ABSF mededelingen gemeentebestuur leiden 21 t|m 25 juni '76 part-time administratief medewerkster VUGA bv 't BONTHUIS J. van EGfMOND moderniseren Nieuwe Rijn 53-54 - Leiden - Tel. 071-123308 SSÏÏ ZOMERPRIJZEN BONTMANTELS DIVISIE UITGEVERIJ vraagt: BEDIENEND PERSONEEL PRODUKTIEAFDELING Onze onderneming fabriceert apparaten voor de procesindustrie en kerncentrales, stoomketels, afgassenketels en pijpleidingen. Voor onze afdeling personeelszaken zoeken wij op korte termijn een leeftijd 20-25 jaar. Haar opleiding moet van MULO/MAVO-niveau zijn, aangevuld met een type-diploma. Haar taak zal onder meer bestaan uit het voeren van de correspondentie, het administreren van mutaties en het bijhouden van de personeels administratie. De afdeling personeelszaken is verbonden aan het hoofdkantoor te Leiden. De NEM heeft vestigingen in Scheemda, Sittard en Spijkenisse en een afdeling Montage. U wordt verzocht Uw schriftelijke sollicitaties te richten aan de Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv. t.a.v. de afdeling personeels zaken, Zoeterwoudseweg 1, Postbus 6 te Leiden als dochtermaatschappij van HCG deeluitmakend van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) Ons fonds bestaat uit los- en vastbladige boekuitgaven en formulieren (o.m. op bestuur h|k. administratief, lundisch. sociaal en economisch gebied o.a. ten dienste van de gemeenten en penlenegebieden). Voor onze afdeling redactie zoeken wij een MEDEWERKER wiens taak, na een geruime inwerkperiode, in hoofdzaak zal omvatten: het meewerken aan het ontwikkelen en samenstellen van formulieren en hel persklaar maken van manuscnpten voor los- en vastbladige boeken, folders, e.d Wij verwachten dat u beschikt over: - een goede opleiding - accuratesse - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - leeftijd zo mogelijk tussen de 25 en 35 jaar Tevens zoeken wij voor onze afdeling redactie een JEUGDIGE MEDEWERKSTER op mavo-niveau (min. leeftijd 18 jaar) Naast een interessante werkkring en honorering kennen wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals studiefaciliteiten, goede pensioenregeling, gratificatieregeling. e.d. Belangstellenden nodigen wij uit te solliciteren (op de enveloppe vermelden sollicitatie) i Uitgeverij VUGA BV, Postbus 1063, 's-Gravenhage. afdeling personeelszaken. Telefonische inlichtingen desgewenst: 070-889277. toestel 133. BY Meelfabriek 'De Sleutels' Voor deze funktie komen in aanmerking serieuze krach ten van tenminste 20 jaar die beschikken over verant woordelijkheidsgevoel en bereid zijn om in 3-ploegendienst te werken ('s-zaterdags en 's-zondags Geïnteresseerden kunnen voor een vrijblijvend gesprek kontakt opnemen met de afdeling personeelszaken, (toestel 21) BV MEELFABRIEK DE SLEUTELS* Oosterkerkstraat 18 - Leiden Telefoon 071 - 124141 Opleiding personeel Endegeest. Nota inzake het rapport bejaardenzorg 1975 van de werkgroep uitwerking aanbeve- lingen uit de Nota bejaardenbeleid 1973. PnmmiQClPV^rp-JlHprintrpn Schrijven van de heer Hoeven betreffende inwerkingtreding van de beschikking V/UIIIIUI^ICV Cl gdUCl lllgcil ,nzake nadere regelen krachlens het Besluit LandeIljke Normering voor de bij standsverlening met reactie van de directeur Gem. Sociale Dienst. Commissie voor algemene (Vj bestuurlijke aangelegenheden. Maandag 21 juni 1976 om 20.00 uur in de kamer van B. en W. Agenda: Richtlijnen inzake compensatie bij woningonttrekking aan de bestemming. Voorstel inzake het verlenen van eervol ontslag aan de heer T. C. Daey Ouwens als directeur van de Groenoordhal met ingang van 1 november 1976. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een raadskrediet, groot 17.000.- voor de aanschaf van 15 kasten voor de berging van ponsplaten bij de mechanische admini stratie van de afdeling Bevolking c.a. Bespreking beroepschriften a) aan de Kroon tegen besluit G.S. inzake verplichting tot herziening bestemmingsplannen bereidingsbesluit. b) aan de Raad der gemeente Leiderdorp tegen ontwerpbestemmingsplan Winkelhof. Voorstel van B. en W. om. ter uitvoering van motie nr. 2 begrotingsbehandeling 1976 (vervulling burgemeesterschap der gemeente Leiden) een subcommissie in te stellen, bestaande uit de fractievoorzitters, onder voorzitterschap van de Voorzitter van de grootste fractie. Verzoek om advies over de vraag, of - gelet op het K.B. d.d. 14 januari 1976, nr. 16, inzake de a.p.v. der gemeente Eelden - aan de Raad ware voor te stellen artikel 111 van de a.p.v. zodanig te wijzigen, dat geen beroep meer open staat tegen burgemeesters- beschikkingen. Voorstellen in verband met de inwerkingtreding per 1 juli 1976 van de Wet admini stratieve rechtspraak overheidsbeschikkingen (wet-arob). Brief mr. A. J. P. M. van der Kroft d.d. 22 mei 1976 inzake sluitingstijden Horeca bedrijven. Rondvraag. Commissie voor economische aangelegenheden. Dinsdag 22 juni 1976 om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Schrijven van de heer P. Vlasveld, inzake de vestiging van een postagentschap in zijn zaak aan de Kennedylaan. Schrijven van de heer R. de Jager, inzake de voor hem onaanvaardbare situatie in de handel op de openbare weg. Tarieven Stadsgehoorzaal. Garantieverstrekking uit het evenementenfonds van de Groenoordhal voorzover het culturele aktiviteiten betreft. Gedachtenwisseling over ambtelijke buurt- en wijkbedrijven in de Merenwijk. Openbaar Slachthuis a. voorlopige jaarrekening 1975 b. sluiting Rotterdams Slachthuis. Gesprek met de heer H. Hoek (afdeling E.S.S.) over economische paragrafen in de structuurschets West. Commissie ruimtelijke ordening Donderdag 24 juni 1976 om 20.00 Agenda: Verkoop van grond in de Merenwijk I.O.B.) Preadvies en stand van zaken m.b.t. het rehabilitatieplan voor de Pietërswyk. Voorgevel van het geplande gebouw van het Hoogheemraadschap van Rijnland de Breestraat. De zwembadaccommodatie in Leiden. Verkoop percelen grond en water in de gemeente Oegstgecst a lemmertrekvaart. Verzoek van de Hervormde Gemeente Leiden om een gedeelte Brahmslaan, welke zij van de gemeente heeft gekocht t.b.v. ruilen tegen eenzelfde oppervlakte in de Merenwijk. Verkoop van de opstal 5e Binnenvestgracht la en uitgifte in erfpacht van de daarbij behorende grond. Verkoop van het voormalige brandspuithuisje aan de Maredijk 171. Aankoop van het pand Sophiastraat 36 (onderwijswinkel). Beschikbaarstellen van een investeringskrediet voor de vernieuwing c.a. van de daken van de percelen Levendaal 195-195a. Bouw van een tweede graansilo aan de Vlietweg. Intrekking raadsbesluit d.d. 10 januari 1972, no 8, waarbij een krediet is beschikbaar gesteld voor het maken van een'meergelegenheid in de Trekvliet. Bovengenoemde vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij het Buro Voorlich ting in de hal van het stadhuis, dagelijks van 9-12 uur e i 2-5 uur. Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een ver gunning ingevolge de Hinderwet zijn ingediend: 1. B.V. Leidsehe Machinefabriek, afd. Diesel-injectie, alhier. Uitbreiden en wijzigen inrichting tot het revideren van brandstofpompen, verstuivers, starters en dynamo s in het perceel Hoge Rijndijk 260. (elektromotoren). 2. B.V Chemische Reinigingsbedrijven Vasen, te Leiderdprp. Oprichten inrichting tot het chemisch reinigen van kleding in het perceel Kopermolen 5. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare ken nisgeving, te weten: 18 JUNI 1976 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die respektievelijk zal worden gehouden op: 1. 6 juli 1976 2. 6 juli 1976 i het stadhuis i het stadhuis i Holland Woning B.V. (tezamen met i nabij de Haar de grond aan de kerkgebouw, te Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschrif ten liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330. De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn versche- b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangren zende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Monumentenwet De Burgemeester van Leiden brengt ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde bij artikel 9, le lid, van de Monumentenwet, dat de door de Minister van Cultuur. Recreatie en Maatschappelijk Werk bij beschikking van 19 mei 1976. no MMA/MO 176.742 I, vastgestelde aanvullende monumentenlijst voor de gemeente Lei den, betrekking hebbende op de panden Oranjegracht 83 en Breestraat 106 ter inzage is gelegd ter gemeentesecretarie afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken stadhuis, kamer 331. Leiden, 18 juni 1976 Informatie-avond Trekvliet e.o. Commissie voor interne organisatie Donderdag 24 juni 1976, kamer B. en W. t Agenda: Zwembadaccommodatie in Zuid-West. Aandeelhoudersvergadering L.D.M. Huisvesting coördinatoren. De vergadering zal aanvangen onmiddellijk na afloop van de voor deze datum uitge schreven gecombineerde openbare vergadering van de commissies voor ruimtelijke ordening en openbare werken en voor interne organisatie en beheer over het agenda punt Verkoop van grond in de Merenwijk aan Holland Woning B.V. Commissie voor sociale zorg, maatschappelijke aangelegenheden, gezondheidszorg en cultuur. Donderdag 24 juni 1976 om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. Agenda: Aanschaffing van schilderijenrekken t.b.v. De Lakenhal. Beschikbaarstelling krediet voor de aanschaffing van machines t.b.v. de Gem. Dienst Sociale Werkvoorziening. Uitbreiding van de bedrijfsruimte van de Gem. Dienst Sociale Werkvoorziening i.v.m. de verdere ontwikkeling van de dienst. B.O.O.-eindrapport, sectoren Gem. Dienst Sociale Wèrkvoorziening en Gem. Geneeskundige- en Gezondheidsdienst. Woensdag 23 juni a.s., 's avonds om 8uur, wordt in de filmzaal van het Academiegebouw een informatieavond gehouden voor bewoners van de Trekvliet e.o. Daar zal onder meer worden gesproken over de vraag wat er in de toekomst verder met de Trekvliet moet gebeuren. Belangrijk punt van bespreking zal daarbij zijn het idee van de door de Rijksuniversiteit Leiden aangetrokken architekten om de Trekvliet weer gedeeltelijk open te graven tussen de Haagweg en een punt even voorbij de Groenhovenstraat. Fietsverbinding Merenwijk - zwembad De Zijl Dezer dagen is de fietsverbinding van de Merenwijk naar het nieuwe zwembad De Zijl in gebruik genomen. Dit nieuwe fietspad, dat in beide richtingen kan worden bereden, loopt van de IJssel- meerlaan langs de noordkant van de Willem de Zwijgerlaan naar de onderdoorgang van de Zijlbrug en sluit even verder aan op het Nickeriepad. Vandaar bereikt men dan via de Paramaribostraat de ingang van het zwembad De Zijl. Internationale Uitgeverij met een uitstekend medium, dat zon der concurrentie is. zoekt wegens dynamische uitbreiding nog 2è3 ADVERTENTIE-VERTEGENWOORDIGERS Heren die op uiteenlopend niveau tactvol kunnen optreden, over accuratesse, goede contactuele eigenschappen, doorzettings vermogen en tenminste een MAVO-opleiding beschikken kunnen bij ons 1000.- en meer per week verdienen. Voor ambitieuze heren die niet alleen op inkomen maar ook op eeh mogelijke taak letten, bestaat de mogelijkheid in ons team als groeps- en rayonleider te worden opgenomen. Serieuze gegadigden verzoeken wij contact op te nemen met Nederl. Uitgev. van Handelsinformaties Amsterdam. Willemspark 46. telefoon 020-738951 BANKSTELLEN in de uitvoering die U wenst. Grote sortering kwaliteitsstof- fen. 5 jr. schrift, garantie Op constructie. Levering direct van de DEM-fabriek naar de klan! Dem-prijzen zijn dus fabriek sprijzen. Reeds vanaf 795.- jnl. tel. 03430-2602. Toonzalen: Culemborg fabriek •Houtweg 8. Voorhout. Los- sterweg 5 (bij de Tapijtschuur). Geopend ma. en woe. t/m za. tot 18 u. 't staat in de krant iedere dag weer

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 10