mededelingen gemeentebestuur leiden 26 t]m29april'76 geeft dag! Onderhouds- bankwerker machinebankwerker HOOGOVENS IJMUIDEN v (voornamelijk in 4-ploegendiensl) Afwisselend werk met volop doorgroeimogelijkheden De Technische dienst van Hoogovens zorgt ervoor dat de meest uiteen lopende machines en installaties in goede conditie zijn en blijven. Daarvoor zijn technische vaklieden nodig. Zij vinden bij Hoogovens afwisselend en interessant werk. Een bankwerker die zich ook theoretisch verder wil bekwamen - waarvoor alle mogelijkheden worden geboden - kan zeker promotie maken tot machinebankwerker. Met een gedegen opleiding en ervaring is ook direct plaatsing mogelijk in de rang van Interessant werk in kleine teams De technische vaklieden van Hoogovens werken meestal in kleine teams. Afhankelijk van interesse en ervaring kan men worden geplaatst bij de onderhouds dienst van een van de bedrijfs onderdelen, (in een mobiele ploeg of bij de centrale werkplaats). Uitstekende sociale voorzieningen Hoogovens biedt uitstekende sociale voorzieningen, waaronder een goede pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis r - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Vaklieden die bij willen blijven, zitten goed bij de Technische dienst van Hoogovens. Indien u niet ouder bent dan circa 45 jaar en belangstelling hebt voor een functie bij de Technische dienst, dan kunt u de bon opsturen Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische in lichtingen: 02510-94000. Geboortedatum:. Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Agenda: Verlenen van aanvullende kredieten voor de verbouwing van het voormalige Car- melitessenklooster en voor de verbouwing en restauratie van de Leidse Schouw burg. Herschikking van middelen en mankracht voor het buurt- en clubhuiswerk. Het verlenen van principiële instemming met het ontwikkelen van een plan voor universitaire bebouwing op het Witte Singelterrein en het Doelenterrein. Beschikbaar stellen van aanvullende bedragen ten behoeve van de subsidiëring van het lokale en het z.g. verlengde lokale openbaar vervoer, dat door de Noord- Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. in deze gemeente wordt uitgeoefend, over de jaren 1974 en 1975. Richtlijnen inzake het eisen van compensatie bij woningonttrekking aan de be stemming en instelling van een fonds financiële bijdragen bij woningonttrekking. Aanpak van de rehabilitatie van het binnenstadsgebied Maredorp. Verklaring dat de vaststelling van een bestemmingsplan wordt voorbereid voor dit gebied. Dinsdag 27 april a.s. om 13.00 uur in kamer 204 van het Stadhuis. Agenda: Stand van zaken m.b.t. regionaal ontvangststation. Discussie over aanvraag machtiging. Discussie over beheersvorm. Behoeftepeiling. Tijdfasering. Schouwaankondiging Burgemeester en Wethouders van Leiden delen hierbij aan alle eigenaren van opper vlaktewateren (zoals singels, vijvers, sloten, of ter vervanging daarvan gelegde riolen en waterleidingen) in de gemeente Leiden mee. dat, overeenkomstig het bepaalde in artikel 17 van de Verordening op wegen, lanen, straten enz. en wateringen en sloten, schouw zal worden gedreven over genoemde wateren in de periode van 14 mei 1976 t/m 25 mei 1976. In het bijzonder zal hierbij worden gelet op diepte, breedte en verontreiniging ten gevolge van bladval, plantengroei, vuilstoffen en overhangende begroeiing van bo men en struiken die de waterstroming belemmeren. Ook zal bijzondere aandacht worden geschonken aan de deugdelijkheid van de beschoeiingen etc. Bedoelde eigenaren worden gewezen op hun verplichting hun eigendommen vóór 14 mei 1976 in overeenstemming met de schouwbepalingen te brengen. Voor eventuele inlichtingen of adviezen kan men zich wenden tot de dienst van Laatste oproep voor inenting honden tegen hondsdolheid. Zoals reeds in de pers heeft gestaan heeft de Minister van Landbouw en Visserij enige tijd geleden een beschikking uitgevaardigd, inhoudende een entverplichting voor honden tegen hondsdolheid (rabiës). Elke hond ouder dan 5 maanden die bui tenshuis (hieronder begrepen "buiten een by een woning behorend erf, of een niet - openbaar voer - of vaartuig") wordt meegenomen, moet met ingang van 1 mei 1976 tegen hondsdolheid zijn ingeënt als de laatste inenting langer dan twee jaar geleden heeft plaats gehad. De eigenaar of verzorger van de hond moet de inenting dan kunnen aantonen door de zgn. entpenning, die aan de halsband is bevestigd en door een geldig "Entingsbewijs rabiës." Beide verstrekt de dierenarts bij de enting. De Minister heeft tot deze entverplichting moeten besluiten om te voorkomen, dat de in ons land onder vossen aanwezige smetstof door de hond naar de mens wordt overge bracht. De hond is namelijk als de belangrijkste smetstofdrager van deze zeer ernstige ziekte naar de mens te beschouwen. Reeds velen hebben hun hond in de afgelopen weken laten inenten. Omdat het hier om eqn buitengewoon belangrijke maatregel gaat ten behoeve van de bescherming van de bevolking tegen hondsdolheid doet ook het gemeentebestuur een dringend beroep op degenen die nog niet aan de entver plichting hebben voldaan, hun hond by een dierenarts tegen hondsdolheid te laten inenten.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 26