directie bijstandszaken lo tk VERTEGENWOORDIGER ministerie van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk De Directie Bijstandszaken heelt o.m. tot taak, het structuur van de uitkeringen, de bijstand voor diverse bijstandsbeleid voortdurend goed te doen aansluiten bij vormen van dienstverlening en het meedenken over de macro-economische en sociale ontwikkelingen, hierover uitvoering. contact te houden met de gemeenten en met andere De Directie is ingedeeld in beleidsvoorbereidende, overheidssectoren, alsmede met anderen die bij dit beleid beleidsvormende en beleidsevaluerende afdelingen, zijn betrokken. Belangrijke lacetten zijn de hoogte en de naast specifieke stafafdelingen. Hiervoor worden gevraagd: Hoofd afdeling financieel-economische zaken en financiële programmering mniVvri. vac. nr. 6-4559/1158 Taak van de afdeling: adviseren terzake van de financieel- economische aspecten m.b.t. het bijstandsbeleid en de sociale welzijnsvoorzieningen. Opzetten van en meewerken aan onderzoeken. Analyseren van het verloop van bijstandsuitgaven. Maken van financiële prognoses. De afdeling telt 9 medewerkers. Vereist: voltooide universitaire opleiding met financieel- economische specialisatie of een (ver)gevorderde accountantsstudie en ruime ervaring op genoemde taakgebieden. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f5217,- per maand. Consulent in algemene dienst mni./vri. t.b.v. de Afdeling Coördinatie en Programmering vac. nr. 6-4560/1158 Taak: de consulent in algemene dienst heeft een coördinerende taak in de toetsing van het gemeentelijk bijstandsbeleid en onderhoudt daartoe contacten met de provinciale bureauhoofden-consulenten en de provinciale consulenten en neemt deel aan het overleg met de gemeenten. De rapportage zal voorstellen bevatten zowel t.a.v. te nemen beslissingen inzake het algemene toetsings- beleid als m.b.t. het overige bijstandsbeleid. Vereist: voltooide universitaire opleiding (rechten of gedragswetenschappen), ruime ervaring op het terrein van de bijstand en kennis van de sociale zekerheids- en welzijnsvoorzieningen. Salaris; afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f5217,- per maand. Beleidsmedewerkers mni./vri. t.b.v. de Afdeling Harmonisatie Bijstand Dienstverlening vac. nr. 6-4562/1158 Taak van de afdeljng: vormen en ontwikkelen van het bijstandsbeleid in relatie met het algemeen en specifiek welzijnsvoorzieningenbeleid en het bijstandsbeleid aan vreemdelingen. De beleidsmedewerkers leveren een aandeel in de vorm geving en ontwikkeling van het bovengenoemde bijstands beleid door het:"volgen en analyseren van de ontwikke lingen op het terrein van de maatschappelijke dienst verlening, volksgezondheid en vreemdelingenbeleid: ontwerpen van nota's en rapporten; deelnemen aan overleg. Vereist: voltooide universitaire opleiding (rechten, economie of sociologie). Ervaring b.v.k. op bovengenoemd terrein. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f4501 ,- per maand. Medewerker mnL/vrl. t.b.v. dé Afdeling Organisatie Bijstandsverlening vac. nr. 6-4564/1158 Taak: behandelen van organisatorische vraagstukken betreffende de Algemene Bijstandswet. Vereist: doctoraal examen sociologie met specialisatie organisatiesociologie. Salaris, afhankelijk van ervaring, max. f4501,- per maand. Hoofd afdeling organisatie bijstandsverlening mni./vri vac. nr. 6-4561/1158 Taak van de afdeling: de organisatie van voorlichting over de Algemene Bijstandswet aan het publiek en aan bij de uitvoering betrokkenen. Behandelen van organisatorische vraagstukken m.b.t. de uitvoering van de Algemene Bijstandswet. Bevorderen van de deskundigheid van bestuurders, uitvoerders, verwijzers e.d. De afdeling telt 4 medewerkers. Vereist: ruime ervaring in de journalistiek of voorlichting. Doctoraal examen politicologie strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f5217,- per maand. Medewerker mni./vri. t.b.v. de Afdeling Financieel-Economische Zaken en Financiële Programmering vac. nr. 6-4563/1158 Taak: adviseren over de financieel-economische aspecten m.b.t. de sociale en welzijnsvoorzieningen, b.v. uitkerings regelingen; opzetten van en meewerken aan onderzoeken; analyseren van het verloop van uitgaven: maken van financiële prognoses op middellange termijn m.b.v. daartoe ontworpen modellen en methoden. Vereist: doctoraal examen economie of diploma SPD en praktijkervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 4501,- per maand. Juridisch medewerker mni./vrf. t.b.v. de Stafafdeling Algemene en Juridische Zaken vac. nr. 6-4565/1158 Taak: adviseren over vraagstukken van algemene en juridische aaro, varband houdend met de Algemene Bijstandswet; meewerken aan totstandkoming c.q. wijziging van wettelijke regelingen op het terrein van de bijstand; ontwerpen van besluiten; behandelen van geschillen; opstellen van nota's e.d. Vereist: tenminste diploma KEAO (economisch-juridische richting) b.v.k. ambtelijke ervaring. Salaris, afha ikelijk var. leeftijd en ervaring, max. f3410,- per maand. Medewerkers mni./vri. t.b.v. de Afdeling Financieel-Economische Zaken en Financiële Programmering vac. nr. 6-4567/1158 Taak: analyseren van de bijstandsuitgaven en voorstellen van maatregelen n.a.v. deze analyse; bepalen van finan ciële consequenties voor de bijstandsuitgaven van zowel de beleidsmaatregelen van de directie als de invloeden van ontwikkelingen op voor de bijstand relevante terreinen; houden van toezicht op de aanpassing van de norm bedragen, de verwerking van informatie over de bijstands uitgaven en de financiële rapportage aan de directie. Vereist: de diploma's HBS en MBA of hiermee vergelijk bare opleiding. Kennis van en ervaring met sociale wetgeving en belasting-wetgeving. Studie SPD of Gemeentefinanciën en ervaring op het gebied van de openbare financiën strekken tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 3410,- per maand. Medewerkers mniyvrt. t.b.v. de Afdeling Beroepszaken vac. nr. 6-4568/1158 Taak: voorbereiden van beroepszaken, die bij de Kroon aanhangig zijn gemaakt. Dit houdt o.m. in: verzamelen van gegevens; beoordelen en interpreteren van op de zaak betrekking hebbende stukken; vormen van een oordeel over geschilpunten; opstellen van een memorandum, waarin is verwerkt een samenvatting van de feitelijke gegevens, de probleemstelling, de beschouwing over de zaak zelf getoetst aan de wet enz. Vereist: tenminste diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring met toepassing van de Algemene Bijstandswet op bestuurlijk niveau of binnen het kader van de zorg op maatschappelijk terrein; ruime redactionele ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f3410,- per maand. Documentalist mni./vri. t.b.v. de Afdeling Beroepszaken vac. nr. 6-4570/1158 Taak: selecteren, systematiseren en samenvatten van door de Kroon m.b.t. de Algemene Bijstandswet gedane uit spraken. Zichtbaar maken van samenhangen in de jurisprudentie t.b.v. de beleidsvorming. Geven van in- en externe voorlichting over deze uitspraken. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding, redactionele ervaring. Ruime kennis van de Bijstandswet. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f2952,- per maand. Medewerker mniVvri. t.b.v. de Afdeling Beroepszaken vac. nr. 6-4571/1158 Taak: administratieve begeleiding van beroepsschriften ingediend bij de Kroon, concipiëren van brieven, registreren van inkomende en uitgaande stukken; verslag legging over de voortgang der beroepszaken; geven van informatie in- en extern m.b.t. de administratieve behan deling van ingediende beroepschriften en omtrent de beroepsprocedure in het algemeen. Vereist: diploma HBS of een hiermee vergelijkbare opleiding, redactionele ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2582,- per maand. Administratief medewerkers mnUvrt. t.b.v. de Afdeling Algemene en Juridische Zaken vac. nr. 6-4573/1158 Taak: administratieve werkzaamheden m.b.t. de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, w.o. het meewerken aan de behandeling van domicilievraagstukken: vergoeding van kosten, onderhouden van mondelinge contacten over verhaals- en alimentatiezaken. Vereist: HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Beleidsmedewerker t.b.v. de Afdeling Bijstand Woonwagenbewoners vac. nr. 6-4569/1158 mnl./vrf. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f2102,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Socioloog mnIJvrl. t.b.v. de Afdeling Onderzoek en Beleidsplanning vac. nr. 6-4566/1158 Taak: in het kader van de voorbereiding van het bijstands beleid, dat vele raakpunten heeft met het algemeen welzijnsbeleid en het sociale zekerheidsbeleid, heeft de aan te stellen functionaris een tweeledige taak. Allereerst zal hij/zij betrokken worden bij de ontwikkeling van beleidsrelevante probleemstelling voor uit te besteden onderzoeken en bij het begeleiden van die onderzoeken, bij het verrichten van onderzoek in eigen beheer (dossier onderzoek) en bij het vertalen van onderzoekgegevens naar het beleid en formuleren van suggesties of alterna tieven t.b v. het beleid. Daarnaast bestaat de taak uit het leveren van bijdragen aan het ontwikkelen en vormgeven van een beleidsplanning op middellange termijn. Vereist: doctoraal examen sociologie. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f3410,- per maand. Carrièremogelijkheden aanwezig. Taak: meewerken aan de beleidsvorming en de beleids ontwikkeling t.a.v. bijstand aan woonwagenbewoners; analyseren van de ontwikkelingen m.b.t. het bijstands beleid dat t.a.v. deze groep wordt gevoerd in nauwe samenhang met het totale woonwagenbeieid. Vereist: diploma HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Ruime kennis van en ervaring met de uitvoering van de Algemene Bijstandswet en kennis van de sociale wetgeving. Redactionele ervaring. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f 2952,- per maand. Medewerker mnUvri. t.b.v. de Afdeling Bijstand Woonwagenbewoners vac. nr. 6-4572/1158 Taak: verzamelen, selecteren en overdragen van beleids relevante gegevens: voorbereiden van adviezen m.b.t. beroepszaken; verstrekken van inlichtingen en geven van adviezen aan overheidsinstanties; ondersteunende administratieve werkzaamheden t.b.v. de beleidsafdeling. Vereist: diploma MULO/MAVO en administratieve ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2336,- per maand Secretaresse/secretaris t.b.v. de Afdeling Algemene en Administratieve Zaken vac. nr. 6-4574/1158 Taak: verlenen van secretariële assistentie op diverse afdelingen en verrichten van andere administratieve werkzaamheden. Vereist: de diploma's MULO/MAVO, steno en typen alsmede administratieve ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2102,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Voor alle functies geldt: Standplaats Rijswijk. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 te 's-Gravenhage. Bovengenoemde salarissen zijn inclusief de per 1 januari 1976 toegekende toeslag van 4,5°/o. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie-uitkering. /-■ Sikkens heeft plaats voor jonge enthousiaste medewerkers I I KONINKLIJKE HOUTHANDEL WILLIAM PONT N.V. I vraagt voor plaatsing bij een van haar houthandels in het westen van het land een I Wij zoeken met spoed: exportsekretaresse (Schoevers, 18 - 30 jaar) assistent correspondent export (HAVO goede kennis van Duits, 18-25 jaar) debiteurenbewaker (standplaats Amsterdam, SPD, 20 - 30 jaar) systeemanalist/ programmeur (HAVO, 2 jaar ervaring 20-30 jaar) ponstypiste (1 jaar ervaring, 18-25 jaar) ervaren montage bankwerkers (LTS Bemetel, 25 - 35 jaar) Inlichtingen en sollicitaties: Sikkens bv Rijksstraatweg 31 Sassenheim afdeling Personeelszaken tel. (01711) 8 20 88 Sikkens bv maakt deel uit van Akzo Coatings Deze functionaris dient te beschikken over: koopmansgeest en inventiviteit verkcopervaring in de houtbranche kennis van naaldhout en plaatmaterialen i belangstelling voor moderne nevenprodukten opleidingsniveau HAVO Geboden wordt: een interseeante werkkring in goed teamverband een inkiomen in overeenstemming met de ervaring en bekwaamheden goede secundaire arbeidsvoorwaarden. I Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Directie, postbus 1009, te Zaandam. Gevraagd Vakbekwame schilders voor onderhoudswerk. Vroom Dreesmann Leiden vraagt voor haar restaurant ENIGE ERVAREN SERVEERSTERS (min. leeftijd 18 jaar). Voor inlichtingen en sollicitatie kunt U zich wenden tot de afdeling Personeelszaken van Vroom Dreesmann Leiden. Tel. 071- 141241. In het Diaconessenhuis te Leiden is plaats voor een VERPLEEGKUNDIGE Voor de verkoever-kamer Werktijden: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE of iemand die daarvoor wil worden opgeleid. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken Mej. M. Siemer, Houtlaan 55. Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20