Promotie dames Northa OVERTUIGENDE START FIDES PACTA Mercasol Leiden verbindt voorwaarden aan verlenging van verblijf in de eredivisie Zwaar verlies Scylla Leiden droogt Kraaien af: 5-0 Turnsters voldoen aan Olympische eis Scorebord MAANDAG 15 MAART 1976 LEIDEN - Het was een goed weekeinde voor de Leidse hockeyclubs. Alleen Room burg stelde bij de dames teleur door met 1-2 van Liberty te verliezen. Forescate won met maar liefst 11-0 van FIT. Heren Leiden-Kraaien 5-0. Een en thousiast spelend Leiden droogde Kraaien met 5-0 over tuigend af. De Leidse aanval speelde zeer gevarieerd en zette de defensie van Kraaien keer op keer op het verkeerde been. Forescate-Alliance 3-0. Bij rust had Forescate via twee strafballen met 2-0 de leiding en zette daarom maar twee wisselspelers in. Dat bleek een voorbarige zet, want toen Montanus en Lemkes met blessures de kleedkamers moesten opzoeken, moest Fo rescate met negen man verder. Desalniettemin scoorden de Voorschotenaren toch nog een treffer. Noordwijk-Randwijk. 3-1. Je roen Thijsen bezorgde Noordwijk door twee goals een vlotte voorsprong. Rand wijk kwam nog wel terug tot 2-1, maar Willem Broekhuizen ontnam de gasten daarna alle illusies door nogmaals te sco- Spierdijk Dames Alecto-Oirschot 1-1. Drie mi nuten voor tijd leek Saskia jk de overwinning lecto zeker te stellen door een fraaie goal te scoren. Maar nog geen minuut later maakte Oirschot op de valreep nog gelijk. Roomburg-Li berty 1-2. Roomburg was voor rust veel sterker, maar alleen Joke van der Drift zag kans om de doel- vrouwe van Liberty te passe ren. Na rust zakte Roomburg terug en de gasten profiteer den daarvan door twee goals te scoren en alsnog de zege te grijpen. Forescate-FIT 11-1. Bij rust had Forescate, in deze onge lijke strijd, reeds een 6-0 voor sprong genomen. Na de her vatting scoorden de Voor- schotense dames nog vijf keer, eer FIT de eer mocht redden. Noordwijk-HDM 2-0. Marijke Ebbeling nam beide doelpun ten voor haar rekening in dit keiharde treffen. Margret Beuk moest geblesseerd het veld verlaten. Vrii spel LEIDEN - De kansen op continue ring van het eredivisieschap van de Leidse basketbalvereniging Mer casol liggen, nu de Leidenaars het afgelopen weekeinde hun 29ste ne derlaag leden (66-98 tegen Transol Rotterdam-Zuid), alleen nog bij de herinschrijving voor de eredivisie bij aanvang van het volgende sei zoen. De Leidenaars kunnen dat eventueel doen omdat de hoogste basketbalafdeling momenteel on derbezet is. Er zijn i.p.v. 14 maar 10 teams die het financieel op konden brengen in de eredivisie te spelen. De herinschrijving van Mercasol (sponsor Perquin zei het afgelopen week nog eens duidelijk) hangt in belangrijke mate af van de plannen die de promotiekandidaten uit de eerste divisie en mede-degradant Arke Stars koesteren. Perquin ziet - terecht - geen heil in een tweede avontuur dat Leiden slechts neder lagen en lege tribunes oplevert en hij wil dan ook garanties hebben over de aanvulling van de eredivi sie tot het oude aantal van 14 ploe gen. Bij de eerste divisie verenigin gen bevinden zich enkele clubs die maar al te graag een trapje hoger willen, maar de grote stap niet (durven) maken omdat de finan ciën niet toereikend zijn en/of de sportieve prestaties in het kleine gezelschap niet verder zullen rei ken dan een oneindige serie neder lagen. Zo heeft, onder andere, de Oudbeijerlandse club Vastgoed Strijen (tweede in de eerste divisie A) laten weten alleen te promove ren wanneer er nog vier teams meegaan en wanneer Leiden en Arke ook weer meedoen. Vandaar dat BC Markt Utrecht het initiatief heeft genomen om met de clubs PSV (Eindhoven). Argus (Den Haag), Vastgoed, BV Zaan dam, Hoechst BSW (Weert) Arke Stars (Enschede) en Mercasol deze week aan de tafel te gaan zitten om gezamenlijk tot een voor alle par tijen aanvaardbare formule te ko men waardoor basketbal voor de betrokken verenigingen op het hoogste plan mogelijk is. Men denkt bijvoorbeeld aan afspraken over sponsorbedragen en Ameri kanen, zodat er een hecht blok ont staat dat een tegenwicht kan bie den tegen met name het Amstel- veense Kinzo dat met zijn grote ar senaal Amerikaanse spelers (6) en sponsorbedrag van circa een halt miljoen gulden een verbreding van de basketbaltop in de weg staat. Kinzo, dat zich zaterdag door een 89-86 overwinning op Remington zeker van de nationale titel mag noemen, heeft plannen om volgend seizoen nog meer buitenlandse spe lers aan te trekken. Mercasol zal geen deelnemer zijn in een dergelijke geldrace en de Leidse tegenstander van het afge lopen weekeinde, Transol, ljjkt ook te moeten afhaken. De Rotter dammers verliezen aan het einde van dit seizoen hun sponsor en kunnen een eventuele nieuwe ge gadigde slechts een zesde plaats in de eindrangschikking bieden. Ter consolidatie van die positie was de ontmoeting met Mercasol weinig meer dan een verplicht nummer. De superieure lengte van de Rotterdammers (Casault en Loorbach) garandeerde iedere re bound en de inbreng van interna tional Jan Dekker (18 punten) en Roger Morningstar (22 punten, voor rust 16) verzekerde de zege. Bij Leiden kwamen eigenlijk alleen Peter Paulides, die goed werk ver richtte tegen Dekker, en Peter de Jong, die met een formidabele inzet speelde, tot een voldoende presta tie terwijl Peter Kop met zijn inzet niet kon compenseren wat hij door zijn schot (zes keer geblokt door Loorbach) voor het team aan schade aanrichtte. De rust kwam bij 27-43, de eindstand werd be reikt via de tussenstanden 41-73 en 56-86 bij 66-98. Daarmee kon Lei den nog net een thuisnederlaag waarbij de tegenstander de 100 volmaakt voorkomen. Scorers Leiden: Kop 21, De Jong 17, Van Rooden 8, Paulides en Ruij- senaars 7, Berendsen, Plomp en Hoeksema ieder 2. Bij Transol: Luba De Leidse tweede divisionist Luba had weinig problemen met het reeds gedegradeerde Piazza Stars, dat in Gorinchem alleen in de ope ningsminuten (11-4) vat op het spel had. Luba nam na 10 minuten spe len de leiding over (13-14) en bleef daarna aan de positieve kant van de score. Bij de rust was het verschil met het zwakke Piazza al opgelo pen tot 6 punten (28-34), daarna walste Luba onder aanvoering van Frans Kales over zijn opponent heen, 42-58 na 10 minuten spelen. Coach Ton Kallenberg kon al zijn spelers in het veld brengen, zonder dat de produktie terugliep of dat Piazza er iets tegenover kon stellen. De Leidse overwinning was bij de stand 60-85 een feit. Topscorers Luba: Kales 16, Verbeek 14. HANS JACOBS Naar tweede divisie zaalhandbal Knappe tijd V. der Zeeuw LEIDEN - In de landelijke finales van de Speedo- jaargangwedstrijden voor jeugd- zwemmers heeft Wilco v. d. Zeeuw (LZ'86) de eerste prijs behaald op de 100 m rugslag voor jongens ge boren in 1965. Enige tijd zwom hij zij aan zij met favoriet Henk Leen- dertse van TRB/RES uit Tilburg, maar toen die een keerpunt miste ging Wilco verder alleen aan kop om te finishen in de goede tijd ven 1.17.1. Bil ij LEIDEN - Het voor de regio Leiden meest belangrijke treffen van de zaalhandbalcompetitie was de be slissende wedstrijd tussen de da- mesploejgen van Northa en Ancora 2 (5-4), die in de derde divisie gelijk eindigden. Northa had nog iets goed te maken tegen de Rotter damse formatie en deed dat door te promoveren. In Rotterdam werd de uitwedstrijd verloren ondanks een numerieke meerderheid gedurende driekwart van de tweede helft. Het leek er in de eerste helft van deze, alles van de zenuwen vergende, beslissende partij niet op dat de balans ditmaal naar Noordwijkerhoutse zijde zou doorslaan. Ancora 2 was getructer in het forceren van strafworpen, kreeg er inderdaad twee mee, en Atletiek/roeien - Met geringe voorsprong heeft Jos Brouwer voor de derde achtereenvol gende keer de Hades-combi wedstrijden gewonnen, een combinatiewedstrijd over vier kilometer bosloop en vijf kilo meter roeien. Wielrennen - De Nederlanders Botterhuis, Visser en Gödde hebben gisteren in België be langrijke amateurwielerwed strijden gewonnen. Botterhuis won de 100 km van Luik, Visser zegevierde in de wedstrijd Dil- sen-Rotem over 112 km en Gödde won in Harelbeke een rit over 125 km. stond met de rust op een 3-1 voor sprong. Na de hervatting ging Nor tha anders spelen. Tempospel deed de Rotterdamse defensie mistasten en via een strafworp van Ineke Streng, in de eerste helft faalde zij vanaf de zeven meter, en een treffer van Thea Terheide werd het 3-3. Northa ging door en Monique Heemskerk en Lydy Vogels brach ten Northa op 5-3. Weer forceerde Ancora een strafworp, 5-4, en de spanning was te snijden. Northa, dat in de slotfase een geblesseerde Thea Terheide moest missen, bleef echter met de zenuwen in de keel, overeind en daarmee was de pro motie voor de ploeg van Carel Ca- ron een feit. Bax-Foreholte, kans loos voor het kampioenschap, een zaak tusssen Raak - Swift en SEW, ging in Arnhem met 7-14 tenonder na een 3-4 ruststand. Bij de Arn hemse formatie, die het nu waar schijnlijk volgende competitie mag proberen in de hoofdklasse, stak keepster Anja Reinders in een glanzende vorm. Van de vier aan Bax-Foreholte toegekende straf worpen stopte zij er drie. Daarnaast bleef zij ook overeind in duels met de Voorhoutse aanvalsters bij ten minste vier vrije kansen op de cir kel, twee op de rechterhoek en twee op de linkerhoek. Voeg daarbij het geluk dat goede keepers doorgaans aan hun zijde hebben en de royale marge tussen beide ploegen is ver klaard. Als voorbeeld mag de aan val dienen nadat Raak Swift de stand op 6-3 had gebracht. Hannie Boskamp schoot tweemaal in de zelfde aanval hard in. Eerst kwam i Ancora te breken. Northa won met 5-4 en werd de bal tegen de paal en vervolgens tegen de lat. Direct daarop scoorde Raak Swift 7-3 via de armen van keepster Lia van Kesteren en de onderkant van de lat. De dames van NIO, kampioen in de afdeüngs tweede klasse, moesten met Kwiek Sport 2 uitmaken wie volgende competitie in de afdelings eerste klasse mag uitkomen. NIO startte veelbelovend en liep in de eerste helft uit naar 4-1. De Haagse ploeg bleek echter over een voortreffe lijke wedstrijd mentaliteit te be schikken. Nog voor rust was de achterstand omgebogen in een 5-4 voorsprong. Na de hervatting nam NIO nogmaals de leiding (7-6). Als toen de treffer van Gerrie Hogen- boom niet was afgekeurd vanwege een vermeende cirkelfout van een van de andere aanvalsters van NIO, zou NIO waarschijnlijk de stap omhoog hebben gemaakt. Nu greep Kwiek Sport de kans om ge lijk te komen via een break-out, 7-7. Voor NIO betekende die treffer de nederlaag, want Kwiek Sport 2 ging door naar 12-7. Frank Bonte BOEKAREST - Nederland heeft de damesturninterland tegen Roeme nië verloren met 380.55 tegen 390.20. In het individuele klasse ment werd de Roemeense Nadia Comaneci eerste met een totaal van 79.80. Jeanette van Ravenstijn was met een vijfde plaats de beste Ne derlandse. Zij kwam tot een pun tentotaal van 76.95. Het verlies is in verband met de Olympische Spelen van geen be lang. Voor de Nederlandse turn- ploég was het alleen noodzakelijk dat een totaal van 380 punten werd behaald en daarin is de ploeg van Eva Bartha geslaagd. Zaterdag, kort voor de wedstrijd, ontstond echter grote onzekerheid in het Nederlandse kamp, toen een Roemeense official vertelde dat de technische commissie dames van het FIG overweegt in verband met de overtrokken jurywaarderingen alle kwalificatiewedstrijden ongel dig te verklaren. Men zou eind april één grote wedstrijd willen houden met alle landen, die nog in aanmer king wensen te komen voor de Olympische Spelen. Hamburg werd zelfs als vaststaande plaats voor deze monsterontmoeting ge noemd. Het bracht Ans Smulders, Nederlands beste en meest ervaren turnster, tot de uitspraak van: „Wat doen wij nog hier?". Na afloop van de wedstrijd tegen Roemenië gaf Valery Nagy, de voorzitster van de technische commissie dames, toe dat over de mogelijkheid van een speciale wedstrijd inderdaad ge sproken is. De 76-jarige Hongaarse gelooft echter niet dat men een der gelijk besluit nu nog kan nemen. LEIDEN - Door een zege op Delta Lloyd (8-2) is Tempo Team we derom kampioen van Nederland geworden. Scylla heeft het Inter- lance in de promotie-ereklasse met lastig kunnen maken bij het beha len van de titel 1-9. Een toch wat hoog uitgevallen score tegen een bepaald niet overtuigend trio Schoonemeyer, Van der Aa en Koetsveld tegen welke laatste Ed Fall au x in staat bleek het enig tegenpunt te scoren. Rob van der Zeeuw en Bert van Schie bleven ondanks gamewinst op nul. Scylla 2 lijkt ongeslagen kampioen te worden nu ook het gevaarlijke Swift in eigen huis met 7-3 werd geklopt. Wibo van Gennip bleef weer heel netjes ongeslagen, Peter van Schie en Hein Chrispijn verlo ren ieder een partij en samen ook het dubbel waardoor in het begin de spanning er nog flink in zat. Scylla 3 heeft kampioen AMVJ heel knap bedwongen dankzij Joly So- jinu en Theo Bakker die ieder slechts van Colthof verloren. De enige positieve bijdrage van Rob Regeer was in het dubbel. In het enkelspel speelde het gebrek aan routine hem teveel parten. Avanti verspeelde de laatste titelkansen tegen Phoenix 2, omdat Theo Lou- wers op het kritieke moment toch weer twee keer verloor. Van Wetten presteerde hetzelfde en het was De Groot die met twee gewonnen duels nog voor het beste tegenspel zorgde. Avanti 2 zal zich met moeite handhaven nu ook tegen Luto met 7-3 werd verloren. Van der Werf speelde slecht en verloor al zijn par tijen. De jeugdige De Groot zette twee duels in winst om en Straathof deed dat éénmaal. Scylla 4 is veilig na de 6-4 zege op St. H. T.S.B. waar bij Eric Noest wederom keurig on geslagen bleef en heel goed ter^jde werd gestaan door Rini Hansen die twee keer scoorde. Docos versloeg Scylla 5 (7-3). Docos stond Hollander en Weeber ieder slechts één punt toe en liet ook het dubbel glippen. Bij TOV was Theo v.d. Ploeg eindelijk in topvorm tegen Wibats, terwijl Jacques van Veen weer goed was voor twee pun ten en omdat Alkemade toch ook nog een keer won betekende dat een 6-4 zege. Edec is gedegradeerd na het 7-3 ver lies tegen Middelburg Zuid. Chiel Kuiper won er een partij evenals de broers Thung. De Treffers versloeg Vriendenschaar met 8-2. Koos van Beek, tot voor kort altijd goed voor een nul achter zijn naam, evenaarde nu zelfs Jacques van Ruiten, waar door Hans van der Zwet zich twee keer verlies kon permitteren. Avanti (dames) heeft het gelijke spel tegen Tanaka weer geheel en al aan Bettine Vriesekoop te danken die met het dubbel er bij vier pun ten voor haar ekening nam van de vijf die Avanti uiteindelijk behaal de. Els Vreeburg bleef puntloos en Annemiek Smits scoorde het vijfde punt. Scylla is gedegradeerd na het 7-3 verlies tegen Tempo Team. Sandra de Kruiff scoorde tegen de invalster één game 21-0 daarmee Tempo Team als vereniging zonder enige opbouw kenmerkend. St TSB - Avant. 2 had een 1-9 eind stand omdat Wilma Kooter als enige een keer verloor. LEIDEN - Terwijl Ons Eibernest zaterdagavond nationaal micro- korfbal kampioen werd door een 13-9 overwinning op Deto (in een partij waarin beslist geen topkorf bal te zien was) werd een begin ge maakt met het afwerken van het restant van de veldcompetitie. Fi des Pacta deed het na de minder succesvolle micro-competitie goed door alleen de leiding te nemen in de overgangsklasse. Fides won zelf van Stanfries, concurrent Die Haghe verloor. In de eerste klasse zette De Algemene met 11-5 winst de achtervolging in op de leiders. KNS verloor eervol van koploper Quick. Zuiderkwartier behield promotiekansen door een zege op Achilles. Stanfries-Fides Pacta 3-5 (2-1) Men was nogal benieuwd hoe Fides Pacta voor de dag zou komen in de veldcompetitie. nadat het in de zaal beneden het verwachte niveau had gespeeld. Het is na gisteren in ieder geval duidelijk, dat Fides Pacta de leidende positie tot het uiterste zal verdedigen. De bijzonder lastige uitwedstrijd in het verre Roorda- huizum (Friesland) tegen Stanfries is een behoorlijke graadmeter voor de huidige kracht van het team. De moeilijkheden over het al dan niet opstellen van Co de Haas, Dik On derwater en Ruud Niesing, die tot twee keer toe niet in staat bleken de training van Ruud v.d. Horst te vol gen, werden deze week, na overleg met het bestuur opgelost. Deson danks moest de opstelling gisteren toch weer worden aangepast, om dat Time de Roode tijdens de warming-up in botsing kwam met Onderwater en een hoofdwond op liep, die gehecht moest worden. Omdat Yvonne Wassenaar was meegereisd, kon Fides toch voltal lig aan de strijd beginnen. In de eer ste helft leverde de mutaties in de vakindeling nog geen resultaat op. Het jonge Stanfries kon die periode zelfs met een 2-1 voorsprong afslui ten. De beslissing viel in de begi nopstelling met Onderwater en De Haas voor de korf. Dit duo zorgde er uiteindelijk voor dat Fides Pacta optimaal zou gaan profiteren van de misstap van medekoploper Die Haghe, dat evenals Fides Pacta des tijds zijn meerdere in Trekvogels moest erkennen. Dik Onderwa- ter(2), Joke Noordervliet, Flip v. Meygaarden en Co de Haas namen de Leidse doelpunten voor hun re kening. Ter Heijden-De Algemene 5-11 (2- 5) Eersteklasser De Algemene heeft de hoop op één van de drie promo tieplaatsen nog niet opgegeven. Met de komst van Ans Lambooy, en de rentree van Jan Sjardijn en Wim v. Iterson heeft trainer Filemon een team geformeerd, dat de achtervol ging op Koog Zaandijk in het Bra bantse Terheijden moest inzetten. Die opzet is volledig gelukt, al kwamen niet alle drie vakken aan vallend tot grote prestaties. Het was evenwel duidelijk, dat de huidige ploeg aan kracht gewon nen heeft en dat moest het één plaats hoger geklasseerde Ter Heijden aan den lijve ondervinden. Dat betekende soms figuurlijk „aan den lijve" want de thuisclub kon zich maar met moeite neerleggen bij de betere vaardigheid van de Leidse ploeg, die in de beginopstel ling het sterkst voor de dag kwam. Ter Heijden speelde naarmate de wedstrijd vorderde steeds onbe suisder en ging bovendien flink ageren op de leiding van arbiter Maljers, die inderdaad niet sterk blies. Van invloed op het resultaat was zijn matige arbitrage aller minst, omdat De Algemene de wedstrijd volledig onder controle had. Vanaf de vlotte 0-2 (later 1-4) is De Algemene alleen nog bij 5-7 ver m de tweede helft even m moeilijk heden geweest. Gericht aanvals- werk deklasseerde Ter Heijden (dat zich teveel met de leiding bemoei de) in de laatste tien minuten volle dig (5-11) Ruud v. Vliet (3), Aad Rusman (2), Hen Rusman, Wim v. Vliet, Henneke Redel, Janny en Wim v. Iterson en Sannie Rusman scoorden voor De Algemene, waarin de zieke Ans Lambooy ver vangen werd door de verdienstelijk spelende Lenie Slegtenhorst. Zuiderkwartier-Achilles 10-8 (5-4) Ook Zuiderkwartier is nog betrok ken bij de promotiestrijd en in dit kader paste een overwinning op Achilles, dat in de veldcompetitie niet die prestaties kan leveren, waartoe het in de zaal in staat is. Slechts één kwart vein de wedstrijd heeft de ploeg van trainer Hen Zie- rikzee moeite gehad met de Haagse ploeg. Achilles bezat toen een 2-3 voorsprong, die de thuisclub echter overtuigend omzette in een 5-3 voorsprong. Vanaf dat moment heeft Zuiderkwartier de leiding niet meer afgestaan. Erg gemakke lijk is dat overigens niet gegaan, zoals nog voor rust bleek. Achilles kon van een kleine Leidse inzinking (veel plaatsfouten in het middenvak) slechts éénmaal profi teren, waardoor de Leidse voor sprong bij het ingaan van de tweede helft nog in tact was: 5-4. Enkele minuten erna was de Haagse ploeg toen geveld door acties van v. Dam en Hensen, die de bal slim door de korf tikte: 7-4. Achilles kwam ech ter nog wel terug tot 7-7, maar had daarbij wel enkele strafworpen no dig. Zuiderkwartier herstelde zich op tijd (10-7) waarna de slotfase geen verrassingen meer opleverde. Dirk Derksen (3), Jimmy v Daim (2), Gijs Kloos, Ineke de Hertog, Al- bert de Groot, Joep v. Dam en Rens Hensen scoorden. KNS-Quick 7-8 (4-3) Hekkesluiter KNS, die eigenlijk al gedoemd is tot degradatie, leverde gisteren een prima prestatie tegen de nieuwe leider in IA, Quick. De veel oudere Dordtenaren hadden tegen het sterk verjongde KNS de allergroot ste moeite de volle winst binnen te halen. Het lukte, maar Quick moest tot het uiterste gaan om KNS tot overgave te dwingen. Met wat meer koelbloedigheid van nieuweling Steef Schieb roek had Quick aan de reis naar Oegstgeest zelfs slechts één punt overgehouden, maar de debutant in KNS' eerste team miste in de laatste minuut vanaf de straf- worpstip. KNS ontliep daarmee een dik verdiend gelijkspel, na een eerste verrassende 4-2 voorsprong, die echter na rust verloren ging. Tot aan de laatste minuut bleef het spannend. Wim v.d. Linden (2), Steef Schiebroek (2), Charles Stij- ger, Peter Zitman (2), scoorden. Hoofdklasser De Danaïden, dat na de overwinning van AKC gisteren op Archipel in de grootste moei lijkheden verkerend, verloor giste ren in Amsterdam een oefenwed strijd van overgangsklasser Allen Weerbaar. De Amsterdammers met y-D Wim van Vliet HOOFDKLASSE: AKC - Archipel 5-3. OVERGANGSKLASSE B: Trekvogels - Die Haghe 9-7; SOS - ZKV 7-7; HKC - PSV 10-7; Stan fries - Fides Pacta 3-5. Fides P. 10-17 NIC 10- 9 D Haghe 10-15 ZKV 10- 8 Trekv. 11-15 PSV 11- 8 HKC 11-10 SOS 11- 3 Stanfries 10-9 KNS - Quick 7-8; Kinderdijk - Soesterkwartier - Groen Geel 11- KoogZaandijk 10-10; Amersfoort- i0; DTV Rozenburg 9-6, Zuider- Sperwers 8-8; Terheijden - De Al- kwartier - Achilles 10-8; De Re- gemene 5-11, Sperwers 11-18 Amersf. Quick 11-18 OWO K. Zaand. 11-15 Kinderd. D. Algem. 10-11 KNS Terheijd. 10-10 genboog - Swift(M) 6-6. 11-9 Soest. 10-18 Achilles 9- 7 Zuiderkw. 12-17 Swift(M) 11- 4 DTV 10-16 Pernix 10- 2 Groen G. 10-14 Regenb. Rozenburg 11-9 ZUID WEST HA: DES - Animo 7-6. II B: Wion TOP VI aard. Harga DKC III D: 10-15 GKV 9-14 Bolnes 9-13 ODO 10-13 ELKV 9-11 9-2 10-1 Harga - Vlaardingen 7-7; DKC- De Algemene 2 - Die Haghe 2 7-8; ODO 5-2. Kinderdijk 2 - Achilles 2 9-7; Zuid- RES. IIA: Pams 2 -Merwic 2 9-3; De Regen boog 2 - HSV 2 6-11 RES. IIC: De Regenboog 2 - GKV 2 2-17. RES. IIIA: Pernix 3 - ALO 2 6-5. RES. IIIB: Die Haghe 3 - Rozenburg 3 6-5; - Trekvogels 3 9-6; Achilles 3 - PKC 3 - Het Zuiden 3 5-5; Quick 2 - KNS 2 4-7. De Danaiden 3 11-4. JUN. A: Oranje Wit - Excelsior 5-6.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 17