t Hoogovens heeft het werk dat u zoekt. ec*SF' Het Tapijtcentrum lemso Produktieman hoogovens Produktieman staalfabriek Kraandrijver HOOGOVENS IJMUIDEN CONCORDIA MAVAS VERZEKERINGSINSPEKTEUR kelners en serveersters WOD® VERTEGENWOORDIGER/ADVISEUR VERPAKKINGEN MAGAZIJNMEESTER 2 MAGAZIJNMEDEWERKERS BANKWERKER MACHINELASSER (in 4-ploegendienst) Samen met een aantal collega's gaat u een hoogoven bedienen. U begint als hulpsmelter en verdient direct al circa 26.850,- bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. (Het salaris geldt vanaf 21 jaar.) Een gerichte vooropleiding is niet vereist. In de praktijk leert u de verschillende werkzaamheden. Bij gebleken geschiktheid wordt u na een half jaar adjunct-smelter met een bruto jaarinkomen van ongeveer 27.750.-. Na een verdere praktijk opleiding van zo'n anderhalf jaar en een cursus van 3 weken kan benoeming volgen tot smelter. Het jaarsalaris is dan inclusief toeslagen inmiddels ruim 29.000,- Wie nog verder wil krijgt bij Hoogovens alle hulp voor studie. Mannen tot circa 40 jaar kunnen produktieman hoogovens worden. (in 4-ploegendienst) Als u niet ouder bent dan 40 kunt u geplaatst worden in één van de kleine ploegen van de staalfabriek. Het bruto jaarsalaris is vanaf 21 jaar ongeveer 25.800,- inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. In de praktijk wordt u vertrouwd gemaakt met de verschillende (in 4-ploegendienst) In de staalfabrieken rijden verschillende typen kranen waarmee enorme lasten heel nauwkeurig worden verplaatst. Met vaste hand en grote oplettendheid worden ze door de kraandrijvers in air conditioned cabines bediend. Hoogovens leidt mannen van 21 tot circa 35 jaar op tot kraandrijver. Veel prima voorzieningen De sociale voorzieningen bij Hoogovens zijn uitstekend. Er is bijvoorbeeld een prima pensioen regeling, er zijn vakantiefaciliteiten in binnen- en buitenland en er zijn eigen gratis busdiensten in een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot aan Leiden toe. werkzaamheden. Tijdens enkele korte cursussen krijgt u de benodigde theoretische kennis. Een vooropleiding op LTS-niveau kan daarbij van pas komen. Het salaris kan binnen 2 jaar oplopen tot circa 27.200,-. Wie hogerop wil krijgt alle hulp bij verdere studie. in opleiding Als kraandrijver in opleiding verdien u meteen al circa 25.800,- bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. Als u na ongeveer twee jaar verschillende typen kranen kunt bedienen, is het salaris opgelopen tot ongeveer 27.200,- bruto per jaar. Meer weten over uw mogelijkheden? Hoogovens geeft u graag vrijblijvend meer informatie over bovenstaande drie functies of over een van de vele andere mogelijkheden in de produktie of onderhoud. Als u de bon opstuurt naar Hoog ovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel), wordt omgaand contact met u opgenomen. U kunt ook bellen: 02510 - 94000. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie: Produktieman hoogovens Q Produktieman staalfabriek Kraandrijver in opleiding Naam:_ Geboortedatum:. Adres: Gehuwd/ongehuwd Als u oog hebt voor de moderne ontwikkeling in het verzekeringsbedrijf, nodigt Concordia u graag uit te solliciteren naar de funktie van Verzekerde en verzekeraar zijn in de moderne opvatting gelijkwaardige verdragspartners. Concordia heeft die filosofie altijd al aangehangen en groeit door z'n progressieve opstelling - o.a. op het gebied van de winstdeling! - zeer snel. Om de groei zonder schokken op te vangen zoeken wij voor het rayon LEIDEN/ALPHEN AAN DEN RIJN EEN VERZEKERINGSINSPEKTEUR OF-INSPEKTRICE Het werkterrein omvat Leven en Varia, waarbij ervaring op Levengebied essentieel is. Een middelbare schoolopleiding plus het diploma A of B van de Stichting Examens Assurantiebedrijf zien wij als een goede basis. De funktie is een zeer zelfstandige, terwijl de eigenschap om samen te werken met en leiding te geven aan een team van 25 a 30 tussenperso nen een vereiste is. Vooral in verband met dit laatste moeten sollicitanten bereid zijn mee te werken aan een psychotechnisch onderzoek. De honorering is volgens de landelijke normen terwijl de secundaire voor waarden - maar dat zal u bij een bedrijf als Concordia niet verwonderen - daarbij gunstig afsteken. Is uw belangstelling gewekt? Mogen wij u dan uitnodigen kontakt met ons op te nemen? U kunt dat doen door een sollicitatiebrief te zenden aan de Hoofdinspectie van CONCORDIA/MAVAS Oudenoord 10, Utrecht Telefoon 030-33 34 33 I Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk, post Noordwijkerhout, zoekt voor de afdeling arbeidstherapie een therapie-assistent(e) Hiervoor vragen wij: goede algemene ontwikkeling, minimaal Mavo-4 niveau; goede kontaktuele eigenschappen; handvaardigheid en bereidheid om o.a. een handwerkgroep te begeleiden. Minimum leeftijd 18 jaar. Salaris: minimaal f. 1.337,58 voor 18-jarigen en maximaal f. 1.800,03 voor 25-jarigen en ouder. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C. J. Jansen, hoofd arbeidstherapie, toestel 418. Sollicitaties aan Hoofd Personeelsdienst, Langevelderlaan 1, tel. 02523-3041. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Motel Sassenheim vraagt Leeftijd 17 tot 24 jaar. Sollicitaties na telefonische afspraak 02522-19019. Gevraagd: Part-time huishoudster Onze gedachten gaan uit naar een jonge of wat oudere vrouw die 4 middagen per week - dinsdag t/m vrijdag - in ons gezin met 3 schoolgaande kinderen het huishouden zelf standig kan waarnemen. Enige ervaring op kookgebied is gewenst. Wij wonen in het centrum van Leiden, er is meerdere hulp aanwe- Het VNO behartigt als centrale organisatie de gemeenschappelijke belangen van de on dernemingen in de industrie, bank- en verze keringswezen, verkeer, handel en visserij. ASSISTENT-ARCHIVARIS Het Verbond van Nederlandse Ondernemingen vraagt een assistent-archivaris op het centraal archief met zeven medewerkers. De activiteiten van het VNO op velerlei terrein brengen met zich dat er een grote verscheidenheid van dossiers in het archief aanwezig is. De dossiervorming vereist derhalve veel aandacht. Voor deze positie vragen wij daarom iemand die ervaring heeft in dossiervorming én postbehandeling. b.v.k. middelbare schoolopleiding diploma Bedrijfsarchiefkunde (GO) of Archiefverzorging (S.O.D.) dan wel gevorderde studie voor de opleidingen, leeftijd tenminste 25 jaar. Geboden wordt: een salaris overeenkomende met ervaring en genoten opleiding als mede goede bijkomende arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met opgave van volledige gegevens worden gaarne ingewacht bij het VNO. afdeling Personeelszaken, Postbus 2110, Den Haag. Voor een telefoni sche afspraak kunt U ons bereiken onder 070-81.41.71toestel 131 Verbond van Nederlandse Ondernemingen, Prinses Beatrixlaan 5 (Bezuidenhout), Den Haag. SLEUTELTJES tot 20 woorden 6,10 21-30 woorden 9,50 31-40 woorden13,25 41-50 woorden18,25 Teksten kunnen wij aanne men tot 14.00 uur dag voor plaatsing. Bewijsnummers 0,50 'Onze opdrachtgever, een dochteronderneming van een internationale houdstermaat schappij. is een gespecialiseerde industrie voor houten emballage en een handelson derneming in het westen van het land. Namens de directie roepen wii sollicitanten op voor de functie van Bij opslag en distributie van grondstoffen en producten is emballage niet weg te denken. De keuze van vormen en materialen zijn talrijk. Vooral de toepassingen van houten emballage zijn evenals de gebruikers ervan, in feite onbegrensd. Dit betekent voor de marktgerichte benadering van onze onderneming dat niet uitslui tend een gereed product geboden wordt uit een vastomlijnd leveringsprogramma. Integendeel er wordt gefabriceerd en geleverd volledig afgestemd op de wensen van de afnemer. Flexibiliteit staat primair. De combinatie: industrie en handelsafdeling, stelt de afnemer primair in staat het verpakkingsvraagstuk door een en dezelfde specialist te laten oplossen. Een der specialisaties die ongekende mogelijkheden biedt, is het fabriceren van een type verpakkings-unit, dat afwijkt van de conventionele kisten en kratten. Daarom is uitbreiding van het verkoopteam noodzakelijk Voor de jonge zakenman een CARRIÈRE functie met een enorme veelzijdigheid Het uitdagende ligt niet direct in het verkopen van een standaard verpakking aan afnemers in eenzelfde branche, maar in samenspel, in het helpen meedenken en oplossen van verpakkingsvraagstukken. Er wordt een beroep gedaan op eigen inventiviteit en creativiteit waardoor nieuwe toepassingen en afzetgebieden gevonden worden. Technisch inzicht is onontbeerlijk. Het bedrijf zorgt voor een verdere ontwikkeling van de nieuwe medewerker, en na een grondige inwerkperiode zullen zijn adviezen aan bestaande en potentiële afnemers worden omgezet in koopbeslissingen. Wij bieden: - prettig werkklimaat in klein team - vast salaris - pensioenregeling - onkostenvergoeding - auto ter beschikking Wij vragen: - prima verkoopcapaciteiten en - een middelbare opleiding - leeftijd rond de 25 jaar - woonachtig in de regio Haarlem-Den Haag - goede contactuele eigenschappen. hoofdstraat 345 sassenheim telefoon (02522) 19005 (3 lijnen) C.A. Ruigrok Industrie B.V. Zuidkade 114, Waddinxveen tel. 01828-6322 C.A. Ruigrok Industrie B.V. maakt meubelen voor bejaardenoorden, ziekenhuizen, kantines, theaters, universiteiten enz., of zoals wij dat noemen voor „zitten in het groot". Voor ons bedrijf in Katwijk vragen wij: Zijn werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het ontvangen, kontroleren en binnenboeken van goederen of diensten van derden. Hij dient leiding te geven aan 3 magazijnmedewerkers en verder zorgdragen voor een efficiënt magazijnbeheer. Tot hun taak wordt gerekend: het laden en lossen van vrachtwagens, het opbergen van meubelonderdelen in het magazijn en het distribueren van deze onderdelen naar de diverse afdelingen. Of iemand die hiervoor opgeleid wil worden voor onze punt-, stuik- en hoogfrequent lasmachines. Sollicitaties te richten aan de C.A. Ruigrok Industrie B V., Valkenburgse- weg 50, Katwijk aan de Rijn, t.a.v. de heerC. Martijn, tel. 01718-13943.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 24