fculttll Hoogovens heeft het werk dat u zoekt. Ben je een meisje met Mavo? Dan hebben wij een ieuke baan voor je. Egj amro bank Produktieman hoogovens Produktieman staalfabriek Kraandrijver HOOGOVENS IJMUIDEN i iCOATMIB» algemeen assistente e.e.g. laborant(e) Lerarenopleiding Technisch Beroepsonderwijs avondopleiding tot amanuensis WELKE AUTOMONTEUR ADMINISTRATEUR Onder verzekering? noomen b.v. verkoopster/caissière -w-randstad -w-randstad (in 4-ploegendienst) Samen met een aantal collega's gaat u een hoogoven bedienen. U begint als hulpsmelter en verdient direct al circa 26.850,- bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. (Het salaris geldt vanaf 21 jaar.) Een gerichte vooropleiding is niet vereist. In de praktijk leert u de verschillende werkzaamheden. Bij gebleken geschiktheid wordt u na een half jaar adjunct-smelter met een bruto jaarinkomen van ongeveer 27.750.-. Na een verdere praktijk opleiding van zo'n anderhalf jaar en een cursus van 3 weken kan benoeming volgen tot smelter. Het jaarsalaris is dan inclusief toeslagen inmiddels ruim 29.000,-. Wie nog verder wil krijgt bij Hoogovens alle hulp voor studie. Mannen tot circa 40 jaar kunnen produktieman hoogovens worden. (in 4-ploegendienst) Als u niet ouder bent dan 40 kunt u geplaatst worden in één van de kleine ploegen van de staalfabriek. Het bruto jaarsalaris is vanaf 21 jaar ongeveer 25.800,- inclusief de verschillende toeslagen. De vakantietoeslag komt daar nog bij. In de praktijk wordt u vertrouwd gemaakt met de verschillende (in 4-ploegendienst) In de staalfabrieken rijden verschillende typen kranen waarmee enorme lasten heel nauwkeurig worden verplaatst. Met vaste hand en groie oplettendheid v orden ze door de kraandrijvers in air conditioned cabines bediend. Hoogovens leidt mannen van 21 tot circa 35 jaar op tot kraandrijver. Veel prima voorzieningen De sociale voorzieningen bij Hoogovens zijn uitstekend. Er is bijvoorbeeld een prima pensioen regeling, er zijn vakantiefaciliteiten in binnen- en buitenland en er zijn eigen gratis busdiensten in een groot deel van Noord-Hollar:d en in Zuid-Holland tot aan Leiden toe. werkzaamheden. Tijdens enkele korte cursussen krijgt u de benodigde theoretische kennis. Een vooropleiding op LTS-niveau kan daarbij van pas komen. Het salaris kan binnen 2 jaar oplopen tot circa 27.200,-. Wie hogerop wil krijgt alle hulp bij verdere studie. in opleiding Als kraandrijver in opleiding verdient u meteen al circa 25.800,- bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. De vakan':etooslag komt da_r r.ï. g bij Alc v n ongeveer twee jaar verschillende typen kranen kunt bedienen, is het salaris opgelopen tot ongeveer 27.200,- bruto per jaar. Meer weten over uw mogelijkheden? Hoogovens geeft u graag vrijblijvend meer informatie over bovenstaande drie functies of over een van de vele andere mogelijkheden in de produktie of onderhoud. Als u de bon opstuurt naar Hoog ovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel), wordt omgaand contact met u opgenomen. U kunt ook bellen: 02510 - 94000. GROOTKEUKEN EN SANITAIR Op de verkoop van onze afdeling grootkeuken is plaats voor een Haar werk bestaat uit het telefonisch en schnftelijk bewerken van bouwbench- ten voor de verkoop van grootkeukenapparatuur aan potentiële afnemers in Nederland. Wij verlangen naast een goede schoolopleiding, ruime kantoorervaring, zowel commercieel ais administratief, goede contactuele eigenschappen en feeling voor service-verlening. Typevaardigheid is vereist Tijdens een gesprek, waarvoor een telefonische afspraak kan worden gemaakt geven wij graag meer imormatie over deze interressante job De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt een Vereist: Minimaal A-laborant(e) Geboden wordt interessant, vrijwel zelfstandig werk met moderne apparatuur. Eventueel is een part-time dienstverband mogelijk. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Perso neelszaken onder vakaturenummer: 76.75.34. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout J Organisatie ter bevordering telefoon 02523-8141 L\ van de Geestelijke Volksgezondheid Avondschool te 's-Gravenhage uitgaande van het NEDERLANDS GENOOTSCHAP CURSUSSEN VOOR: Bewijs Algemene Ontwikkeling Voorbereidende Lerarenopleiding Lerarenopleiding met de vakkencombinaties: Bouwkunde: Bouwtechniek Wiskunde of Natuurkunde Elektrokunde: Elektrotechniek Wiskunde of Natuurkunde Werktuigbouwkunde: Mechanische techniek Installatietechniek Wiskunde of Natuurkunde Wiskunde: Natuurkunde Pedagogisch Diploma Na-inschrijving: vanaf 7 augustus 1976 zaterdag van 9.00 tot 11.00 uur schoolgebouw Laakkade 400 te Den Haag. Aanvang cursus 16 augustus 1976. Medio augustus 1976 begint in de GORLAEUS LA BORATORIA van de RIJKSUNIVERSITEIT te LEI DEN de bij het Wetenschappelijk en Middelbaar Onderwijs. Kandidaten In het bezit van het einddiploma MA- VO—IV (wiskunde) of LTO-T genieten de voorkeur. Voor inlichtingen en aanmeldingen wende men zich tot de heer J. F. A. Meijer, administrateur van bovenvermelde cursus. Telefoon 071-148333, toestel 4715, Postbus 75 te Leiden. met technische en administratieve feeling, Brieven o. nr. 60037 bureau v d blad Binnenkort hebben we plaats voor medewerksters bij de Amro Kantorencentrale in Leiden. De Kantorencentrale is gevestigd in een modern en gezellig ingericht pand. Daar verrichten we allerlei administratieve werkzaamheden voor een aantal kantoren van de Amro Bank in de buurt. Daarvoor hebben we de beschikking over de modernste kantoorapparatuur. Ben je een akkuraat meisje tussen 17 en 24 jaar met MAVO en een type diploma of een aardige dosis type ervaring? Dan is een baan bij onze Kantorencentrale best iets voor jou. Je werkt in een team met leeftijd genoten. Aan een gemakkelijke schrijfmachine die met een computer verbonden is. Daarbij komt dat je alles wat je doet zelf kunt kontroleren op een beeldscherm. Een eventueel foutje kun je op die manier snel en gemakkelijk verhelpen. Als nieuwe medewerkster krijg je eerst een interne opleiding van een maand of twee. Je salaris is meteen al goed. Net als de overige arbeidsvoorwaar den, zoals o.a. een extra uitkering van 1/12 van je jaarsalaris, winstdeling, vakantietoeslag en totaal minstens 20 werkdagen vakantie. Ben je geïnteresseerd en zou je wel eens vrijblijvend een gesprekje willen hebben over werken op onze Kantorencentrale? Vul dan onderstaande bon in en stuur hem in een envelop naar: Amro Kantorencentrale Afdeling Person eelzaken Haarlemmerweg 2-4, hoek Maresingel. Leiden. Ik zou graag eens een gesprekje hebben over werken op een Amro Kantorencentrale. Naam Adres Woonplaats Geboortedatum - Opleiding STICHTING VERPLEEGINRICHTING "S0NNEVANCK" TE HILLEG0M Het bestuur van het verpleeghuis roept gegadigden op voor de funktie van Deze funktionaris zal onder meer worden belast met: Een hoogst onaangename zaak die jammer genoeg nog veelvuldig voorkomt. Noomen behoedt u daarvoor. Adviseert u tijdig over het aanpassen van uw polissen aan de waar devermindering van het geld. Houdt uw ver zekeringen bij de tijd. Noomen is NVA-assu- rantieadviseur. Dat is een waarborg voor on bezorgde zekerheid. Ook in geval van schade. TBK jifffVÉT" algemeen assurantiekantoor Burggravenlaan 11 Leiden Postbus262 Telefoon 071 1428 41' 1 Het samenstellen van de begroting en jaarrekening. 2. Het uitbrengen van tussentijdse verslagen. 3 Het bijhouden van de dagelijkse boekhouding van het verpleeghuis en de verpleegden. 4. Het bijhouden van de loonadministratie. Onze gedachten gaan uit naar een gegadigde met M.B.A.-diploma of gelijk waardige opleiding. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden is gewenst. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de Stichting Verpleeginrichting Sonnevanck" p/a Hofstraat 42 te Hillegom. Voor ons filiaal te Leiden, Beatrixstraat 15-17 vragen wij: Zij zal een interessante en afwisselende taak hebben en zij dient in staat te zijn service te verlenen. Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - vergoeding van reiskosten en bedrijfskleding. Indien u interesse heeft in deze funktie kunt u kontakt opnemen met de bedrijfs leider dhr. Van der Linden, telefoon 071-130129 Hij zal u graag inlichtingen verstrekken. Uitzendbureau VRAAGT MET SPOED m.i.v. 31 juli a.s. voor 2 nacht diensten in een bejaardencen trum in Voorschoten. ZIEKENVERZORGSTER m.i.v. 26 juli t/m 20 augustus voor alle diensten in een be jaardentehuis in Leiden. VERPLEEGKUNDIGEN A/8 voor een inrichting in de kust streek. Alle diensten, evt. part time, m.i.v. zo spoedig mogelijk voor enige maanden VERPLEEGKUNDIGEN A/B voor enkele maanden in di verse instellingen in Leiden en omgeving. Alle diensten. Uitzendbureau Kort RaDenburg 6, Leiden. Telefoon 071-149541, Groen- oord 76, Alphen a/d Rijn, tele foon 01720-92023 (tussen 14 00-17 00 uur). Bowling Alphen zoekt voor parttime bedie ning hoofdzakelijk 's avonds mannelijk personeel

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 14