Mitterrand Amerika moet maar wennen aan communisten SZS3QB Bewoners Utrechts Jaagpad in actie tegen onveiligheid EERSTE HUIZEN NATIONALE NEDERLANDEN APRIL KLAAR Agamemnon: saai en langdradig gebeuren VRIJDAG 19 MAART 1976 PAGINA 11 PARIJS (DPI) De Franse socialistische leider Frangois Mit terrand heeft gisteren tijdens een lunch met de Amerikaanse ambassadeur in Parijs, Kenneth Rush, de Amerikaanse waar schuwingen tegen deelneming van comihunisten aan Europese regeringen ter sprake gebracht. Radar langs oever Schelde De Belgische minister van Verkeerswezen Chabert en zijn Nederlandse collega van Defensie Vredeling hebben gisteren de officiële opening verricht van de beperkte ra darketen langs de oever van de Schelde tussen Zandvliet en Waalre. Frangois Mitterand Overheid stelt voorwaarden aan lozing gevaar lijke stoffen" LEIDEN In de enkele gevallen waarin nog geen formele vergun ningen zijn afgekomen, gebeurt het lozen en opslaan van gevaarlijke stoffen slechts onder bepaalde, door de overheid gestelde voorwaarden, stuur van de Leidse universiteit op schriftelijke vragen van het univer- siteitsraadslid Mark Job Dresden. Dresen had het college van bestuur vragen gesteld naar aanleiding van een onlangs uitgelekt rapport over Dit antwoordt het college van be de bescherming tegen radioactieve straling in Leiden. In dat rapport werd geconstateerd dat de organi satie van de stralingsbescherming onvoldoende was en de stralingsveilig heid verre van optimaal. Het raads lid vroeg o.m. waarom het rapport niet ter inzage was gelegd voor le den van de universiteitsraad en an- van bestuur antwoordt daarop dat het niet gebruikelijk is "voorberei dende interne stukken voor het col lege van bestuur ter inzage te leg gen op de griffie of anderszins open- baai' te maken voordat deze in het college zijn behandeld". Het colle ge wijst er verder op dat het rap port, ofschoon, nog niet goedgekeurd door het Instituut voor Radiopatho- logie en Stralenbescherming, (met het academisch ziekenhuis een van de initiatiefnemers voor een nieuwe stralingsbeschermingsorganisatie) nu wel ter inzage ligt. Onderwijs In Zuid-Afrika be zoeken thans meer dan vier miljoen Bantoe-kinderen de school. Het on derwijzend personeel telt 77.000 le den, dit is4i 5500 meer dan een Jaar geleden. In* de scholenbouw is er nog steeds achterstand tengevolge van de zeer sterke bevolkingsgroei. Toch wordt reeds jarenlang één school per werkdag opgeleverd voor de Bantoe-jeugd. Astronaut-ambassadeur - Wil liam Anders, deelnemer aan een Apollo-maanvluoht in 1968, is don derdag benoemd tot Amerikaans ambassadeur in Oslo. De ex-astro- naut is '42 jaar en was verbonden aan een rijksdienst in Washington. "Bevrijding zuidelijk Afrika" De Verenigde Naties zullen in mei in Havanna (Cuba) een studie-con ferentie beleggen „ter ondersteu ning van de 'strijd voor bevrijding in het zuiden van Afrika", zo is gis teren in New York bekendgemaakt. De conferentie zal staan onder aus piciën van de speciale commissie1 voor apartheid van de Algemene Vergadering, waarvan alle leden aanwezig zuillen zijn. De Amerikanen moeten maar wen nen aan de gedachte dat er rege ringen van socialisten en commu nisten zullen komen in West-Europa, aldus Mitterrand na afloop van een gespek van twee en een half uur. "Bepaalde Amerikaanse leiders, on der wie de president, hebben volko men misplaatste verklaringen afge legd over de binnenlandse politiek \an Frankrijk. We hebben nu de ge legenheid gehad dit ter sprake te brengen en dit soort inmenging te veroordelen. De vraag is niet hoe de Amerikanen zullen reageren (op com munistische deelneming aan linkse regeringen)het is gewoon iets waar ze maar aan moeten wennen", zo zei Mitterrand. Mitterrands bezoek aan de ambas sadeur volgde drie dagen op de ver kiezingsoverwinning van de samen werkende communisten en socialis ten in regionale verkiezingen, die hen 56 procent van de stemmen op leverden. De Franse premier Jacques Chirac Gratie De sjah van Perzië heeft ter gedegenheid van de festi viteiten van het Perzische nieuwjaar 305 gevangenen gratie verleend. De begunstigde gevangenen, die zater dag dn vrijheid' worden gesteld, wa ren voor "uiteenlopende vergrijpen" door militaire tribunalen veroor deeld. Volgens waarnemers is het waarschijnlijk dat een aantal "poli tieke" gevangenen zich onder de be genadigden bevindt. Tito naar Zweden President Ti to van Joego-Slavië zal binnenkort op uitnodiging van Koning Karei Gustaaf en de Zweedse regering een officieel bezoek aan Zweden brengen. Volgens welingelichte kringen zal het bezoek, naar verwacht wordt, op 29 maart beginnen en vier dagen duren. vond Mitterrands bezoek aan de am bassadeur 'schokkend'. "Hij wil wel een bezoek brengen aan de residen tie van de ambassadeur, 'maar niet aan het Elysee". "Ontwikkelings - samenwerking staat er niet goed voor" GRONINGEN (ANP) De ontwik kelingssamenwerking staat er niet goed voor. De rijke landen zullen meer geldter beschikking moeten stellen en de arme landen zullen be ter met dat geld moeten omspringen. Dat heeft prins claus gisteren ge zegd tijdens een lezing voor de com merciële club in Groningen. De arme landen zouden meer mo gelijkheden moeten krijgen mee te draaien .op de internationale markt. Volgens de prins komt de economi sche vooruitgang in de ontwikkelings landen ten goede aan een klein gedeelte van de bevolking. "Er zal in die landen ook een mentaliteits verandering moeten plaatsvinden, zo dat de hele bevolking profijt kan trekken van de verbeteringen in die landen", aldus prins Claus. Voor het bedrijfsleven is ook een belangrijke taak weggelegd, aldus de prins: er zal niet alleeo geld moe ten worden gestuurd, maar de ar me landen moeten ook gebruik kun nen maken van de westerse tech niek en vakkennis. LEIDEN Een aantal bewoners van het Utrechtse Jaagpad is nogal Verbolgen over de manier waarop de gemeente him verzoek om maatre gelen te nemen om de verkeersveilig heid te verhogen, heeft behandeld. In het gedeelte tussen Rijnstroom- straat en Catharinastraat doen zich, aldus een onlangs geformeerd actie comité levensgevaarlijke situaties voor, doordat de weg erg smal is, be woners genoodzaakt zijn auto's ge deeltelijk op de stoepen te parke ren en automobilisten te hard rij den. Het comité geeft als voorbeeld de aanrijding door een auto van twee kinderen, die daarna in het water te recht kwamen. Al anderhalf jaar lang hebben be woners geprobeerd, door voortduren de contacten met de afdeling ver keer van het stadhuis, de plaatsing van zg. "hobbels" in de straat, waar door het rijden met hoge snelheden onmogelijk wordt, voor elkaar te krij gen. Het comité heeft ook verschillende brieven geschreven, echter zonder enige reactie van de zijde van de ge meente. Gistermiddag heeft voor het eerst weer een gesprek plaats gehad met ambtenaren van verkeer. Tij dens dat gesprek zijn de plannen vooi de bouw van een flat voor wer kende jongeren aan het Jaagpad be sproken. De bewoners hebben in principe geen bezwaar tegen deze bouw, maar wijzen wel op het te kortschieten van maatregelen om na de realisering van de nieuwbouw de toenemende onveiligheid aan banden te leggen. Op 8 april wordt wederom door de gemeente overlegd met de bewoners. „Wanneer dit gesprek geen re sultaat op levert, aldus het comité, gaan we over tot het barricaderen van de straat met vuilniszakken". Toneel in LAK-theater In de Leidse Leedewijk LEIDEN "Ik weet, dat ik op het randje van het ravijn heb gebalanceerd, ook al omdat ik moest werken met nu niet de allerbeste cast, die Je zou kun nen krijgen". Dit is een uit spraak van regisseur Rein Ed- zard in een interview, zoals dat gisteren in deze krant ver scheen. "Ook is de repetitietijö door allerlei plotselinge voor vallen veel te kort geweest", zegt Edzard iets verder. Combineer deze uitspraken, die nu niet bepaald de motivering bij de acteurs en het publiek doen vergroten en zet daar te genover het dramatisch gebeu ren van gisteravond in het LAK-itheater en men conclu deert automatisch tot een ver velend, langdradig, niet-verant- woord gebeuren. "Aeschylos" Agamemnon werd bewerkt door Edzard en dra maturge Marlies Cordia. Vol- gens velen hebben zij dat op een onveranbwoordfe manier ge daan en bij degenen, die dat standpunt innemen sluit ik me gaarne aan. Slechts Ad Fernhout, die in het verleden in positieve zin opviel in "De Hoogste Verdieping" van Ma nuel van Loggum, kon mij met zijn spel boeien. De wijze, waarop de andere spelers het klassieke gegeven in een paal woningendorp naar een dra matisch dieptepunt speelden, riep slechts vragen op omtrent geëngageerdheid met het oor spronkelijke mythologische ge geven. Noch Rein Edzard als Agamem non, noch Joss Flühr als Kly- taimenstra waren dn staat het zich moeizaam voortslepende gebeuren op briljante wijze, speelbaar te maken. Edzard, die in "De Heldentenor" met o. a. Ton Lensink en Hidde Maas, als acteur wel imponeerde bleef bij deze prestatie gister avond verre ten achter. Ook het door hem. in samenwerking met Kees Visser onlangs gere gisseerde palet van Tsjechow- verhalen, kon door de geringe voorbereidingstijd in mijn ogen geen genade vinden. Een regisseur, die in een inter view beweert zonder het nood zakelijke geloof in eigen arties ten te moeten werken, kan nau welijks het geloof van het pu bliek verwachten. Enigszins apatisch heeft het publiek al les over zich heen laten gaan, om zich vervolgens te verdrin gen voor het ravijn, waar Ed zard toch wel heel nadrukke lijk in gevallen is. Het is de bi zarre realiteit, die Edzard blijkbaar aanspreekt. Er moet todh een veel boelender reali- teit bestaan? A. C. KOEKEBAKKER JR. LEIDEN De Leidse wethouder Verboom (Volkshuisvesting) heejt vanmorgen het verhuurkantoor van de firma Rijnland b.v. geopend. Via dit kantoor zullen de woningen, die Nationale Nederlanden in de Merenwijk laat bouwen, worden verhuurd. In totaal verrijzen er in de Lee dewijk 766 eengezinswoningen met een huurprijs, die varieert van 345 tot 540 gulden per maand. Het ge meentebestuur heeft gesteld "erg blij' te zijn met, dit project. Door specia le subsidies van het rijk (locatiesub sidies) en doordat Nationale Ne derlanden met een lagere winst genoegen heeft moeten nemen dan gebruikelijk is, zijn de huren lager uitgevallen dan aanvankelijk werd verwacht. De oplevering van de wo ningen start in de loop van april op drie plaatsen tegelijk. Het gaat om -drie-, vier-, en vijf -kamerwoningen in twaalf verschilldende modellen. De woningen zullen worden toege wezen - op voordracht van Natio nale Nederlanden - door Bureau Huis vesting. Dat geldt ook voor de wo ningen boven de huurprijsgrens, waarvqor geen .woonvergunning ver eist is. De woningen zullen worden toegewezen aan woningzoekenden die in het bezit zijn van een urgen-' tiebewijs (categorie A) of die een twee of meerkamerwoning in Lei den leeg achterlaten van gelijke of lagere huurprijs. Daarbij wordt de voorkeur gegeven aan hen die een woning achterlaten van een woning bouwvereniging of de Leidse Woning stichting. Er worden minimale be zettingsnormen gehanteerd. Voor een driekamerkoning komen echtparen in aanmerking of alleenstaanden van dertig jaar en ouder of a.s. echtpa ren mits één van beide dertig jaar of ouder is. Voor een vierkamerwo ning komen in aanmerking echtpa ren zonder kinderen of a.s. echtpa ren, mits beiden ouder zijn dan dertig jaar. Een vijf kamerwoning kar worden toegewezen aan acht- paren met één of meer kinderen, waarbij de voorkeur wordt gegeven aan gezinnen voor wie de woning het meest passend is. De normen zijn voorlopig vastgesteld en kunnen zonodig worden aangepast. Belangstellenden kunnen zich uit sluitend aanmelden via het verhuur kantoor van Rijnland, Oesterbank 1 (merenwijk). Een ambtenaar van Bureau huisversting zal voorlopig van maandag tot en met vrijdag daar aanwezig zijn om informatie te verstrekken. Celstraf voor winkeldieveggen DEN HAAG (ANP) De- recht bank in Den Haag heeft gisteren vier vrouwen. 21, 25, 29 en 45 jaar, deel uitmakend van een Haag se groep, die op grote schaal door het gehele land winkeldiefstallen pleeg de. veroordeeld tot celstraffen, varië rend van vijf tot acht maanden. In diverse warenhuizen in het land stal de groep grote hoeveelheden kle dingstukken, waarvan de waarde, tienduizenden guldens bedraagt. Er moeten in deze zaak nog vijftig verdachten terécht staan. Er werden soms zelfs broeken "op bestelling" gestolen en geleverd. Nieuw hart Alain Goulet, een 49-jarige vrachtrijder uit Calgary in Canada die op 10 februari een nieuw hart had gekregen, is don derdag in het St. Michaelsziekenhuis in Toronto overleden. Goulet had het hart gekregen van een jong meisje in een operatie die vier uur had geduurd. Eén-richtings verkeer op Steenstraat? B Jongeman vraagt kosthuis in c Woon- en bedrijfs- bollenstreek Tel. 02522-14231. ruimte gevraagd Wij zoeken voor 2 employes ge durende 6 weken tijdelijk kamers met pension voor de periode eind mei en de gehele maand juni. Fas- son Nederland BV Rijndijk 86. Ha- zerswoude, telefoon 01714-9008 afd. Personeelszaken. Wij zoeken voor een In april a.s. uit het buitenland terugkerend on gehuwd ingenieur 2 kamers event, met gebruik van keuken. Aanbie dingen aan IBB-Kondor groep NV, Hoge Morsweg 156 Leiden telefoon 071-769204 toest. 143. Dringend gezocht tijdelijke woonruimte voor 3 4 personen, overdag werkzaam in B.D.- tuinbouw, liefst Oegstgeest of 81806 bur v.d. blad of tel 01740- Huisdieren Wegens gezinsuitbreiding 41/2 maand hond kosteloos af te halen, lief voor kinderen, tel. 071 -761709. Nog 2 half langharige Siamese met stamboom en ingeënt. Tel. 079-168324. B Te koop een zwart poedeltje 112 jaar met stamboom. Prijs n.o.t.k. Boshuizerkade 47, Leiden. B Te koop volwassen dwergkonijn voedster, kleur grijs, prijs 7,50, tel. 762881. B Te koop bijzonder mooi zilver grijze dwergpoedel reu, 6 mnd. met stamboom. Tel. 02977-27928. B Tropische vissen en planten tegen de laagste prijzen reeds vanaf 0.80. Tevens Tubifex.en alle soorten droogvoer en medicij nen, pompjes enz. Eerlijke voorlich ting ook voor het kweken. Siervis- handel Jeanette, Geregracht 4. Tel. 130325 (Bij het postkantoor) huls TL- i tel O'l - in Leiden, begin september A. Voe- senek, Gieijssendorfferstraat 1 Heerlen, telefoon 045-412644. dag t/m vrijdag 020-193244 M. de Boer keuken, douche, toilet, huur 275. Postbus 2073 Leiden. B Huis te koop gevraagd in Leiden o» omstreken 70 000, tel. 071- 125270. B Meisje zoekt kamer in L eiden of omg. Tel. 01727-2261 B Te koop gevraagd eenvoudige dlefcwn 01828-3938. 9 B Te huur gevraagd etage in Lei den voor jong werkend stel. Brieven onder nummer81755 bur. v.d. blad. verlichting en mooi afgewerkt in houtmotief. Ook leverbaar in de maat 100x40x40, voor 157 - Vlie land, Nieuwe Rijn 50, Leiden. B Schakelklok voor 59.50. Per et maal 3x in en 3x uit. Voor aquarium, afppeel-apparatuur. vakantie- of nachtver ."ient-nn. Energiebespa rend. Vlieland, Nieuve Rijn 50, Lei den. B Gevraagd jonge Cavia's. Vlie land, Nieuwe Rijn 50, Leiden. B Parkieten gevraagd. Alleen jon ge; zo uit het nest. Vlieland, Nieuwe Rijn 50, Leiden. B Gevraagd Valkparkieten, tortel duiven en zebravinken. Vlieland, Nieuwe Rijn 50, Leiden. B Te koop aangeboden witte poe- Voorz i spoedig mogelijk gf »r LEIDEN "Elke verandering aan de situatie rond de steenstraat is een verbetering. Maar het grote bezwaar is dat je het verkeer weer door de stad gaat leiden". Aldus verwoordde Peters (PvdA) de mening van de commissie voor ruimtelijke ordening, waar gisteravond bewoners en winke liers uit de Steenstraat hun nood kwamen klagen. Sinds de afsluiting van de Turfmarktbrug en de gevolg de verkeersmaatregelen is er rond en in de Steenstraat een onhoudba re verkeerssituatie ontstaan, aldus een verontruste woordvoerder. Hi'J ontvouwde een plan waarbij alle verkeer eenrichtingverkeer zou zijn: stad-in door de Steenstraat, stad-uit over de Blauwpoortsburg en langs het water naar de Nieuwe Beesten markt. De suggesties die gedaan zijn zullen nu door de gemeente bekeken worden. Over de plannen merkte Van Zijp (CDA) op: "Het idee om het ver keer te weren uit de binnenstad wordt wel de nek omgedraaid". Op de vraag of de kade van de Beestenmarkt het busverkeer zou kunnen dragen, ant woordde wethouder Waal: "Het ge- startte zand is géén garantie dat de kade niet instort, maar dat het niet plotseling instort". buiten de stad geen bezwaar. Tel. tussen 6 en 8 uur 071-767430. B Jongeman 22 zoekt grote vrije woonruimte te huur plm. 200,-. Tel. 071-124636. B Beslist rustige oudere Suri naamse heer zoekt kamer met bad en kookgelegenheid tot 200.-. Aanbiedingen tussen 19.00 en 20.00 uur. Tel. 01719-10738. jaar oud met stamboom, kennel Rozenstein alle inentingen gehad, ook hondsdol heid 200.- tel. 01711-10547 na 5 B Zwarte dwergpoedel te koop, is ingeënt tegen hondsdolheid. Han senstraat 87, Leiden. B Fred Veftman Dierenbenodigd heden heeft aan te bieden 10 prach tige goudgele cocker spaniels. Lage Rijndijk 36-40, telefoon 071- 122293. B Bezoek de vogelbeurs te Alphen a/d Rijn op zaterdag 20 maart van 13.00-17.30 uur in de Jozefzaal aan de Paradijslaan. Ruime par keergelegenheid. plm. 5 min. van het station. Toegang gratis. B 500 gram poulet of hart 2.50, kilo lever of kopvlees 2.50, pens per pak 1.25, 10 kg mager hart kopvlees nu 20.- Slagerij Bolle, Hogewoerd 37, Leiden. Kennismaking B Weduwe 59 jaar zoekt kennis making met nette man plm. 60 jaar. Arbeidersstand. Br.o.nr. 81965 B Voor vader, sinds kort weduw naar, zoeken wij een vrouw uit Noordwijk of omgeving die wil ko ken en wat huishoudelijk werk wil verrichten, van maandag tot vrijdag van 11 tot 3 uur. Telefoon 02522- 15037. B Jongeman 42 jaar, gescheiden, zoekt kennismaking met nette vrouw, 35-40 jaar. kinderen geen bezwaar. Br. o. nr. 81910 vh. bl. B Heer. 49 jaar (beroep timmer man). Zoekt kost en inwoning bij vrouw alleen. 1 of 2 kinderen geen bezwaar. Brieven onder nr. 4979 bureau van dit blad. B Dit jaar verwachten wij de lO.OOOste cliënt sinds de oprichting van ons bureau. Misschien bent u het? Onze zekerheid voor elke cliënt: bemiddeling tot slagen zon der extra kosten! Voor uitv. inl. Trait-D'Union, Postbus 353, Tel. Delft: Postbus 122, Ede. Afd. Delft: Postbus 353. Tel. (015)-130456 afd. Heemstede: J. Wagenaariaan 51Tel. (023)-284704 (Erkend door de R.v.T.) Diversen B Verloren op Lage Rijndijk 65- plus kaart t.n.v. G. M. Hend- rika-Vetthuijsen. Te bez. Bor- neostr. 43. B Zalen zonder zaalhuur, voor uw bruiloften en partijen, lage prijzen en leuke verzorging. Vraag vrijblij vend inlichtingen. Café restaurant Het Raedhuys. Nw. Rijn 19. Leiden, telefoon 124716, voorheen De Kleine Burcht. B Pannekoeken en poffertjes eten, dat kan in rest. 't Parlement. Reu- zepannekoek vanaf 2,-, telefoon 124766, Nw. Rijn 52. Lelden. B Schakelbiok voor 89.50. Per etmaal 3x in en 3x uit. Voor aqua rium, afspeelapparatuur, vakantie- of nachtverlichting. Energiebespa rend. Vlieland, Nieuwe Rijn 50. Lei den. B Wees milieu-vriendelijk. Koe mest voor border, gazon, balkon en kamerplanten. Puur natuur: geen chemische toevoegingen. Plantenpijl, tegen luis en spint op kamerplanten. Geen spuitbus, geen drijfgas. Water- onthardingsfilters bij Vlieland. Nieuwe Rijn 50, Leiden. B Pijpje-lak, Belladonna. Arons kelk, Kruidje-roer-me-niet. Enkele van de Bijzondere soorten kamer planten, die u zelf kunt kweken, bij Vlieland. Nieuwe Rijn 50. Leiden. B Bloem- groente-, kruidenzaad in de bekende, grote sortering, zoals alleen vakmensen die hebben. Kiemkrachtig, nieuwe oogst, gega randeerde groei en bloei. Vlieland. Nieuwe Rijn 50, Leiden. B Gladiolen, dahlia's, lelies, bego nia's. freesia's, anemonen, ranon kels en nog veel meer soorten zo merbogen in de beste kwaliteit. Vlie land. Nieuwe Rijn 50, Leiden. B Let op ruildag 27 maart in het Antonius Clubhuis, Mare 43, Lei den. Organisatie Ruilciub Ko- ningskerk en de Leidse Postzegel- vrienden. B Niets te lezen, bel dan de 1e Katwijkse leesportefeuille. Tele foon 01718-21542. Elke week 10 verschillende tijdschriften voor jong B Sexshop Haven, Haven 52, Lei den. telefoon 121230. De grootste van Leiden en omg. B Biedt zich aan op eik feestje of partij duo De Pauwen. Doen o.a. zingen, buikspreken enz. Afspra ken Zijlsingel 64. tussen 19 00 en 21.00 uur. B Voor uw receptie, diner of huwe lijksfeest naar De Grote Burcht. 1e Idas verzorging (geen zaalhuur), Burgsteeg 14, Leiden, telefoon 143185, b.g.g, 153095. Eigen par- B Heeft u snel geld nodig. Binnen twee dagen afgewikkeld, tot 25.000,- Assurantie Fin.kantoor W. Ju. Strobloem 1Leiden, tele foon 144820. B Kredietbureau Ton Postelmans. Persoonlijke leningen, financierin gen tot 25.000,-. Aflossing 1 tot 5 jaar. Snelle afwikkeling, Beuken rode 26. Leiden, telefoon 131932. B Ontvettinge- en vermagerings thee 2 maal daags een kopje en u slankt af, 100 gr. 2,95. Drogisterij Boertiaave, Haarlemmerstraat 68, Leiden. B Slank worden door splerverste- viging in drie weken met electr. vi- tayona behandeling. Scandia Insti tuut. Breestraat 10a, Leiden, tele foon 140795. B Verkoop van Dr. Kern Solaria met sterke halogeen branders voor snel bruin worden. Scandia Istituut, Breestraat 10a. telefoon 140795. B Kunstgebitten-reparaties. Tand- techniek De Vries, De Ruyterstraat 8, Rijnsburg. telefoon 01718-20695. B Geldleningen, snel discreet, bin nen 24 uur. Alg. Ass. kantoor J. S. Ups, Westeinde 12. Noordwijk. telefoon 01718-15300. B Voor betere verlichting Lumière Classtque, Steenstraat 10. Leiden. Fa. Huljboom (voorheen Lagen dijk). telefoon 122904 B Gediplomeerd pedicure mej. J. J. Jonker, Beukenrode 26 (Meren wijk), telefoon 071-131932. Be handeling na afspraak. B The Hoty Land Shop. Voor een apart kado! Houtsnijwerk, koper, leer, sieraden. Alles handgemaakt in Israël. Exclusieve jurken en blou ses ook voor kinderen. Breestraat 9. Leiden. B Spiritistisch Genootschap Lei den. Trance-avond op maandag 22 maart in Gebouw Steenschuur 6, aanvang 20 uur. Medium Dhr. Zinsmeester uit Delft. Toegang vrij. B Sexfilmsle huur 60 meter (kleur) dne dagen slechts 5.-. 120 meter films met of zonder geluld, in alle soorten. Geen borg. inruil in- en verkoop. Nergens voordeliger hu ren. 071-140388. B 't Kabinet" Maria Gijzensteeg 1 Voor bruiloften, feestavonden enz. Inlichtingen; Nieuwe Rijn 52, tele foon 124786. B Geld lenen. Voor eik doel b.v. au to. boot. caravan of als persoonlijke lening. Contant geld binnen 1 dag. geen informatie werkgever, kwijt schelding bij overlijden Assurantie- en adm.kantoor Beijk. Essenlaan 2. bassenbeim. tel 02522-13355. ook op zaterdag geopend.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 11