovenhuis daartoe werd ver zocht. Het breed comité verzet zich tegen de wijze waarop Tesselaar deze maatregelen heeft genomen. Van enige inspraak is volgens het co mité geen sprake geweest, terwijl op grond van contacten met de we thouder in het verleden de ver wachting was gewekt dat in dit soort gevallen overlegd zou wor den, aldus het comité. Het bestuur van de Leidse Jeugd Aktie heeft zich inmiddels achter de stelling- name van het breed comité gesch aard. Opnieuw heeft het comité nu twee eisen aan de wethouder geformu leerd. Herschikking van perso- neelskrachten kan alleen na over leg met de instelling en het totaal aantal arbeidsplaatsen in het buurt en clubhuiswerk mag niet vermin deren. De laatste eis sluit aan bij de angst van het comité dat personeel moet afvloeien, om met het dan vrijgekomen geld in de materiële sfeer voorzieningen te treffen. Het ministerie van CRM heeft over igens tot drie keer toe gewezen op zijn standpunt dat het aantal ar beidsplaatsen niet gewijzigd mag worden. Ook ligt een voorstel op tafel, dat in brede kring weerklank vindt en dat beoogt pas te herschikken op basis van een onderzoek, waarin de be trokken instelling, de gemeente en de buitendienst van CRM partici peren. De Tweede Kamerleden Garde niers en Kleisterlee, beiden lid van de KVP-fractie, hebben zich ook in de discussie over de herschikking gemengd. Zij hebben staatssecre taris Meijer van CRM gevraagd naar regels die gehanteerd kunnen worden bij herschikking in het welzijnswerk. Hun schriftelijk ge stelde vragen worden binnenkort beantwoord. WASSENAAR/LEIDEN - Een loslopende diverggeit heeft gistermiddag voor nogal wat consternatie gezorgd op de Rijksstraatweg in Wassenaar. Het dier, dat door onbekende oorzaak los langs de weg liep, stak verschei dene malen over; voor passerende automobilisten een reden om een mas sale klopjacht te organiseren. Een passerende vrachtwagenchauffeur nam het dier mee naar Leiden en leverde hem af bij de Groenoordhal, denkende "Daar is Beestenspul en een geit is per slot van rekening ook een beest". De organisatoren hebben de geit nog dezelfde middag op laten halen door de Haagse dierenambulance. Daar zal men proberen uit te zoeken wie de eigenaar is. Talent Ellie en Caecilia moet nog vorm gaan krijgen LEIDEN - De grapjes tussendoor waren niet geestig. Het samenzin- gen op verschillende toonhoogte kende merkwaardig hiaten. Een décor viel om en de draad van de microfoon bleef verschillende ma len achter de standaard steken. Daarnaast werd volkomen doelloos en op het oog volstrekt willekeurig met krukken heen en weer gesleept en ontbrak het Caecilia aan over tuigende mimiek. Dit is concreet de kritiek, die uitgeoefend moet wor den op optreden van Ellie Rietveld en Caecilia de Marez Oyens gistera vond in het LAK-theater in Leiden. Door alle kritiek in de eerste alinea samen te vatten biedt de rest van de recensie ruimte voor positieve kanttekeningen. Want wie veron derstelt, dat Ellie en Caecilia giste ravond een artistiek wanprodukt brachten heeft het beslist mis. Dat Caecilia talent heeft gedoogt geen enkele twijfel. 'Help, ik zit gevan gen' had van de door haar blijkbaar aanbeden Conny Stuart kunnen zijn. 'Als ik aan mensen denk' en 'hoe kan dat dan' sprongen er dui delijk uit. En Ellie Rietveld heeft de presentatie en itonatie van Don Quischocking-cabaretière Anke Groot. Dit moet beslist hier gezegd worden. Maar er waren nog teveel onvolko menheden om de première zonder voorbehoud positief te beoordelen. Leon Smit (pianist/gitarist), Efraïm Bebroud )drums) en Aike Elshout (basgitaar/contrabas) maken een goed stuk muziek. Maar de samen hang is beslist niet fumctioneel en Caecilia moet veel meer expressie in haar gezicht leggen. Toch was er een voortdurend vermoeden naar talent. Het is nu zaak dat vermoe den concreet gestalte te geven. In 'Waarnemingen III' bijvoorbeeld. BERT KOEKEBAKKER Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wo» de weekenddienst van zaterdag uur vm. tot zondag 24 uur, waari nomen door de volgende arts* j Wyk I (Morsweg-kwartier, binnA/ stad tot City ring en G roenoord Renders, Gerard Brandtstraat i tel. 760947; wijk II (Kooi en Mere wijk); R. van Leeuwen, van 10-:, uur, Zyldonk 38, tel. 146210, na RID] uur tel. 140734; Wijk III (WaaLlz:; Professorenwijk en Tuinstaif wijk): F. F. W. Kehrer, Burggrav^1^ laan 1, tel. 125820; Wijk IV (Zutl h West en Haagwegkwartier): J. jmei van Wingerden, Boshuizerkade 2m; tel. 130791, (zaterdag), J. L. Schi' J. fer, Rijnsburgerweg 11, tel. 15041ric^ (zondag). jorlc Leiderdorp - Van Beek en VftsV( Leeuwen, Hoofdstraat 8, tel. 1222bv^ (zaterdag en zondag spreekuurP van 12.30-13 uur). -n Oegstgeest - E. W. F. van Walchrepon Oranjelaan 29, tel. 152130. okk Voorschoten - J. H. Vrijehoek, S.|fnr)i d. Oyelaan 38, tel. 6421 (zaterdas A. Tromp Lohmanplantsoen 33, tfrs** 017-762159 (zondag); S. M. Pl*ga\ teel-de Jongh, Diepenbrocklaanhjs tel. 5417 (zaterdag en zondag). p Warmond - L. J. M. Lempei Churchilllaan 13, Voorhout, t« 02522-10140 (van vrijdag 18 uur tf'co zaterdag 10 uur); F Walenkan Dorpsstraat 41, tel. 10030 (van terdag 10 uur tot maandag Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienknde der apotheken in de regio LeideLrde wordt waargenomen van 24 sep[on1 tot 1 okt., door Apotheek Kok, Rin c penburg 9, tel. 124807: Apothe%nf Voorschoten, Leidseweg 66, Vocjinis' schoten, tel. 01717-2525. kstui Monumentenzorg bereid subsidie Heerenlogement aan te passen LEIDEN - De Rijksdienst voor de Monumentenzorg, die de restauratie van het onlangs gedeeltelijke afgebrande Heerenlogement voor een deel zou subsidiëren, is bereid om, als dat nodig is, meer sub sidei te geven, om de werk zaamheden normaal te laten doorgaan. In een brief aan B en W van Leiden schrijft Monumenten zorg bereid te zijn in totaal 40- in de restauratiekosten bij te dragen tot een maximum van f 880.000. In "77 stelt de dienst twee ton beschikbaar en in '78 en '79 jaarlijks f 340.000. De subsidie kan eventueel her zien worden, zodra B en W het door de brand noodzakelijk aangepaste restauratieplan indienen. In het oorspron- klijke plan werden de totale kosten geraamd op 2,6 mil joen, waarvan 2,2 in aanmer king komt voor subsidie. In de gemeenteraad van ko mende maandag komt een voorstel aan de orde om f 2.425.000 beschikbaar te stel len voor de uitvoering van de restauratie Heerenlogement en koetshuis volgens de tweede fase. Ook wordt voor gesteld om het bedrag dat via de verzekering binnenkomt in zijn geheel te gebruiken als dekking van de totale restau ratiekosten. Wijkverpleging VOORSCHOTEN - De gemeenteraad stelde vlot een voorbe reidingskrediet beschikbaar voor de aanleg van kabeltele visie, maar had daarnaast veel tijd nodig om de nevenver schijnselen bij de totstandkoming van de kabeltelevisie op een rijtje te zetten. Die nevenverschijnselen zijn de oprich ting van twee masten in de regio Leiden en de verbazing van Leidens loco-burgemeester tevens voorzitter van de Stichting Mast, T. van Aken. Leiden - Interkruis, Middelweg 3lln 1 tel. 121753. Ac Leiderdorp - Gezondheidszonjan Leiderdorp, tel. 140131. brc Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 1 zijr tel. 154500. hel Voorschoten - Gezondheidscenme trum, v. d. Waalslaan, tel 4641: AljLe Hulpverlening, tel. 2141, tst. 35(da(noi en nacht). Warmond - Zr A. M. van Rijn, Mjj rijkestraat 42, Sassenheim, 02522-10393. zaterdag Steenstraat lb, Wereldwinkel, gens geopend. Groenoordhal, Beestenspul, el, 's mol" 10 utfj 8-11 utT^ st, socileCTtt n staan dee'1' Pim LEIDEN - Wie de laatste elpee van Golden Earring 'To The Hilt', met o.a. de stevige rocker 'Sleep Wal kin' (5.00/Don't Panic On The Tita nic') stuk heeft gedraaid en gistera vond niet aanwezig was op het tra ditioneel zeer swingende en roc kende concert van de 'Earring' in de Leidse Stadsgehoorzaal, moet in het vervolg nooit meer in het open baar verklaren, dat hij een fan is van deze Haagse super-rock-formatie. Door een jarenlange professionele instelling 'overleefde' de Earring een vijftal aanslagen op de techni sche installatie, omdat steeds de stoppen het impulsieve en driedi mensionale geluid van de groep niet konden verwerken. Cesar Zuiderwijk (drums, percussion) werd na de vierde 'stoppendoor- slag' zo kwaad, dat hij geïrriteerd een aantal trommels van zijn drum stel omvertrapte. En dit eigenlijk wel terecht. De groep, twaalf jaar ervaring, een uitgelezen geluid- en lichtinstallatie ter meerdere glorie van de bühneact gebruikend, bracht behalve nummers van de el pee To The Hilt', zoals 'Latin Lightnin' en 'To The Hilt' zelf (plaat 3.06; bühne: uiteraard lan ger) nummers van een nieuw in no vember uit te brengen elpee. 'Fades Jeans' en 'Mad Love Is Coming' werden in Leiden op de bühne ver der naar de plaatversie ontwikkeld. In zo'n geconcentreerde sessie sprongen de stoppen. Rinus Gerrit sen na afloop: 'We baalden natuur lijk allemaal verschrikkelijk, maar we vonden, dat we het publiek een volledig concert moesten bieden. Daarom zijn we door gegaan'. Barrv Hay: 'Van 'Con-Man' een vrij sterk nummer van mijzelf, verwachtte ik veel. Gelukkig ging toen alles goed. Toch zal de Earring, een volgende keer weer naar Leiden komen. 'Maar dan bijvoorbeeld in de Groe noordhal' filosofeerde Rinus Ge rritsen. Hij kan dat zeker zo stellen. Earring in deze bezetting, met deze muzikale impact is goed voor 7.000 man in de Groenoordhal. Of is ie dereen het optreden van 31 januari jl. in Ahoy/Rotterdam al vergeten? Bert Koekebakker C. MEYER ERE LID RABOBANK LEIDEN - De heer C. G. Meyer is tijdens de algemene ledenverga dering van de Rabobank „Leiden- Oegstgeest" benoemd tot ere-lid van de bank. De heer Meyer heeft sinds 1947 diverse functies in een van de bestuurscolleges van de bank vervuld, maar nam tijdens de ledenvergadering afscheid. NIEUWVEEN - In navolging van de gemeenten Ter Aar, Alkemade en Woubrugge wil ook Nieuwveen haar medewerking gaan verlenen aan de oprichting van een stichting tot verbetering van de tuinbouw- structuur in de Veen- en Rijnstreek. Een voorstel daartoe zal in de ver gadering van dinsdag 5 oktober door de raad worden behandeld. Wethouder Oosterbaan gaf de ver zekering dat Voorschoten de eigen mast vroegtijdig ingebracht heeft tijdens de besprekingen. Eerst kort geleden kon zekerheid verkregen worden over het beschikbaar ko men van de Voorschotense mast, die gebruikt werd door het ministe rie van Defensie. Op het moment dat Defensie de bouw van de nieuwe mast in Oegstgeest begon, werd de defensiemast in Voorscho ten afgestoten. De gemeenteraad van Voorschoten betreurt het in hoge mate dat de poging om te komen tot een mast voor de hele regio Leiden blijkbaar niet haalbaar is. Omdat er reeds vier jaar gepraat wordt over televisie en er thans nog niets concreets vast staat, wordt Voorschoten wel ge dwongen om de eigen mast te gaan testen. Voor dat testen is het kre diet van f 35.000,- nodig. Over de organisatie van de kabeltelevisie zal na de test na een overleg in de commissie besloten worden. De raadsvergadering begon met een overvolle tribune. Vrijwel alle plaatsen waren ingenomen door bezoekers van het jongerencen trum "De Lindehoeve". Zij tilden enige spandoeken op met de tekst: "De Lindehoeve kan niet voor ken nisgeving worden aangenomen". Aanleiding voor dit onofficiële vlagvertoon en bezoek aan de raad was de mededeling dat het jaarver slag van "De Lindehoeve" voor kennisgeving zou worden aange nomen. Wethouder Marselis deelde mede dat het jaarverslag besproken zal worden in een commissieverga dering van Welzijn en Onderwijs en dat daarna ook de financiële kant afgewikkeld kan worden. (Over igens worden alle jaarverslagen als ingekomen stuk vermeld en daarna ter behandeling gegeven aan de be treffende commissies) Aan het begin van de raad werden de geloofsbrieven van het nieuw benoemde lid mevrouw F. H. Cools-Jantzen goedgekeurd. Zij gaat de plaats innemen van Ir. Th. Potma, die uit Voorschoten ver trekt. Laatste concert van St. Matthias WARMOND - De Warmondse mu ziekvereniging St. Matthias sluit vanavond het zomerseizoen in Warmond met het laatste open luchtconcert in de muziektent. Speciaal daarvoor is de Noord- wijkse muziekvereniging Cre scendo uitgenodigd, die voor deze avond een show heeft ingestu deerd. Daarnaast verzorgt de afde ling harmonie van St. Matthias een licht concert. Verder komen de ma jorettes en minirettes aan bod, voornamelijk begeleid door de drumband. De avond begint om 19.30 en duurt zoals gebruikelijk tot 21.00 uur. Koe te water LEIDEN - De Leidse brandweer heeft gistermiddag een koe uit het water bij de Stadspolderweg in de Merenwijk gevist. Het dier is ei gendom van de heer De Groot uit Hazerswoude, maar was losgebro ken en op de loop gegaan, richting Leiden. Zondag Antonius Clubhuis, dansen, Geversstraat 65. Oegstg« voor kamerbewoners en alleenstaandei !-l UUR NAM. •T Breehuys, Breestraat 19, gesprekOg groep Gidoen, 11.30 uur vm.-1.30 umn nam koffiebar, 8-11 Groenoordhal, Beestenspul, 10 uijjt Vredeskerk, gezinsdienst, afsluiting va[wÜ week Natuurbeheer-Natuurbehoucf m.m.v. Revival Singers, 10 uur vm. Fruithandel Siere, Rooseveltstraat 2*1 open-huis t.g.v. 50 jaar jubileum, 12-Jet Maandag >er Steenstraat lb. Wereldwinkel, 9.30 ui^^c Ontmoetingcentrum, hoek Boshuizeflet laan, bejaardensoos Zuid-West, 2.30 uüier 't Breehuys, breestraat 19, open-huis, 2-jro Troef Noordeinde 2a, WSW-gr< jeugdwerkloosheid, Troefkrant, werkvormen, 8-10 uur nam., jazz-balleR 7-10 uur nam. irg 't Bruggehoofd, Steenschuur 11, am^n teur fotografen vereniging, 8 uur nam^ Steenschuur 6, helderziende waarn^,., ming en psychiometrie, 8 u sst -ballefrc t]et Gemeentehuis Leiderdorp, bestuurszaken en commiss lijke ordening, 8 uur nam Stadhuis, gemeenteraad, 7.30 uur namlCK Burgerraadsman [et Korenbrugsteeg 7. Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. eij wo. 11.00-12.00 uur, do. 18.30-20.00. I Maatschappelijk Werk_ Bureau Maatschappelijk werk. Oude Rijn 44c, spreekuur dagelijks 14 00-15.00 uur. Maandag en dinsdag 19.00-20.0C uur, telefoon 142144. Advocaten spreekuur St Pieterskerkgracht 11, iedere donderda gavond van 7-8 uur. I MAANDAG Wijk 9 Maresingel (van Julianastraat tot Zwarte Pad), Pr. Frederikstraat, Koningstraat, Bronkhorststraat, Willemstraat, Pr. Hendrikstraat en plein, Mauritsstraat, L. de Coligny- straat. Waldeck Pyrmontstraat, Marnixstraat (van Maresingel tot W. de Zwijgerlaan). Aamliastraat, J. W. Frisostraat, van Hogendorp- straat, van Limburg Stirumstraat, van der Duinstraat, Falckstraat, Anna van Saksenstraat, Kemper straat, Molenstraat. Wijk 11 Maresingel (van Zwarte Pad tot Haarlemmertrekvaart). Pasteur straat, Hansen- en Korte Hansen straat, Leeuwenhoekstraat, Groe- noordstraat en plein, Mussen- broekstraat, Lucas van Leyden- straat, Bakker Korffstraat, Jan Lie- venstraat, Fr. van Mierisstraat, Gabr. Metzustraat, Broekweg, Stadspolderweg, Haarlemmerweg, Raampoort, Raamstraat, Maredijk, Piet Heinstraat, Vendelstraat, Poelgeesterstraat, Schutterstraat, Maredijkhofje, Vaartkade, Aloè- laan, Rijnsburgersingel. Marislaan. WOENSDAG Wijk lOTer Haarkade. Boshuizer- laan, Boshuizerkade, 5 Meilaan en plein. Bevrijdingsplein, G. van der Veenstraat. Titus Brandsmalaan, Montgomerystraat, Joh. Poststraat, Walraven van Halstraat, Wiardi Be- ckmanstraat, van der Helmlaan, Arent Brunsstraat, Lieven de Key- straat, Zocherstraat, van Ban- chemhof. de Bazelstraat, Jac. Ro manstraat, Jan Keldermansstraat, Vingboonshof, Jacob van Campen- laan, Voorschoterweg. Stalparthof, van 's Gravensandestraat, Berlage- straat. Wijk 12 Veilingkade, Lammenschansweg (van Veilingkade tot Lammen- schansplein), Lammenschan- splein, Zoeterwoudseweg, Meloen straat, Appelstraat, Tomatenstraat, Druivenstraat, Kersenstraat, Car- butreweg, Planteynstraat, Kanaal- weg (van Lammebrug tot spoor lijn), Vlietweg, Vrouwenweg, Cro- nestein (woonschepen). DONDERDAG l Wijk 13 Rijnsburgerweg, Terweepark, Boerhaavelaan, Mariënpoelstraat, Kagerstraat, Zweilandlaan, van Swietenstraat, Faljenstraat, Hout laan, A. Duycklaan, van Beunin- genlaan, van Slingelandtlaan, J. de Wittstraat, J. van Oldenbarneveld- straat, Fagelstraat, Ledenberch- straat, Hogerbeetsstraat, Warmon- derweg, Nachtegaallaan, Mezen- straat, Vinkenstraat, Lijsterstraat, Roodborststraat, Merelstraat, Was- senaarseweg. Leeuwerikstraat, Blauwe Vogelweg. Wijk 15 Stationsweg, Paviljoenshof, Sta tionsplein, Morssingel, Pesthuis laan. Piet Paaltjenspad, Morsweg (van Morspoort tot Lage Morsweg). Paul Krugerstraat, Pres. Steyn- straat, Transvaalkade en hof, Jou- bertstraat, Wolmaranstraat, v. d. Tasstraat, Lopsenstraat, Rijnzicht- straat, de Wettstraat, Reitzstraat, de la Reyestraat, Pretoriusstraat. VRIJDAG Wijk 14 Herenstraat, Pr. Wilhelminastraat, Bloemistenlaan, Leliestraat, Pioenstraat, Pioenhof, Lindestraat, Resedastraat, P. de la Courtstraat, Koninginnelaan, Acacialaan, Tul penstraat, Zoeterwoudsesingel (van Herenstraat tot Lammen schansweg). Wijk 16 Schelpenkade, Andries Schotkade, Leuvenstraat, Gerrit van der Laan straat, Leeuwkenstraat, Valdez- straat. Stadhouderslaan, Magda- lena Moonsstraat, 3 Octoberstraat, Duivenbodestraat, Staalwijkstraat, Buitenruststraat, Kastanjekade, Meidoornstraat, Hyacintenstraat, Seringenstraat, Dallastraat, Anje lierstraat. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave. Leidsch Dagblad B V Hoofdredacteur Han Muldor. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonne mentsgelden uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941 Nabezorging van 18.00-20.00 uur. Zaterdag van 16.00-18.00 uur. Telefoon 071-130500'. In dien in gesprek 071-134539. Kwartaalabonnement 37,85 Per post 48,25 Jaarabonnement 139,90 Jaarabonnement P post 181,50 Losse nummers 0,55 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij autpmatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 2