A 8 fasson Opleiding tot walser rson perso HOOFDLEIDSTER SF eerste medewerker Corrector(trice) Heeft u Mavo en/of praktijkdiploma boekhouden? PERSONEELPERSONEEL nedairco TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER Lugdunum HOOGOVENS IJMUIDEN v WERKSTER Wasserij Spronk LEIDSCH DAGBLAD Personeel PERSCNEa personeel r persone AIRCONDITIONING KOELING VERWARMING Wij zijn een gespecialiseerde handelsonder neming op het gebied van airconditioning, koe ling en verwarming. Het wereldbekende fabrikaat Carrier wordt door ons in Nederland vertegenwoordigd. Voor de dealersektie in onze verkoopgroep zoeken wij een die zal worden belast met de technische pro- jektbegeleiding en training van onze dealers. Wij denken aan een MTS-er van ca. 25 jaar. liefst met enige ervaring op ons vakgebied, hoe wel dit door onze opleidingsmogelijkheden niet noodzakelijk is. Kennis van de Engelse taal is voor deze funktie een vereiste. Wij bieden een interessante funktie in een enthousiaste verkoopgroep met jonge mensen. Mogelijkheden tot verdere ontplooiing zijn alles zins aanwezig. Hebt u belangstelling, richt dan uw sollicitatie aan de direktie of bel voor informatie of een afspraak naar NEDAIRCO BV - Rijndijk 141 - Hazerswoude - Tel. 01714-9010. Handelsdrukwerk Famllledrukwerk Dissertaties Periodieken Doorechrljfformulieren Tabellen Staten Strooibiljetten Een beter cachet aan uw zaak door kwaliteitsdrukwerk HANDELSDRUKKERIJ LEIDSCH DAGBLAD B.V. Witte Singel 1 - Leiden - Telefoon 071-144941 Toestel 33* Een interessant vak leren en meteen goed verdienen. In de koudbandwalserijen van Hoogovens worden rollen staal uitgewalst tot dunne plaat voor bijv. auto's en tot blik voor onder andere de conserven-, industrie. Het koudwalsen is precisiewerk dat met moderne installaties in 4-ploegendienst wordt verricht. Om walser te worden is geen gerichte vooropleiding of ervaring nodig. De eerste beginselen van het walsen pikt u op tijdens een praktijkopleiding gedurende 6 maanden. Tijdens deze periode is uw bruto Jaarsalaris inclusief toeslagen circa f 25.580,-. De vakantie toeslag komt daar nog bij. (Het salaris geldt vanaf 21 jaar.) Doorgroeimogelijkheden Na ongeveer 2 jaar praktijk en tweemaal een cursus van een week is uw inkomen gestegen tot f 26.450.-. Weer 2 jaar later volgt bij gebleken geschiktheid verdere promotie. Uw jaarsalaris ligt in middels rond de f 27.750,- bruto, inclusief toeslagen. Wie nog verder wil krijgt bij Hoogovens alle hulp voor studie. Werk In een klein team Walsen is interessant en precies werk dat door een klein team van vakmensen wordt verricht. Het bedienen van de installaties vraagt naast vakkennis en ervaring een grote mate van samenwerking met de collega's aan de wals. Hoogovens leidt u op voor een plaats in zo'n walsteam. Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens biedt uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Als uw leeftijd tussen de 21 en 35 jaar ligt en u belangstelling hebt voor een opleiding tot walser, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Geboortedatum:. Adres: Gehuwd/ongehuwd Voor de met ingang van 1 augustus 1976 aan de Zwartemeerlaan in de Zijlwijk te openen openbare kleuterschool wordt gevraagd een Gegadigden moeten in het bezit zijn van de akte van bekwaamheid als hoofdleidster, de leeftijd van 23 jaar hebben bereikt en een diensttijd van 3 jaren hebben vervuld. Bekendheid met moderne inzichten in het kleuteronderwijs strekt zeer tot aanbeveling. In het scholencomplex, waarin de school zal worden ondergebracht, zullen tevens bijzondere kleuterscholen en openbare en bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs worden gevestigd. Bereidheid om met de hoofden van die scholen samen te werken is daarom een vereiste. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Gemeentelijk Inspecteur van het Onderwijs, de heer J. J van Riesen, telefoon 071-122148. Een van onze relaties, een overkoepelende organisatie van ondernemersverenigingen in het uitvoerende bouwbedrijf, gevestigd te Den Haag zoekt voor haar centrale dokumentatie-informatiedienst De taak van de organisatie bestaat in de behartiging van de kollektieve belangeh van de betrokken ondernemers. Een multidisciplinair sekretariaat van ruim 50 personen staat het Bestuur voor deze taak ten dienste, waartoe het onder meer beschikt over een zeer belangrijke, in omvang en gevarieerdheid steeds toene mende dokumentatie. Tot de specifieke verantwoordelijkheid van de gezochte funktionaris behoort het ver garen en ordenen van relevante informatie dragers. Dit geschiedt overigens niet slechts uit de voorhanden dokumentatie, doch tevens uit door hem op te sporen, veelsoortige andere bronnen van meer tot zeer aktueel karakter. Zoals vanzelf spreekt, staat het begrip dienstverlening in de organisatie centraal. De bedoelde medewerker moet daarom de bereidheid en het vermogen bezitten in dit kader, vanuit zijn positie, volop mee te denken. Als de belanghebbende dit wenst, zullen de resultaten van een eventueel psychologisch onderzoek eerst met hem worden besproken. Rapportering aan de opdrachtgever volgt alleen na zijn toestemming. Van de konkiusie ontvangt hij een afschrift. Hij zal daarom reeds moeten beschikken over een niet alledaagse belangstelling en ontwikkeling, die zonder moeite aansluiten bij de materie waarover de sekretariaats- teams hun adviezen, rapporten e.d. doen uitgaan. Door zijn speurzin en feeling voor wat adequate informatie inhoudt, stelt hij er een eer in de bestaande administratieve geheugens up to date te houden en met nieuwe uit te breiden, alsmede prompt de levering te verzorgen van, al dan niet ex pliciet gevraagde, gegevens. Op deze wijze groeit hij uit tot de onmisbare rechterhand van de chef van de dienst, die hem van zijn kant een redelijke inwerktermijn gaarne toestaat. Een middelbare schoolopleiding, ervaring in een soortgelijke funktie en een basisopleiding archief kunde/verzorging (b.v. G.O. of S.O.D.) zijn gewenst. Iemand echter wiens interessen en intelligentie door de vorenstaande schets krachtig ge prikkeld zijn, doch aan die formele wensen niet of maar ten dele voldoet, kan, door zijn aanleg en vorming, eveneens de juiste man blijken te zijn. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den zijn op het niveau van dit eerste medewerkerschap geheel afgestemd. Eventueel verder gewenste inlichtingen: telefoon 010-771833 toestel 31. Gevraagd voor 3 ochtenden per week tijden in overleg te regelen Lijbaan 3, Leiderdorp. Tel. 899300 vragen naar Mevr. Kuzee ■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•■•a* Gebr. Paes B.V., importeur van Ofympus microscopen én medische instrumenten MAGAZIJNBEDIENDE j Sollicitaties gaarne richten aan: I Industrieweg 12. Zoeterwoude Telefoon 071-699306 Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden onder nummer 1350 ingewacht bij Psychologisch Adviesbureau Dr.J.G.H. Bokslag bv, Nwe Binnenweg 474, R'dam. Tel. (010) 7718 33 WfTTE SINGEL 1 LEIDEN Op de correctie-afdeling van ons zich steeds uitbreidend dagblad, waar de redactionele- en de advertentieproeven worden gecorrigeerd, is mede met het oog op verandering van zettech niek plaats voor een Ervaring op correctiegebied en een goede ken nis van de Nederlandse taal is voor deze functie een vereiste. Zij, die belangstelling hebben voor bovenge noemde functie, gelieve schriftelijk te solliciteren bij de directie van Leidsch Dagblad b.v. GE@R1BI IPAES In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kunnen worden geplaatst. ENKELE VERPLEEGKUNDIGEN (full-time) voor diverse afdelingen. Aanstelling in een rang is mogelijk na overleg. Verlangd diploma ziekenverpleging A. Indien u meer informatie wenst, is Zr. A. J. M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst gaarne bereid u deze te geven. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 448 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs, stadhuis. Fasson is een van 's werelds grote producenten van zelf klevend materiaal, dat in vrijwel alle sectoren van het bedrijfs leven maar vooral in de grafische industrie, wordt gebruikt. De produktieadministratie en voorraad-administratie lopen via de computer en passeren daarvoor en daarna een afdeling van vier mensen. Voor de dagelijkse leiding van die afdeling zoeken we een in- en output coördinator met tenminste Mavo, het Praktijkdiploma Boekhouden en/of bekendheid met een geautomatiseerde administratie. Ervaring als in- output coördinator strekt zeer tot aanbeveling. Hij rapporteert aan de Supervisor Orderprocessing en bij gebleken kwaliteiten behoort doorgroeien tot de mogelijkheden. Fasson betaalt een prima salaris en biedt daarnaast de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden: 8% vakantietoeslag, pensioenfonds, reiskostenvergoeding, bonusregeling, studie kostenregeling, variabele werktijden. Bussen van uit Leiden, Alphen en Boskoop stoppen voor de deur. Telefonische informatie: 01714 - 9008, toestel 223. Sollicitaties aan Fasson (Nederland) bv, afdeling Personeelszaken, Rijndijk 86-88, Hazerswoude.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 22