Jan Bazen wil in laatste grote wedstrijd gaan vlammen Remise van amatenrteam 'Elfstedentocht' bij —26 graden W eclstrijdschaa tsen op het natuurijs Krienbuhl „biologisch 20 of 30" Heren LUSV nemen revanche op Groen Stereo Centrum: 3-1 Lotto/Toto SGHAAKSTRUD LSB OM f 275,- Puzzelactie: briefje van duizend in Leiden RIJDAG 30 JANUARI 1976 PAGINA 15 Leeuwarden Na enkele vorst- dagen heeft men in Leeuwarden al de eerste, prille voorbereidin gen op een eventuele elfsteden tocht genomen. Gistermiddag heb ben werknemers van de gemeen te een warmwaterkering aange bracht bij de zogenoemde kippe- loop. Dit "gordijn" dient om het warme koelwater van de electrici- teitscentr. De Bonke op de plaats van de finish - tegen te houden. Vandaag wordt bij de beursbrug een tweede gordijn aangebracht Tevens is aan alle centrale pos ten verzocht de dikte van het ijs te meten en door te geven. De laatste elfstedentocht werd in 1963 gehouden. 9 De Friese plaats Scherpenzeel heeft gisteravond de primeur ge had van de eerste schaatswed strijden op natuurijs tijdens de ze winter. Het was trouwens vijf jaar geleden dat er in de plaat selijke veenpolder kortebaanrij- ders in actie kwamen. Voor on geveer 300 toeschouwers zegevier de Lieuwe de Boer uit Ureterp in drie ritten over de 160 meter tegen Matthijs Kuiper uit Leeu warden. Derde werd Ep de Vries uit Oranjewoud, vierde werd Al- bada uit Lemmer en vijfde Boe- ne van der Bos uit Heerenveen. LAHTI Verbijstering in het Finse Lahti waar de plaatselij ke bevolking en masse voor on heilsprofeet speelt. "Bijna tweehon derd kilometer schaatsen onder de ze weersomstandigheden. Waanzin! De ziekenhuizen zullen het druk krijgen. Waarom? Omdat het hier in de morgenuren 25 tot dertig graden kan vriezen. Dan wordt a. liet ijs zo hard als een steen zo dat de schaatsen niet meer glijden en b. vriezen je de oren van de kop". En de Finnen wijzen terug naar een niet ver verleden. Toen tijdens een Europees kampioenschap schaatsen Kees Verkerk de titel g.eep in Lahti by 25 graden vorst en de 10.000 meter moest wor den ingekrompen tot een schamele 3000 meter vanwege de immense kou". En nu willen die gekke Hol landers maar liefst 190.000 meter gaan schaatsen. En wat dan als het misschien gaat sneeuwen of als er een flinke storm opsteekt". Er zijn er 170 gekomen voor dezeKruithof, winnaar indertijd in Lil- alternatieve elfstedentocht van lehammer mag niet met de hoofd- Finn Air. meest wedstrijdexperts prijs, een Renault Safari van Re- uit de Heineken-marathongelede- nault Nederland naar huis rijden, ren. Cracks als John Wardenier. de Omdat de concurrenten nog niet Nederlandse kampioen Wout List. Jeen van de Berg, 48 jaar oud maar nog steeds in voor het grote duel. zijn vergeten hoe ze twee ja3r te rug in Noorwegen op hem wacht- hij gevallen Jappie van Dijk, Martien Hoekstra, bouwereerd moesten toezien En ook de schaatster Sippie Kruithof deze ridderlijkheid Tigchelaar en Sofie Westenbroek willen de 190 kilometer lange tocht uitrijden. Een ding zeker. Jan Roelof hoe be loonde met een felle sprint die hem als eerste over de streep bracht. En ook titelhouder Wout List kan het wel vergeten volgens als Van de Berg en Hoekstra. laatste een tikje smalend tegen List: "Nederlands kampioen wor den op zon kunstijsbaan! Geen kunst. Niets aan. Dat betekent niet dat je al kan schaatsen. Dat heb je pas bewezen als Je morgen om vier uur naast de hoofdprijs op het ijs staat. Maar dat zal jij wel niet zijn". 190 kilometer schaatsen bij 26 graden vorst. Drie doktoren moeten er voor waken dat de zaken niet uit de hand lopen. De tocht voert de deelnemers vier keer rond het im mense Finse meer bij Lahti, waar vannacht enorme schrapers de laag sneeuw van het een halve meter dikke ijs zullen krabben. Dan komt de wedstrijdlaag tevoorschijn, hob belig. vol scheuren, vol verraderlij ke kuilen en bulten. Wedstrijdleider Andre Koornstra "En dan kunnen alleen de echte karakterrijders schitteren. De an deren, de gepolijste kunstijsrijders, hebben dan volgens mij geen schijn van kans". DAVOS Zo groot als de aanplakbiljetten het willen doen geloven, zijn de schaatswedstrijden lie vandaag, morgen en zondag op de natuurijs baan van Davos worden gehouden niet. „Olym pische voorwedstrijden met de Olympische ploegen van alle grote schaatsnaties". Donderdag- vond echter waren alleen de ploegen van de Verenigde Staten 'dames en heren), Zweden [dames en heren) en Nederland (heren) in het zeer zonnige, maar ook zeer koude Davos, 'smid- lags in de zon nog meer dan tien graden vorst, aanwezig. Verwachten doet men in ieder geval hog de Canadezen, maar niemand weet precies waar de ploeg van Jorrit Jorritsma nu precies in Europa uithangt. ^oor Schuurhuizen Afgezegd hebben de Russen, zij fjn allemaal teruggekeerd naar Mos- iou. waar de Olympische tenue's hoeten worden opgehaald. Zy schaat en dit weekeind alleen wat onder- pg. De Noren zouden eerst ook naar bavos komen, maar zij hebben he loten om toch nog voor de Olympi- che Spelen het Noorse kampioen- chap te laten verrijden. Dat gebeurt Ban dit weekeinde in Trondheim. Het gezelschap dat nu in Davos aan le start komt telt echter genoeg rij kers en rijdsters, die in aanmerking tomen voor een medaille in Inns bruck. Vooral op de kortere afstan- len en daarvoor is zo'n laatste trai- bingswedstryd in Davos ideaal. Van- piddag om twaalf uur is begon- len met een 1000 meter voor dames [n heren en daar zouden wel eens heel goede tijden kunnen worden [escoord door de Amerikaanse en iweedse sprinters, maar ook door fan Bazen en Hans van Helden. De printer uit Zevenbergen is dit jaar |eel gemotiveerder dan andere Jaren. Doordat hy niet meer in de kernploeg jat, is hij de sport vee meer gaan relativeren. Het op handen zijnde jaderschap waardoor hy zich niet Morspoort: 0-8 bij Rijnstreek LEIDEN Het biljartviertal van Rijnstreek kan de kampioensaspi- aties in de eerste klasse van de LBB rlopig wel vergeten. Het bezoeken- Morspoort 1 haalde met 0-8 ver- lietigend uit. Door zelf met 8-0 te finnen van Between breidde de Ca- ambole 1 de voorsprong uit tot maar iefst 21 punten. Landzicht, dat ook n 80 winst boekte is nr. 2 tijnstreek bot op 6 punten genaderd. )e uitslagen van de eerste klasse: Zijlpoort- TOG 3-5; Rijnstreek- lorspoort 0-8; Oude Herberg- Be ween 4-4; Landzicht- Rijnegom 8-0; ïarambole- Vriendschap 8-0; Twee- Ie klassse: Vriendschap 2 - Land- icht 2 2-6; 't Zuid 1- Wachtje 1 1-6; TOP 1- De Waag 1 4-4; DOS 1- faag 2 8-0; De Heul 1- Cleyn )uin 1 2-6. Ondanks een 2-6 neder- aag behield De Oude Herberg 2 de aiding in de derde klasse, daar UVS eneens met 26 klop kreeg van Runner UpCleyn Duin 2) en laarmee op 1 punt achterstand bleef. Duin 2 is de koploper echter il op 3 punten genaderd. Uitslagen: UVS 2- Cleyn Duin 2 6; Witte Hen 1- Oude Herberg 2 2; TOG 2- Between 2 2-6; Land- icht 3Carambole 3, 44. Vierde klasse: VOP 1- Landszicht 4 1-6; De Waag 3- Rijnegom 3 8-0; Vriendschap 3- Cleyn Duin 3 2-6; JVS 3- Rijnstreek 3 2-6; TOP 2- )OS 2 6-2. Vijfde klasse: Oude Her- lerg 3- Vriendschap 4 8-0; TOG 3- Zuid 2 4-4: Morspoort 2- De Waag 4-4; Carambole 5- TOP 3 6-2; X)S 3- Witte Hen 2 4-4; Zesde klas- Top 4DOS 4. 44; Landzicht 5 -Vriendschap 5, 26; Between 3 Morspoort 3, 80; De Waag 5VOP 6—2. beschikbaar wil stellen voor de we reldkampioenschappen sprint op 6 en 7 maart in West-Berlijn heeft hem ook veel volwassener gemaakt. Hoewel Jan Bazen tot nu toe op grote toernooien heeft teleurgesteld, zou hij in zijn laatste grote wed strijd, de Olympische Spelen, best wei eens tot een uitstekende ver richting kunnen komen. "De vorige Olympische Spelen heb ik net ge mist, toen reed Jappie van Dyk de 5üü meter. Alma Ata zal er ook niet meer voor mij inzitten, omdat ik niet naar West-Berlijn ga en ik volgend jaar wil stoppen. Mijn werk, vertegenwoordiger in tumoouwKassen en mijn gezin zijn dan gewoon belangrijker. Ik ben 28 en ik heb het zo langzamernand wel gehad. Maar deze weken wil ik nog even vlammen. Ala ze niet op passen, rijd ik die andere jongens er op de 1500 meter ook nog af en doe ik op die afstand mee in Inns bruck", grinnikt hij tevreden. De kans dat Bazen de 1500 meter rijdt is helemaal niet zo ondenkbaar. De resultaten van de wedstrijd in Da vos zullen Leen Pfrommer duidelijk moeten maken welke drie rijders er op welke afstanden zullen uitkomen. Bovendien gelden de wedstrijden ook nog eens als selectie voor de ploeg 27 en 28 februari in Heerenveen. Er staat dus nog genoeg op het spel voor de Nederlandse rijders om er maar niet zo maar een trainings wedstrijdje van te maken. Er zal hard gereden moeten worden. Voor één man is dat geen probleem en dat is Hans van Helden. De Neder landse kampioen zal zeker op drie afstanden starten in Innsbruck, maar hij wil vandaag laten zien dat hij ook op de 1000 meter tot heel wat in staat is en hij gokt dan ook op een tijd dichtbij het. wereldrecord. Als het weer goed blijft, zitten er op de kortere afstanden zeker goe de tijden in. Om op de lagere af standen tot goede prestaties te ko men zal niet zo eenvoudig zijn. Volgend jaar worden in Davos de wereldkampioenschappen gehouden en men wil nu tijdens deze wedstrij den wat met de aanvangstijden gaan experimenteren. Om twaalf uur be ginnen met de kortere afstanden, dan een pauze en dan om vier uur, half vijf weer doorgaan met de lan gere afstanden. Op zich niet zo'n gek idee, maar gezien de huidige weers omstandigheden niet zo leuk want om half vijf vroor het vanmiddag al weer 15 graden. En sinds Lah ti is het dan zelfs verboden om te schaatsen. In de middag echter als de zon precies op de baan staat wordt het ijs te zacht behalve als het na tuurlijk zo hard vriest als nu en dan kun je de gekste uitslagen krijgen. Vandaar die experimenten. Hetzelf de kan trouwens volgende week in innsbriick gebeuren, zeker als de warme föhn dan ook nog gaat waai en. "En dan kan het gebeuren dat Frans Krienbühl de tien kilometer gaat winnen", grapt Jan Derksen. Om er dan ernstig aan toe te voe gen: "Je moet tegenwoordig nog re kening houden met die man ook". Zo'n opmerking van een jonge Ne derlandse rijder typeert eigenlijk de verandering van de sfeer die rond de 47-jarige maar al bijna legenda rische Zwitser hangt. Was hij een paar jaar geleden eigenlijk de risee van de schaatssport, daarbij ge steund door het toch al uitgelaten Nederlandse schaatslegioen, nu be kijkt men hem eigenlijk met steeds meer ontzag. Want in dat rare schaatsvak, met die vreemde gang van schaatsen, rijdt Frans Krien bühl namelijk toch steeds harder. Zijn stijl is nog steeds niet vlekke loos. maar toch ook steeds beter ge worden en het afgelopen weekeinde in Oslo reed hij zich niet alleen naar een zestiende pliats, maar verbeter de hij ook nog even drie Zwitserse re cords. zodat zijn beste prestaties er nu als volgt uitzien: 500 meter42,3, 1500 meter 2.07.0, 5000 meter 7.37.65 en tien kilometer 15.39.11. Een ere lijst die er zijn mag en Krienbühl .denkt nog steeds niet aan stoppen. "Biologisch gezien bevind ik mij tus sen de twintig en de dertig Jaar, dus ik kan nog heel wat jaartjes mee. Of ik dat ook doe, weet ik nog niet. Dat schaatsen kost me enorm veel geld. Van november tot maart werk ik niet. In de zomer moet ik als bin nenhuisarchitect mijn geld verdie nen". Er is echter eeri kans dat Frans Krienbühl toch nog eens geld gaat verdienen aan het schaat sen. Hij heeft namelijk octrooi aan gevraagd op zijn schaalconstructie. Jan Bazen: Pas maar op. ISTANBOEL Het Nederlands amateurvoetbalelftal heeft giste ren in Istanboel gelijkgespeeld met 1-1 tegen Turkije. De ruststand van deze eerste van twee oefenwedstrij den van de Nederlandse selectie in Turkije was 0-0. De Turken openden de score in de 25ste minuut, de ge lijkmaker viel twee minuten voor het einde. De tweede wedstrijd tus sen beide teams wordt morgen ge speeld. De AZ'67-speler Ronald Spelbos, die zondag tijdens de wedstrijd MVV- AZ door scheidsrechter Berrevoets van het veld werd gestuurd, is gis teren door de tuchtcommissie van de KNVB geschorst voor twee wedstrij den. Spelbos kreeg tevens een geld boete van 150,-. Dezelfde straf kreeg zijn ploeggenoot Joop Wildbret, die tegen MVV een gele kaart had gekregen wegens het ten val brengen van een tegenstander zonder de bal te kunnen spelen. Bij de strafmaat werd rekening gehouden met het feit dat op Wildbrets straflijst een recen te aantekening staat. De spelersgroep van twintig man van de Engelse derde-divisieclub Sheffield Wednesday heeft de nacht van woensdag op donderdag in de open lucht doorgebracht rond het moeras van Yorkshire. Zij sliepen bij een temperatuur van onder het vriespunt, in slaapzakken. Het "uit stapje" was bedoeld om een grotere saamhorigheid aan te kweken en de conditie op te voeren. Na acht tien uur samen te hebben doorge bracht, liepen de twintig spelers de zestien kilometer terug naar het ter rein van hun club. Manager Len Ashurst, die op het idee was gekomen, was zelf niet van de partij. Sheffield Wednes day. viervoudig landskampioen en drievoudig bekerwinnaar, heeft pas één competitiewedstrijd gewonnen UEFA-jeugd LEIDEN Het is Groen Stereo Cen trum niet gelukt om LUSV van een revanche voor de in de eerste helft van de competitie geleden nederlaag af te houden. Werd het toen een 3-1 zege voor Groen Stereo Centrum, nu trokken de studenten met dezelf de score aan het langste eind. De hoofdoorzaak van het ditmaal min dere goede optreden van Groen Ste reo Centrum lag zonder twijfel aan het feit dat coach trainer Henk van Klaveren slechts, één set mee speelde. Van Klaveren blaast name lijk ook zijn partij mee in de gele deren van Groen Stereo Centrum 2. dat een zeer goede kans maakt op promotie naar de promotieklasse, ter wijl het eerste team al voor de re turn met LUSV als uitgeschakeld mocht worden aangemerkt voor het kampioenschap in de promotie-klas se. Hoewel het Leiderdorpse team dus verzwakt was was de strijd tegen LUSV toch alleszins het aankijken waard. Pas in de vierde set drukte LUSV door naar de zege: 15-12, 8-15, 15-12 en 15-11. Bij de dames lever den de teams van Groen Stero Cen trum 2 en 3 goede prestaties door res pectievelijk 'n eervolle 13 nederlaag tegen Gemini/Kangeroes 2 en een duidelijke winst op Dosko. Vooral het tweede team van Groen Stereo Cen trum zorgde voor een verrassing. Ge mini/Kangeroes was met de 31- zege dan ook een zeer gelukkig win naar. De setstanden geven het in deze wedstrijd geringe krachtsver schil ook goed weer: 15-11, 8-15, 15-12 en 15-12. Dosko 1 had het tegen Groen Stereo Centrum helemaal niets in te brengen: 15-10, 15-1 en 15-1. Commentaar overbodig. In het eerste Jaar van haar optre den in de promotieklasse doet de derde formatie van de Leiderdorpse vereniging het zonder meer voortref felijk In de eerste klasse voerde Froukje Jonkers haar ploeg. Groen Stereo Centrum 4, naar een onbe dreigde winst, 30. setstanden: 15-13, 15-5 en 15-4. op de reserves van Les- ki Wassenaar. Met deze winst hand haafde het team zich op de derde plaats van de ranglijst. Orion 1 hield LUSV 1 op een gelijkspel: 8-15. 15-13, 15-8 en 13-15. De heren van SKC 1 leden een 0-3 nederlaag tegen Leski Wassenaar 2: 6-15, 7-15 en 6-15. Een nederlaag, die eigenlijk al bij voor baat vaststond, omdat SKC 't geloof in eigen kunnen volledig schijnt te zijn kwijtgeraakt. ATLETIEK Bij internationale atletiekwedstrijden in Boedapest heeft de Oostd. Brigitte Hannemann het officieuze wereldindoorrecord op de 60 meter hardlopen geëvenaard. Zij liet een tijd van 7.14 seconden afdrukken. O Bondscoach George Knobel heeft gisteren in Zeist de selectie bekend gemaakt van het Nederlandse UEFA jeugdteam (16-18 jaar), dat op 3 maart in Dublin een kwalificatiewed strijd speelt tegen Ierland. Op 23 maart volgt in het stadion van NAC te Breda de return van deze ontmoe ting in groep 1. De selectie bestaat uit: Jeroen Korpershoek (Veendam), Dirk van der Starre <FC Dordrecht Dwight Lodeweges, Wim Woudsma. Herman Voshaar (allen Go Ahead Eagles). Ton Wouters <PSV), Koos Kuut (Telstar», Leen Degens (Roda JC». Johnny Metgod, Jacob Homberg (beiden Haarlem'. Bud Broeken, Ton Bel jon, Wim Hofkens (allen Willem II), Henny Bruneberg (FC VVV), Loek Ursem (AZ'67». Hans Erkens (Sparta) en Piet Wildschut (FC Groningen De Zwitserse voetbalvereniging Bern, die uitkomt in de hoofdklasse amateurs, komt ter voorbereiding van de tweede helft van de competitie drie oefenwedstrijden in Nederland spelen. De Zwitserse club, met als trainer Bert Theunissen en met ex- Ajacied Buma in de gelederen, speelt op donderdag 19 februari een licht- wedstrijd tegen een Zaans amateur elftal, dat voor deze gelegenheid ge- coached wordt door Haarlem-trainer Barry Hughes. Bern speelt verder nog tegen FC Utrecht en Rheden. De Zwitsers verblijven in een trai ningskamp in Zeist. DEN HAAG De uitkomsten van de lotto en tot van zondag 25 ja nuari 1976 zyn: Lotto no. 4 Aantal deelnemers: 928.433, brubo in leg: fl. 3.682.722,—, prijzenbearag fl. 1.749.292,—. Eerste prijs: 1 winnaar die bruto fl. 612.252,— ontvangt. Tweede prijs: 4 winnaars, die elk bruto fl. 43.732,-- ontvangen. Derde prijs: 184 winnaars, die elk bruto fl. 1426,— ontvangen. Vierde prijs: 8.222 winnaars, die elk per kolom fl. 42,ontvangen. Vijfde prijs: 12.703 winnaars, die elk per kolom fl. 27.— ontvangen. Toto no. 4. Aantal deelnemers: 252.569, bruto in leg: fl. 775.616,--, prijzenbedrag fl. 368.417,-. Eerste prijs: geen winnaar, van het bedrag van de le prijs gaat 1/3 naar de le prijs van de volgende week. Het overige 2/3 deel wordt in gelijke delen verdeeld over de 2e en de 3e prijs. Tweede prijs: 2 winnaars, die elk bruto fl. 70.613,— ontvangen. Derde prijs: 31 winnaars, die elk per kolom fl. 5.744,- ontvangen. Jackpot voor de toto van a.s. zondag fl. 49.122,—. jliEIDEN De winnaar van het persoonlijk kampioenschap van de Leidse Schaakbond, dat volgende week vrijdag (6 februari» begint, zal een prijs van f 275 ontvangen. De huidige titelhouder is Arthur Schuering, die zijn titel vrijwel zeker zal verdedigen. In tegenstelling tot vorig jaar zullen dit keer negen ronden volgens het Zwitserse systeem worden afgewerkt. De speeldagen zijn: 6 februari (Dorpshuis Leiderdorp). 13/2 (Rijn landflat. 27/2 (Rijnlandflat), 5/3 (Dorpshuis*. 12/3 «plaats van han deling nog niet bekend), 19/3 (Dorpshuis), 26/3 (Rijnlandflat), 2/4 (Rijnlandflat*, en 9/4 (Rijnlandflat). Het speeltempo is 40 zetten in 2 uur, waarbij het reglement van de LSB van toepassing zal zijn. Deelname is mogelijk in de eerste of de tweede klasse. Opgave (liefst schriftelijk) bij J. Revet, Mar. Post- straat 91, Valkenburg, tel. 01718-15785 of bij de heer W. H. v. Boekei, Van Wijngaardenlaan 59 te Voorschoten, tel. 01717-7435. DEN HAAG De drie mil joen gulden in onze puzzelactie voor het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten komt in zicht. Na zeventien puzzels is de 6tand: f 2.727.946,16. Voor 24 puzzelaars was het een heel goede week. Notaris J- H. Birkhoff gaf een uitkering uit de extra-prijzenpot vrij. Dat bete kende 24 x 1000 gulden en voor die 24 puzzelaars een bijzonder prettig buitenkansje. Na deze uitkering bleef er f 363,01 in de extra-pot. Daar kwam door de overstortingen weer f 3.309,22 bij. zodat we een nieuwe extra-prijzenpot beginnen met: f 3.672.23. "Oplossingen lossen hun zorgen op", zo luidde de oplossing van puzzel 17. De namen van de prijs- de i de duizendjes volgen hieronder: WEEKHOOFDPRIJZEN Een VW Polo N extra: Tim van Henten. Oud-Loosdrechtsedyk 34, Oud-Loos drecht. Een Philips kleurentelevisie: W. E. J. Draayer. Straakvense Bos dijk 31, Helmond. Een Olga springboxkombinatie: W. Schouwstra, Meidoornlaan 47, Delft, Een Petri TTL fotocamera plus tas: mevr. L. van Ravesteijn, Voorduinstr. 2, Haarlem. 4. Conti Ts staalradiaalbanden: mevr. M. C- P. v. Eeuwijk-Tegen- bosch, v.d. Werffstr. 4, Eindho ven. Een Singer Naaimachine: G. Kistemaker- Klein, Apedijk 4. Ei bergen. Een waardebon van f 500,- van Witteveen: men. A. C. van Haas- Veldkantweg 6, Eerbeek. Een waardebon van f 500,- van Witteveen: mevr. A.C.van Haas ter- Groenewegen, Polderweg 22 Nootdorp. Een Carnielli super skiff roei- machine: A. J. van Stigt, Debus- systr. 31, Arnhem. Een Neveca tapijt: J. C. P. Va- f 1000 uit de extra prijzenpot: Fam. Huybers, Bilderdijkstraat 51. Nijmegen; mej. C. E. Kapp- ner,. Calandstr. 181, Breda; N. Aerts, Bosstr. 52, Hegelsom; mej. W. P. M. Heerkens. G. Looierstr. 15, Maastricht; mej. J. Vosseberg Schipperstr. 50. Huizen (NH); K. Schutter, Piekeniersweg 26, Hei- ligerlee; J. J. M. litendaal. Sperwerhorst 8, Leiden: G. V. Ge stel, Weidestr. 43, Den Dungen (Nb): M. Singendonk. Kümopstr. 36, Best: C. van Grotel-Smits, mgr. den Dubbeldenstr. 73. Asten (N.B.)E. J. M. Baars, Brahms- str. 142, Tilburg; J. K. Hariot, Pr. Willemstr. 12. Oostburg: F C. Hu- gens, Minckerlersweg 63, Hooger- heide (N.B.); mevr- Duenk, Boter- weg 107, Silvolde (Gld); mevr. A. Dijkhuizen-Winter, IJsseldijk 60. Apeldoorn; mevr. M. C. van der Loo-Visser, Riouwstr. 34, Den Haag; F. Platter, Spinolastr. 13, Groenlo; J. Prins-de Smidt, van Nagellstr 10, Zwolle: mevr. F. J. Rijke-Verstraate, Monnikensteeg 192, Arnhem; mevr. T. Vel-van Tol, Hemmerbuurt 151, Hem (N.- B.); D Janneman, Dovenetelweg 12. Zaandam; A. Steenbakkers, Loerikseweg 20a, Houten; H. v. d. Bor, Birktstr. 119a. Soest; mevr. S. G. A. Van Baak-de Koning, Verbindingsweg 55, Bloemendaal In het verspreidingsgebied van het Leidsch/Alphens Dagblad vie len verder de volgende weekprij zen: Inventum Elek. zwakstroomde ken: Mevr. OliJ, Mariastraat 7, Wassenaar: Birdy tafelgarnituur P. v. d. Werff, Zijldonk 184. Lei den. H. Cambier, Lokhorststraat 25, Leiden. De volledige trekkingslyst ligt vanaf maandag as. ter inzage op onze kantoren te Leiden (Witte Singel 1), Alphen a.d. Rijn (Juüa- nastraat 19) en Katwijk Zee (Badstraat 9).

Leidsch Dagblad | 1976 | | pagina 15