•Oe 46*o Het Motorhuis B.V. Hoge Rijndijk 328 Leiden| Deze week: 12?s hunkemöller Even een tikje anders. Omdat het fijn is om jezelf te zijn. Voor n afspraakje met de zon... QDQQQQQ 37* 24* 24* Kfe J JoanHaanappel En dan naar bed! en de mannen. Heerlijke variaties inrood. Viva-prikkie. Badstof zelfmaakmode. Zeden. Volledige inhoud. Bunny Club gewoon te gek! Rijnstraat 12, zijstraat Levendaal. Tevens vragen wij nog enkele gastvrouwen. TELEFONISCH GELD LENEN Binnen een paar Géén informatie bij werkgever. Kwijtschelding bij overlijden. Overname lopende leningen mogelijk r/joard«iM Rijnsburgerweg 135 Leiden Telefoon 151985 Iedere donderdagavond tot 9 uur geopend. Koelbox. Groot genoeg voor 4 liter flessen. Met draagriem en twee gratis koelelementen. Diverse vrolijke kleuren. Favorietenprijs slechts Autowaspakket. Alles wat u nodig heeft om uw auto er piekfijn uit te laten zien Wash Shine, Super Turtle Wax. een zachte spons en autopoets doeken. Winkelwaarde 17.80 Favorietenprijs Stretchbed. Voor buiten en binnen (onverwachte logé s!). Dik gepolsterd en met een vrolijk bloemdessin Favorietenprijs Badmintonset. Bijna professionele rackets met stalen frame. Plezier voor de hele familie Liggen uitstekend in de hand Kompleet met shuttle handige draagtas. Winkelwaarde 11.75 Favorietenprijs BP Super Visco-Static. Uw favoriete motorolie in handige2,5 liter- verpakking met schroefdop. Ideaal voor de vakantie In het buitenland veel duurder. In onze shop hebben wij interessante artikelen voor iedereen. Ook als niet-automobilist bent u bij ons van harte welkom. Kofferset. Twee soepele koffers, die in elkaar passen. Royale formaten. Kunnen niet open springen Onontbeerlijk voor de vakantie' Winkelwaarde 135- Favorietenprijs Ook los verkrijgbaar voo resp 43.50 en 48.50 Campingtafel. Opklapbaar, dus gemakke lijk te vervoeren en op te bergen. Tweezijdig wit melamine tafelblad Favorietenprijs heeft in haar filiaal Irislaan 79-81 te Oegstgeest plaats voor een VERKOOPSTER (in de leeftijd van 16-18 jaar) Ook partieel leerplichtigen komen in aanmerking. Het is prettig werken bij BLOKKER Bovendien heeft u recht op: royale vakantie en snipperdagen korting op al uw aankopen om de zaterdag vrij Bent u geïnteresseerd ga dan eens praten met onze bedrijfsleider de heer Jansen die u ook telefonisch, onder nr 071-153586, graag alle gewenste inlichtingen ver strekt. ALGEMENE VERGADERING VAN AANDEELHOUDERS van de N V. Zuid-Hollandse Beleggingsmaatschappij te Leiderdorp, te houden op dinsdag 25 mei 1976 om 16 15 uur te Leiden, Oos terkerkstraat 11 Aandeelhouders dienen uiterlijk 21 mei 1976 hun aandelen te deponeren bij het kantoor van de Alge mene Bank Nederland te Leiden. Breestraat 81 Op de agenda staat onder meer de behandehnq van de jaarstukken 1975 De volledige agenda met belagen ligt vanaf 12 mei 1976 ter inzage ten kantore van de N V Oosterkerk straat 11Leiden. DE DIRECTIE Prachtig Lycra badpak met cups In diverse kleuren en dessins. Maten: 42 t/m.48 Jonge, eigentijdse katoenen tricot bikini In diverse kleuren en dessins. Maten 36 t/m 42 Vlotte, funktionele Lycra bikini In diverse kleuren en dessins. Maten. 38 t/m 44 12I5EBBB fc, Haanappel.die verslindt mannen',' zeggen ze. Maar daar is niks van an. 't Is meer dat men haar dat "image" wil geven.Omdat ze 'n naam had als ijsrevue-ster. Wie Joan dan wel is? Dat leest u in het Viva interview met haar. Moet liefde op het eerste gezicht direkt naar de sponde leiden? Lijdt liefde onder "geen woorden maar daden!' Vreemde vragen over een precair onderw erp. Martien Carton trachtte het antwoord daarop aan een aantal mensen te ontfutselen. Geen veelzijdiger vrucht dan onze ronde, gezonde en dorstlessende tomaat. Viva doet u een aantal variaties op het thema rood voor. Met een vijftiental tips over wat u allemaal van en met tomaten maken kan. s feestelijke weekaanbicding. Om direkt een toast mee uit te brengen of te bewaren voor later: zes Hessen hele beste wijn uit het Franse. Twee stralende Rhönes. Twee robuuste Bordeaux. En twee frisse Blane de Blancs. Badstof slaat nieuwe w eger oude badjas is vergeten. Hl Sea" is geboren. 'n Smaakvol pakje dat gemakkelijk te maken is met het patroon en de werkbeschrijving die u in Viva vindt. Een reportage over vakantiehouden op een manier die de rechtgeaarde Hollander in het bloed zit: zeilen. Wilt u de plassen op? Het IJsselmeer? De Wadden of de Zee? Viva vertelt waar u kunt aanmonsteren. En tegen welke prijs. Per Expres Tussen twee haakjes Interview met Joan Haanappel Herma Vergouwe Hou de wind in de Sla hem een bloedneus Verhaal Top 11 zonnebrillen VIVA-dokter De badias is wél veranderd Wisselgeld De flat kreeg Malle kuren Een tomaat die alles slaat In je hempie VIVA-krant Een ander gezicht Help De avonden worden langer... Moet het meteen de eerste keer? Eet plan voor de werkweek Wijnkaart van druivenland VIVA-prikkie Astrologie Verkoopadressen VIVA volgende weck Zo staat de longste Viva nieuwe still weer boordevol gezellige, amusante en interes sante informatie op z'n anders. Koop en lees 'm. Gewoon doen. Los kopen kunt u Viva overal. Abonnee worden? Envelop, naam erop en zonder postzegel sturen naar Viva, Antwoordnummer 7142, Amsterdam. Of bellen 020-729785. Van 09.00-1400 uur.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 29