PAASMEUBELSHOW BIJ TISSING IN USSE Tissing heeft van alles méér moois! SLtsge prsgsen# unieke garantie# makkelijk parkeren# koffie en creche! Openingstijden: Goede Vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur Paas-zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur en 2e Paasdag van 11.00 uur tot 17.00 uur 2. Bijvoorbeeld, een enorme kollektie klassieke meubelen, van Queen Ann tot LouisXV. Zithoeken, wandmeubelen, eet kamers en slaapkamers. 3. Onze speciale kollektie Eiken meubelen, waaronder natuurlijk het Boeren Eiken. Als u van Eiken houdt, dan komt u ogen tekort bij Tissing. 4. De leerspecialist van de Bollenstreek. Nergens vindt u zo'n grote kollektie in zoveel stijlen. Van f 2500,- 5. Zoveel slaapkamers bij elkaar ziet u nergens in de Bollenstreek. In alle stijlen en voor élk budget. Komplete 7. Bij de tapijtspecialist Tissing heeft u een keuze uit 1168 verschil lende soorten tapijten. Alle bekende merken- tegen aantrekkelijke prijzen binnen 1 week leverbaar garantie én gedegen vakmanschap. Waar vindt u dat nog vandaag de dag. Lisse: Heereweg 148-152, EUROPA tel. 02521-19005*, 's maandags gesloten. MEUBEL I 1De grote kollektie moderne meubelen, in iedere prijsklasse die men wil. Want Tissing weet dat iedereen "anders" wil wonen. Zodoende. tot f10.000,-. tienerkamers maar ook losse tienermeubeltjes. En natuurlijk hebben wij ook alles wat met slapen te maken heeft. Matrassen, dons dek bedden, kussens enz. 6. De gordijnspecialist Tissing heeft 968 soorten gordijnen. Zeer aantrek kelijke prijzen én toch vakmensen die u optimaal adviseren, ze voor u ophangen maar ook deze kant en klaar thuis bij u afleveren indien u dat wenst. 8. Bij Tissing vindt u keukens. In verschil lende variëteiten. En veelal goedkoper.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 8