I J sn samsom onderwijs PER Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden Z^RDW7[Ï3 Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden 1 ZSRW7E3 J m soneel sn samsom onderwijs chef mechanische werkplaats akoepedist m/v hoofd secretariaat m/v typiste verpleegkundigen verpleegkundigen part-time verpleegkundigen voor de nachtdienst administratief assistente WANTED aktieve jongeman besteller(ster)uitgeversprodukten Samsom Onderwijs bv is leverancier van schoolbehoeften, leermiddelen en uitgaven voor - tot dit momen voornamelijk - het basisonderwijs Daarnaast hebben wij ons - voort bouwend op een jarenlange erva ring - gespecialiseerd in het com pleet installeren van scholen. Voor onze directeur zoeken wij een secretaresse. De functie Voor een ervaren secretaresse be hoeven wij natuurlijk nauwelijks een toelichting op deze functie te geven. Zij is representatief en vaardig in het notuleren, zelfstandig verricht zij de dagelijks voorkomende secreta riaatswerkzaamheden. Ten aanzien van het algemene secretariaat geven wij haar bovendien gaarne de lei ding. Onze eisen Wij denken aan een jonge zelfstan dige vrouw van ca. 25 jaar. Zij is in het bezit van een middelbaarschool diploma (bijv. Atheneum) en heeft zeker ook een gedegen secretaresse- opleiding gevolgd. Met vakantie afspraken wordt rekening gehou den. Uw sollicitatie Hebt u interesse in deze veeleisen de, maar afwisselende functie? Aarzelt u <}an niet uw schriftelijke sollicitatie te sturen naar onze afde ling Personeelszaken, Wilhelmina- laan 1, Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer J. Tissingh. ICCJ Samsom Onderwijs is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A. W. Sijthoff's Uitgeversmaat- scnappij nv en Wolters-Noordhoff Technische Dienst vac. nr. 010.23.A.28.LD Taak: hij zal met een grote mate van zelfstandigheid belast zijn met de organisatie en het toezicht op de werkzaamheden van het aanwezige vakpersoneel. Verlangd: een M.T.S.-diploma-W of gelijkwaardig. Ervaring: in een leidinggevende functie in een machine werkplaats, belast met onderhoudswerkzaamheden, met raak vlakken aan de fijnmechanika. Leeftijd: tussen de 30 en 4Q jaar. Salaris ƒ2102 bruto per mand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Keel-, Neus- en Oorheelkunde Audiologisch Centrum (full-time of part-time) vac. nr. 585.7I.A.28.LD Taak: het verrichten van gehooronderzoeken (en gehoorrevalidatie) bij kinderen en Salaris max. ƒ2336 bruto per maand. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door drs. A. Spoor, hoofd van het Audiologisch Centrum, tel. 071 - 14 72 22.tst. 2493. Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde Polikliniek Algemene Inwendige Geneeskunde vac. nr. 3O0.07.A.28.LD De aan te stellen functionaris zal. ter ondersteuning van het hoofd van de afdeling, zelfstandig de administratieve organisatie van het Secretariaat regelen. Dit houdt o.m. in: - de coördinatie, verdeling en controle der werkzaamheden van het Secretariaat (het Secretariaat bestaat uit de typekamer, receptie/administratie en het archief - 14 personeelsleden): - het onderhouden van contacten en het deelnemen aan de dagelijkse afdelings bespreking. Verlangd: opleiding op middelbaar niveau, goede administratieve ervaring, bij voorkeur in een soortgelijke functie, alsmede contactuele en leidinggevende eigenschappen. Minimum leeftijd: 27 jaar. Salaris maximaal ƒ2102 bruto per maand, promotiemogelijkheden aanwezig. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. RECEPTIONISTE voor ziekenhuis in Alphen op afroep. CHEMISCH BACTERIOLOGISCH ANALIST voor frisdrankenfabriek in Bo degraven voor 2 a 4 weken. VERPLEEGKUNDIGEN ook nachtdiensten in Alphen voor onbep. tijd. VERPLEEGKUNDIGEN A, B EN Z in Leiden e.o. ZIEKENVERZORGSTER in Leiden e.o. ZELFSTANDIG WERKENDE KOK voor bejaardentehuis in Roe- lofarendsveen voor 1 mnd. INRICHTINGSKOK moet zelfstandig kunnen wer ken, voor 1 maand te Leiden. Luba heeft meer goed betaald tijdelijk werk voor vrouwen en mannen vanaf 18 jaar/Kom snel langs of bel Leiden: Nieuwe Rijn 35 tel 071 140341 Alphen a/d Rijn: De Aarhof 67 tel. 01720 - 94645 Gouda: Lage Gouwe 12 tel. 01820-23311 Zoetermeer: Croesingkplein 19 (wijk Palenstein) tel. 079-311515 SLEUTELTJES tot 20 woorden 6,10 21-30 woorden9,50 31-40 woorden13,25 41-50 woorden18,25 Teksten kunnen wij aanne men tot 14.00 uur dag voor plaatsing. Bewijsnummers 0,50 Op de Centrale Typekamer van de ANWB (bestaande uit c groep van 6 personen) ontstaat binnenkort een vacature voor een die belast zal worden met het typen van interne en externe correspondentie, rapporten, overzichten en stencils. Een en ander vanaf concepten als ook van dictaat. Gedacht wordt aan een kandidate vanaf 21 jaar met een oplei ding van enige jaren MULO/MAVO en enige kantoorervaring. Het geboden salaris ligt afhankelijk van leeftijd tussen fl. 1385,27 en fl. 1506,27 bruto per maand, met een uitloop naar fl. 1732,75. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken/Algemene Zaken, Wassenaarseweg 220, Den Haag. Tel. 070-264426, toestel 2171. Thorax-Chirurgie Intensive Care vac. nr. 224.53.A. 28.LD Op deze Intensive Care Unit (9 bedden) is men verantwoordelijk voor de post operatieve bewaking en verzorging van volwassenen en kinderen, die aan hart en Iongen zijn geopereerd. Heelkunde Intensive Care vac. nr. 212.53.A.28.LD Op deze Intensive Care Unit (14 bedden) is men belast met de post-operative bewaking en verzorging van patiënten met niertransplantaties, vaatziekten, verkeers- trauma's en patiënten die andere grote operatieve ingrepen ondergaan hebben. Voor beide afdelingen geldt: het bezit van het diploma ziekenverpleging A of diploma MBO V - H.B.O.-V. Ook 4e jaars leerling-verpleegkundigen die in de komende maanden eindexamen doen kunnen nu reeds solliciteren. Na gebleken geschiktheid voor dit werk kan men in aanmerking komen voor het volgen van de Intensive Care cursus. Salaris max. ƒ2102 bruto per maand. Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door de coördinerend hoofd verpleegkundige mevr. zr. A. Mol-v. d. Luyt (071 - 14 72 22 toestel 2337). Heelkunde diverse afdelingen vac. nr. 200.53.A.2S.LD Gestreefd wordt naar een diensttijd-regeling van bijvoorbeeld 1 week nachtdienst. 2 weken vrij. 1 week nachtdienst. Verlangd: diploma Ziekenverpleging A Salaris op basis van max. 2102.- bruto per maand. De onregelmatige dienst toeslag zal ca 40% van het overeengekomen bruto maand salaris bedragen. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de adjunct-directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. Voor de afdeling Uitgeverij Zoeken wij per 1 augustus a s. een die o.m. tot taak krijgt het telefonisch informatie verstrekken (zowel intern als extern), het verzorgen van het typewerk en het bijhouden van het archief. Wij denken aan een kandidate van ca. 18 jaar met een MAVO- opleiding, typevaardigheid en liefst enige ervaring in de admi nistratie. Het geboden salaris is bij 18 jaar f 1.061,18 bruto per maand. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken/Algemene Zaken. Wassenaarseweg 220, Den Haag Tel. 070-264426. toestel 2171. Seizoenarbeid. Wij vragen JONGELUI voor het bloemboHenpellen en lichte schuurwerkzaamheden. H. Verdegaal en Zn. B.V. Hoofdstraat 31Sassenheim (Bushalte Warmonderdam). Ton van der Meer Autoschadeservice, Voorstraat 49B, Voorschoten zoekt die het vak wil leren van een leerling-autospuiter. Lichte kennis van autotechniek. Geboden wordt een goed salaris en een leuke werk kring. Sollicitaties na telefonische afspraak 01717-2797. Samsom Onderwijs bv is leveran cier van schoolbehoeften, leermid delen en uitgaven voor - tot dit moment voornamelijk - het basis onderwijs. Daarnaast hebben wij ons - voort bouwend op een jarenlange erva ring - gespecialiseerd in het com pleet installeren van scholen. Door het vertrek van onze huidige kracht zoeken wij op korte termijn een nieuwe besteller(ster) uitge- versprodukten. De funktie De werkzaamheden bestaan uit de verzorging van de boekbestellingen bij nederlandse uitgevers, het ad ministratief verwerken van de bin nengekomen leveringen en het up to date houden van de uitgevers- documentatie. Ook het begeleiden van zichtzendingen behoort tot de taken. Gevraagd Voor deze functie zoeken wij een accurate jonge vrouw of man van MEAO-niveau, of van MAVO/HA- VO-niveau aangevuld met enige jaren ervaring in commerciële ad ministratie. Leeftijd ca. 25 jaar. Schriftelijke of mondelinge sollici taties kunt u richten aan onze afde- ling Personeelszaken. Wiihelmina- laan 1, Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer J. Tissingh, tel. (01720) 6 23 04. ICCJ Samsom Onderwijs is een werk maatschappij van de nv ICU, Infor matie en Communicatie Unie, waar in o.a. opgenomen de activiteiten van voorheen N. Samsom nv. A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij nv en Wolters-Noordhoff nv. MEER EFFECT VAN UW ADVERTENTIE? Dan plaatsen op een advertentiepagina die EXTRA AANDACHT krijgt Wekelijks: op vrijdag AUTOMARKT Alle aanbiedingen op autogebied Sluit 's woensdags 15.30 uur. Op zaterdag: PERSONEEL Een overzicht van de vacatures ii geving. Sluit donderdags 12.00 uur. i Leiden, Alphen en om- ONROEREND GOED Alles op het gebied van huizen, landerijen enz. Sluit donderdags 15.30 uur. UIT Mogelijkheden om eens gezellig uit te gaan. (eten, schouwburg, dansen). Sluit donderdags 15.30 uur. Telefonische inlichtingen omtrent adverteren op deze pagina,s: Mevrouw De Bruin 071-142005 •Mevrouw Juffermans 071-133012.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20