ZEEMAN TEXTIELSUPERS CHEF-CHEFFIN ZEEMAN TEXTIELSUPERS inVoonchoten manfield r L 1 en Medische Faculteit Leiden \TTLJ1L opleiding filiaalmanager afdelingsassistente (E.E.G.) In een groot aantal plaatsen exploiteren wij textielsupermarkten. Vooreen aantal vestigingen, o.a. te Leiden, Wassenaar, Den Haag, Amsterdam, zijn er plaatsingsmogelijkhe den in de functie van Bent U thans een jonge enthousiaste verkoper/verkoopster met ai enkele jaren verkoopervaring - behoeft niet uitsluitend textiel te zijn - dan kunt U na een grondige opleiding snel doorgroeien naar deze functie. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op de belangrijkheid van deze functie. Wilt U vooraf meer weten, belt U dan onze rayonleider de heer A. Kuyper. telefoon, alléén 's avonds 01720-74919. Uw schriftelijke sollicitatie, liefst met pasfoto, gaarne aan ons hoofdkantoor: a. Vakbekwaamheid Autobedrijf (patroonsdiploma) b. Handelskennis Motorvoertuig- en Fietsbedrijf (middenstand) c. Detailhandel (Ondernemer voor het Motorvoertuig-en Fietsbedrijf) HingenStichting Vak Motorrijwiel on Aanverwant bedril» "VAM ten Telefoon 01717-4 s als overdag worden gevolgd. Vcencndaal, Voors Riinhavenkade 8 Atohen aan den Rijn Telefoon 01720-94951. Onze onderneming is een snel groeiend filiaal bedrijf, gespecialiseerd in exclusieve modeschoenen en tassen. Met het oog op nieuwe filialen, welke in diverse grote steden geopend zullen worden, zoeken wij contact met energieke jonge mensen die in aanmerking willen komen voor onze eenjarige De mensen die wij zoeken moeien in de eerste plaats beschikken over leidinggevende en contactuele eigenschappen. Hun opleiding ligt op MAVO-niveau en zij zijn tussen de 23 en 30 jaar oud. Ervaring in de schoenen- of lederbranche is een pré, maar geen vereiste. Tegenover inzet en betrokkenheid stellen wij een uiterst zelfstandige functie met ruime toekomstmogelijk heden en een goede honorering. Een prettige werksfeer en een prima begeleiding geven onze medewerkers ruime mogelijkheden tot eigen initiatief en ontplooiing. Uiteraard zijn de sociale voorzieningen zodanig als van een modern bedrijf verwacht mag worden. Geïnteresseerden worden uitgenodigd te schrijven aan Postbus 3064, Den Bosch. modeschoenen en tassen TE KOOP AANGEBODEN EENGEZINSWONING van 3 slaapkamers en 9 50 me ter lange leefkamer en een flinke tuin Omgeving Noord. Vraagprijs 55.000,- In ruil voor eengezinswoning. Brieven onder no. 35235 bur. van dit blad. Gebr. Heemskerk groothandel in groente en fruit vraagt ervaren CHAUFFEUR in bezit van groot rijbewijs. Aanmeldingen van maandag t/m zaterdag van 9.00 uur tot 18.00 uur Telefoon 071-765740 Verhuizingen door geheel Europa. Pianotransport Telefoon 125468—124060 MIDDELSTEGRACHT 36 - LEIDEN dvd P'fffbwiJn j évd"" ij; VERPAKKINGEN VOOR OVERZEE VERWARMDE BERGPLAATS VOOR INBOEDELS. HONDA GOLD WING „Amerika" uit voorraad leverbaar. Honda Honda Suzuki Suzuki Yamaha Benelli Triumph 125 cc 1976 250 cc 1972 350 cc 1975 550 cc 1974 650 cc 1972 750 cc 1975 750 CC 1975 Haagsche Schouw 296-300, Leiden Telefoon 071-764062. Op de afdeling Recreatie/Dagrecreatie is wegens vertrek van de huidige medewerkster de vakature ontstaan van De werkzaamheden bestaan o m uit: - typewerk; - bijhouden van het archief; - aannemen van de telefoon; - verzorging van de administratie; - het eventueel assisteren op een van de andere sekties van de afdeling recreatie. Kandidaten dienen te beschikken over: - een MAVO-opleiding; - een typediploma (liefst aangevuld met een steno-diploma); - bij voorkeur belangstelling voorde recreatieproblematiek Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken/Centrale Directoraten. Wassenaarseweg 220. Den Haag Telefoon 070-264426 toestel 2123 klinische Neurofysiologie In verband met de pensionering van de huidige functionaresse kon de functie vrij van hoofdlaborante vac.nr. 520.74.A.36.LD Taak: het geven van leiding en instruktie aan gediplomeerde en leerling-laborantes; organisatie van de uitvoering van het weekprogramma: het voeren van besprekingen met het hoofd van de afdeling m.b.t. patiënten, apparatuur en laborante» het geven van onderwijs aan de leerlingen van de regionale laborantenkursus. Een eigen werkkamer wordt ter beschikking gesteld. Verlangd: minimaal laborante B-diploma, bij voorkeur diploma-C Leidinggevende kwaliteiten en goede contactuele eigenschappen, organisatorisch inzicht, goede onderwijscapaciteiten, betrokkenhei» bij research. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door dr.H. A. C. Kamphuisen. lector, hoofd van de afdeling en mevr. zr. P. A. V. Volker (hoofdlaborante). tel. 071 - 14 72 21 tst. 21 <*8. Kindergeneeskunde secretaresse (t.b.v. de hoogleraar) vac.nr. 610.10.A.36.LD Taak: het verzorgen van de correspondentie, typen van brieven en verslagen (veelvuldig in het Engels), het bijhouden van een uitgebreid documentatiesysteem. Verlangd: middelbare school opleiding. kennis van de Engelse taa\ enige kennis van medische terminologie. Ervaring als secretaresse is gewenst Pathologische Scheikunde analiste vac.nr. 410.65.A.36.LD Taak: het verrichten van hormoon bepalingen in bloed en urine. Verlangd: diploma H.B.O.-A (klinisch) chemische of biochemisch» richting. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door dr. A J. Moolenaar. tel. 071 - 14 72 22, tst. 4356. Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium analist m/v (bacteriologisch) vac.nr. I6.376.R.36.LD Taak: assisteren bij een onderzoek ten behoeve van de sectie zieken- huis-epidemiologie in nauwe samenwerking met de bacterioloog en de infectie-commissie. Verlangd: M.B.O. medische richting, bij voorkeur H.B.O.-A medische richting. Salaris max. 2102 bruto per Vrouwenkliniek secretaresse stafmedewerkers vac.nr. 16.436. R.36.LD Taak: verrichten van alle voor komende secretaresse-werkzaam heden t.b.v. enkele stafmedewerker' van de Vrouwenkliniek. Verlangd: middelbare school opleiding: secretaressediploma: goede typevaardigheid: kennis van de moderne talen en van de medische terminologie: zelfstandig kunnen werken. Leeftijd van ca. 25 tot ca. 30 jaar. Salaris max. 1925 bruto per maand. Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde Stofwisselingsziekten en Endocrinologie secretaresse vac.nr. 16.437.R.36.LD Taak: het organisatorisch en administratief terzijde staan van de hoogleraar. Gezien de vele contactei binen en buiten de afdeling zullen goede contactuele eigenschappen en het vermogen om - waar mogeli - zelfstandig beslissingen te nemen bij de beoordeling een grote rol spelen. Verlangd: H.B.S., M M S. of Gymnasium: secretaresse-opleiding Schoevers en/of meerdere jaren ervaring als secretaresse: goede typevaardigheid: goede beheersing van de Engelse taal: groot verantwoordelijkheids gevoel en accuratesse; vermogen tot het efficient en tactvol organiseren van de werk zaamheden: ervaring in of belang stelling voor een werkkring in een medisch-wetenschappelijke omgeving. Salaris max. 2102 bruto per Centrale Dienst Informatie verwerking leerling-operator vac.nr. 072.41 .A.36.LD De Centrale Dienst Informatie verwerking zoekt een medewerker, die tot computeroperator wil worden opgeleid. Tijdens de opleiding en ook daarna maakt hij deel uit van het Bedrijfs bureau. welke het beheer heeft ovej de apparatuur. Onder leiding zal men de computersystemen leren bedienen en tevens alle werkzaamheden verrichten, die iemand tot een all-round operator doen worden. Gedurende de werkdagen wordt in twee shifts gewerkt. Verlangd wordt een diploma MAVO-4, waarbij goede cijfers voor de exacte vakken een vereiste Leeftijd: 20-25 jaar. Men zal woonachtig dienen te zijn in Leidet of zeer directe omgeving. Dienst Personeelszaken secretaresse/ administratief medewerkster vac.nr. 032.07. A.36.LD De werkzaamheden die door een team van vier secretaresses worden verricht bestaan voornamelijk uit het bieden van secretariële en administratieve ondersteuning aan een achttal personeelsconsulenten en een algemeen medewerker. Belangrijke onderdelen van de taak van de secretaresse zijn: - het mondeling en telefonisch te woord staan van bezoekers en sollicitanten, het maken en doorgeven van afspraken en verstrekken van inlichtingen; - het ontvangen, verwijzen en aandienen van bezoekers, zoals sollicitanten, personeelsleden en uitzendkrachten'. - het regelen van keurings afspraken; - het verzorgen van correspon dentie alsmede het typen van nota's, verslagen, functie beschrijvingen en overzichten; - het bijhouden van een documentatie betreffende beschrijving en waardering van functies en personeels beoordelingen. Verlangd: diploma H.A.V.O. en secretaresseopleiding of M.E.A.O. secretariële richting: ervaring met secretariele werkzaam heden en belangstelling voor de personeelssector strekt tot aan beveling. Salaris max. 1925 bruto per maand is te zijner tijd niet uitgesloten. Neurologie administratief medewerkster (t.b.v. het Medisch Secretariaat) vac.nr. 500.07.A.36.LD Taak: dagelijks inzamelen, controleren en opbergen van patiëntengegevens in mappen (statussen) en verrichten van archiefwerkzaamheden, typen van patiéntenbrieven, wetenschappelijke artikelen en lijsten en bijhouden van gegevens per diagnoseen per jaar. Verlangd: middelbare opleiding, type-diploma en enige administra tieve ervaring. Bereidheid om met collega's samen te werken en zonodig voor hen in te vallen is noodzakelijk. Salaris max. 1809 bruto per maand. Technische Dienst administratief medewerkster vac.nr. 010.07.A.36.LD Taak: het verrichten van alle voorkomende secretariaatswerk zaamheden zoals postbehandeling. dossiervorming, registratie en typewerk. Verlangd: M.A.V.O. of vergelijk bare opleiding, type-ervaring. Salaris max. 1809 bruto per maand. Commerciële Dienst Drukkerij Bij de centrale drukkerij kan worden geplaatst een medewerker vac.nr. 909.07.A.36.LD die als taak krijgt: voorsnijden; schoonsnijden; vergaren; perforeren; nieten; vouwen; en overige werkzaamheden die nodig zijn om de drukwerk orders af te werkën en af te leveren. Verlangd: een goede algemene ontwikkeling en daadwerkelijke ervaring in het drukkerijbedrijf. Bereidheid om in teamverband te werken. Leeftijd vanaf ca. 30 jaar. Salaris max. 1809 bruto per maand, met een diensttijd uitloop tot 1984 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De genoemde salarissen zijn exclusief een extra toelage van 30 per maand. ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden (betr. vacature R) aan de afdeling Werving en Selectie RUL. Stationsweg 46. Leiden, en (betr. vacature A) aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 18