de postgiro Gerrit Vermij'Sommige rekeninghouders weten niet wat ze allemaal met postgiro kunnen doen! da's ook makkelijk voor viskaart, loterijen, renterekening, buitenlands geld en nog erg veel meer VELDBOER ELEKTRO B.V. Pascallstraat 9 Heerhugowaard Voor de uitbouw van onze nieuwe vestiging te Zoeterwoude per 1 juni, zoeken wij een jonge energieke TECHNISCHE MEDEWERKER (M.T.S.-er) Het maken van elektrotechnische installatie-tekeningen. Het samenbouwen van kastenbatterijen, bedradingen enz. Het verzorgen van telefonische kontakten met opdrachtgevers en het hoofdbedrijt Wilt U voor deze afwisselende en zelfstandige baan 's avonds bellen naar onze direkteur, de Heer |<rol (020-328925), of een kort briefje sturen naar bovenstaand adres. Met Uw afspraken voor de vakantie wordt natuurlijk rekening gehouden. Bakkerij de Sleutels Grole sortering paasei Uw warme bakker we prettige Paasdage Leiderdorp Splinterlaan 15 Telefoon 133516 Carmen plakt dan de enveloppen dicht. Dat vindt ze interessant. Echt.' Deze week reclam 250 gr roomboter sprits delen, Een ander pluspunt is natuurlijk, behalve voor buitenlands geld, de betaal kaart. Niet voor de kleine dingen natuurlijk. Maar ik gebruik 'm bijvoorbeeld wel als ik een nieuwe hengel koop.' Gerrit Vermij heeft twee kinderen. Ze heten Carmen en Ivar.De weekends probeer ik zoveel mogelijk voor ze vrij te houden. Dan gaan we met de hond naar de duinen of bossen. Met Gerrit Vermij is mede- direkteur van een bedrijf voor interieur- en tentoon- stellingsbouw. Getrouwd. Twee kinderen. Drie jaar geleden een huis gekocht in Badhoevedorp. 'Ach, sommige rekening houders weten niet wat ze allemaal met postgiro kunnen doen. Zo kun je bijvoorbeeld met je blauwe betaalkaart geld opnemen in het buitenland. Ik heb ook gehoord, dat je met je gironummer in de Algemene Loterij Nederland kunt meespelen. Maar dat doe ikzelf dus niet. Maandelijks terugkerende bedragen laat ik automatisch afschrij ven. Dat heeft zo z'n voor- slecht weer doen we thuis spelletjes. Maar ze kunnen zichzelf ook best vermaken, hoor. Het komt wel 'ns voor dat ik 's avonds nog wat werken moet, de financien regelen, korrespóndentie. Uw 50-jarige Hema is al jaren één van de grootste advocaatverkopers. En omdat het feest is heeft de Hema weer een geweldige aanbieding. Heerlijke, zachte advocaat. Bereid volgens Oudhollands recept met veel verse eieren en brandewijn. Een fles van 3/4 liter kost nu geen 6.25 maar slechts 4.95! Lekker lepelen uit een glaasje of met wat slagroom erbij. Voor op een gezellig avondje of zo maar. U proeft 't gegarandeerd: zó'n kwaliteit voor zó'n prijs. Dat is de Hema. (Geldig t/m 21 april.) 'Ik sprak laatst een vriend van me. Heeft ook postgiro en vist. net als ik. erg graag. Die was z'n viskaart vrezen betalen. Had een tijdje in de rij moeten staan. Hij was gewoon niet op het idee gekomen om het met de •i-giro te betalen. 3/4 liter GROTE UITGEBREIDE KOLLEKTIE GORDIJNSTOF, zowel klassiek als modern, in prijzen van 7,90-21,90. 1e KEUS VELOURS, zonder foutjes, velours doree van 26.50-47.90. Neem de maten mee: breedte van de rails, lengte, vanaf bovenkant rails. In onze grote toonzaal brengen wij een enorme kollektie tapijt in vele kleuren, dessins en prijzen. Gemakkelijk voor U: U kiest de gordijnen en de vloerbedekking „bij elkaar" uit. MATEBA is opgericht door een groot bedrijf dat bejaardentehuizen inricht en ziekenhuizen en kantoren. Zo'n bedrijf kan zich geen onbe trouwbaarheid veroorloven. En kan door de enorme inkoop lage prijzen bedingen. En nog iets. We weten hoe moeilijk het is gordijnen zelf te maken. En zelf kamerbreed tapijt leggen valt ook niet mee. Daarom worden in Leiden de gordijnen gratis gemaakt. De tapijten gratis gelegd. Door MATÉBA Haarlemmerstraat 214, Leiden, 071-122614

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 26