worden omgezet in seconden met Telecompto-administratieverwerking per computer. deWAO Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden postbus 1107 I tel.071-7692281 Izoeterwoudseweg 5a I Leiden Bezoek ook onze stand no. 29 (Westhal) op de Efficiëncy Beurs in de RAI te Amsterdam van 29-9 tot en met 7-10-1976. OEGSTGEEST Makelaardij Romeyn B.V. uitvoerder timmerlieden VEILING Mercedes-Benz stafverpleegkundige full-time verpleegkundigen part-time verpleegkundigen Pres. Kennedylaan 109. Op de 1e etage in het gebouw "Haes- wijck" hebben wij te koop een riant gelegen service-flat. Ind.: royaal entree, hal. moderne keuken met o.a. afzuigkap en inge- Douwd fornuis, grote gezellige woonkamer, zit/slaapkamer mét balkon, toilet, badkamer met ligbad. Exclusief overname stoffering, servicekosten 435,- per maand. Wegens familieomstandigheden is deze flat te koop voor 159.000,-v.o.n. (nieuwbouwprijs 162.000,-) VENDUHUIS DER NOTARISSEN H 's-Gravenhage gevestigd sedert 1812 Dir.: A. M. van Deurzen volgende week via ned. 1 naar: zondag 15.30 uur/woensdag 15.00 uur zaterdag 18.15 uur HUURMAN - LEIDEN B.V., onderdeel van een sterke onroerend goed groep, is een oerdegelijk, modern geleid "ouderwets" aannemingsbedrijf, waar plaats is voor een en enige voor utiliteitswerk in Gouda. huurman- leiden b.v. WOENSDAG. DONDERDAG en VRIJDAG 29 en 30 september en 1 oktober 1976, aanvang 10 uur v.m. in het Venduhuis der Notarissen, •Nobelstraat 5. 's-Gravenhage, t.o.v. Notaris Susanna A. Meyers: mah. hoekkast, secretaire, tweedeurs en lade kasten, banken, eikeh. kist. pal. kabinet, bank stellen, fauteuils, stoelen, tafels, salon-, eet-, slaapkamer- en bijzetmeubelen, schilderijen, akwarellen. prenten, boeken (kunst, geschiedenis, literatuur) spiegels, klokken, pendules, brons, tin-, koper werk, kristal en glaswerk (glazen, karaffen, schalen), bl. en gekl. Chin, en Europ. porselein en aarde werk. krist. e.a. kronen, radio- en t.v.-toestellen, verzameling gram.platen (vnl. klassiek), piano (Günther). vleugel (Steinvyay Sons), zuilen, I Oud spoorwegspeelgoed: locomotieven, r tuigen, rails, perrons, stations, seinlampen borden, stoommachines. TeleacP b 2414, Ut rechtTel.030-940244 gouden en zilveren sieraden (armbanden. I broches, ringen), tafelzilver, zilv. hoofdijzer. doosjes, vaasjes, schaaltjes en gemonteerd met kristal, enz. enz. i dinsdag 27 en 28 september De volgende veiling vindt plaats op 20, 21 22 okt a.s.; de kijkdagen zijn op maandag dinsdag 18 en 19 oktober. NOBELSTRAAT S - TEL (070) 462769 afdeling bedrijfswagens Leiden Wij wensen op korte termijn onze technische groep uit te breiden met: 1e en 2e monteurs die zelfstandig alle voorkomende onderhouds- en reparatie-werkzaamheden kunnen verrichten aan bedrijfsauto's. Wij denken hierbij aan aktieve personen met goede omgangsvormen en gevoel voor orde en netheid. tndien U meent aan onze wensen te voldoen, kunnen wij U een prettige werkkring in het vooruitzicht stellen in een modern en snelgroeiend bedrijf. Wij stellen daartegenover een aantrekkelijk salaris en een uitstekend pakket aan overige arbeidsvoor waarden. De vereiste diploma's krijgen bij ons de juiste waardering; kunt U echter de nodige praktijkervaring aantonen, dan is Uw sollicitatie ook van harte welkom. Heeft U interesse, maajrt U dan telefonisch een afspraak met onze werkplaatschef, de Heer Coster. Tel. 071-769303 toestel 25. Op deze afdeling die 10 isolettes en 15 wiegjes omvat en waar veel bewakings apparatuur wordt gehanteerd, kan binnen kort geplaatst worden een vac. nr. 644.51.A.39.LD Kinderaantekening of specialistische opleiding voor pas geborenen is niet vereist, doch strekt wel tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 2336 bruto per maand. Verdere promotie is in de toekomst niet uitgesloten. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevr. zr. C. M. Paul. coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, tst. 2860 en/of dr. J. H. Ruys, lector Neonatologie, tst. 4909. Oncologie/Radiotherapie - Ambulatorium Op deze afdeling, die 30 bedden omvat, kunnen geplaatst worden vac. nr. 789.1.53.A.39.LD Tevens kunnen op deze afdeling geplaatst worden vac. nr. 789.2.53.A.39.LD Plaatsingsmogelijkheden zijn: avonddiensten - min. 2 volledige diensten van 14.30 uur - 23.00 uur öf gedeeltelijke diensten van 17.30 uur - 23.00 uur; nachtdiensten - 1 öf 2 maal per maand 7 nachten. Plaatsing zal hoofdzakelijk geschieden in het Ambulatorium-team; de bereidheid om ingezet te worden in het Oncologie/Radio- therapie-team dient echter aanwezig ie zijn. Op het Ambulatorium worden patiënten verpleegd voor diverse specialismen van het Academisch Ziekenhuis, die kortdurend worden opgenomen voor een omschreven ingreep, analyse of therapeutische behandeling. Verlangd wordt: - diploma ziekenverpIeging-A, H.B.O.-V, M B O. V. - enthousiasme voor deze zeer gevarieerde vorm van patiëntenzorg; - goede contactuele eigenschappen; - de bereidheid in teamverband te werken. Salaris max. 2102 bruto per maand, promotiemogelijkheden zijn in principe aanwezig. Informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. zr. S. Vilbach, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 14 7222, tst. 2249. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 bruto per maand. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 22