3M zoekt een secretaresse. Naast de bekende merken VERLOVINGSRINGEN veertien karaat gouden hebben wij ook ons eigen merk: F.W.P. VERLOVINGSRINGEN EEN BEGRIP voor KWALITEIT en PRIJS 10 tot 40% voordeliger. Nu ook met briljant reeds vanaf 55- Met levenslange garantie en service. Gratis graveren. JUWELIER F. W. PLESSEN Lelden Z.W. Bevrijdingsplein 12, Telefoon 071 -766670. Oegstgeest: Geversstraat 47, Telefoon 071-152151. Ruime parkeergelegenheid. In Leiden donderdag avond Ifto eisen lekker luie leren stoel! Een eigen leren fauteuil, voor hem en voor haar, maakt uwzithoek pas kompleet. Zo'n fijne, makkelijke stoel, die uzelf met zorg hebt gekozen, omdat u er zo behaaglijk in zit, omdat die helemaal bij u pasten omdat echt leer een rijk aksent legt op uw hele interieur. (t w Mondileder heeft hem, voor u mevrouw, voor u meneer. Nederlandsgrootsteleer-specialist biedt u honderden ieren fauteuils, in elke prijsklasse, van nog geen f400,- tot f4.000,-. Van een ruimte sparende vouwfauteuil in wildbuffel tot de beroemde gouden stoel in 18 karaats goudleder. Maar ook bijvoorbeeld een Richmond met uitschuifbare zitting voor uw meest ideale relax-houding. Of een echte Engelse Wing Chair, of een klassieke Crapaud, geheel handwerk. Neem even de tijd voor de Love Seater.^-^ de Easy Chair, de High Chair, de Tube Chair en hier, de Nordic, een verende fauteuil met buffelhuid. Natuurlijk toont Mondileder u graag de beroemde klassieken als Barok, Louis XV, Biedermeier en de Mondileder. Gaopjachtnaar voor de Engineering Ma Zij krijgt een zelfstandige en gevarieerde taak die o.a. zal bestaan uit het verzorgen van de korrespondentie in het Nederlands en Engels, het bijhouden van de inkoop-administratie. Bovendien zal ze assisteren bij het erzamelen van de gegevens over de invloed an onze produkten op het milieu. Wij denken aan een jonge representatieve vrouw, met een afgeronde secretaresse opleiding (waaronder steno Nederlands en Engels), lussen 22 en 26 jaar en met een paar jaar ervaring op een handelskantoor. Interesse voor de/e dynamische funktie in een internationaal georiënteerd bedrijf als 3M? Richt uw schriftelijke sollicitatie aan: 3M Nederland B V.. Postbus I93. Leiden, onder vermelding van de letters LD. Tel. 071-769330.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 12