direktie- sekretaresse nrkorthofah DELFT directie-secretaresse Het Motorhuis lOHkMI PERSONEEL persi emeentE soneel medewerker personeelszaken secretarie cosmetics operator Intercedente secretaresse PERSONEEL pFRSf|l\IFFt PERSONE£L "tS." oersoneel Dra- personeel PERSONEEL personeel De afdeling personeelszaken der secretarie (Markt 17) kent drie onderdelen: personeelsbeheer, rechtspositie/personeelsadministratie en salaris administratie. In de tweede sector (5 medewerk (st)ers) is een functie vacant. Voornaamste taken: - het zelfstandig behandelen van correspondentie over nogal uiteenlopende onderwerpen op personeelsgebied; - zorg voor het stukkenverkeer, sterkte- en andere personeelsgegevens; - uitvoering van diverse rechtspositieregelingen; - overige voorkomende afdelingswerkzaamheden. Vereisten: - mavo/havo-niveau; - voortgezette vakstudie (personeelszaken, sociale ver zekeringswetgeving, arbeidsrecht o.i.d.); - initiatief, gevoel voor een juiste aanpak en samenhang der zaken; - goed kunnen stellen; - ervaring in dit of aanverwant werk. Het salaris wordt bepaald door de mate waarin aan de gestelde eisen wordt voldaan. Maximaal is een bedrag van 2.582,- per maand bereikbaar. Verder geldt de overheidsrechtspositie. Nadere inlichtingen: de heer A. J. van der Valk, telefoon: 015 -133111. toestel 531. Sollicitaties onder vermelding van vacature nr. aan: gemeentebestuur, postbus 78, Delft. ANDRÉLON COSMETICS B.V., de toonaangevende Nederlandse onderneming op het gebied van cosmetische haar- en huidverzorging, zoekt wegens vertrek van de huidige medewerkster een De werkzaamheden bestaan o.m. uit het verzorgen van de correspondentie, het bijhouden van diverse archieven, het notuleren van vergaderingen, het organiseren van buitenlandse reizen, verzorging van de contacten met binnen- en buitenlandse relaties en het bijhouden van de directie-agenda. Voor een goede uitoefening van deze functie wordt een volledige secretaresse-opleiding, met vooral een goede kennis van de Engelse taal in woord, geschrift en steno, noodzakelijk geacht. Leeftijd 20-30 jaar. Het bezit van goede contactvaardigheid is erg belangrijk. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de Directie van Andrélon Cosmetics B.V., Postbus 1, Bodegraven. REKENCENTRUM NEDERLANDSE GROOTHANDEL is een stichting waaraan een groot aantal handelsbedrijven de informatieverwerking heeft toevertrouwd. Wij beschikken over een Siemens-systeem met schijven, mag neetbanden, 256 K-geheugon en data transmissiefaciliteiten. Wij zoeken wegens uitbreiding van de werkzaamheden contact met een Functie-eisen: middelbare schoolopleiding leeftijd tussen 20 en 25 jaar liefst enige ervaring Wij bieden: gunstige arbeidsvoorwaarden interessant en verantwoordelijk werk doorstromingsmogefijkheden. Belangsteltenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de directeur van het Rekencentrum. SEINPOSTSTRAAT 70. DEN HAAG. Bij de centrale service-afdeling van Het Motorhuis dat gevestigd is aan de Hoge Rijndijk 5, is momenteel plaats voor een liefst enigszins geroutineerde TELEFONISTE die behalve bediening van de telefooncentrale en het telefonisch te woord staan van onze cliënten, o.m. tot taak heeft om met de cliënten af te rekenen voor wat betreft verrichte reparaties e.d. de afspraken voor de werkplaats telefonisch te maken en allerlei voorafgaande administratieve werkzaamheden te verrichten. Leeftijd is ondergeschikt aan de vereiste capaciteiten. Wie belangstelling heeft voor deze afwisselende functie in een prettige werk omgeving kan verder telefonische inlichtingen inwinnen bij de heer J. H. C. Laman, telefoon 071769313 (na 18.00 uur 071130484) of schriftelijk solliciteren aan Vondellaan 80/Postbus 44, Leiden, tel. 071769313 Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Enerzijds ten behoeve van het bedrijfsleven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel. Anderzijds ten behoeve van hen, die om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandigheden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren. Haar taak zal zijn: - het ontvangen, selecteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met bedrijven - het uitzenden van tijdelijk personeel. Wij verwachten van haar: - leeftijd van 21 tot 25 jaar - middelbare schoolopleiding - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit Wij bieden, naast verdere emolumenten een goed inkomen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw mondelinge of schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: N.V. Randstad Uitzendbureau. tav. de heer J. Joma, 5 Korte Rapenburg 6, LEIDEN. Tel.: 071-46546. I ->r randstad uitzendbureau Ij STICHTING OPLEIDINGSINSTITUUT VOOR BEROEPEN IN DE ALGEMENE GEZONDHEIDS ZORG Leddsedreef 2, Leiderdorp, tel. (071) 899255, toestel 355. 2-Jarig gesubsidieerde opleiding het Rijks- apothekersassistent(e) aanvang van de cursus augustus 1976; toelatingseisen: diploma mavo-4, mulo-a of b, be wijs van onvoorwaardelijke overgang van de 3e naar de 4e klasse havo, atheneum, mms, hbs. gym nasium, handelsdagschool: gecombineerde theoretisch en praktische oplei ding; schoolgeld f 150,per Jaar; schoolfonds f 30.— per Jaar; spoedige aanmelding gewenst. Cnlichitingen: mondeling: dagelijks bij alle apothekers en tijdens het spreekuur van de directrice op maandag van 10.00—11.00 uur en donderdag van 14.00-14.30 uur; telefonisch: bi) de administratie, tel. 071-891808; schriftelijk: een uitvoerige prospectus wordt u op aanvraag toegezonden. Wij fabriceren, importeren en exporteren artikelen die verkocht worden aan de industrie, kantoorboekhandel en winkelbedrijven. Ter versterking van ons sekretariaat vragen wij een Wij stellen de gebruikelijke voorwaarden, zoals opleiding op middelbaar niveau, goede kontaktuele eigenschappen behoorlijke omgangsvormen, en steno Nederlands, Engels en Duits. Zij zal geheel worden belast met werkzaamheden ten behoeve van onze export, waaronder tevens te rekenen telefonisch kontakt met onze agenten, verzorging van de korrespondentie en uitvoer- dokumenten. Ervaring in een overeenkomstige zelfstandige funktie strekt tot aanbeveling. Vanzelfsprekend stellen wij de juiste opvolgster uitstekende voorwaarden in vooruitzicht. Als u voor deze baan enthousiast bent, schrijft u dan een sollicitatie. Graag ter attentie van de direktie. DUBBELE BUURT 8-28 - RIJNSBURG TELEFOON (01718) 29201 De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. vakature nr. 46.091 Centraal Orgaan Studenten voorzieningen secretaresse taak: verrichten van alle voorkomende secretaressewerkzaamheden t.b.v. de directeur en het orgaan, inclusief steno graferen (nederlands) en notuleren van vergaderingen. vereist: middelbare schoolopleiding; secretaresse opleiding; ervaring met notuleren van vergaderingen. salaris: maximaal 2.102,bruto per maand. vakature nr. 46.092 Organisatiesociologie/ -kunde secretaresse taak: typen van rapporten, artikelen, ver slagen en nota's; behandelen van corres pondentie; geven van informatie aan studenten en derden; bijhouden van docu mentatie, archieven en agenda's; fungeren als het centrale contactpunt van het werk verband organisatiesociologie en -kunde. vereist: type- en stenovaardigheid; goede kennis van het Engels; enige kennis van de andere moderne talen. Secretaresse- of gelijkwaardige opleiding is gewenst. salaris: maximaal 1.925,bruto per maand, vakature nr. 46.093 typiste Bureau Faculteit taak: typen en verzendklaar maken van Letteren brieven, rapporten, manuscripten, college- dictaten e.d., ook in de moderne talen; verrichten van werkzaamheden van algemene aard, zoals postdistributie en telefoonbeantwoording. ereist: MAVO-diploma: typediploma. salaris: maximaal f 1.809,bruto per maand. Voor elke funktie geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 7,8°lo van fit. laarsalaris. Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. De N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols vraagt een secretaresse voor het Hoofd van haar STAFDIENST PERSONEELSZAKEN. Haar taak zal o.m. bestaan uit: - het verzorgen van de correspondentie - het verrichten van type-werkzaamheden, in steno opgenomen, of vanaf een geschreven concept - het notuleren van diverse vergaderingen - het bijhouden van de agenda - het verzorgen van het archief - het bewaken van het rappelsysteem - het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Voor de vervulling van deze vacature gaan onze gedachten uit naar kandidaten van tenminste 21 jaar met een middelbare schoolopleiding en in het bezit van een stenodiploma (Ned.). Aangezien zij regelmatig persoonlijke en telefonische kontakten, zowel intern als extern, moet onderhouden, zullen aan kontaktuele eigenschappen hoge eisen worden gesteld. Ervaring als secretaresse - bij voorkeur op een afdeling personeelszaken - is vereist. Wij verzorgen gratis per:>oneelsvervoer o.a. vanuit Amsterdam, Haarlem en Leiden (reisduur 30-45 minuten). Onze werktijden zijn van 8.15 uur tot 16.45 uur. Op telefonisch verzoek (02526 - 81 41, toestel 131) sturen wij u graag een sollicitatieformulier. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Stafdienst Personeelszaken van de N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols, Lucas Bols- straat 7 te Nieuw-Vennep.

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 20