AUTO BIERMAN'S JUBILEUM ESTAFETTE auto bierman bv 15 JAAR LESKl MEUBELEN 18 september: Bekendmaking Dijkgraaf en hoogheemra den van het hoogheem raadschap van Rijnland; maken hierbfl bekend, dat met ingang van 20 septem ber 1976 gedurende 30 da gen voor een ieder ter in zage ligt een beschikking met bijlage uit hoofde van artikel 5 van de verordening waterkwalifeit Rijnland, houdende vergunning, ver leend aan de gemeente Leiden, voor het door mid del van nooduitlaten lozen van afvalwater, afkomstig het sportveldencom plex recreatiedeel Mors- kwartier. in de boezemsloot langs de zuidoostelijke zijde van de Haagse Schouwweg. Genoemde beschikking met bijlage ligt gedurende kantooruren ter inzage: ter Griffie van de Provin- Noord-Holland, Dreef 3 te Haarlem; ★-terGriffie van de Provin cie Zuid-Holland, Konings kade 1 te 's-Gravenhage; ter secretarie van de gemeente Leiden; ter secretarie van hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Gedurende de termijn van tennzageliggmg bestaat r belanghebbenden de mogelijkheid om tegen deze beschikking in beroep te gaan bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Dreef 3 te Haarlem en bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Konings kade 1, te 's-Gravenhage. Leiden, 8 september 1976. Dijkgraaf en hoogheemra den voornoemd. J. van Knobelsdorff. dijkgraaf. B. Plomp, secretaris-rentmeester. Op 18 september organiseren wij een estafetteloop tussen onze drie vestigingen van Auto Bierman. We starten om 9 uur in Voorhout en gaan via Leiden en Katwijk weer naar Voorhout, waar de lopers c.a. 10.30 uur verwacht worden. Tijdens deze spectaculaire manifestatie kunnen alle sportclubs uit de omgeving tonen wat ze waard zijn. Voor de winnende club stelt Auto Bierman geldprijzen met een totaal van 3750.- ter beschikking. Auto Bierman gesloten tussen 8 en 11 oktober. Op die dagen zijn we namelijk met het gezamenlijke personeel op reis. Leiden: Katwijk: Voorhout: Oegstgeesterweg Valkenburgseweg 2 lac.van Beierenweg 31 Tel. 071-140447 Tel. 01718-71704 Tel 02522-10105 250 cm breed. EIKEN WANDMEUBEL ROLAND Een werkelijk schitterende wand, gemaakt van uitgezocht eiken. Voorzien van alle moderne snufjes en plaats voor al uw wensen. Prachtige afwerking en volledige garantie. EaKXSk Leski Jubileumprijs: Wt Koopavondelke donderdag tot 9 uur Den Haag Wagenstraat 123 Rotterdam Nieuwe Binnenweg 421 Vlaardingen Hoogstraat 206

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16