GEOPEND ARNOLDUS •A leiden 2 tm 9 juli'76 mededelingen gemeentebestuur ADVERTEREN DOET VERKOPEN DE GROOTSTE KOLLEKTIE TAPIJT EN GORDIJNEN VAN DE HAARLEMMERSTRAAT UW KEUKENADVISEUR r De Finata Bank ziet een meisje met MAVO graag komen. oo SERK BANDEN I FLINKE JONGEDAME Finata Bank Haarlemmerstraat 214, Leiden, 071-122614 is de gehele vakantieperiode Belt u even op of komt u langs voor een goed woningad vies. Wij maken geheel vrijblijvend een tekening en begro ting. Ook voor alle andere voorkomende werkzaamheden op het gebied van woningverbetering en woningverfraaiïng. Haarlemmerstraat 55 - Lelden - t.o. REX Telefoon 071-121942-121943. Als je het leuk vindt op een klein kantoor te werken, zit je bij de Finata Bank helemaal goed. Daar werk je in een gezellig team met mensen van je eigen leeftijd. Daar krijg je werkelijk van alles te doen: post uitpakken, telefoontjes aannemen en doorverbinden, kontrakten uittypen enz. Maar ook administratief werk en zelfstandig kliënten helpen: telefonisch, schriftelijk of aan de balie. Je ziet, je MAVO-diploma komt goed van pas. Dit is „BIBENDUM" de bekende Michelin mas cotte. Deze mascotte in de vorm van een leuke radio is de hoofdprijs van een kleurwedstrijd die wij organiseren. Alle kinderen van 0 t/m 12 jaar kunnen deze advertentie kleuren. Ook is er bij ons een serie van deze kaarten verkrijgbaar om te kleuren. Om mee te dingen naar de vele prijzen moet je inzending ingeleverd zijn voor 1 augustus en vergeet niet duidelijk je naam, adres en leeftijd te vermelden. L. BERK Zll. B.V. Erkend Bovag- Kaasmarkt 2-1. Leiden. Vaco-bedrljf. Kinderdagverblijf De Zonnehof zoekt een persoon Inlichtingen en sollicitatie aan het hoofd van het dagver blijf. De heer H. Luinstra, Maasstraat 27, Alphen aan den Rijn. Telefoon 01720-94655. Dagverblijf voor Ouderen "Woutershof" zoekt een 2e groepsleider/ster. min. leeftijd 18 jaar enige praktijkervaring strekt tot aanbeveling Mavo of Kv/Jv of OPM. Inlichtingen en sollicitaties aan het hoofd van het dagverblijf. De heer Beurskens Maasstraat 25. Alphen a. d. Rijn. Telefoon 01720-94707. LEIDSCH DAGBLAD Voor het ontvangen van cliënten en bezoekers alsmede voor de verwerking van advertenties zoeken wij op korte termijn een van minimaal 18 jaar. Vereisten voor een goede taakvervulling zijn: 1Goede kennis van het Nederlands op voltooid MAVO- niveau (HAVO mag ook) 2. Accuratesse 3. Het bezit van een type-diploma Graag ontvangen wij uw schriftelijke sollicitatie aan de direktie van Leidsch Dagblad BV. Witte Singel 1Leiden. Heb je belangstelling? Kom dan snel eens kennis maken. We zullen je, dan graag alles vertellen over salaris, vakantiedagen, vakantietoeslag, gratifikatie jeugdspaarregeling enz. Je kunt ons een briefje schrijven of bellen voor een afspraak. Ons adres is Finata Bank, Steenstraat 33, Leiden, telefoon 071-13 43 47, U kunt kontakt opnemen met de heer C. van der Graaf. Voorbereidingsbesluit De gemeenteraad is momenteel op vakantiereces. In verband hiermee zijn er de ko mende weken geen raads- en commissievergaderingen. De eerstvolgende raadsvergadering is vastgesteld op maandag 16 augustus a.s. De agenda voor deze vergadering zal in de gemeentelijke advertentie van vrijdag 13 augus tus a.s. worden gepubliceerd. De commissievergaderingen beginnen al weer in de week van 2 tot 6 augustus a.s. De agenda's daarvoor vindt u in de advertentie van vrijdag 30 juli a.s. De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat op kamer 315 van het stadhuis voor ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 28 juni 1976. Daarbij wordt verklaard, dat een herziening van het bestemmingsplan Leiden-Morskwartier 1964 wordt voorbereid voor het terrein aan de Vondellaan, nabij de Plesmanlaan, zoals met een zwarte arcering is aangegeven op de tekening nr GSB. VK 175A. De commissie voor de beroepschriften van de gemeente Leiden zal in een openbare vergadering van de 2e afdeling der commissie, te houden op maandag 26 juli a.s. om 16.30 uur in kamer 204 van het stadhuis uitspraak doen op het beroep van Textiel industrie Randstad, Morsweg 57b, alhier, tegen het besluit van burgemeester en wet houders d.d. 16 maart jl. houdende weigering van een vergunning tot het ophangen van reclameborden aan de gevel van het pand Morsweg 57b, alhier. Bestemmingsplan Haver en Gort Deze week is er in de Haver en Gortbuurt een tentoonstelling gehouden over het bestemmingsplan, dat momenteel voor dit gebied wordt voorbereid. Met foto's en tekeningen werd een indruk gegeven van de betekenis van het ontwerp- bestemmingsplan voor de buurt en zijn bewoners. Aan deze expositie was een tweetal "inspraakmarkten" voor buurtbewoners en belanghebbenden verbonden. Belangstellenden kunnen de tentoonstelling de komende weken nog bekijken in de hal van het stadhuis (ingang Vismarkt). Daar staat ook een bus voor suggesties en opmer kingen van het publiek. Alle reacties worden tegelijk met het ontwerp- bestemmingsplan voorgelegd aan de betrokken commissies van de gemeenteraad. Deze zullen daar - naar wordt verwacht - eind augustus over vergaderen. Exemplaren van het ont werp-bestemmingsplan met toelichting zijn voor iedereen verkrijgbaar voor 2,50 bij het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Daar is in de loop van de volgende week ook het verslag van de inspraakmarkten gratis verkrijgbaar. U kunt er terecht van maandag tot en met vrijdag. Elke dag van 8.00 tot 17.00 uur en bovendien op donderdagavond van 17.30 tot 21.00 uur. Publikaties over de binnenstad Bij het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis zijn exemplaren verkrijgbaar van het rapport "Verder - op - de - weg - naar - een - integraal - plan - voor - de - binnenstad", dat één dezer dagen is gepubliceerd. Het rapport, dat 2,50 per stuk kost, is in opdracht van B en W samengesteld door de projektgroep Binnenstad. Daarin werken deskundi gen uit het ambtelijk apparaat samen met enkele externe adviseurs aan de voorberei ding van een totaal plan voor de Leidse binnenstad, dat op 1 januari 1978 gereed moet zijn. Dit rapport nu geeft aan op welke wijze en met welke middelen dit plan gemaakt kan worden en wat de belangrijkste doelstellingen daarvan moeten zijn. Bij het Buro Voorlichting zijn verder nog de volgende publikaties over de binnenstad of delen daarvan verkrijgbaar Rehabilitatieplan Pieterswijk 10,- Plan van aktie voor de binnenstad 2,50 Ontwerp-bestemmingsplan voor De Camp 2,50 Ontwerp-bestemmingsplan voor de Haver en Gortbuurt 2,50 Spreekuur Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds In verband met de vakantie zal de ambtenaar van het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds in de periode van 5 juli tot en met 9 augustus a.s. geen spreekuur houden. Het eerstvolgende spreekuur na de vakantie is op 16 augustus a.s. De spreekuren van het A.B.P. worden zoals bekend gehouden elke maandag van 14.30 tot 16.30 uur in de hal van het stadhuis. Afsluiting en reconstructie Breestraat Onlangs hebben Burgemeester en Wethouders van Leiden een ontwerp-voorstel gepu bliceerd m.b.t. de voorgenomen reconstructie van de marktroute en de Breestraat. Voorafgaand aan de definitieve uitvoering van het plan zou bij wijze van proef eerst het gedeelte van de Breestraat tussen Koombrugsteeg en het Gangetje kunnen worden aangepakt. In het voorstel komen onder meer aan de orde het weren van het doorgaande verkeer, het parkeren en stallen van auto's, het openbaar vervoer, de riolering en de aankleding van de Breestraat na afsluiting. Voorts worden er voorstellen gedaan om trent de uitvoering van het plan en tijdelijke voorzieningen. B. en W. nodigen betrokkenen uit op de ideeën te reageren. Op 27 augustus a.s. vindt er dan een diskussieavond plaats in de Burgerzaal van het stadhuis. Na behandeling in de raadscommissies van het voorstel én de binnengekomen reakties kan de gemeenteraad zich in november over het plan uitspreken. Het ontwerp-voorstel is voor belangstellenden gratis verkrijgbaar bij het Buro Voor lichting in de hal van het stadhuis.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 14