DRIEMANSCHAP HAD GESPREK MET PRINS /RADIO \program Doorbraak in strijd tegen volksvijand nr. 1 De toekomst is duister voor landgoed, dat prins verkocht (jy^vandaag... ...en gisteren toegelicht Hartaanval sneller te herkennen Zes hongerstakers in Rotterdam gaan door "KVP TEMT GROENEVELT DANKERT EN KEJA TEGEN KRITIEK IN VERZET zu; fcSi,;,J0 ,S) °ountn' 'na w"* Geneve Het landgoed „Warmelo" dreigt te worden meegesleept in het faillissement van de International Credit Bank in Geneve. Twee jaar geleden verkocht prins Bernhard het landgoed aan de in Liechtenstein gevestigde Evlyma Trust. De aande len van deze maatschappij blijken te berusten bij de International Credit Bank in Geneve. Ex-directeur dr. Tibor Rosenbaum is aangeklaagd omdat hij ervan wordt verdacht 325 miljoen gulden te hebben zoekge maakt, via allerlei papieren NV's in Liechtenstein, waar de registratie schap maar zeer beperkt hoeft te zijn. Door de liquidatie van de bank kan ook het landgoed van eigenaar veranderen, tenzij de bank niet volledig eigenaar is of uls er mensen zijn die hun aandelenpakket by de bank hebben gedeponeerd om zelf als aandeelhouder van Evlyma Trust op de achtergrond te blijven. Het accountantsbureau dat de liquidatie uitvoert heeft nog geen beslissing genomen over de eigendomsverhou ding. wat tot onzekerheid heeft geleid onder het personeel van het landgoed, waar de moeder van prins Bernhard, prinses Armgard, de laatste 20 Jaar van haar leven doorbracht. De personeelsleden bleven gewoon in dienst, ook nadat het landgoed officieel van eigenaar was veran derd. Dat gebeurde op 1 juli 1974. Uit de koopakte die berust bij het kadaster in Zwolle blijkt dat het kapitale landgoed (22 hectare) werd verkocht voor 1 miljoen guilden. Als bewindvoerder namens Evlyma Trust in Nederland trad op drs. Ritmeester van de Kamp, toen nog directeur van de KLM, Hij is nu nog zaakwaarnemer en zegt: "De toestand is stationair. Het personeel is gewoon in dienst, alleen hun ambtelijke status is veranderd. Indertijd waren er plannen om er een internationaal educatief cen trum te beginnen, maar het is niet eenvoudig om in deze tijd iets van de grond te krijgen". De heer Ritmeester van der Kamp zegt voor zijn werkzaamheden geen vergoeding te ontvangen: „Ik ben er aan begonnen omdat ik het leuk vind". Voordat de transactie plaats vond heeft hij geen contact gehad met de Prins, die hij in zijn functie als commissaris van de KLM goed kent: "De prins heeft altijd nog wel emotionele banden met "Warmelo". Twee weken geleden werd er door Soestdijk nog gebeld waarom de klimop werd verwijderd". Hij heeft nimmer contact gehad met dr. Battlinger die in het handelsregister in Liechtenstein staat geregistreerd als bewindvoer der. De vennootsschap Evlyma Trust is opgericht met een kapitaal van 20.000 gulden en heeft ten doel .handel, financiering, het afsluiten van transacties van allerlei aard en het kopen en verkopen van roerende en onroerende goederen". Andere namen vermeldt het register niet. Dr. Battlinger, honorair consul voor Oostenrijk, heeft een advocatenkan toor en is de papieren beheerder van vele papieren NV's die in Liechtenstein zijn gehuisvest. Een van die NV's, Icaria, is door de Amerikaanse senaatscommissie ge noemd als kanaal voor Lockheed gelden die naar Italië zyn gevloeid. Een staflid van de Amerikaanse onderzoekcommissie verklaarde niet te beschikken over gegevens die er op wijzen dat de International Credit Bank of Evlyma een rol hebben gespeeld in de Starfighteraf- faire. Dr. Ritmeester van de Kamp, die van 1965 tot augustus 1974 in de KLM-directie zat, zegt voor zijn bewindvoerderschap te zijn bena derd door de International Credit Bank in Geneve, maar niet te weten wie de eigenaars van Evlyma Trust zijn. Dr. Rosenbaum gaf vervolgens toe dat de aandelen van deze maatschappij by de International Credit Bank berusten. Dr. Rosenbaum heeft volgens een verklaring van de Rijksvoorlich tingsdienst op 5 november 1974 „geen enkele andere relatie met Prins Bernhard dan een zuiver vriendschappelijke". Deze verklaring werd gegeven om berichten tegen te sprek enuit Israëlische kranten dat het Nederlandse koningshuis zou zijn betrokken bij het financiële debacle van dr. Tibor Rosenbaum. Ondanks de gang van zaken met de bank heeft de Prins nog wel contact met dr. Rosenbaum. Twee maanden geleden bezocht hij hem nog. Bij de bank was veel geld ondergebracht van Israëlische regeringsinstaties. Tot de clienten behoorden ook de Engelse premier Harold Wilson en de Franse baron Edmund de Rothschild. De bank was in 1959 opgericht en raakte in oktober '74 in financiële moeilijkheden, drie maanden na de transactie met „Warmelo". De Amerikaanse Justitie had ont dekt dat via de bank maf ia-gelden werden belegd. Een belangrijk deel van de gokwinsten uit Las Vegas kwamen bij de International Credit Bank terecht. John Coleman hield namens mafia-leider Myer Lansky kantoor bij de bank. De Amerikaan se justitie liet de rekening van Lansky blokkeren. Het in opspraak komen van de International Credit Bank had tot gevolg dat tal van gefortuneerde rekeninghouders hun tegoeden op vroegen, wat tot de ineenstorting leidde. Bij controle van de boeken bleek dat veel geld was belegd in oncontroleerbare vennootschappen in Liechtenstein. Van een bedrag van 354 miljoen viel helemaal niet te achterhalen wat er mee was gebeurd. Dr. Rosenbaum werd op 3 mei 1975 gearresteerd, maar drie weken later weer vrijgelaten nadat onbekenden vyf miljoen guldx aan borgsom hadden gestort. Door zijn vrijlating kon hij behulpzaam zijn bij de liquidatie van de bank, die nog steeds niet is voltooid. En zolang dat niet is gebeurd, zal waarschijn lijk ook de onzekere situatie rond het landgoed Warmelo blijven bestaan. De Riddermatige Havezathe „War melo", die door prins Bernhard voor 1 miljoen naar Liechtenstein werd verkocht. Volgens de kadastrale omschrijving bestaat het verkochte onroerend goed uit een herenhuis, stalling, schuur, huizen, erven, hooi-, wei-, en bouwland, tuin, bosgrond, houtgewas en water, alsmede het boerenerve „De Hoge Weide", be staande uit huis, schuren, bouwland, hakhout en water, grootte van 22 hectaren. DEN HAAG (ANP) De commissie van drie. die de regering heeft benoemd voor een onderzoek naar de juistheid van de beweringen over prins Bernhard in de Lockheedaffaire, heeft zaterdag op Soestdijk een gesprek met de prins gehad. Dit heeft de Rijksvoor lichtingsdienst meegedeeld. Koningin Juliana en Prins Bernhard zijn gisteren hun voorgenomen vakantie in het Oostenrijkse Lech begon- In verband met de afwezigheid van de koninklijke fa milie door de vakantie zijn met het driemanschap Donner, Holtrop en Peschar de nodige regelingen ge troffen, opdat de commissie met haar werkzaamheden kan doorgaan, aldus de RVD. Het Franse persbureau AFP heeft gisteravond geschre ven dat in het nummer van het Amerikaanse weekblad „Newsweek" wat vandaag verschijnt prins Bernhard weigert beschuldigingen te ontkennen dat hij geld van de Amerikaanse vliegtuigfabriek Lockheed zou hebben gekregen. De correspondent van Newsweek in Neder land, Friso Endt. zou de prins gezegd hebben: „U hoeft maar vier woorden te zeggen. Het is niet waar". De prins antwoordde: „Dat kan ik niet zeggen. Dat ga ik niet zeggen. Ik sta boven dit soort zaken", aldus het Franse persbureau AFP. Een woordvoerder van de Rijksvoorlichtingsdienst kon gisteravond een gesprek tussen prins Bernhard en Friso Endt niet bevestigen. „De prins is voor een win tersportvakantie naar Oostenrijk vertrokken en ik kan niets meer achterhalen. Ik heb dus ook geen enkel commentaar", aldus de woordvoerder. Enkele honderden Nederlanders hebben vrijdagavond in de Oranjezaal van het Hiltonhotel fn Amsterdam f 175,- betaald voor een charitatief diner-dansant met het koninklijk paar. Het Wereld Natuur Fonds, waar van prins Bernhard voorzitter is, ontving daardoor enkele tienduizenden guldens, die ten goede zullen ko men aan de Charles Darwin Stichting. Deze stichting poogt de verstoorde natuur op de Galapagos-eilanden in de Stille Zuidzee (behorende bü de Zuidamerikaanse staat Ecuador) te redden van de totale ondergang. De wereldpers toonde \föor de feestelükheid belang stelling. die volgens de organisatoren niet uitsluitend op het Wereld Natuur Fonds was ge- richt, maar meer op prins Bernhard in verband met het rumoer rond de Lockheedaffaire. De Rüksvoorlichtingsdienst had geen gemakkelijke avond. In de hal van het hotel verdrongen zich ca- meralieden uit het buitenland, die met zachte, soms iets minder zachte drang, achter een touwafzetting moesten worden gehouden. In de zaal waren slechts enkele Nederlandse Journalisten, fotografen en camera- lieden toegelaten. Toos Faber-De Heer, woord voerster van het ministerie van Justitie tijdens het gijzelingsdrama in Wijster. is gisteravond in het Brabantse Heesch onderschei den met 'Het gouden Kreuge- rad'. Deze carnavalsonder scheiding werd mevrouw Faber uitgereikt door prins Poreus V van Krullendonk. Nadat J- prins de versierselen had om gehangen nodigde hij mevrouw Faber uit voor een dansje. MOTORCROSS Fons van Heug- ten is gisteren winnaar geworden in de zijspanklasse van een inter- natioanle motorcross in Lommei. De Nederlander legde de acht ronden af in 22 min 38,0 sec. De tweede plaats was voor de Nederlander Bens in 22.43,2 en Ten Thye derde in 22.58,7. Een wedstrijd Jn de 500 cc-klasse leverde een zege op voor de befaam de Belg de Coster. ROTTERDAM Volksvijand num mer een, de hartaanval, moet te voorspellen en sneller te herkennen zijn. Dit zal moeten gebeuren door de huisarts. Om deze hierbij behulpzaam te zijn ontwikkelen twee medewerkers van het Rotterdamse Dijkzigtziekenhuis, drs. J. Lubsen en dr. J. Pool. een tweetal apparaatjes. Het eerste, een „diagnoselineaaltje", zal binnen enke le maanden ter beschikking van de huisarts komen. Het gebruik van dit lineaaltje zal ROTTERDAM (ANP) De zes leden van het jongerencentrum aan *De Pijp' zetten in hun clubgebouw aan de Pretorialaan in de Rotter damse Afrikaanderwijk de honger staking voort die zij anderhalve week geleden uit protest tegen 't ge meentelijke beleid ten aanzien van hun werk zijn begonnen. Gesprek ken tussen een delegatie van TDe Pijp' en het Rotterdamse gemeente bestuur hebben niets opgeleverd. De actievoerders eisen dat de ge- .meente Rotterdam financiën be schikbaar stelt voor het jongeren werk (opvang van werklozen en drugsgebruikers) van De Pijp. Voorts willen zij dat de gemeente het cen trum officieel toestemming verleent om het gebouwtje aan de Pretoria- laan te huren. B en W van Rotter dam blijven op het standpunt staan dat "geen man en geen cent" voor De Pijp kan worden vrijgemaakt, omdat het gebouwtje aan de Preto rialaan naar de mening van het ge meentebestuur begin december van het vorig jaar door de jongeren is gekraakt. Na het laatste gesprek met een afvaardiging van 't jongerencentrum heeft het college van B en W de gemeenteraad uitvoerig verslag ge daan van de situatie. Het college schrijft niet van plan te zijn te zwichten voor het door de jongeren gehanteerde machtsmiddel, de hon gerstaking. Aan de andere kant zal het gemeentebestuur niet over gaan tot ontruiming van het pand en zul len gemeentelijke diensten als brand weer en GGD het centrum hun dienstverlening op de punten van veiligheid en gezondheid niet onthou den. een snellere herkenning en daarmee een snellere behandeling mogelijk maken. Het tweede apparaat, een „voorspellinglineaaltje", dat 'n hart infarct op korte termün kan zien aankomen, is nog in ontwikkeling. De moeilijkheid hierbij is. dat voor een juiste berekening een elektro cardiogram van de patient noodza kelijk is. Niet elke huisarts beschikt echter over een apparaat, waarmee een dergelijk onderzoek kan worden verricht. De heren Lubsen en Pool zien als oplossing „een instituut dat centrale service verleent. Een soort diagnos tisch centrum voor huisartsen en met deskundige specialisten". Zover is het nog niet. Maar het begin is er in de vorm van het diagnose-li- neaaltje, waarvoor overigens nog een fabrikant moet worden gevon den. Het lineaaltje is volgens hen uniek en is het resultaat van een onderzoek dat dertig maanden in beslag heeft genomen. Het apparaat berekent in percenta ges de kans dat een patient met acute klachten al dan niet een echte hartaanval heeft. Die is namelijk niet altijd gemakkelijk te herken nen. Dr. Pool: „De huisarts beschikt nu eigenlijk alleen over een „computertje" in zijn hoofd en zijn ervaring. Met behulp van ons apparaatje kan hij de diagnose weliswaar niet met volledige zeker heid stellen maar het geeft wel voldoende aanwijzing om een goede beslissing te nemen". Hij weet dan de kans* en moet alleen beslissen of die groot genoeg is om de patient te laten opnemen". Voor de berekening met het lineaaltje moet de huisarts beschik ken over: de leeftijd van de patiënt, sexe. bloeddruk. polsfrekwentie, heeft de patient pijn op de borst, wanneer is de pijn begonnen, houdt die langer dan dertig minuten aan, is de pijn stekend, slaat het hart over en heeft de patient een koude; klamme huid. Deze informatie wordt samengevat in een getal, het kansgetal, in percentages. Aan de hand hiervan kan de dokter besluiten over opname van de pataent. Vanaf oktober 1972 zijn veertien Rotterdamse huisartsen bij het project betrokken. Zij „leverden" 1400 patiënten met hartklaohten. Uit de gegevens van dit onderzoek stelden Lubsen en Pool het programma samen, dat uiteindelijk leidde tot het ontwerp van de diagnose-lineaal en tot vordering bij de ontwikkeling van de voorspellings-lineaal. SITTARD (SP) Minister Van Agit vindt, dat de KVP-voorzitter Arie Groenevelt van de Industrie bond NVV temt. Van Agt zei op een KVP-bijeenkomst dat Groenevelt niet zal toekomen aan het regeren van bedrijven door manipulaties met on dernemingsraden, zolang de KVP nog in het kabinet- Den Uyl is ver tegenwoordigd. Op de bijeenkomst van de KVP kreeg party voorzitter W. J. Vergeer het verwijt, dat de KVP het kabinet- Den Uyl over de zaak van de onder nemingsraden niet heeft laten val len. Vergeer antwoordde, dat men voorzichtig met het kabinet moet omspringen, zolang er nog geen al ternatief is gevonden. DEN HAAG (SP) De Twee de-Kamerleden Dankert (PvdA) en Keja (VVD) - getuigen in de zaak tegen de Dassault-vertegen woordiger J.B. - gaan in verzet tegen de kritiek die de Amster damse officier van justitie mr. Van Meyenfeldt op hen heeft geleverd. In zijn requisitoir heeft de of ficier het beide Kamerleden ern stig kwalijk genomen dat zü niet onmiddellijk de instanties heb ben ingelicht, niadat J.B. pogin gen had gedaan om hen om te kopen. De kritiek was vooral gericht tegen Dankert die meer dan IV- Jaar zyn mond heeft gehouden. Volgens de officier had J.B. niet aan een veroor deling kunnen ontkomen indien de politie meteen was gewaar schuwd. Nu dat niet is gebeurd, is belangrijk bewijsmateriaal verloren gegaan, aldus de affi- Dankert en Keja «rijn het met de kritiek niet eens. Deze week zullen ze Kamervoorzitter Von deling hun lezing geven over de rol die ze in de Mirage-zaak hebben gespeeld. De socialis tische defensiespecialist zegt dat hij de Nederlands-Franse be trekkingen schade zou hebben berokkend als hij meteen na de eerste omkooppoging door J.B. (januari '73) naar de politie was gegaan. Beide Kamerleden zullen er in hun verweer de nadruk op leggen dat zij als volksverte genwoordigers politieke verant woordelijkheid dragen, maar voor de wet ambtenaar zijn. De ze combinatie leidt volgens hen tot conflicten. De Dassault-af faire is daar een voorbeeld van. NEDERLAND I 18.15 Nederlands voor buitenlandse werknemers - 3 (Teleac) 18.45 Trekking Staatsloterij (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19 05 Nee, eerlijk niet, comedyserie (NCRV) 19.30 De tijd stond even stU (NCRV) 20.4C Kojak, tv-serie (NCRV) •21.35 Journaal (NOS) 21.50 NCRV-Springtrofee (NCRV) 22 40 Tot besluit (NCRV) 22.45 Symbiose 22.49 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18 45 Paulus de boskabouter (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 The lone ranger (TROS) 19.30 In Londen staat een huis, tv-serie (TROS) 20.00 Journaal (NOS) 20.25 Rondje Carnaval (TROS) 21.30 Pepper, tv-serie (TROS) 22.20 Aktua-TV (TROS) 23.00 Journaal (NOS) Daar was hij dan eindelijk, de veelbesprokene. Voor het eerst sinds die onheilstyding uit de Verenigde Staten ons landje in opschudding bracht, vertoonde hij zich weer in het openbaar, zijne koninklijke hoog heid prins Bernhard. Er was een feestje van zijn eigen wil- de-dieren-club voor nodig om hem zo ver te krijgen. Brandpunt-redac teur Willitorord Frequin was ter plaatse om ZKH te vragen, wat de ze nou eigenlijk van "die beschuldi gingen" vond. Het commentaar van onze prins was treffend in al zijn kortheid: "kerel, ben je nou bela zerd om me dat te vragen?" Daar bleef het bij, want rechercheurs trokken de verslaggever weg, ter wijl ZKH snel doorliep. Het publiek, dat de by eenkomst bü- woonde (entree f 175,- perpersoon) was eenstemmig in zijn verontwaar diging. Absurde beschuldigingen niets van waar, de prins staat hier ver bo ven. Onsmakelijk, wat de pers er van maakt, meende de Utrechtse bur gemeesters-mevrouw Vonhoff. Tk geloof het niet", zei de beroemde mu sicus Tonny Eyk, die het feest opluis terde. Waarom, vroeg Frequin. "Om dat ik het niet geloof". Zo een voudig ligt dat. Wat kunnen we in deze tijden doen om het zo vaak als "Mister Goodwill nummer l" omschreven lid van het Koninklijk Huis te steu nen? Ondanks een zware hersen schudding, die hem aan zijn bed kluisterde, had de ex-commandant van vliegbasis Soesterberg daar toch zijn gedachten over laten gaan. Mi nimaal een keer per week de drie kleur uit. met oranje wimpel. Hand tekeningenacties. Telegrammen. Aanhankelykheidsdemonstraties. Stickers. "Een hetze-campagne is het", fluisterde de kolonel bd., al vorens hij het geteisterde hoofd weer te ruste legde. Bij de KRO kwamen zaterdag na afloop van deze Brandpuntuitzending nogal wat reacties van dank bare kijkers binnen. Frequin: "Er was een meisje bij, dat ons in tranen kwam bedanken voor deze prachti ge positieve reportage." De KRO-lei- ding zal er ook wel tevreden mee zijn geweest. Die was namelijk in het ge heel niet te spreken over een aan tal grappen (zoals: prins Bernhard, "De man van zes miljoen"), die een avond eerder in de Van Speyck show werden gedebiteerd. "Frontaal", dat discussiepro gramma van de NOS op zondag avond, was weer erg ontmoedigend. Het ging over de auto en hoe het daar nu verder mee moet in Neder land. Diverse hoogleraren, een ex- minister (Drees Jr.) en andere praat palen voerden op onoverzichte lijke wijze het woord. Verwarring, tegenspraak, onzin, jargon, priet praat, en tenslotte hoofdpijn. Aan het eind werd meegedeeld dat Je de tekst van Frontaal kunt opvragen. Zouden er nou wericelijk mensen zijn die dat doen? Toch eens navra gen. Het kost nog een gulden aan ex tra postzegels ook. Maar het einde van de avond was mooi, met de 75-Jarige actrice Lou- di Nijhoff in Beeldspraak. Geen zie lig oudje, dat teert op herinnerin gen aan grote rollen, maar een ac tieve mevrouw met een grote be langstelling voor het hedendaags toneel en veel gevoel voor humor. De tekst van Beeldspraak is niet op vraagbaar, hoewel men in dat hal ve uurtje meer zinnigs kon horen dan in een heel uur Frontaal. GERARD PAQUES In het kader van de reeks ,J)e tijd stond even stil" belicht de NCRV vanavond de Voetbalprofs van het eerste uur". Dit naar aanleiding van de wedstrijd in het Pare des Princes in Parijs in maart 1953 tussen een elftal van Nederlandse prof voetballers in-het-buitenland en het Franse nationale elftal ten bate van de slachtoffers van de watersnood. Over die wedstrijd wordt nog gesproken als een onvergetelijke gebeurtenis met spelers als Bertus de Harder, Kees Rijvers, Frans de Munck. Cor v. d. Hart, Arie de Vroet en Theo Tim mermans. De kwaliteit van de match gaf Nederland het besef dat beroepsvoetbal eigenlijk zo slecht nog niet was. Het werd daarom mede aanleiding tot het „aanvaarden" van betaald voetbal in Nederland. Vragen die in deze uitzending van ,J)e tijd stond even stil" aan bod komen zijn onder meer: hoe ging het verder met het beroepsvoetbal? Wat veranderde de mentaliteit in de voet balsport? en wat is de toekomst van „het voetbal?" De uitzending is van 19.30 tot 20.40 uur op Nederland I. Op dat moment is t!.Rondje carnaval" van de TROS al een kwartier aan de gang. Opnamen van een leutig programma vanuit het Turfschip in Breda. Medewerking verlenen Adèle Bloemendaal, Corrie van Gorp, Ria Valk, De Stipkes, Hydra, Nico Haak en Pupke Blauw. Uiteraard komen deze artiesten niet naar Breda om gezéllig lol te trappen. Het gaat om de spijkerharde competitie: wie zingt de populairste carnavals hit en wat voor platenverkoop levert dat op. Nederland II om 2025 uur. MAANDAG 16 FEBRUARI Hilversum I EO: 18.00 (S) WIJ hebben een woord voor de wereld PP: 18.10 Uitzending PvdA EO: 18.30 Nieuws 18.41 EO-med 18.45 (S) Lekt/uur op tafel 19.00 (S) Ronduit 19.40 De bijbel open 20.00 Orgelbespeling 20.25 (S) EO-Met- terdaad 20.30 (S) Ga er eens voor zitten. 21.45 Avondoverdenking. NOS 22 15 (S) Openbaar v. d huisvrouw. 845 Programmaoverz. 850 Morgenwijding. 900 Gevarieerd. 10.00 (S) Radio Lawaalpapegaal 10.10 Nieuws. 22.55 (S Veronica-op-1. 23.55-24.00 Nieuws. NCRV:U,18.00 Nieuws. 18.11 Hier en nu. Aansl: Makro. 18.4 Kapel van de Koninklijke Luchtmacht. 19.10 Bij de tijd. 19.25 Een. t Hilversum II KRO: 7.00 Nieuws 7 11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Het levende woord. 7.25 Badinerle. 7.54 Overweging. 8.00 Nieuws. 8.11 Echo. 8 30 Aubade. 9 10 i De letter M. Overheidsvoorlichting: Moussorgsky (4) 22.3 op morgen. 23.05 Akt.-overzicht radlo- teievisie. 23.20 Den Haag vandaag. 2355- 24.00 Nieuws Hilversum III NOS dag-Nacht. NOS: 4.02 (S) De maandag- 12 49 Uitzending klutste kinderspelen. 17.20 Country ti me. 17.46 Verkenning. 17.55 Med. Hilversum III VARA: 7.02 Gesodemeurders. 9 03 (S) Pep-op-drie 11.03 (8) Drie draalt op verzoek. 12.02 (S) VARA's zoekplaat je. 14 03 (S) Spltsbeeld. 16.03 (S) LP- top-20. Hilversum IV TROS: 700 Nws. 7.02 (S) Capriccio. DINSDAG 17 FEBRUARI AVRO: 7.00 Nieuws. 702 Dag 13 3 (S) Koren en korpsen. 14 00 Nv 14.02 Aktua-special 14.30 (S) Om kunst. 15.00-17.00 (S) Beloantorlum.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 5