BETER LEVEN iriseZfe Hooghoudt OLGA ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1976 Horizontaal: 1. Verbinding; 7. ommekeer; 13. bloedvat; 14. onderofficier (afk.); 15. muzieknoot; 16. vruchtbare plaats in de woestijn; 17. keukengerei; 19. bomen, waarin volgens liedje de uil zat; 21. bijwoord; 23. laagte tussen bergen; 25. inwoner van Ierland; 26. sociaal-economisch (afk.); 32. voorzetsel; 33. infectieziekte, die in Nederlands „klem" heet; 34. goud (Frans); 35. recht van voorkeur bij koop; 37. bewijs, dat verdachte zich elders bevond; 40. vader; 41. strijdperk; 45. in orde; 51. santé; 52. vorm van trainen; 54. wereldtaal; 55. praktische wenk; 57 Europese gemeenschap; 58. ontkenning; 59. wat oxydatie tegengaat; 63. omlijsting; 64. overtrek van bedden; 65. schoenmakerswerktuig. Verticaal: 1 Bedehuisje; 2. ordedienst (afk.); 3. achterste deel van de hals; 4 deel van de trap; 5. loonslaaf; 6 geld. dat voor doortocht betaald moet worden; 7. wasmiddel; 8. onze leefomgeving; 9. mannetjeseend; 10. voorzetsel; 11. spil; 12. elkeen; 18. de vrouw van Eerste prijs: De nieuwe Ford Fiesta L.. net als zijn broers erg veilig en zeer betrouw baar. Winkelwaarde 11.159.-. Aangeboden door FORD NEDERLAND. Tweede prijs: 5.000.- con tant in 't handje, belasting vrij. U kunt er mee doen wat u maar wilt Derde prijs: 2.500.- even eens contant in 't handje, ook belastingvrij. Te beste den zoals u zelf beschikt. Vierde prijs: Een AEG afwas machine Type Favorit de Lu xe E. ter waarde van 2.065.-. Aangeboden door NV Electriciteitsrnij. AEG Am sterdam. Vijfde prijs: Een Kaiser Kleurvergrotingsapparaat met lens Schneider Componar C ter waarde van ca. 1.200.-. Nieuw op de markt, een ge schenk van Transcontinenta BV Amsterdam. Zesde prijs: retourpassage voor 2 personen in special cabin (plus auto) Europoort- Huil ter waarde van 950,-. Aangeboden door North Sea Ferries. Rozenburg (Postbus 1123). Zevende prijs: Een Sankyo Sound Camera XL-25 S ter waarde van 945.-. Een ge schenk van Transcontinenta BV Amsterdam. oom; 20. eetgelegenheid voor studenten; 22. dier. dat deelneemt aan wedrennen; 24. plant; 26. Parijse universiteit; 28 verzadigd; 29. heilige (afk.); 30. voorzetsel; 31. vrouwelijk schaap; 35. niets meer over; 36. iemand van gemengd Europees en inlands bloed. 38 verbond; 39. dat bent u zelf, 41. Amsterdamse dierentuin; 42. regeringsmaatregel (afk.); 43. de onbekende; 44. bloem; 47. tegenover zuid; 48 scheikundige verbinding; 49. muziekinstrument; 50. afloop; 51. kleinste vinger; 53. kampeerverblijf; 56. de posterijen; 57. eikeschors; 60. tweeklank; 61. we; 62. de nationale eenheid (afk.). Achtste prijs: Een Pelgrim Gasfornuis Type 230 RTLV. wit met gekleurd dashboard, met afdekplaat ter waarde van 740,-. Een geschenk van Pelgrim BV. Gaanderen. Negende prijs: Een Sankyo Filmcamera CM 400. ter waarde van 609,-. Aange boden door Transcontinenta BV A'dam. Tiende prijs: Een droogauto- maat, Kompakt Droger Type N 30. Een geschenk ter waarde van 518,- van Za- nussi BV te Alphen a/d Rijn. Een prachtige SAROME-aanste- 200.— Aangeboden door SA- Electr.c Nederland BV te Rijswijk. Tien prijzen: Een Martex electri- 119.Aangeboden door M TEX-Holland BV te Haarlem. pen. van 45.- en aangeboden Zeven prijzen: Een Zareska-kruis- 20.—. compleet met wol. naald, stramien en werkbeschrijving. Een geschenk van Hageo. Hen- lanse schapewollen autowas- indschoen Giemme NT. rubber Vinkelwaarde 13.95. Een BOSCH Halogeen-misi penset TOURING-R in doe zelf-verpakking (geheel coi pleet). Een geschenk ter w van 120,92 van Willem vi Achttien prijzen: Een tafellaken Twee prijzen Een Martex-Nigro Fonduepan (electrisch). een ge schenk van 169 van MAR- TEX-Holland BV te Haarlem Een Inventum éénpersoons zwak- 9 158,—. Aangebo- I Conti TS s iental Rubber BV rloge het i le^an'/slf schenk van Importeur t Type HK ran 99 aange- loninklijke Fabrii Een geschenk van Moulin fioaooa- contant, belastingvrij Te besteden naar eigen keuze. Denkt u eens in wat u daarvoor allemaal kunt kopen of wat u daarmee kunt doen. Dromen worden werkelijkheid. Per postgiro, voordelig en eenvoudig: u maakt minimaal 1.25 over op boven staande girorekening. De slagzin (slechts één per girokaart) schrijft u op de voor de onder "Mededelingen" Géén girobe taalcheques inzenden. (Zie voorbeeld) Per briefkaart: naast de normale porto van 40 cent plakt u tenminste 1.25 (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Neder landse postzegels extra ten bate van het Nationaal Fonds Beter Leven. Vermeld duidelijk naam en adres (liefst in bloklet- ters) en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. (Zie voorbeeld) Oplossingen u mag net zo veel inzen den als u wilt moeten zaterdag a s. in ons bezit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart of een aparte brief kaart gebruiken. De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J. H. Birkhoff in Den Haag. bij wie ook de oplossingen en het daarin voorko mende aantal letters voor de periodeprij- zen zijn gedeponeerd Over de uitslag kan niet worden gecorres pondeerd of getelefoneerd. Gewonnen i.. prijzen kunnen niet worden geruild, even min kan daarover worden gecorrespon deerd met de betreffende fabrikant of de- BELANGRIJK: Tel vooral het aantal let ters M dat vóórkomt in de oplossingen van de puzzels 1. 2. 3. 4 en 5. Noteer het aantal Mét de slagzin van puzzel 5 vra gen wij u het totale aantal letters M uit die eerste 5 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de prachtige periode- prijzen. U weet het: voor elke periode (er zijn er 5) geldt een letter. Uit die 5 letters moet u een woord vormen, waarmee de Super- finaleprijs of een van de finaleprijzen kan worden gewonnen. BRIEF KAA RT hsii Alphens Dagblad Postbus 10109 p£d Een hairstyler. Type GH 2. I Wolspinnerij NV te Leiden. Twee prijzen: Een Neveda V pakket (dessin 7603). ter wa van 30.—. Ook een geschi van de Leidsche Wolspinnei jsblokjeshouder. magneti sche flesopener. vleesschalense waarde van 125.—. Een ge schenk van Verkoopmij Plastic Varia BV te Geldrop. tiger products ian Molen Techniek BV, Eerste prijs: 5 000.- con tant. belastingvrij. Om te ko pen waar u tot nu toe niet aan toe kwam. Tweede prijs: Een luxe Phi lips all-transistor. 66 cm grootbeeld, kleurentelevisie. Winkelwaarde 2.545.-. Een geschenk van Philips Neder land BV. Derde prijs: 2 500.- handje contantje. belastingvrij. Om wensen mee te vervullen. Vierde prijs: Een Olga Springboxcombinatie. Be staande uit een stalen onder-i stel. een dikke polyetherlaag en een matras. Geeft uw slaapkamer meteen allure. Een geschenk van Olga Ma- Een Aero Flame Hobby Set. Eerste prijs: De nieuwe, klei ne Ford Fiesta Ghia. optima le luxe en comfort gecombi neerd met veiligheid en be trouwbaarheid. Een ge schenk van FORD NEDER LAND met een winkelwaarde van 13.427.- Tweede prijs: Een totaal ver zorgde 27-daagse rondreis door Indonesië - Java, Bali. UNITRAVEL Sumatra - voor 2 personen, ter waarde van rond 10.000.-. Deze unieke reis wordt aangeboden door het Reisbureau UNITRAVEL in Den Haag (tel. 070-60.88.37). specialisten in Indonesïe-rei- Derde prijs: Een massief ei ken parketvloer van ca. 40 m2, of meer indien de huis kamer groter is. dan wel naar keuze massief kambala, massief massanda of massief bruinhart, alles 23 mm dik. Een geschenk van rond 5.000,- van Noordelijk Dis count Parket, dat ook het leggen van de vloer en de afwerking verzorgt. JONGE DUBBELE GRAANJENEVER Twee prijzen: Een verlichte globe Vijfde prijs: Een Singer zig zag naaimachine Type Star let Compact Model ter waar de van 649.- aangeboden door Singer BV te A'dam. cartons 24 blikken ter waarde van 542.88. Feest met Skol in blik. Uit en thuis - Skol. Thuis bezorgd door SKOL Brouwerijen NV Breda. Zevende prijs: Een Peugeot Trimfiets. goed voor uw ge zondheid. U wordt kilo's lichter en uw conditie beter. Vierde prijs: Twee vliegtic kets a 2.0Ö0.- per stuk. U kunt e vliegen of reisdoel. U vliegt met de Bel gische Luchtvaart Maat schappij Sabena. Vijfde prijs: De nieuwe Sin ger Futura zig-zag naaima chine met elektronisch brein, een openbaring op het naai- gebied. ter waarde van 1.699,-. Deze primeur wordt aangeboden door Sin ger B.V. Zesde prijs: Voor een heel jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blikken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen B.V. te Breda. Zevende prijs: een retour voor twee personen (plus au to) in special cabin van Eu ropoort naar Huil. aan boord Zeven pri|zen Een Zareska-kruis- steekloperpakket. winkelwaarde 37.—. compleet met wol. naald, stramien en werkbeschrijving. Aangeboden door Hageo. Henge- Waarde 500.- Een ge schenk van Cycles Peugeot Nederland NV te Weesp. Achtste prijs: Een waarde bon van 500 gulden te be steden bij èén der filialen van M. J. Witteveen's Mode magazijnen. Negende prijs: Nog een waardebon van 500.- te besteden bij één der filialen van M. J. Witteveen's Mode magazijnen. Tiende prl|s: Een prachtig Neveda Smyrnakleed (dessin 3159S), een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij NV te Leiden ter waarde van 400,- van de comfortabele ferry schepen van North Sea Fer ries. Rozenburg (Postbus 1123). ter waarde van 950.- Achtste prijs: Kindermann automatische diaprojector model 1800. Winkelwaarde 329.-. Een geschenk 1976, nr. L 0 /760/020/048 aan tionaal Fonds Beter L ven'' (Nat. Rheuma OPLOSSING PUZZEL 1: WELKOM BU HET BEGIN VAN OE SERIE WEEKHOOFDPRIJZEN 5000,- kontsnt: C H van Doren. Oeralweg 78. Tilburg Een Philips kleurentelevisie: W v. Steeg. Schulpkamp 29 I. Nijkerk. 2500,- kontant: E. S M Brekelmans-Hendriks. Dougiaslaan 1. Rosmalen. Een Olga springboxcombinatie: WEEKPRIJZEN Een Singer naaimachine: J Wubben-v d. Eijk. Delftweg 36. Rijswijk (Z H Een half Jaar Skol bier: J. Th Beenties-Zijp. Wenckerv bachstraat 10, Velsen-Noord. Een Peugeot ti J A Harleman. Aubadestraat 9. Apeldoorn Een Waardebon van Wltteveen Hobbemastraat 1. Park Schoonoord 30. een Klndermani Bloemstede 536, Maarssen; Th W. Zoom, een Citizen Quartz Cryston LC wekkerhortoge: J H W Bethbeder, Dillenburg 92. Doorwerth. J Bosboom. De Pa rijs 13. Vriezeveen, W van Burge- - - ord 30. Hooa- iann dlaprojek- Hooghoudt dran- Vossenst' 61. Maastricht, een Irlset ket: H Joeke. Veurseweg schoten, een Hooghoudt kenpakket: E Kat-Busch. Dr Wi|- mansstraat 8. Oostzaan (NH). L. H Jansen. Zuthemerwea 23. Hei- no post Zwolle. J. Bal. Ruimzicht 262. Den Haag. M F H Jonkhout. Sionsweg 57. Maastricht; F Ver- heyen. Udenseweg 10. Zeeland. W. Drost. Tuinkade 21. Zaandijk; N. J. J Monsma. Landzijde 411. duepan: Mevr Klerks Bergmann. C S Melsert-Duran. Gr hel NBreen Martex electrlsche deken: Mei J van der Roest. Kamperfoeliestraat 54, Den Haag. J Knoop-Versteegen. Koren bloemstraat 24. Nijmegen; J. Th. J M Bode, Narcissenstraat 37. Heteren. J van der Zwan. Sinaas appelstraat 64. Den Haag, B. vijk-Langhout. Zwanenwater chine: H M Breeveld. Bossingel 16. Bladel. een Braun hairstyler: J van de Haar, Zuilenstem 4. Ede; een Aero Flame Rechaud: L G. van Putten. Dr. Plesmanlaan 358. Maarssen. een Neveda Wand kleed: A. J. Walg. Staringstraat 6. Nijmegen, een Braun atoomkruF tang: G. L M Hagenaars. Gose- 54. Nw-Vennep. L van Lieshoud, lingstraat 88. Tegelen. een „Duet" theepot: Mevr de Rooy. Cro Inventum zwakstroom onderde ken: J Kroon Turkstra. Sunname- straat 12. Beverwijk, een Boech Halogeen-mlstlampeni R Verhaller.. Patrijsdonk 36, Veg- gen. J van Rosmalen. Provmoale- weg 41. Maren-Kessel; L Wijnho ven. Hof laan 17b, Groesbeek (GldL Martens. Alex Schaep- 104. Schiedam. J. Glas. Dorps- Smid. Achterse Kamp 19. Roden Toorn - Dreen Moulinette keukenma- Bathn lan. Deventerweg 24 i (Ov); M. Kamphuis ?rstraatweg 10. Droog. Voltastraat 6. Umuiden. J W de Gootjer. Here. Segherplem i 3. Heem- tede; A Hoekstra, Adriaan Bout- lan 4. Lieshout. W Bijl. v Borse- Emdhoven, J P M vd laak-Dek- kers. Heusdensebaan 96. Oister- wijk. P Haazebroek. Mathenesser- laan 18. Rotterdam. P j Burg graaf. Amstelstraat 83. Utrecht; Mevr Nieuwenhuis. Leemsteeg 6. Wilp bij Deventer. G. C K Ger- brands-van Beusekom. Endegees- kop en schotels: J Dijkstra. G. Doustraat 100. Groningen, een Zareska-krulssteekkussenpakket: P de Jong. Bodepad 33. Goirle. H Bogaarts. Vondellaan 25. Ber gen op Zoom. G F Pluimers. Holterweg 16. Markelo. C C No tenboom. v Brachtstraat 42. Pij- nacker. L M P Benmng. Vlaan- derenstraat 29. Beverwijk. K. G. Wubboït-Keizer. Hofst. de Groot kade 34. Groningen. R E Seg- Enschede. E J Blijievens-Meijers. v Duivenvoordeln 18. Geertr berg (NBr). D Muntinga-Weisenbach. Piersonpad 1. Hoogezand (Gr). P. v Eijsdea Linnaeusstraat 112. Den Haag. F. C vd Willigen Antwerpenstraat 124. Breda. H de Boer. F Schurerstraat 23. Henge lo Ov H Kieft, Liebergerweg 132, Hilversum. M Oud-v d Sol. Bin nentuinen 29. Loosduinen. A G Snip. Mauvestraat 38 achter. Apel- NBr. L G. Konin man. Troelstraka Haag. een schsj washandschoen: A J Buik. Gr. v Pr.nstererlaan 52. Baarn; G. Mekelenkamp. Schotakker 43. Epe Gld G v d Lin' hoff. T Swafert 82. Hengelo Ov.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 19