Geen actie in de Giro LES IN AFSCHEID Kerkdiensten op Hemelvaartsdag SPORTAGENDA «Mjmiiii'iim'i Voorlopig geen orgelserie in Katwijks Nieuwe Kerk mjiUii Dauphine van start Toto-tips Nationale jeugdtop atletiek bij AVV Meevallertje van de fiscus. Wat doet Pa? WOENSDAG 26 MEI 1976 Lelden - Herv. Gemeente: Bevrij dingskerk Zuid-West 9.30 ds. Bo venberg en ds. Wagenvoorde, acad. ziekenhuis 10 ds. Van Malssen, Diaconessenhuis 10.30 ds. Hem mes, Geref. Kerk: Oude Vest 9.30 ds. Sijtsma, Bevrijdingskerk 9.30 ds. Bovenberg en ds. Wagenvoorde, Groenhoven 10 ds. Koolstra, Chr. Geref Kerk 9 ds. Carlier, Geref. Gemeente 10 ds. Boogaard, Geref. Kerk Vrijg.: 10 leesdienst, Evang.- Lutherse Gemeente: 10.15 ds. Hap pee, Oud-Kath. kerk 10 h. mis, RK Kerken: O.L. Hemelvaart 9.30 en 11, Lodewyk 10,11.30, 6 en 7, Leon- ardus 9, 10.45 en 12, Petrus woens dag 7, do. 9 en 10.30, Middelares 9.30 en 11.30, O.L. Vr. Onbevl. Ontv. 10.30, 7 iongerenkoor< Abbenes - Herv. 9.30 ds. Den Har der. Aarlanderveen - Herv 10 ds. Wol- thaus, Geref. 9.30 ds. Van Wijk te Nieuwkoop, Chr. Geref. 9 dienst, RK Kerk 7.30 en 10.30, afd. Ter Aar 9 en 12. Alphen aan den Rijn - Herv Ad- ventskerk 9 kand. Tenyenhuis, ge meenschappelijke dienst, G. Her derkerk 9.30 ds. v.d. Ree, gem. dienst. De Bron 9.30 ds. Hoogen- dyk, gem. dienst, Oudshoornseweg 10 ds. Los Rotterdam, Sionskerk 9.30 ds. Verploeg, Geref. Kerk: Ad- ventskerk 9 kand. Tenyenhuis, G. Herderkerk 9.30 ds. v.d. Ree, De Bron 9.30 ds. Hoogendijk, Geref. Kerk Vrijg. buiten verband 9.30 hr. v.d. Hout (kantine Buitenhaven), RK Kerken: Bonifacius woe. 7, zo. 8.30, 10 en 11.30, H. Geest 9 en 11, Pius 9 en 10.30. Benthuizen - Geref. Gemeente 11.15 ds. Bac Boskoop, Herv. Ge meente: 9.30 ds. Den Dikken. Bodegraven - Herv. Dorpskerk 9 ds. Droogers, Salvatorkerk 9 ds. Van Embden, Bethlehemkerk 9 kand. Geluk Ede, Geref. Kerk 9 ds. 't Hart, Geref. Kerk Vrijg.: 10 ds. Wesseling. Boskoop - Herv. en Geref.: 9.30 ds. Heijmans, in geref. kerk, RK KERK 8.45,10 en 11.30, Ontmoeting 10.30. Haserswoade - 9 uur gemeensch. dienst met geref. kerk in Herv. Kerk, RK Kerken Michael woe. 7, do. 9, Bernardus woe. 7, do. 10.30, Ridderhof 10.30, dorp Haz. 8 en 10. Hillegom-10 gemeensch. dienst in Herv. Kerk, ds. Pouwels, Chr. Ge ref. 10 ds. v.d. Kamp. Zilveren jubileum rector Vreeburg LEIDEN - In de St. Petruskerk aan de Lammenschansweg wordt op Hemelvaartsdag om half 11 een hoogmis gehouden, waarin rector A. Vreeburg, die deze week zijn zil veren priesterjubileum viert, de predikatie verzorgt. Na de mis is er om 12 uur in de pastorie aan de Lo- rentzkade voor ieder gelegenheid om de rector geluk te wensen. Hoogmade - Herv. 10 dr. v. Vliet, RK 8 en 10.30. De Kaag - Herv. 9.30 ds. Carstens, RK Kerk 8.30, 10 en 3. Katwijk aan den Rijn - Open- Hofkerk 9.30 ds. Teygeler en ds. Vrolijk, herv. geref. dienst, RK Kerk 9.30 en 11.15. Katwijk aan Zee - Herv. Nieuwe Kerk 10 ds. v.d. Akker Rijssen, Pniëlkerk 9.30 ds. De Vos, Geref. Kerk Triumfatorkerk 9.30 ds. De Vries. Koudekerk aan den Rijn - 9 uur gemeensch. dienst in Herv. Kerk, ds. Swierts en ds. v.d. Linden. Leiderdorp - Dorpskerk 9.30 ds. Geursen, Leythenrode 10 drs. Blonk, RK Kerk 8.30, 10 en 11.30. Lelmalden - Herv. 9.30 ds. De Vree, RK Kerk woe. 7, do. 7.30, 9.30 en 11.15. Lisse - Herv. gr. kerk 9 ds. v.d. Vel den, Geref. 9 ds. De Wit, Chr. Geref. 9 ds. Biesma, Geref. Gem. 10 ds. Hakkenberg, Geref. K. Vrijg. 10 ds. Simpelaar, Geref. K. Vrijg. buiten verband 9.30 gez. dienst Heemste de, ds. Schuurman, Oud-Geref. Gemeente 9.30 leesdienst, 4 ds. Smits Giessendam. Nieuwkoop - Herv. 9.30 ds. Brons- geest, Geref. 9.30 ds. Nooteboom, Chr. Geref. 7.30 ds. v.d. Ent Kat- wijk, RK Kerk 7.30, 9, 10.45 en 7. Nieuwveen - 9.30 uur gemeen schap. dienst in Herv. Kerk, ds. Hoekstra Maarssen, RK Kerk 9, 11 en 7. Nieuw-Vennep - Chr. Geref. Kerk 9.30 ds. Drayer Hilversum, Geref. Kerk 9.30 ds. Wijngaarden, Herv. Gemeente 9.30 ds. Goverts, RK Kerk 9.30 en 11. Noorden - Herv. 9.30 ds. v.d. Graaf Putten, RK Kerk 9 en 10.30. Noordwijk aan Zee - Herv. Hoofd straat 10 ds. Keuning, De Rank 10 ds. v.d. Hoef Harderwijk, Geref. 9.30 ds. Warnink, RK Kerk 9, 11 en 7. Noordwijk-Blnnen - Herv. 10 dr. Jansen, Geref.. 9.30 ds. Elgersma, RK Kerk 8, 10 en 11.30. Noordwijkerhout - Herv. 9 ds. Streefland, RK Kerken: Jozef 8, 10 en 11.30, Viktor 8, 9.30 en 11. Oegstgeest - Geref. Kerk Maunts- laan 9.30 ds. Sasse, RK Kerk Willi- brorduskerk woe. 7, do. 10 en 12, Bonaventurakapel 9 en 11. Oud-Ade - RK Kerk 8.30 en 10.30. Oude en Nieuwe Wetering - Herv. 9.30 ds. Lalleman, RK Kerk 8, 9.30 en 11. Roelofarendsveen - RK Kerken M. Presentatie woe. 7, do. 8, 9 30 en 11, Petrusbanden 8,9.30,11 en 12.15. Rijnsaterwoude - Herv. 9.30 ds. Kool Katwijk aan Zee, Chr. Geref. 11 ds. Bouw Scheveningen. Rijnsburg - Herv. grote kerk 9.30 ds. v. Niel, gezinsdienst, Geref. Kerk: Immanuëlkerk 8.30 en 10 ds. Damsma, Chr. Geref. 7.30 ds. v. Sorge Schiedam, RK gemeen schap: 10.30. Rljpwetering - Rk Kerk 7.30, 9 en 10.30. De Belgische broers Willy en Walter Planckaert hebben de eerste etappe van de Dauphine Liberé volledig beheerst. Willy won gistermorgen in een massasprint het eerste ge deelte van de eerste etappe en Walter maakte er in de mid dagrit een familiesucces van, door eveneens in een massale sprint, als eerste over de finish te gaan. Willy Planckaert vertrekt vandaag in de leiderstrui. Hij heeft een voor sprong van één seconde op zijn broer. Twee andere Belgische broers, Emile en Joseph Gijse- mans, boekten onlangs een soort- NAC Telstar Sparta Eindhoven Excelsior MVV FC Den Haag NEC Roda GA Eagles PSV Feyenoord gelijk succes door op één dag twee ritten te winnen in de Ronde van de Oise. 1.Willy Planckaert (Bel) 6.19.44, 2. Walter Planckaert (Bel) £.19.45, 3. Esclassan (Fra) 6.19.50, 6 pnt, 4. Vil- lemiane (Fra). De vijfde etappe van de Ronde van Italië met zijn 220 kilometer de langste uit de Giro had gisteren net zo goed schriftelijk afgedaan kun nen worden. Ook na de vijfde etappe veranderde niets in het al gemeen klassement waarin acht renners met eenzelfde tijd (27.24.43) de leiding hebben. Omdat het voor de organisatoren ondoenlijk is ze allemaal van een rose trui te voor zien, blijft de Belg Roger de Vlae- minck, die gisteren zijn tweede etappe won, op de eerste plaats. Algemeen klassement: 1. De Vlae- minck (Bel) 27.24.43, 2. Moser (Ita), 3. Baronchelli (Ita), 4. Vandi (Ita), 5. Chinetti (Ita), 6. Bertolotto (Ita), 7. Gimondi (Ita.), 8. Bruyere (Bel) al len dezelfde tijd. ADVERTENTIE Graafsch. FC A'd&m Donderdag a.s. AZ'67 FC Utrecht PROMOTIE K.N.V.B. B. Mönch. gl Schalke Kickers O FC Köln VTL-DOSR Bayern M Eintraclu Sportcomplex LFC Hanno. Fort. Düss. j|§ aanvang 2.30 uur ALPHENILEIDEN - De nationale jeugdtop bij de atletiek treedt mor gen in Alphen aanDe Alpheuse At letiek Vereniging'36 organiseert dan op het sintelbaancornplex De Aarhoek de vijf districten- ontmoeting, een ontmoeting die geldt als selectie-wedstrijd voor de jeugdinterlandploegen Dat de vijf districten die de Atletiek Unie telt waarde hechten aan het treffen in Alphen blijkt wel uit de ploegen die zij hebben samenges teld. Zo komt in het team van dis trict Noord (Groningen, Friesland, Drente) o.a. discuswerpster Bea Wiarda uit die de discus afgelopen weekeinde nog voorbij de vijftig meter wierp derlands record vestigde. Ook het district Oost (Overijssel, Gelderland) zet z'n sterkste troeven in. Zo zullen o.a. middenafstandlo- per Kees Ruyter en meerkampster Tineke Hidding (100 m. horden en ver) in actie komenDe 800 meter bij de meisjes belooft een zeer span nende aangelegenheid te worden waarbij de beste kansen liggen bij An ja Matakena (Oost) en Monique Jansen van het district West II (Zuid-Holland en Zeeland). De ploeg van laatstgenoemd dis trict telt ook diverse atletes en atle ten uit Lisse en Leiden. Zo levert De Spartaan vijf deelnemers: Han- neke Glas bij hoogspringen, Paul Grimbergen op de 2 km steeple cha se, Leo Walraven op de 400 m. hor den, Piet Walraven op de 110 m. horden en Bert Mens bij het kogels lingeren. Van de AV Holland ko men vier leden in actie, t.w. Barri van Haarlem op de 100 m., Mies Kuipers bij het discuswerpen, Roel Hendriksen op de 400 m. horden en Hennie Hakker bij het polsstok hoogspringen. Wybo Lelieveld van De Bataven komt uit op de 2 km steeple chase. Twee andere Leidse troeven, Koen Gijsbers van De Ba taven en Tom Saat van AV Hol land, moesten om diverse redenen (studie, vakantie) afschrijven. Van het organiserende AAV36.dat dit jaar zijn veertig-jarig jubileum viert, loopt Ger Egberts de 400 me ter. De kwalitatief toch at sterk be zette wedstrijd wordt bovendien opgeluisterddoor twee senioren-nummers. Voor een race over 3 kilometer zullen o.a. de atle ten Haico Scharn, Cor Vriend en Roelof Veld aantreden, namen met een zeer bekende klank. Wellicht treedt Joke van Gerven aan voor een 1500 meter bij de dames. In ie der geval zullen voor dit nummer wel de loopsters Tineke Kluft, Riet Kruiswijk, Annie van Stiphout en Lenie v.d. Poel van start gaan. De wedstrijd op de fraaie, pas één jaar oude sintelbaan in het sport complex De Bijlen begint 's mid dags om één uur en is om circa vijf uur afgelopen. Za t e rdagama teu rs Korfbal Beslissingswedstrijd promotie hoofdklasse: Fides Pacta Dee tos (14.00 uur) Honkbal Zaterdag HOOFDKLASSE Lottgering Schoten Dorlas Quick; OVVO Orwo/HCAW; Sparta Olga ADO. Zondag Aktie '68 Kinheim Tetramin Nicols en returns van zaterdag. Cricket HOOFDKLASSE Hercules UD; HCC —HBS; Rood en Wit VOC; Quick HCC 2. Gestorvenen blijven soms heel erg sterk by je. Het ly kt wel of ze niet van je kunnen los komen. Je hebt ze eigenlijk altyd by je. Zoals iemand schreef "er gaat geen dag voorbij of ik denk wel aan hem; ook nu nog, na twintig jaar". Soms is het byna een obsessie. De gestorvene zuigt je gedach ten naar zich toe. Zo gauw je even stil zit, springen de herin neringen naar boven. Soms zijn die oude herinneringen leven diger dan het heden. Zoiets gebeurt vooral by men sen die je zeer lief waren. Ze zijn wel weggegaan, maar de liefde is daarmee niet weg, de verbin ding is niet verbroken. Sommigen bezoeken geregeld een graf. En vinden niet wat ze zoeken. Enkelen laten een ka mer voortaan onaangeraakt. Die moet altijd zo blijven, zijn kamer, hóar kamer. Een pijp, een schoentje van een kind. Kleine dingen waar je niet aan moet komen. Het weefsel van het verdriet is immers zeer teer en kwetsbaar. En het verleden Hemelvaart Ook bij Jezus is dat een leven sgroot gevaar geweest. Zijn aanwezigheid was zo sterk en zijn liefde zo direkt. Je kunt be grijpen dat Hij als gegrift stond in de gedachten van zyn naaste vrienden. Veertig dagen lang na zijn dood duikt zijn gestalte steeds weer op bij de levenden. Niet alleen als herinnering, maar zo ongekend levend en di rekt, dat alle andere dingen er bij verbleekten. In die tyd hebben zijn leerlin gen ontdekt dat Jezus' leven sterker is dan de dood. Alleso verheersend bleek zijn aanwe zigheid. Daarom, als er ooit ie mand het gevaar heeft gelopen om bijna als een obsessie in de gedachten van anderen te bly- ven leven, dan Jezus wel. Daarom gaat Hij heel nadrukke lijk wég. Hij verdwijnt als in de mist. Afscheid wordt genomen. Dat weggaan is men "hemel vaart" gaan noemen. Morgen, hemelvaartsdag, gedenkt de Naar de Vader Hemelvaart betekent allereerst wéggaan. Want de mensen moe ten verder en het is niet goed voor de leerlingen van Jezus om stil te staan. "Wat staan jullie naar de hemel te staren?" Kyk naar de aarde, daar moet je ver der. De Geest van God, die Je zus bezielde, zal ook jullie bezie len op de weg die voor je ligt. Hij gaat weg, Jezus, en probeer hem niet vast te houden of te binden. Zo vertrekt hy: "Ik ver laat de wereld en ga heen naar mijn Vader" (Joh. 16:28). Dat is hemelvaart dat er een weggaan is en een heengaan. (En laat alle fantasieën over een hemel hier of daar in het heelal, waar God zou wonen, dan maar rusten. Dat is toch maar kinderlijke beeldspraak). Ik denk dat ons daarmee iets erg belangrijks wordt geleerd. Ook wat betreft alle andere mensen die verleden tijd zijn geworden. En die we misschien niet los kunnen laten. Doden die in onze gedachten zijn vast geraakt. Hemelvaart is een les in af scheid. De weg gaat verder. Je kunt het voorbijgegane in Gods hand leggen. Laat het rusten om zelf de toekomst in te gaan. J. HAPPEE Cobetstraat 51, Leiden. Telefoon 131966. (Papakt PARADE, de zachtere vieu. Sassenhelm - Herv. 9 ds. Westra, Geref. 9.30 ds. Gesink, Chr. Geref. 9 ds. Rebel, RK kerk woe. 7, do. 8, 9.30 en 11. Ter Aar - Herv. 9 ds. Lindenburg, Geref. 9.30 ds. Bezemer, RK Kerk Langeraar 8, 9.30, 11 en 12.15. Valkenburg - 9 uur gemeenschap, dienst in Geref. Kerk ds. Over- gaauw en ds. Rooze, Geref. Kerk Vrijg. 9.30 leesdienst, Herv. Kerk 10.30 herdenkingsdienst voorm. 4 RI. Voorhout - RK Kerk 9, 10.30 en 11.45. Voorschoten - RK Laurentiuskerk 8.30, 10.30 en 12, Geref. Kerk Vrij gemaakt 10.30 ds. v.d. Haar Gouda, Herv. Gemeente Dorpskerk 10 ds. v.d. Schoot, Hulp en Heil 10 ds. Lentz, zangdienst. Wassenaar - Herv. Dorpskerk 10 dr. Frederikse, Kievietkerk 10 ds. Wiersma, Messiaskerk 9.30 ds. Van Leusden Leidschendam, Geref. Kerk 10 ds. v.d. Meulen, Zuid 10 ds. Bech. Waddinxveen - Herv. Gem. Brug- kerk 9 ds. v.d. Heuvel, Immanuël kerk 9 ds. Flink en ds. Modderaar (gemeensch. dienst Herv. en Ge ref), Oud-Geref. Gemeente 9 leesd., Chr. Afgescheiden Gemeente 9 ds. Verloop, Volle-Evang. Gemeente 9 hr. v.d. Heijden. Warmond - Herv. 10 ds. Aalbers, RK Kerk 8.30, 10 en 11.30. Woubrugge - 9.30 gemeensch. dienst in Geref. Kerk, ds. Huize bosch, LRK Kerk 10, jongeren- dienst. Zoeterwoude - Herv. 9 ds. Schoch, RK Kerken Meerburg 10 en 12, St. Jan 7.30, 9.30 en 11.30, Chr. Die- naarkerk 8.30, 10, 11.30 en 6. Zevenhoven - 9.30 GEMEENSCH. DIENST IN Geref. Kerk, ds. Nico- lai, RK Kerk 9 en 10.45. Zwammerdani - Herv 9.30 ds. Mostert, Geref. Kerk 9.30 ds. Van der Heiden. Vanavond (woensdag) om 8 uur wordt in de kerk Oude Rijn 3 in Lelden (bij de Hoogstraat) een ge- tuigenisdienst gehouden in het ka der van de evangelisatieweek waaraan ook een team van acht baptisten uit Amerika meewerkt. De Hemelvaartsdag brengen de Amerikaanse gasten van de Leidse baptisten, die een week in deze stad verblijven, in Duinrell (Wassenaar) door. Van half 11 tot 12 uur is daar een ochtendprogramma met sa menzang, getuigenissen, een op treden van de Glorysisters, zang van de Amerikanen en een bood schap. Om 3 uur begint een mid dagprogramma dat een uur duurt. Vrijdagavond verzorgen de Oman Brothers in de Vredeskerk aan de Over enkele weken komen de Zomernummers van de stichting Elisabethbode (postbus 100 Lo- chem) van de pers. De Elisabeth bode is een evangelisatieblad. De Zomernummers, dubbeldik en in kleuren, zijn speciaal bedoeld voor verspreiding onder vakantiegan gers. Men kan ze vóór 4 juni bestel len. De interkerkelijke coördinatie- Burggravenlaan in Leiden een op treden en zaterdag het BBC-combo uit Amstelveen. Jubileum Ds. A. J. Jorissen, hervormd pre dikant in Amersfoort, viert vol gende week zijn zilveren ambtsju bileum. Hij was van 1955 tot 1960 predikant van de rechtzinnige (Ge ref. Bond) modaliteit binnen de hervormde gemeente van Ouds hoorn (Alphen aan den Rijn), sinds 1967 werkt hij in Amersfoort. Van 7 uur tot kwart voor 8 is er op don derdag 3 juni een receptie in de Emmakerk te Amersfoort. PAGINA 15 commissie Ontwikkelingsprojek- ten in Utrecht meldt in een verkla ring, dat iedereen die de armen in Paraguay (80 procent van de be volking behoort daartoe) probeert te helpen door verbetering van hun levensstandaard en bewustmaking van hun menselijke waardigheid, wordt ondervraagd en gearres teerd. Uit alle delen van dit Zuid- amerikaanseland komen berichten binnen over politie-overvallen en arrestaties, aldus de verklaring. Volgens de coördinatiecommissie zijn de aanvallen erop gericht, het werk van de Zending te beperken tot die activiteiten die niet kritisch staan tegenover de politiek van de regering. Er bestaan sterke ver moedens, dat de acties geen inci dent zijn, maar een onderdeel van een door de CIA (Amerikaanse in lichtingendienst) gesteunde cam pagne om in het centrale gebied van Latijns Amerika strategische belangen van de Verenigde Staten veilig te stellen. De commissie Ontwikkelingsprojekten zegt te beschikken over een lijst van re cent gevangen genomen r KATWIJK - Het Katwijkse Orgelcomité, dat elk jaar een serie zomer-orgelconcerten in de Nieuwe Kerk in Katwijk aan Zee organiseert, heeft besloten daarvan voorlopig af te zien, gezien de toestand waarin het orgel verkeert. De heer W. A. van der Marei, secretaris van het comité, heeft dat de kerkvoogdij van de hervormde gemeente meegedeeld. Hij vertelde ons, dat er in het vorige seizoen al moei lijkheden bij de concerten zijn geweest. Het orgel is toen wel storingvrij gemaakt, "maar", aldus de heer Van der Marei, "dat wil nog niet zeggen dat het concert-klaar is. Als begeleidingsinstrument mag het orgel nog aan de eisen voldoen, als concertorgel is het in deze staat ongeschikt gebleken. Ik kan er op deze manier geen organisten meer voor krijgen. Zij zeggen: wij willen wel komen, maar dan zal er eerst wat moeten gebeuren". Uit een commentaar dat de secretaris van de kerk voogdij, de heer A. van Duijn, ons op dit besluit gaf, valt niet af te leiden dat het orgel binnenkort voor concerten weer beschikbaar komt. "Voorlopig hebben wij de mededeling van het orgel- comite voor kennisgeving aangenomen. Het orgel is voor de begeleiding van de gemeentezang nog heel geschikt. Natuurlijk zijn wij bereid het een plaats te geven in het culturele leven van Katwijk, maar wij hebben als kerkvoogdij ook onze prioriteiten. Om te beginnen moet het orgel in de Ichtuskerk nodig wor den vervangen. Als dat is gebeurd, zullen wij op de toestand van het orgel in de Nieuwe Kerk zeker terug komen. Het is op dit ogenblik niet precies te zeggen wanneer dat is. Deze zaak bevindt zich nog maar in het beginstadium". Sluimerend Een andere mogelijkheid om deze orgelserie voort te zetten is er in Katwijk niet. De heer Van der Marei zei ons wel, dat het orgelcomite hierin geen aanleiding ziet, zichzelg op te heffen. Voorlopig zal het zichzelf een sluimerend bestaan moeten leiden. Heerenveen FC Dordrecht Wageningen Vitesse Willem II SC Cambuur FC Vlaardingen Heracles FC VW Veendam Haarlem SVV Amateurs BEKER Quick Boys ZOB (Hemelv.) Gouda UVS (28 mei 18.30 iur) Leids/Goudse competitie PROMOTIE KNVB VTLi DOSR (Hemelvaartsdag terrein LFC) Oude waterFloreant (Hemelvaarts dag Nleuwerkerk) "Als concertorgel ongeschikt." Betaald Voetbal EREDIVISIE NAC Telstar Ajax FC Twente Sparta Eindhoven Excelsior MW Roda JC Go Ahead Eagles LEIDEN - Tijdens een bijeenkomst in het Praathuis heeft Sam den Os gisteren afscheid genomen van het eerste Feyenoord elftal van Roodenburg waarin hij zestien jaar gespeeld heeft. De spitsspeler van de club uit Leiden-N oord werd 00 Graafschap FC Adam van verschillende kanten toegesproken en kreeg een aantal cadeaus overhandigd. Van het bestuur ontving hij FC Utrecht een oorkonde (zie foto) en een enveloppe met inhoud. Het cadeau van de spelers blijft voorlopig nog een EERSTE DIVISIE verrassing Den Os,die meer dan 300 wedstrijden voor Roodenburg speelde,kende zijn beste seizoen in '65-66. Hemel svaartsdag Toen scoorde hij maar liefst zestig doelpunten in één competitie. Overigens blijft Sam den Os voor Roodenburg FC Groningen Volendam spelen, zij het dan in een lager elftal. Bosch SC Amersf. Helmond Sport Fortuna SC

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 15