Maak van Oegstgeest een woonerf a GRQtVUIL BOUW STEVENSHOFPOLDER MOET DOORGAAN agenda Laatste paal Belangenvereniging clienten M.-Rijnland DIKBIL OP PAAS-VEBO Schriftuurlijke geestdrift Shaffy List Wethouder Verboom: vrees voor gat in woningmarkt ZATERDAG 20 MAART 1976 Medische diensten Artsen LEIDEN "Aan bouwen in de Ste- venshofpolder kun je nie* ont komen. Ik zelf vrees, dat we zelfs te laat zullen beginnen. In 1978 valt er een gat in het aanbod van wo ningen. Ik ben bang dat we dat dan niet kunnen opvullen". Aldus wethouder Verboom t volks huisvesting», die gisteravond te gast was op een ledenvergadering van de PPR. De bouw in de Stevens- hofpolder is een omstreden zaak, waarover het ooilege van B en w verdeeld is. Verboom vertelde dat hij met zijn koppelgenoot, mede wethouder Waal in dit opzicht "nooit op één Ujn kon komen". Verboom wil meer haast maken met de wo ningbouw in de Stevendhofpolder, (het gebied dat grenst aan de Voor- schotense wijk Noord-Hofland) dan zijn collega Waal. Uitgangspunt is voor hem daarbij wel, adt het rijk voor hem daarbij wel, dat er be taalbare woningen kunnen worden gebouwd. 'Ik denk dat we huren krijgen van 300, 350 gulden". Hij pleitte daarnaast voor een regiona le aanpak van het woningbouwbe leid. "Leiden kan wel zeggen: in on ze planning nemen we ook de bouw grond van ae randgemeenten mee, maar we hebben daar natuurlijk niets te zeggen. Iedereen blijft op zijn eigen stekkie zitten: ook Leiden. Dat geldt ook voor het economisch beleid. Dan moet je niet in enge plaatselijke grenzen denken. Als er zich dan bijv. in de Grote Polder (Zoeterwoude) een bedrijf vestigt, dan moet je als Leiden voor de men sen die daar werken ook bouwen. Je moet ze beschouwen als Renovatie Een ander onderwerp van bespre king gisteravond was de re novatie, eveneens onderdeel van Verbooms wetJhoudersportefeuille. Hij signaleerde de problemen die vooral op ihet gebied van de parti culiere renovatie bestaan. Het colle ge van B en W heeft nu bij wijze van experiment besloten om de gemeen te twee panden in ae Floresstraat te laten kopen, ze op te knappen en daarna bij een woningbouwvereni ging in exploitatie te geven of ze te verkopen. De aanstaande wet op de stadsvernieuwing, volgens welke een huiseigenaar verplicht kon worden zijn huis op te knappen, kan enig soelaas bieden. "Maar ik ben daar niet al te optimistisch over", zei Verboom. "Ik vind dat Je moet pro beren alles in de minne te schikken. Het gereedschap van de verplich ting moet je wel hebben, maar je moet er een spaarzaam gebruik van maken". De keuze tussen renovatie of nieuwbouw is altijd een moeilij ke. Verboom: "We hebben nu al weer voor de derde keer een renova tieplan. waarvan we achteraf eigen lijk zeggen: nieuwbouw was beter geweest". Hij noemde in dit verband met name de Ververbuurt. "Als Je ziet wat een hoeveelheid geld daarbij moet en je gaat uitre- kenen wat nieuwbouw zou kosten, dan is de renovatie daar veel te duur. Maar je kunt de zaak niet meer terugdraaien. Het is een buurtje, de trein is in beweging en dat wil je in stand houden." Over de wijze waarop bewoners bij renovatie Inspraak moet worden gegeven, verschilde Verboom van me ning met enkele leden van de PPR. 'Je moet eerst weten wat de mo gelijkheden zijn en dan pas kun je aan de bewoners vragen wat ze wil len. Daarover denk ik anders dan die jongens van de Welzijnsraad. Die zeggen: je moet de bewoners er van he*, begin af aan bij betrekken. Maar wat gebeurt er dan: je be looft koeien met gouden horens en kunt je beloften nlater niet nako- Het is nodig dat er eerst een zg. schouwrapport van de woning op ta fel komt, maar ook daarmee wor den fouten gemaakt, zo vertelde de wethouder. Hij noemde als voorbeeld de rapporten die de Nationale Wo ningraad destijds over het Haagweg- kwartier heeft gepresenteerd. Daar om zeg ik nu: pel maar eens een woning helemaal uit. Zoek naar ver borgen gebreken'. Het fenomeen actiegroepen en Verboom? houding daartegenover weekte enige emoties los onder de le den van de PPR toen de wethouder daar wat krachtige uitspraken over deed. "Ik heb vaak het gevoel dat de actie om de actie wordt gevoerd. Zo als nu door de BHW in Maredijk rond de vestiging van Walenkamp. Ze willen een hoorzitting; ze kunnen hem van mij krijgen. Er zijn groe peringen als de BHW, die hebben 'n bepaalde kretologie. Ik denk dan: daar bouw ik geen huizen mee. De conclusie van de PPR-leden was ten slotte: Verboom luistert alleen maar naar actiegroepen, als hij het met ze eens is. Verboom: "Ik vind het jammer dat ik jullie niet heb kun nen overtuigen". genomen door ae volgende artsen: Wijk I (Morewegkwartier. binnenstad Cityrang en UroenoordJJ. Rijn- D. C. Geesink-v. d. Vliet. V. de Bakhuyzenlaan 11. telefoon I33bü6: Wijk III (Waard, Professorenwljk en Tulnstadwijk)P. F. W. Kehrer. Burggraven! aan 1, telefoon 125820: Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwar- tler)W. Schellekens. Paganlnistraat ter-de Neef, Prinses Margrietlaan 3. telefoon 5885; daarna: S. M. Platteel- de Jongh, Diepenbrocklaan 6, telefoon 5417. WARMOND laan 13, Voor hooit t Werkgroep verkeer OEGSTGEEST Als de Werkgroep Verkeer Oegstgeest haar zin krijgt wordt vrijwel heel Oegstgeest woonerf. De groep wil de voetganger en fietser in Oegstgeest zoveel mogelijk de kans geven en het autoverkeer, met name het doorgaande ver keer, via vaste routes buiten de kern van het dorp houden. De werkgroep kwam van de grond omdat bij een aantal inwoners van Oegstgeest het gevoel bestond dat de wensen van de bevolking niet hele maal in 't gemeentelijk beleid door klonken. Omdat acties - in de Oran- jelaan en de Terwee weg - op niets uitliepen formeerde een aantal be zwaarden de werkgroep, waarbinnen wat gecoördineerd gedacht wordt over het totale verkeersbeleid in Oegst geest. Oegstgeest is een typisch leefdorp, meent de werkgroep. Men wil dat tot uitdrukking laten komen door kinde ren de mogelijkheid weer te geven op straat te kunnen spelen. Omdat Oegst geest nu ook weer niet zo heel erg groot is, kan men binnen de dorps- grenzen de afstanden zonder al teveel problemen per fiets of te voet afleg gen. Daardoor zou het autoverkeer flink beperkt kunnen worden. Door Oegstgeest in zijn geheel tot woonerf te verklaren met alle verkeersbe- lemmerende maatregelen van dien denkt de werkgroep vrijwel het hele verkeer uit het dorp te kunnen weren. Essentieel is. naar de mening van de werkgroep, dat aan de plannen goe de voorzieningen voor het openbaar vervoer gekoppeld worden. Busbanen zouden in dat opzicht veel goed doen. „Naar verhouding winnen de bussen nu nog te weinig tyd.Er is berekend dat je vanaf Oegstgeest een paar minuten sneller in het centrum van Leiden bent. Toch moet ergens be gonnen worden, om op die manier het toenemende verkeer terug te dringen. Wanneer je straks met één auto per twee Nederlanders zit, is het nemen van dergelijke maatregelen helemaal niet zo gemakkelijk meer", aldus een woordvoerder van de werkgroep. De groep kijkt voorlopig nogal kri tisch aan tegen de plannen voor af sluiting van de Rijnsburgerweg. Met name heeft men bezwaren tegen het sluipverkeer, dat door die plannen ont staat. Hoe noodzakelijk het is om in Oegst geest veranderingen aan te brengen op verkeersgebied illustreert men aan de hand van de cijfers van de Terwee- weg. Deze „verbindingsweg" tussen de winkelcentra aan de Kempenaar straat en de Lange Voort kreeg in 1974 per week zon 29.000 auto's te verwerken, wat voor een dergelijke smalle straat teveel is .Overigens heeft de werkgroep geen pasklare oplossingen. Men wil, via een alge meen in Oegstgeest gevoerde discus sie. komen tot oplossingen. Uitgangspunten bij die discussie zijn de gedachte van het woonerf en een idee van de werkgroep om, rond dat woonerf, te komen tot een soort rond weg. Dat moet geen nieuw aangelegde weg zijn, maar die ring zou moeten ontstaan door 'n herbestemming van reeds bestaande straten in Oegstgeest. Onhoudbare verkeerssituaties op de Tenveeweg. De verkeers- werkgroep in Oegstgeest wil hieraan 'n eind maken door het doorgaande verkeer buiten de dorpskern te leiden. LEIDERDORP/HAZERSWOUDE Theo Koeleman uit Hazerswoude en Kees van Zijp uit Leiden hebben een belangenvereniging voor cliënten van de Stichting Maatschappelijke Dienst verlening „Midden-Rijnland opge richt. Zij willen met dit initiatief be reiken dat de cliënten betrokken wor den bij de problemen die bij deze stichting zijn gerezen. Zoals bekend hebben zeven van de tiei maatschappelijk werkers van-de stichting onlangs besloten ontslag te nemen. Aanleiding vormde het door het bestuur aangezegde ontslag van de staf functionaris Chris van Eerden op grond van „onhanteerbare per soonlijke tegenstellingen. De maat schappelijk werkers zijn 't daar niet mee eens; -bovendien kunnen zij zich niet langer verenigen met de orga nisatie en het beleid binnen de stich ting. Intussen zijn er over en weer over deze kwestie gesprekken gevoerd, maar zeggen Koeleman en v. Zijp, die cliën ten zijn daar nooit bij betrokken ge weest. „Wat wij nu willen is ook de gevoelens van de cliënten over deze zaak naar buiten brengen. Want 't is in het belang van de cliënten van vandaag en die van morgen,aldus Theo Koeleman. Volgens Koeleman klopt er binnen de stichting „geen bal" van en worden er spelletjes ge spoeld waarvan de achtergrond vol strekt onduidelijk is. ,,'t bestuur van de stichting zegt Koeleman, „doet ook geer. enkele moeite om zijn stand punt naar buiten te brengen. Pastoor Wishaupt, de voorzitter vindt dat niet Interessant, heeft hij een keer ge zegd. Volgens Koeleman en Van Zijp heeft pastoor Wishaupt ook al een keer aan een verontruste cliënt laten weten dat hij het niet van belang vond de cliënten bij het conflict te betrekken, omdat die er toch geen oordeel over zouden kunnen vellen. Koeleman en Van Zijp hebben in tussen een aantal brieven en vele (te lefonische) reacties van cliënten ge kregen, waaruit unaniem verbazing spreekt over het ontslag van Van Eerden en de zeven maatschappelijk werkers. In het algemeen aldus Koe leman en Van Zijp, staan de cliën ten achter de maatschappelijk wer kers. Overigens wachten ze nog meer, bij voorkeur schriftelijke reacties van cliënten af om vervolgens te bekijken wat ze daarmee kunnen doen. 't Adres ven Theo Koeleman is Groenestein 30 in Hazerswoude en van Kees van Zijp, Drie Octoberstraat 51A in Lei den. Maandag Herensingel (van Medusastraat tot Lage Rijndijk), Hambroeklaan. Kooilaan, Celebesstraat, Decima- straat, Sleboldstraat, Floresstraat. Bloemstraat, Formosastraat, Bor- neostraat, Driftstraat, Lombokstraat. Javastraat, Medusastraat. Park straat, Koolpark, Atjehstraat (van Kooilaan tot Sumatrastraat). Am- bonstraat. Madoerastraat. Lage Rijndijk, Voorstraat. Sumatra straat, Atjehstraat (van Sumatra straat tot Soembastraat), Soemba- straat, Balistraat, Timorstraat. Ringkade, Bonairestraat. Aruba- straat, Surinamestraat, Antillen- straat, Curacaostraat. St. Maarten straat, St. Eustatiusstraat, Saba- straat, Bank astraat. Bilitonstraat. Kooihof. Woensdag Jacq. UrlusplF ntsoen A Noorde- wlerlaan, C. Schuvtlaan, Diepen brocklaan, Joh Verhuis tstraat, Ri chard Holstraat. Obrechtstraat Churchilllaan, WiDean Pijperstraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wage- naarlaan, Valeriusstraat Van Blan kenburgstraat Julius Röntgen- straat.Mozartstraat. Bernaro Sweersuaat, Sweelincklaan, Eduard van Beinumstraat. Brilcknerstraat Debussystraat Ravelstraat, Chopln- straat, Moesorgsklstraat. Caea i Franckstraat Verdistraat. Schubertlaan, Mahlerstraat, Handei- straat, Beethovenlaan. Vivaldistraat. Bachstraat. Corellistraat, Toacanlni- laan, Berliozpad, Rosainistraat. Lisztpaa. Mendelssohnkade, Wag- nerplein. Brahmslaan Tsjaikowski- kade, Sibeliusstraat. Bartokstraat, Kennedylaan, Max Regerlaan, J. Haydnlaan, Apollolaan, Smétana- straat, Paganinilaan, Scarlattistraat Griegstraat. Donizetti!aan, Bizetpad. Donderdag Paramaribostraat, Corantijnstraat, W. de Zwijgerlaan. Abr. Crijnssen- straat, Van Riebeeckhof, J. P. Coenhof, Pieter Bothstraat, Stuyve- canthof, Alb. Agnesstraat, Ch. de Bourbonhof, Jul. van Stolberghof, Anna van Burenhof. Marnixstraat (van W. de Zwijgerlaan tot Volks tuinen), Zwarte Pad en Merenwijk. Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat)Julianstraat, Julla- nakade, Sophiastraat. Anna Paulow- nastraat, Alexanderstraat. Prinsen- senstraat, Oranjestraat, Lusthof laan. Dillenburgerstraat, Nassau- straat, Mecklenburgerstraat, Os- en Paardelaan, Bernhardkade, Marljke- straat, Margrietstraat. Irenestraat. Bernhardstraat, Beatrixstraat. Vrijdag Haagweg, Rijndijk, Dijkhoflaan. Valkenburgseweg, Da Costastraat Klikspaanweg, De Geneste tstraat Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan. Tol lensstraat, Schimmelstraat, Olt- mansstraat, Hasebrot kstraat, Bor- gerstraat, de Lennepstraat, ten Ka- testraat. Toussaintkade. Staringka de. Kneppelhoutstraat, Multatullstraat Fred, van Eedenlaan, Lod. van Deysselstraat, A. Verweystraat, Jacq Perkstraat, H. Gorterstraat, L. Cou perusstraat, Hoflaan, Willem Kloos- laan Boshof, Duinhof, Meerhot Akkerhof. Weldehof Telderskade. Mulderstraat, uerrit Kastetostraat, Segaarstraat, van Diemeistraat. Roosevel tstraat. LEIDEN Op donderdag 25 maart wordt in Leiden voor de zesentwintigste maal de Paas-Ve- bo gehouden. In de Groenoordhal zullen die öagmeer dan drie honderd runderen door een twin tigtal keurmeesters worden beke ken en bekroond. Volgens de organisatoren van de Paas-Vebo wordt het de grootste keuring die tot dusver is gehou den. Het aantal inzendingen over treft het bestaande record met vijftien procent. De speciale at- zullen die dag meer dan drie- de aanwezigheid van de dikbilstier "Apollo" van Sneep's fokkerij uit Willemstad. Elke bezoeker mag een gokje doen naar het gewicht van de stier. Diegene die precies raadt hoe zwaar de stier weegt, krijgt het gewicht in kilo's in guldens uitbetaald. En als we André de Jong, directeur van de Groenoordhal mogen geloven kan dat best wel eens een bedrag zijn dat in de duizend gulden loopt. Wordt het jutebe gewicht niet ge raden dan gaat het geld naar charitatieve instellingen. De toegangsprijs voor de Vebo bedraagt f 2.50 per persoon. Kin deren en 65-plussers betalen de helft. Voor groepen scholieren is er een speciale reductie. In tegenstelling tot vorig Jaar ont breken ditmaal de paarden- en ponys. Die zullen te zien zijn op de fokvee, mestvee- en zuivelten- toonstelling. die de Vebo op 4 september in de Leidse Groenoord hal organiseert. Het is waar schijnlijk de laatste maal dat de Paas-Vebo in de Groenoordhal wordt gehouden. Volgend jaar zal de runderhal gereëd zijn en kan dit evenement in dïe nieuwe hal plaatshebben. LEIDEN De bekende religieuze pop-groep .„New Hope" deed gister avond op haar Nederlandse toernée de Leidse Zuiderkerk aan. Het zijn ze' ven Amerikaanse jongelui, die een jaar hun studie hebben onderbroken om spelend en zingend in de heden daagse pop-stijl van hun geloof te getuigen. De kerk was zo goed als vol met jonge mensen van allerlei slag. die zich heel duidelijk door de boodschap aangesproken voelden, meezongen, meeklapten, meewipten. De drie zan gers, twee gitaristen, de pianist en de drummer weerden zich geducht, niet klungelig of „would be" maar knap- op vakniveau en zelfs in de geest drift-uitbarstingen beheerst. Een evangelieverkondiging in woord en klank op 'n manier die de jeugd van deze tijd begrijpt. De woordvoer der wilde dat het publiek .Schriftuur lijk geestdriftig klapte. Hij moest wel even la ten oefenen om de stijve westerlingen zover te krijgen. Maar het lukte, ook het opwippen en armen heffen. Het werd, bij ogenblikken, een waar „ju- bilare et exultaré". Wat deze groep doet, is niet nieuw. Het Leger des Heils en andere op wekkende bewegingen doen niet an ders. Onder één noemer gebracht, zou men het een onbetaalde rekening van de kerk kunnen noemen. In hun teks ten hielden deze „New Hope"rs zich dioht by bijbelse uitspraken die ze simpel en rechtstreeks nadrukkelijk verklankten. Ik geloof dat hun ma nier aansloeg. JOHAN VAN WOLFSWINKEL OEGSTGEEST Shaffy en List brachten gisteravond in het Rijn lands Lyceum een programma van herkenbare liedjes en tedere chan sons. Natuurlijk zong Liesbeth het gevoelige Ik ben zo gelukkig bij jou' en zong de uit een Russische moeder en een Egyptische vader geboren Shaffy, die jaren in Oegst geest heeft gewoond, liedjes als: 'Zon" en "Vader". "De Weg Naar De Maan" van de getalenteerde componist Hans van Hemert, die o.a. ook verantwoordelijk is voor het songfestivalliedje van Sandra werd met veel betrokkenheid door Lies beth gebracht. Jammer was, dat het geluid tijdens het eerste half uur van de voorstelling veel te scherp stond afgesteld, waardoor de vaak afge meten zingende Shaffy veel te na drukkelijke aanzetten in zijn poëti sche ohansons legde. Op 20 april as. zal een nieuwe el pee van Shaffy en List, "Samen" ge heten, met daarop elf duetten wor den gepresenteerd. Hans van He mert produceert deze nieuwe elpee. "Wij Zullen Doorgaan" vormde een massaal en overrompelend einde van een geslaagd optreden van Shaf fy. List en de door Ramses ontdek te Shaffy"s. Shaffy en List: chaos en charme, een heerlijke combina tic A. C. KOEFEBAGKER JR. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst in regio Leiden. Tien van 1926 maart Voorschoten, Leidse- telef 01717—2525: telefoon 155482. Wijkverpleging LEIDEN Interkruls. Middelweg telefoon 154500. VOORSCHOTEN Gezondheidscen- Waalslaan. telefoon 4641: WARMOND Zr. A. Th. Vriend. Friezen horst 21. Sassenheim. telefoon 0252212022. ZATERDAG De ^Burcht. Antiekmarkt. 9.30 uur Steenstraat ib. Wereldwinkel. s morgens geopend. Laman-Leiden BV. Zijlslngel 2, Open Huls. 3-5 uur nam Kapel Bonaventurascholengemeen- schap Mariënpoelsüraat. Stille Om gang. Eucharistieviering. 11.45 uur Marinecomplex, Noord- ZONDAG Antonlu Geversstraat 65, Oe 'oor kamerbewoners e l£.J,CIV, Ï..IO uur IUUM. Meerrusi. Warmond, e Harbour Jazz Band, Evang. Lutherse Kerk. Hooglandse Kerkgracht, uitvoerig Kamerkoor Col legium Musicum. m.m.v. het blokfluit. nCl ,j lUMiUlt. e Leidse Muziekschool. Breehuys, Breestraat 19. Gideon ge spreksgroep, 11.80 uur v.m.-1.30 uur nam.; Koffiebar. 8-11" uur nam MAANDAG Steenstraat lb. Wereldwinkel. 9.30 uur vm.-6 uur nam. Ontmoetingscentrum, hoek Boshui- zeriaan^BeJaardiensoos Zuid-West 2.30 op Troef: Breehuys Breestraat 19. Mlddagakti. vitelten 2.30-5.30 uur nam.; Emiilleer r3.\!ö-VuiS: Oeeprtks*roep Praethuys. Vruowenkerkkoorstraat 9 gespreksavond "Het raadsel van Le- Steenschuur 6. Trance-avond. 8 uur Gemeentehuls. Wassenaar Verkeers- en Welzijnsoverleg. 7.30 uur nam. Stadhuis, gecombineerde Commissie vergadering: Sociale zorg Maatsch Aangelegenheden. Gezondheidszorg Cultuur en Onderwijs. Recreatie Spc-rt en Samenlevingsopbouw 7.30 uur' nam Commissie Politionele Aangelegenhé- «"ui,, n iJ5i nctarit a Samenlevingsopbouw 7.30 i Jommiseie Politionele Aangc.cBCllllc- den, 7.30 uur nam.; Commissie Al*e- (T uur Cnam 8tUUrIke Aansele&snbed?n 't Bruggehoofd. Steenechuur 11. Leidse Amateur Fotografen Ver. 8 uur Kinderopvang Stichting werkgemeenschap Kinder- c.Pn.tr,a dpnHoogl an dse Kerkerarht 4. tel. 130360. Geopend dl. t/m vr 9 30 —12 uur vm en vaD 25 uur nam Dienstencentrum Noordelndspleln 2b, tel 140483 AJ- gemene Informatie dag. van 916 uur Maatschappelijk Werk Bureau Maatsch Werk Oude Rijn 44c. Spreekuur dag. van 23 uur n.m.. 0m7Meèl4im 7~8 UUT D'm Tele,00n SOS-dienst /vrfS^eA^J61®101118011® hulpdienst. Tel. 071-125202. Voor allen die ln moeilijk heden verkeren. Dag en nacht te be reiken. Dierenhulpdienst Anna Paulownastr. 15, Lelden Voor C" Plerlen,D«5 verongelukte honden, katten vogels e.d. ln de gemeenten Lelden en Leiderdorp Dag en nacht bereikbaar: telef 134687 LEIDEN De heer F. de Nie, chef van de afdeling scholenbouw beroepsonderivijs van het ministerie van Onderwijs, heeft gister middag de laatste paal geslagen van de streekschool voor beroeps begeleidend onderwijs in de polder Cronesteijn aan het Lammen- schanspark. De paal ruas de laatste van de in totaal 1500 a 1600 palen die in Cronesteijn door de vele te overwinnen hindernissen ook wel Kreunesteijn geheten in de grond zijn gezet. De streek school is derhalve ook de laatste van de vijf scholen die in het ge bied tussen Lammenschansweg en de Kanaalweg verrijzen. De eerste paal, eveneens door de heer De Nie geslagen op 12 sep tember 1974, was bestemd voor het vormingscentrum voor werken de jongeren. Daarna volgde de bouw van de meao-schoolvervolgens de chr. MTS en inmiddels is de bouw van de lavo-leao school ver gevorderd. Als alle gebouwen gereed zijn, zal het park Cronesteijn dagelijks door zo'n 2500 scholieren bezocht worden. Overigens kreeg de heer De Nie voordat hij de paal in de grond heide, van de heer GSmilde, voorzitter van het overkoepelend bouwteam, een antiek weegschaaltje aangeboden als symbool voor het dagelijks afwegen van. belangen. Na de paalslag trad het caba ret van de meao op met een lied waarin de ontwikkelingen van het park Cronesteijn op een rijtje werden gezet. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leidscb Dagblad B V. Witte Singel 1 - Lelden Postbus 54 Giro 57055 Telefoon: 071—144941 Naoezorging van 18.00—20 00 a Zaterdag vaD 1600—1800 uur Te'efoon 071—130500 Indien tn gesprek 071—134539 Hoofdredacteur Han Muider Kwartaalabonnement I 37,85 Per post f 48.25 Jaarabonnement f 139.90 Jaarabonnement p. post f 181,50 Losse nummers t 0.50 Abonnementsgelden 0(J vooruit betaling te voldoen BU automa tische overscnryvtng geen ad ministratie- en incassokosten.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 2