De Nieuwe Grote Oosthoek. De Nieuwe Grote Oosthoek. De lang verwachte zevende druk van de Grote Oosthoek is uit. De beroemdste encyclopedie is daarmee ook de meest actuele geworden. De lang verwachte zevende druk van de Grote Oosthoek is uit. De beroemdste encyclopedie is daarmee ook de meest actuele geworden. Gratis Gratis Laatste editie: Laatste editie: wereldatlas tegelijk. Daarmee is De Nieawe Grote Oosthoek het meest veel zijdige naslagwerk. Gezaghebbend in het Nederlands taalgebied. Een bezit voor het leven. Niet alleen aan de inhoud van De Nieuwe Grote Oosthoek zult u plezier beleven. Ook de buitenkant mag gezien worden. Een en twintig imposante de len, in rood met zwart kunstlederen band en originele 14-karaats bladgoud stempeling. Actueler kdn niet. Wat gisteren gebeurd is, staat bij wijze van spreken vandaag al in De Nieuwe Grote Oosthoek. Het hele wereldgebeu ren objectief en in helder Nederlands beschreven. Met ruim 22.000 illustra ties, waarvan vele in kleur. Veelzijdiger dan ooit. Letterlijk alles wat het weten waard is, staat er in. Van natuurkunde tot geschie denis. Van techniek tot wijsbegeerte. Van de meest exotische planten en die ren tot de nieuwste sporten en spelle tjes. In totaal meer dan 200.000 tref woorden. Had u nog vragen? Alles direct te vinden. In deze zevende druk heeft Oosthoek consequent gekozen voor het alfabe tische systeem. Dit blijkt in de prak tijk gemakkelijker en sneller te werken dan de systematische indeling. Een uniek verwijzingssysteem in de kant lijn tcciil de onderlinge samenhang der onderwerpen duidelijk aan. Grote Oosthoek- Nieuwe formule. De Nieuwe Grote Oosthoek is encyclo pedie, Van Dale's woordenboek en wereldatlas tegelijk. Daarmee is De Nieuwe Grote Oosthoek het meest veel zijdige naslagwerk.Gezaghebbend in het Nederlands taalgebied. Een bezit voor het leven. Niet alleen aan de inhoud van De Nieuwe'Grote Oosthoek zult u plezier beleven. Ook de buitenkant mag gezien worden. Een en twintig imposante de len, in rood met zwart kunstlederen band en originele 14-karaats bladgoud stempeling. Actueler kan niet. Wat gisteren gebeurd is, staat bij wijze van spreken vandaag al in De Nieuwe Grote Oosthoek. Het hele wereldgebeu ren objectief en in helder Nederlands beschreven. Met ruim 22.000 illustra ties, waarvan vele in kleur. Veelzijdiger dan ooit. Letterlijk alles wat het weten waard is, staat er in. Van natuurkunde tot geschie- denis. Van techniek tot wijsbegeerte. Van de meest exotische planten en die ren tot de nieuwste sporten en spelle tjes. In totaal meer dan 200.000 tref woorden. Had u nog vragen? Alles direct te vinden. 1 In deze zevende druk heeft Oosthoek consequent gekozen voor het alfabe tische systeem. Dit blijkt in de prak- Tijdelijk bij voor-intekening krijgt u De Nieuwe Grote Oosthoek enkele hon derdenguldens voordeliger. Bovendien ontvangt u dan de Kleine Oosthoek geheel j Vrijblijvende I informatiecoupon. RJ Mag ik van u - geheel vrijblijvend - alle infor- I matie over De Nieuwe Grote Oosthoek. Ook verkrijgbaar bij de erkende boekhandel. Dubbel Introductie aanbod. Dubbel Introductie- aanbod. Ook verkrijgbaar bij de erkende boekhandel. Tijdelijk bij voor-intekening krijgt u De Nieuwe Grote Oosthoek enkele hon- «w derden guldens voordeliger Bovendien >nl v.mgl ii il.in Je Kleine Oosthoek g. Iirrl 1 Vrijblijvende l infórmatiecoupon. Mag ik van u - geheel vrijblijvend - alle infor- E matie over De Nieuwe Grote Oosthoek, gl Mocht ik daarna eventueel besluiten tot in- j tekening, dan heb ik recht op het genoemde H intekenvoordeel en krijg ik de Kleine Oost- hoek gratis. Plaats: Opsturen in envelop naar Uitgeverij Oost- I hoek, Antwoordnummer 200, Utrecht.Géén fl postzegel plakken. Uw adres op lege envelop of briefkaart is ook voldoende.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 16