Ik drink melk. Uook? ICassières Winkelverzorgers Assistent profimarkt een medewerker jonge medewerker(ster) ENIGE LEERLING TEKENAARS Met haar naam in zijn ring y Voor ons binnenkort te openen filiaal in het winkelcentrum Langevoort in Oegstgeest Datsun Nederland is de Importeur van de bekende Datsun automobielen uit Japan DATSUN zoekt voor haar afdeling Advertising- en Sales Promotion (25 - 35 jaar) In samenwerking met en onder leiding van de verkoopleiding helpt hij mee aan de formulering van de reclame-doelstelling. Verder behoren tot zijn taak o.a. Het dagelijks kontakt met het reclamebureau Bewaking van het reclamebudget Begeleiding en advies m.b.t. onze dealerorganisatie (salespromotion) en reclame-aktiviteiten Degene die wij zoeken heeft een middelbare opleiding en een opleiding op het gebied van Advertising- en Sales Promotion. Enkele jaren ervaring op een reclameafdeling (of bureau) en bekendheid met de Marketing-technieken zijn noodzakelijk. Naast mondelinge- en schriftelijke vaardigheden stellen wij de aanwezigheid van goede kontaktuele eigenschappen als een Vereiste. Tevens zoeken wij een (18 - 22 jaar), die voor de afdeling Advertising-Sales Promotion lichte administratieve werkzaamheden gaat verrichten, waaronder ook de folderverzending. Serieuze gegadigden kunnen een uitvoerig schrijven (met pasfoto) richten aan de afdeling.Personeelszaken van DATSUN NEDERLAND B.V. Vennestraat 1 3-1 5, LISSE t.a.v. de heer F. A. Bussen Het Marine Elektronisch Bedrijf, Haarlemmerstraatweg 7 te Oegstgeest vraagt Vereist: MULO/MAVO en diploma machine-schrijven. (MNL./VRL.) ONMISBAAR Bovengenoemde salarisbedragen dienen te worden vermeerderd met een toeslag van 4,5% (voor meerderjarigen minimaal 66,-) Sollicitaties of nadere inlichtingen bij de personeelsafdeling van genoemd bedrijf (tel. 01711-19210, toestel 241 Dr. L. Meinsma, direkteur Stichting Koningin Wilhelmina-fonds. O Melk moet. Melk doetje goed. en zijn naam in de hare gaat het verloven echt feestelijk worden. Verlovingsringen, die méér dan mooi zijn, zijn te zien in onze koilektie. tiorlog.. HOOIGRACHT 4S - LEIDEN Hè hè. dat lucht op! Wie last heeft van een slechte stoelgang- en ver stopping, wil daar graag wat aan doen. Dat kan. En met een vertrouwd produkt: Zwitsalax van Zwitsal. Zorg dat a het altijd in huis hebt. Want Zwitsalax werkt mild maar doeltreffend, helpt u binnen de kortste keren aan een goede en regel matige stoelgang. Hè hè, dat is 'n opgelucht gevoel. ZWITSALAX laxeert zacht en zeker Profimarkt. Een gestaag groeiende supermarkt organisatie met een twintigtal verkooppunten in Den Haag en wijde omgeving. Een alleszins gunstige ontwikkeling die te danken is aan het hanteren van een formule die aanspreekt: een volledig supermarkt assor timent bieden, inclusief vlees, groenten, fruit, zuivel en andere dagversproduktentegen konstant lage prijzen. In verband met de realisering van een nieuwe vestiging in Oegstgeest wil Profimarkt in kontakt treden met een aantal positief ingestelde medewerkers. vragen wij en (17 a 18 jr.) Zij zullen worden belast met alle voorkomende winkelwerkzaamheden. Een goede opleiding zal worden gegeven, zoals een kassière opleiding. Tevens vragen wij voor deze vestiging een (17-20 jr.) voor de groente-afdeling. Heeft u interesse? Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u terecht vanavond van 19.30 -tot 21.30 uur in café De Roode Leeuw, Dorpsstraat 55, in Oegstgeest. Voor telefonische inlichtingen: B.V. Profimarkt, Havenstraat 5 1 Monster. Tel. 01749-3741. U kunt vragen naar de heer G. Fakkel. Panorama's speciale uitgave VRIJ'76 is de unieke gids voor uw vakantie,al uw vrije weekends,al uw snipperdagen. VRIJ'76 is objectief:adviezen,tips,trips, de snelle én rustige routes naar de zon en alle prijzen. Wat kost uw uitstapje? Wat kost uw vakantie? Hoe duur is uw auto? Kortom,honderden tips om het in uw vrije tijd nóg leuker te maken. En helemaal niet mis: kortingeoupons! in Vrij '76 zitten er genoeg om daarmee alleen al zo'n 50 gulden te besparen. Wat dacht u hijvoorbeeld van treinreizen voor half geld met de NS? En van korting voor de gezelligste recreatie parken? Toch betaalt u voor Vrij '76 (inclusief coupons) slechts f 3,95. Niet veel voor zo'n vrije-tijdshulp. vindt u ook niet? Halen dus! Nu overal te koop hij uw blademnan en hij elke tijdsei! riften winkel. l: kunt deze uitgave ook via onderstaande 1 bestellen.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20